БРОДІВСЬКА  МІСЬКА РАДА

БРОДІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

М І С Ь К О Г О    Г О Л О В И

              пл. Ринок 20, м. Броди, Львівська область,  80600, тел. (03266) 4-40-35 , тел/факс (03266) 4-40-35,

www.mrbrody.nete-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.       Код ЄДРПОУ 04055989

 

 

       від 9 червня  2017 р.                         м. Броди                          30/03-03

 

Про скликання чергової  XХ сесії

Бродівської міської ради

VІІ демократичного скликання

 

На підставі п. 20 ч. 4 ст. 42, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» – скликати 20 червня 2017 року  чергову XХ сесію Бродівської міської ради  VІІ демократичного скликання. Засідання відбудеться  о 10 год.  в  сесійній  залі Бродівської міської ради із таким

Порядком денним:

1.      Депутатські запити.

 

2.      Про виконання бюджету  Бродівської міської ради  за 1 квартал 2017 року.

 

3.      Про розподіл залишку коштів загального та спеціального фондів міського бюджету Бродівської міської ради , що утворився станом на 1 січня 2017 року.

 

4.      Про затвердження Програми "Покращення інфраструктури в районі вулиці Храпая м.Броди"( Ремонт покриттів тротуарів, майданчиків, пішохідних та велосипедних доріжок та вимощення навколо будівель із заміною  пошкоджених бордюрів каменів на окремих ділянках тротуарів ) на 2017-2020 роки

 

 

5.         Про внесення змін до окремих показників  міського бюджету Бродівської міської ради Бродівського району на 2017 рік.

 

6.      Про внесення змін до кошторису  видатків на утримання Бродівської міської  ради та її виконавчого апарату на 2017 рік.

 

7.      Про умови оплати праці міського голови

 

8.      Про затвердження Програми підтримки та розвитку архівного відділу

Бродівської райдержадміністрації на 2017 рік

 

9.      Про збільшення надходження загального фонду  міського бюджету за рахунок субвенції з обласного бюджету.

 

10.     Про передачу обладнання на баланс КП «Броди».

 

11.     Про внесення змін в Програму розвитку ЖКГ та благоустрою м. Броди на 2017 рік.

 

12.     Про списання основних засобів КП «Бродиводоканал».

 

13.    Про припинення права господарського відання та вилучення з статутного фонду КП «Броди» майна  комунальної власності територіальної громади м.Броди та передачу його в господарське відання (статутний фонд)  КП «Стадіон «Ювілейний»»

 

14.    Про встановлення місцевих податків і зборів  на території Бродівської міської ради та м.Броди на 2018 рік

 

15.    Про надання пільг зі сплати земельного податку в 2018 році.

 

16.    Про надання пропозицій Бродівській районній раді, щодо передачі до комунальної власності територіальної громади м.Броди окремих об'єктів спільної власності територіальної громади району.

 

17.    Про внесення змін до Регламенту Бродівської міської ради.

 

18.    Про створення комісії по благоустрою та дотримання правил забудови земельних ділянок.

 

19.    Про встановлення розрахунку розміру кошторисної заробітної плати який враховується при визначені вартості будівництва.

 

20.    Про внесення змін в рішення міської ради від 19.11.2017 року № 10 «Про затвердження персонального складу постійних депутатських комісій Бродівської міської ради» та № 11 «Про обрання голів постійних депутатських комісій».       

 

21.    Про затвердження технічних документацій із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам м Броди згідно додатку.

 

22.    Про надання дозволу на виготовлення детальних планів території для будівництва та обслуговування жилих будинків в існуючих житлових кварталах міста  Броди згідно додатку.

 

23.    Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлових будинків та гаражів в кооперативах м Броди.

 

24.    Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій щодо встановлення меж земельних ділянок в гаражних кооперативах м Броди.

 

25.    Про затвердження детального плану території в кооперативі №1 для будівництва гаражів для автотранспорту та надання дозволу на відведення земельних ділянок

 

26.    Про затвердження детального плану території  для будівництва індивідуального житлового будинку по вул. Вишневецького, 1 в м Броди                гр. Богдану Я.І.

 

27.    Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земемельної ділянки для надання  в оренду гр. Зробку Р Д по вул. Пушкіна 1.

