Об’єднання Співвласників  Багатоквартирного Будинку  це ефективне  управління будинком. І на сьогоднішній день це є одне із стратегічних питань держави у питанні житлово - комунального господарства. Держава збудувала будинки, дала можливість їх приватизувати, а також надала нам право через ОСББ ці будинки  утримувати. Сьогодні нам треба перестати надіятись на державу. Та брати ініціативу у свої руки, адже мешканці    завжди нарікають на обслуговування своїх будинків комунальними  службами, говорять про проблеми, але попри всі недоліки не хочуть брати будинок на своє утримання та створювати ОСББ. Надзвичайно важливим  фактором ОСББ  є обрання розумного та відповідального керівника, і при цьому ви  уже в перший рік  побачите  результат роботи  ОСББ.  Крім цього найголовнішим фактором в діяльності ОСББ є людський фактор, адже тільки від підтримки мешканців залежатиме   порядок та чистота у будинку, під’їзді та у  дворі.

В нашому місті Броди на сьогоднішній день  створено  50  ОСББ  це складає   70 % житлового фонду  міста, господарюють вони кожен  по своєму, хто краще хто гірше, але так як було сказано вище  все залежить від  Вас та вашого керівника, а саме від голови  будинку якого Ви  самі вибрали, і якщо він  не справляється із цією роботою ви маєте право і можете обрати іншого.

Значну підтримку ОСББ кожного року надає міська рада, наприклад у 2014р. міська рада виділила 100 тис. грн. на підтримку ОСББ, цією підтримкою скористалися  12 ОСББ, яким було виділено кошти із міського бюджету  згідно їх поданої заяви. У цьому 2015 році на підтримку ОСББ виділено 120 тис.грн., а також із за підтримки міської ради, було вирішено дуже важливі питання які  голови ОСББ не могли вирішити на протязі багатьох років.

Функціювання  декількох ОСББ у нашому місті ми хочемо вам сьогодні запропонувати та показати у наглядному вигляді що зроблено за період  господарюванню ОСББ «Анна»  ОСББ «Престиж» ОСББ «Пролісок» ОСББ «Курінь».