3 квітня ідбувся останній завіз львівського сміття перевізником "Аве Львів". Зокрема, вчора, як і в попередні дні прибуло 7 останніх вантажівок, відтак, віднині в"їзд на полігон ТПВ м. Броди для цього перевізника, з яким КП "Броди" уклало угоду на прийняття непотребу з м. Львів, закритий. Контроль за недопущенням випадків привезення сміття зі Львова понад обсяг, передбачений угодою взяли два громадських формування міста, які підпорядковуюються міському виконавчому комітету Бродівської міської ради - ГФ "Галичина" і ГФ "Захист плюс"- про це повідомив почесний голова ГФ "Захист плюс" Василь Маховський. Він сказав, що від сьогоднішнього дня жодна вантажівка з львівським сміттям - як це відбувалося і за попередні сім місяців, не зайде.
Всього перевізник "Аве Львів"  завіз на сміттєзвалище м. Броди 40 вантажівок з непотребом, який було оперативно укладено згідно з технологією шляхом пересипання кожного шару грунтом.
Також допомагали контролювати завіз сміття зі Львова згідно з угодою між КП "Броди" та перевізником "Аве Львів", яку погодила сесія Бродівської міської ради 28 березня, представники волонтерського центру допомоги учасникам АТО "Самооборона Брідщини", громадські активісти. Також чергували на в"їзді на місььке сміттєзвалище і і мешканці прилеглого с . Дітківці.