БРОДІВСЬКА  МІСЬКА РАДА

БРОДІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

М І С Ь К О Г О    Г О Л О В И

              пл. Ринок 20, м. Броди, Львівська область,  80600, тел. (03266) 4-40-35 , тел/факс (03266) 4-40-35,

www.mrbrody.nete-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.       Код ЄДРПОУ 04055989

 

 

       від 16 березня  2017 р.                         м. Броди                          15/03-03

 

Про скликання чергової XІХ сесії

Бродівської міської ради

VІІ демократичного скликання

 

На підставі п. 20 ч. 4ст. 42, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» – скликати 28 березня 2017 чергову XІХ сесію VІІ демократичного скликання. Засідання відбудеться  о 10 год.  в  сесійній  залі Бродівської міської ради із таким

Порядком денним:

1.      Депутатські запити.

 

2.      Про спрямування коштів з вільного залишку загального та спеціального фондів міського бюджету Бродівської міської ради Бродівського району, що утворився станом на 01.01.2017 року.

3.      Про затвердження Програми сприяння діяльності Управління державної казначейської служби України у Бродівському районі Львівської області на 2017 рік.

4.      Про затвердження Комплексної програми інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території м. Броди на 2017 рік.

5.      Про внесення змін в Програму розвитку житлово - комунального господарства та благоустрою м. Броди на  2017 рік.

6.      Про внесення змін до Програми соціального захисту населення                     м. Броди на 2017 рік.

7.                Про затвердження Програми капітального ремонту житлового фонду                м. Броди  на 2017 рік.

8.      Про внесення змін до регламенту Бродівської міської ради.

 

9.                Про продаж на земельних торгах права оренди земельної ділянки                                       площею 0,12 га для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул І. Франка 102 в м. Броди.

 

10.    Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам м Броди згідно додатку.

 

11.    Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва гаражів в кооперативах м Броди згідно додатку.

 

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Харченко Ю.А по вул. Юріївській, 12.

 

13.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо відновлення меж земельної ділянки по вул. І Франка, 11/3                                                гр. Каховському В.В.

 

14.    Про затвердження висновку комісії  з питань регулювання земельних відносин та містобудівної діяльності.

 

15.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки та надання у власність гр. Білинському В.Я. по вул Енергетична, 2А.

 

16.    Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування  гаражів в кооперативах м Броди згідно додатку.

 

17.    Про продовження договорів  оренди земельних ділянок для будівництва та  обслуговування торгових павільйонів на м-ні Свободи в м. Броди.

 

18.    Про затвердження детального плану території  для будівництва індивідуального житлового будинку гр. Булатова О.М. по вул. 22-Січня, 16 в              м Броди.

 

19.    Про затвердження детального плану території  земельної ділянки для розташування кварталу  житлової забудови в районі вулиць Цегельна- Тарнавського в місті Броди та надання дозволів на виготовлення проектів відведень земельних ділянок  громадяням згідно додатку.

 

20.    Про затвердження детального плану території  для будівництва індивідуального житлового  будинку гр. Баран І. М. по вул. Ковальській, 31 в           м Броди.

 

21.    Про затвердження детального плану території для будівництва індивідуального житлового  будинку гр. Гудимі О. Ю. по                                             вул. Вишневецького, 13 в м Броди.

 

22.    Про затвердження внесення змін в детальний план території по                           вул. Пушкіна, 1.

 

23.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок по вул. Й.Рота для будівництва житлових будинків.

 

24.    Про надання дозволу на виготовлення техдокументації щодо встановлення меж земельних ділянок ПАТ «Укртелеком».

 

25.    Про надання дозволу на виготовлення техдокументації щодо встановлення меж земельних ділянок  ДП «Бродівське лісове господарство».

 

26.    Про надання дозволу на виготовлення техдокументації щодо встановлення меж земельних ділянок КП «Бродиводоканал»

 

27.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПАТ «Львівобленерго».

 

28.    Про надання дозволу на виготовлення детального плану території для житлового будівництва гр. Пушці Г. М. по вул. Підберезній, 32.

 

29.    Про надання дозволів на виготовлення проектів відведень земельних ділянок для будівництва гаражів по вул. Й Рота в м Броди згідно додатку.

 

30.    Про внесення змін в рішення Бродівської міської ради в частині розміру орендної плати п-ця Паньківа С.П.

 

31.    Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва магазину по вул. Залізничній, 63-В п-цю Микитюку Ю.М.

 

32. Про відмову у наданні дозволу на  виготовлення проектів  відведень земельних ділянок для передачі у власність для  будівництва  житлових будинків, господарських  будівель і споруд  на території міста Броди.

 

33.    Про надання дозволу на розроблення детального плану території для зміни цільового призначення земельної ділянки по вул. Руській 12 в м. Броди.

 

34.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво багатоквартирного житлового будинку по вул. 22-го Січня 8-12

 

35.    Різне.

 

 

                Міський голова                                                            Анатолій Белей