29-30 січня 24 команди взяли участь в змаганнях з хокею на озері “Ternopil Hockey Classic”, який вважається найбільшим хокейним форумом в Україні.
Бродівська аматорська хокейна команда "Бродівські бобри" виборола першість у найбільших аматорських хокейних змаганнях в Україні - «Ternopil Hockey Classic-2017». Відтак, спортсмени-аматори прийшли до Бродівської міської ради щоб подякувати за фінансову підтримку поїздки на цей чемпіонат аматорських команд. Секретар міської ради Микола Бакай, заступник, в. о. міського голови Олександр Єлиневський , депутати , зокрема, Михайло Старик, Ірина Олеха, Олег Казмірчук, Григорій Скорик , Людмила Семенюк подякували хокеїстам за перемогу. Також хокеїсти зазначили, що їх підтримують сектор молоді і спорту РДА, окремі підприємці, зокрема, Сергій Коб"ялковський, Олег Казмірчук та ін.
"Нам треба у Бродах відновлювати цей вид спорту, який прийшов з нашого дитинства. Треба, щоб молодь брала приклад і займалася не лише хокеєм, згодом майданчики можна використати для інших видів спорту", - зазначив тренер і лідер команди Ігор Коцюк. А гравець команди Володимир Єднак додав, що хокей вимагає максимальної віддачі від гравців, тож ця гра заслуговує на значно більшу увагу і розвиток.
Ігор Коцюк зазначив, що назва команди "Бродівські бобри" 16 разів звучала на хокейному форумі.

Нагороди за перше місце – перехідний кубок, дерев’яні медалі, подарунковий сертифікат на знижку у 25% на хокейні товари,

Усі команди цього чемпіонату, а їх було 24 (рекордна кількість за всі роки проведення) – аматорські.
Матчі тривали у 2 періоди по 15 хвилин основного часу, овертайм – 5 хв. Воротарі у цій грі відсутні, як і борти майданчика. Правила передбачають зменшення силової боротьби – шайба не повинна сягати вище коліна.

Друге місце за командою «Покутські яструби» з Івано-Франківщини, які лише раз програли за два дні ігор, це сталося у фінальному турнірі.

Нагадаємо, у попередні два роки ігри не відбувалися через погодні умови – занадто потепліло і лід розтанув