Міський голова Бродів Анатолій Белей роз"яснює ситуацію з поширеною деякими ЗМІ та соцмережами інформацією про те, що Броди є у переліку міст, куди, згідно з підписаним сьогодні, 21 квітня, Меморандумом, завозитимуть львівське сміття. Зокрема, міський олова сказав: "Попри вмовляння підписати меморандум щодо прийому львівського сміття, який підписаний сьогодні, 21 квітня, у Львівській ОДА, я відмовився це робити і не підписав цей меморандум. Я знаю позицію громадських активістів нашого міста, я знаю позицію депутатів Бродівської міської ради - вони на це ніколи не погодяться, а я, маючи делеговані повноваження від міської громади, не можу піти всупереч її волі. І моя особиста думка - я теж проти того, щоб у Броди завозили нові об"єми сміття. Це питання обговорюється від минулої п"ятниці, і мені відомо, що в додатку до меморандуму зазначено, що Броди повинні прийняти 20 тонн сміття щодня - це коло 200 тонн в тиждень. Ви уявляєте, що буде з нашим сміттєзвалищем, з Бродами?", - обурюється Анатолій Белей.

Крім цього, міський голова Бродів нагадав, що свою руку допомоги Львову Броди простягнули, коли прийняли на свій полігон ТПВ 400 тонн львівського сміття, з труднощами домовившись з громадськими активістами, мешканцями прилеглих сіл. Приймаючи рішення про прийняття 40 вантажівок з львівським непотребом, згідно з рішенням обласної комісії з питань ТЕБ та НС, депутати Бродівської міської ради у своєму рішенні зазначили, що це буде одноразова допомога Львову - домовленості треба виконувати - зазначив Анатолій Белей.

Також міський голова Бродів сказав, що ймовірно, на найближчий вівторок буде скликана позачергова сесія Бродівської міської ради, з приводу обговорення даного питання.