 

28.    Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва СТО автотранспорту по вул. Заставки-автодорога Київ-Чоп з метою підготовки для продажу на земельних торгах.

 

29.    Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул. Веста Управлінню Держпродспоживслужби у Бродівському районі.

 

30.    Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки учаснику АТО Максиміву В.В. по вул. Веста в м Броди.

 

31.    Про дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки в районі вулиці Великі Фільварки-автодороги Київ-Чоп для будівництва СТО.

 

32.    Про надання дозволу на виготовлення техдокументації щодо встановлення меж земельних ділянок Бродівському педагогічному коледжу ім. М Шашкевича.

 

33.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення власної земельної ділянки для зміни цільового призначення гр. Булатову О.М.

 

34.    Про дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул. І Богуна, 58А гр. Стефанів В В з метою надання в оренду.

 

35.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Січових стрільців,6/7 та надання її в оренду гр. Шуневичу І.В.

 

36.    Про дозвіл  на виготовлення детального плану території в місті Броди по вул. Набережній.

 

37.    Про розірвання договору оренди на землю по вул. Й Рота гр. С.Волянюку.

 

38.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Щурата, 2А з метою продажу на земельних торгах.

 

39.     Про продовження договору  оренди земельної ділянки ПАТ «Укртелеком».

 

40.    Про затвердження детального плану території земельної ділянки по             вул. Коцюбинського, 7 з метою передачі в оренду.

 

41.    Про надання дозволу на виготовлення техдокументації щодо встановлення меж земельної ділянки Релігійної громади Римсько-Католицької церкви Воздвиження Святого Хреста.

 

42.    Про внесення змін в рішення Бродівської міської ради №138 від 23.05.2016 року.

 

43.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки та надання у власність гр Білинському В.Я. по вул Енергетична, 2А.

 

44.    Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул Й Рота, 5А гр Рогоцькому В.П. та ЗАТ «Бродиагробуд».

 

45.    Про внесення змін у договори оренди в частині зміни орендної плати (Бобик В. Г., Тесля Р. І.).

 

46.    Про надання дозволу на виготовлення детального плану території для будівництва гаражів по вул І Богуна.

 

47.    Про продовження договору оренди земельної ділянки під тимчасовим торговим кіоском гр. Мельничука В Г по вул Залізничній.

 

48.    Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва групи житлових будинків по вулиці Островчик в місті Броди.

 

49.    Про дозвіл на виготовлення експертно-грошової оцінки орендованої земельної ділянки по вул. Залізничній 52 підпр Чорній О.Я.

 

50.    Про дозвіл на виготовлення експертно-грошової оцінки орендованої земельної ділянки по вул. І Франка підпр Каховському В.

 51.   Про відмову у наданні дозволу на  виготовлення проектів відведень земельних ділянок для передачі у власність для будівництва  житлових будинків, господарських будівель і споруд  на території міста Броди.

 

52.    Про затвердження експертно-грошової оцінки та дозвіл на продаж земельної ділянки по вул. Залізничній, 63 підпр. Ангеляшко С.М.

 

53.    Про затвердження експертно-грошової оцінки та дозвіл на продаж земельної ділянки по вул. Конюшківській, 38А гр. Смаль М.Д.

 

54.    Про затвердження експертно-грошової оцінки та дозвіл на продаж земельної ділянки по вул. Тернопільській,28А Бродівській спілці споживчих товариств.

 

55.    Про Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок та надання у власність для житлового будівництва. по вул  Й. Рота.

 

56.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. І Франка,11/3 та надання її в оренду гр. Каховському В.В.

 

57.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Броди.

 

58.    Про затвердження детального плану території по вул. Веселій, 9.

 

59.    Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Чупринки, 17А та дозвіл на продаж на земельних торгах.

 

60.    Про внесення змін в рішення Бродівської міської ради № 363 від 28.03.2017 року.

 

61.    Про затвердження  детального плану території будівництва групи житлових будинків по вул. Островчик.

 

62.    Про внесення змін в рішення Бродівської міської ради по власнику земельної ділянки по вул. Й Рота, 9Б

 

63.    Про затвердження актів прийому – передачі житлового будинку у міську комунальну власність за адресою м. Броди, вул Шептицького 49.

 

64.    Різне.

 

 

               

 

Міський голова                                                            Анатолій Белей