У Бродах на площі Ринок і на майдані Свободи біля Бродівського відділення поліції працівники підприємства "7 ампер" встановили камери спостереження, відео з яких буде виведено на пульт чергового Бродівського відділення поліції. Всього у найбільш людних місцях і перехрестях м. Броди має бути встановлено 7 камер відеонагляду, зокрема, одна із камер буде невдовзі встановлена на перехресті вулиць 22 Січня-Шевченка-Енергетична (біля райвійськомату), біля пам"ятника Героям Небесної Сотні та ін.-розповів керівник підприємства "Сім ампер", яке є підрядником цих робіт, Роман Поперечний.

"Найпотужніша камера встановлена на площі Ринок на приміщенні Універмагу - вона оглядатиме усю центральну частину міста. Якщо будуть усі сприятливі умови, встановимо інших 5 камер за 3 тижні. Оскільки камери встановлені на досить значній відстані, з метою підключення до пульта ми звертаємось за послугами до місцевих інтернет-провайдерів - вони своєю чергою використовують свої оптоволоконні мережі. Також співпрацюємо з Бродівським РЕМом. Автовежу для встановлення камер на висоті надає КП "Броди", - зазначив Роман Поперечний.
Також Роман Поперечний сказав, що на даний час переглянути відео з камери, яка простежує рух на площі Ринок можна на сайті "7umper.com.ua".
Кошти на встановлення відеокамер у найбільш людних місцях міста виділені з міського бюджету Бродівської міської ради.