22 жовтня у м. Броди— День  енергії. Долучайтесь!

Місто Броди з 2006 року є учасником асоціації “Угода мерів”, в рамках якої розпочалося впровадження енергоефективних заходів, їх популяризація серед громадськості.

Захід відбудеться з метою поширення інформації  про відновлювальні, альтернативні джерела енергії та сталий енергетичний розвиток міста.

У планах заходів: презентація  учнівських проектів та виставка дитячих малюнків, презентація продукції та товарів фірм що здійснюють діяльність у сферах енергозбереження,  майстер - клас із виготовлення та запуску моделей планерів та ще багато цікавого…

Запрошуємо підприємців представників фірм, що здійснюють діяльність у сферах енергозбереження, енергоефективності, відновлювальних джерел енергії  - презентувати свою продукцію. Долучатися представників  банків, котрі беруть участь у державній програмі «Теплі кредити», небайдужих  бродівчани та гостей  міста. Основну увагу спрямовуємо на шкільну молодь - майбутнє покоління, в якому необхідно вже сьогодні виховувати свідоме ставлення до енергії та довкілля.

Захід розпочнеться 14-00 на пл. Ринок. У разі несприятливих погодних умов заходи відбудуться у Бродівському районному народному домі, (вул. Коцюбинського, 7).

За інформацією щодо участі у заходах звертайтеся за тел. 066-783-21-51(Богдан Сторожинський)/

 

Фото з мережі інтернет.