КП «Бродитеплоенерго»

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВОКОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО«БРОДИТЕПЛОЕНЕРГО»

Виконавчого комітету Бродівської міської ради 80600 Львівська обл., м. Броди, вул. Гончарська, 3а

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Директор Голіновський Ігор Омелянович

приймальнател./факс (03266)  2-80-29 

Головний інженер Кісь Андрій Петрович

Тел (03266) 4-40-55 

Аварійна служба КП «Бродитеплоенерго»

Тел (03266) 4-43-07 

Комунальне підприємство «Бродитеплоенерго»  є комунальною власністю територіальної громади міста Броди, Львівської області, здійснює цивільні права та обов’язки через органи місцевого самоврядування у межах їхньої компетентності.

Метою діяльності підприємства є:-забезпечення надання населенню, підприємствам, організаціям, установам всіх форм власності житлово-комунальних послуг високої якості, в необхідних обсягах та економічно обгрунтованими  цінами, в тому числі і надання послуг з виробництва теплової енергії, транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

Матеріально-технічна база підприємства, що необхідна для виробництва теплової енергії складається з 10 діючих котелень,обладнання яких налічується  41 котел, загальною встановленою потужністю 44,72 Гкал/год та строком експлуатації від 4 до 21 років. 

Вироблену теплову енергію підприємство транспортує по місцевим (розподільчим) тепловим мережам, загальною протяжністю 52,7 км, в двотрубному обчисленні  різного діаметру та параметрами теплоносія 75-90оС.

КП «Бродитеплоенерго» на підставі укладених договорів із споживачами постачає теплову енергію споживачам різної категорії загальною кількістю 4332 особи, в томі числі:-населення  4272 особи, -бюджетні підприємства, установи та організації 27 осіб, -інші споживачі 33 особи.

Кількість  встановлених приладів обліку із споживання теплової енергії складає  92 споживачі, це 60 % від загальної кількості споживачів, в тому числі 2414 споживачів  населення, які користуються побудинковими приладами обліку теплової енергії, які були влаштовані на  субвенції з державного бюджету.

Для здійснення відповідної діяльності по наданню послуг з виробництва теплової енергії, транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії підприємство має в наявності професійний та кваліфікований штат робітників у кількості 91 чоловік, що відповідає штатному розпису та 24 чоловіки спеціалістів.

Please publish modules in offcanvas position.