УКРАЇНА

БРОДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ        

вул. Щурата 1, м.Броди, 80600, тел.(03266) 4-31-72

ЄДРПОУ 0319429

10.02.2016р№ 08-

                      Сільським головам

 

 

З метою забезпечення ефективного виконання п. 5 протоколу наради з головами райдержадміністрацій та міст обласного значення від 16.01.2017 №6/0/7-17 просимо Вас розповсюдити інформацію для поширення серед мешканців сіл, які знаходяться на території сільської ради та суб'єктів господарювання в селах, щодо змін в трудовому законодавстві (подати інформацію на дошках оголошень, стендах, розповсюдити інформацію даного зразка серед мешканців сіл )

 

інформація додається

 

 

Начальник управління                                                І.І. Гащак

4-31-54

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До відома працедавців!

Інформуємо Вас, що з 1 січня 2017 року розмір мінімальної заробітної плати за місяць становить 3200 гривень, а погодинний - 19,43 гривень. Підвищення заробітної плати має дати істотний імпульс для розвитку територій, адже це: - покращення добробуту громадян та збільшення платоспроможного попиту; - збільшення надходжень до бюджетів; - підвищення продуктивності роботи найманих працівників. Шановні суб'єкти господарювання просимо Вас усвідомити, що саме від рівня виплати заробітної плати сьогодні залежить: - розвиток соціальної інфраструктури наших населених пунктів; - рівень надання освітніх і медичних послуг; - благоустрій та культурний поступ громад. Нині саме Ви впливаєте на соціально-економічний розвиток населених пунктів нашого району. Закликаємо Вас дотримуватися умов чинного законодавства щодо розміру нарахування та виплати заробітної плати. Попереджаємо і про те, що до суб'єктів господарювання, які порушують податкове і трудове законодавство будуть застосовуватися суворі штрафні санкції, а саме: - у разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час розмір штрафної санкції складатиме 96 000 гривень за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення; - недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці тягне за собою штраф у розмірі 32 000 гривень за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення; - за недопущення до перевірки з питань дотримання законодав- за недопущення до перевірки з питань дотримання законодавства про працю передбачені фінансові санкції у розмірі 320000 гривень. У свою чергу гарантуємо надання Вам усілякої допомоги у межах компетенції щодо ведення Вашої підприємницької діяльності.

Шановні мешканці!

Інформуємо Вас про те, що з 1 січня 2017 року в Україні розмір мінімальної заробітної плати становить 3200 гривень. Підвищення мінімальної заробітної плати - це виправданий крок, який спрямований на: - покращення рівня життя громадян; - збалансування Вашої праці з рівнем її оплати; - підвищення фінансових можливостей місцевих бюджетів. Звертаємо Вашу увагу на те, що той найманий працівник, який отримує заробітну плату у "конверті" чинить зло не тільки для себе, але й для інших. Погодившись на одержання зарплати в "конвертах", Ви свідомо обкрадаєте самі себе. Пам'ятайте, що працівник, який отримує зарплату в "конверті" офіційно вважається непрацюючим. Йому не зараховується страховий стаж, а відповідно: - він не буде одержувати пенсію по віку; - його можуть звільнити в будь-який час, без жодних компенсацій; - у нього немає права на відпустку; - права на оплату лікарняних та допомогу по безробіттю; - права на охорону праці; - права на соціальне страхування. Крім того, отримання неофіційної заробітної плати - це обкрадання громади у спосіб не сплати податків. Це те саме, що забрати продукти харчування в дітей у дошкільному закладі чи медикаменти у хворих в лікарні. Усвідомте: -усі разом ми впливаємо на розвиток наших громад; - тільки від нас залежить рівень нашого життя; - свідомість суспільства залежить від свідомості кожного з нас. У випадках примусового переводу Вас на не повну зайнятість або на зарплату "у конверті", повідомляйте про це  Департамент соціального захисту обласної  державної адміністрації (м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 10, 261-31-07).