Використання медіа

Використання фото, відео та аудіо матеріалів сайту

Бродівська міська рада дозволяє використання та розпосюдження медіа матеріалів (фото, відео, аудіо), які опубліковані на нашому сайті.

Усі медіа матеріали, опубліковані на сайті Бродівської міської ради регулюються Законом України «Про авторські та суміжні права». Це означає, що авторські права належать їх авторам та Бродівській міській раді у тому випадку якщо в матеріалі не вказано інше (посилання на автора, сайт, який використовується на сайті Бродівської міської ради).

Медіа матеріали, які належать Бродівській міській раді або мають правове відношення до Бродівської міської ради ліцензуються ліцензією Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported (Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована (CC BY-NC-ND 3.0).

При використанні медіа матеріалів Бродівської міської ради обов’язково зазначте вихідні дані матеріалу:

  • Постійне пряме посилання на сторінку сайту mrbrody.gov.ua на якій розміщено медіа матеріал.
  • Обов'язковою є інформація для кожного медіа матеріалу: «2017 © Бродівська міська рада. Передруковується з дозволу Бродівської міської ради», де: 2017 — поточний рік.

Оскільки медіа матеріал може бути частиною статті, то необхідно вказати, що матеріал є частиною статті із зазначенням адреси статті на сайті mrbrody.gov.ua, а також, що використаний медіа матеріал не видозмінений, тобто не порушує умови ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported.

Бродівська міська рада залишає за собою право відкликати дозвіл на використання медіа матеріалу у будь-який час.

Використання посилань на зовнішні сайти та матеріалів

Бродівська міська рада іноді на сторінках свого сайту надає посилання на зовнішні сайти або використовує матеріали зі сторонніх сайтів. Бродівська міська рада не має жодного контролю над цими сайтами та не підтримує їхній зміст та не несе відповідальності за зміст, доступність, точність, якість, рекламу, послуги, продукти, тощо, доступні на таких сайтах та сервісах.

Бродівська міська рада несе відповідальності, прямо чи опосередковано, за будь-які збитки або шкоду, отримані або нібито отримані в результаті або у зв'язку з використанням чи довірою до будь-якого змісту, продукції або послуги, доступні на таких сайтах.

Офіційним відеохостингом Бродівської міської ради є офіційний канал https://www.youtube.com/channel/UC6qbMlDzDuuWJjFHDNzacrw на Youtube на якому розміщується офіційне відео Бродівської міської ради. За зміст цього відеоматеріалу відповідальність несе Бродівська міська рада.

Бродівська міська рада не несе відповідальність за доступність відео з Youtube, тобто не гарантує доступність відео через технічні проблеми відеохостингу Youtube або інші проблеми, які можуть виникнути під час передачі з відеохостингу на сторінки сайту.

Усі відеоролики розміщенні на офіційному каналі Youtube Бродівської міської ради ліцензуються ліцензією Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported та належать Бродівській міській раді.

Представники нашого сайту можуть знімати з публікації або видаляти відео з Youtube без попередження.

Please publish modules in offcanvas position.