4 квітня, відбулася урочиста передача ключів і документів на гуманітарний вантаж - пасажирський автобус "Мерседес", які Бродівський міський голова, голова Благодійного фонду "Берегиня" Анатолій Белей вручив військовослужбовцям 16-ї бригади армійської авіації. Подія відбулася на військовому летовищі частини, що неподалік Бродів, у присутності особового складу, який задіяний на польотах та в обслуговуванні летовища і гелікоптерів. Під час урочистого вручення Анатолій Белей зазначив, що автобус до України був доправлений місяць тому, упродовж цього часу тривало розмитнення і з допомогою військових вдалося завершити цей процес - автобус визнано гуманітарним вантажем. Надав благодійну допомогу Фонд св. Лаврентія м. Брайтшайд (Німеччина). "Блаодійний фонд "Берегиня" вже з 2005 року надає допомогу громаді м. Броди завдяки співпраці з німецькими благодійниками. За 12 років у Броди було поставлено більше 60 вантажів: в Бродівську ЦРЛ більше 1 тисячі функціональних ліжок, і матрасів та постілі. Хірургічний, родильний столи, стоматологічну установку для лікування дитячих зубів. Малозабезпечені сім"ї отримували одяг та інші речі. Я давно співпрацюю з цією військовою частиною. Місяць тому, нам вдалося отримати цей автобус. Бажаю, щоб взимку вам було тепло їздити, а влітку- з прохолодою", - побажав Анатолій Белей, звертаючись до військових.
Освятив транспортний засіб капелан, учасник АТО о. Богдан Вихор, котрий зазначив, що на мирній території України вперше здійснює чин освячення такого габаритного транспортного засобу, подарованого волонтерами.
Заступник командира 16-ї бригади армійської авіації по роботі з особовим складом Сергій Гончар зазначив, що цим автобусом доправлятимуть військових з частини на летовище і доставлятимуть з аеродрому. Ним планується замінити 2 стареньких ЛАЗи, оскільки його вмістимість - 70 чоловік. Також планується використовувати гуманітарний автобус для доставки військовослужбовців в м. Дніпро, де тимчасово дислокуються військовослужбовці для участі в зоні бойових дій.