XIII сесія VII демократичного скликання 24.11.2016р

XIII сесія VII демократичного скликання 24.11.2016р

XIII сесія VII демократичного скликання 24.11.2016р (1)

XIII сесія VII демократичного скликання 24.11.2016р

Протоколи та рішення XIII сесії VII демократичного скликання 24.11.2016

02/07/2018
 1. Про виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
 2. Про уточнення показників міського бюджету на 2016 рік.
 3. Про внесення змін до програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою на 2016 рік.
 4. Про внесення змін до показників міського бюджету на 2016 рік.
 5. Про затвердження порядку розгляду електронної петиції адресованої Бродівській міській раді.
 6. Про внесення змін до регламенту Бродівської міської ради.
 7. Про прийняття у власність територіальної громади м.Броди майнових комплексів стадіону «Ювілейний» та КП ВОКТЦ «Бродівський замок».
 8. Про зняття з балансу КП «Броди» житлового будинку N9 12 на вул.Г ородова у м. Броди.
 9. Про надання пропозицій Львівській обласній раді, щодо передачі до комунальної власності територіальної громади м.Броди окремого об'єкту спільної власності територіальної громади Львівської області
 10. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок для передачі у власність та оренду для будівництва житлових будинків та гаражів(згідно додатків).
 11. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва житлових будинків та гаражів в м Броди(згідно додатків).
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування об'єкта торгівлі 3 метою передачі в оренду гр.гр.Брівко К.В, Когут С.В.
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування об»єкта торгівлі з метою передачі в оренду підпр Ангеляшко С. по вул. Залізничній, 63.
 14. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва (блокування) житлових та допоміжних приміщень по вул.Юріївській, 12 гр. Харченко Ю А.
 15. Про затвердження детального плану території по вул. Коцюбинського, 2 гр.Донченко О.П.
 16. Про розробку детальних планів територій для будівництва житлових будинків в м Броди B районі вулиць Полуботка та Островчик.
 17. Про дозвіл на розробку детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування власних об»єктів нерухомості групи магазинів) по вулиці Веселій - Шевченка.
 18. Про дозвіл на розробку детального плану території земельної ділянки гр.Гудимі О.Ю. для будівництва житлового будинку по вул. Вишневецького, 13.
 19. Про дозвіл на розробку детального плану території земельної ділянки для будівництва гаража в кооперативі N91(згідно додатку).
 20. Про дозвіл на розробку детального плану території земельної ділянки гр.Баран І.М. для будівництва житлового будинку по вул. Ковальській, 31.
 21. Про розробку детального плану території земельної ділянки ( із залученням коштів гр. Левченко ) для будівництва житлового будинку по вул. Юріївській.
 22. Про дозвіл на розробку детального плану території власної земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Богдану Я.І для будівництва житлового будинку по вул. Вишневецького.
 23. Про дозвіл на розробку детального плану території земельної ділянки гр. Шинкарик О. зі зміною цільового призначення для будівництва багатокварниго житлового будинку по вул. Пушкіна, 1А.
 24. Про затвердження проекту землеустрою та передачу ділянки у власність ОСББ "Затишок"
 25. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок під власними об»сктами нерухомості B M Броди з метою передачі в оренду по вул. Островчик, . гр Ліпкевичу О.В.
 26. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій по встановленню (відновленню) меж земельної діляни під власним об'єктом нерухомості в м Броди з метою передачі в оренду по вул. Залізничній, 63B підпр.Микитюку Ю.М.
 27. Про надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва індивідуальних гаражів(згідно додатку).
 28. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій щодо встановлення меж земельних ділянок під власними гаражами(згідно додатку).
 29. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій щодо  встановлення меж земельних ділянок під багатоквартирними житловими будинками, які перебувають на балансі ОСББ (згідно додатку).
 30. Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки підприємцю Шудрик О.М. під тимчасовим павільйоном на м-ні Свободи;
 31. Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки підпр Мельничуку В.Г . під тимчасовим павільйоном на вулиці Залізничній;
 32. Про внесення змін в рішення Бродівської міської ради N91 050 від 16.06.2015року.
 33. Про поділ земельної ділянки комунальної власності міста з метою надання в оренду в місті Броди, вул. Й Рота, 5.
 34. Про поділ земельної ділянки комунальної власності міста 3 метою надання в оренду по вул. І Франка, 73.
 35. Про затвердження експертно-грошової оцінки земельної ділянки та надання дозволу на продаж по вул. I Франка, 11/1 гр Г оліновській В.
 36. Про затвердження експертно-грошової оцінки земельної ділянки та надання дозволу на продаж по вул. Січових стрільців, І0А гр. Демчуку В.Р.
 37. Про затвердження експертно-грошової оцінки земельної ділянки та надання дозволу на продаж по вул. ІОридика, 21 підприємцям Пекар М.І.,Сачко МЛ та Гусейко І.Р.
 38. Про розгляд заяв громадян та відмову у виділенні земельних ділянок для житлового будівництва.(згідно додатку).
 39. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки підпр. Стельмах Л.А. по вул. Тернопільській 2Б.
 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність для житлового будівництва гр. Білинському В.Я. по вул.Енергетичній, 2А.
 41. Про внесення змін в рішення № 65 від 15.01.2016 р. "Про затвердження Переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу на земельних торгах (аукціонах) та переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, набуття права оренди яких, підлягає продажу на земельних торгах (аукціонах) в 2016-2017 роках на території Бродівської міської ради ".
 42. Про надання дозволу на розробку земельної ділянки в м.Броди по вул.Гончарській.
 43. Про дозвіл на розроблення проекті землеустрою, щодо відведення земельних ділянок для будівництва групи індивідуальних житлових будинків.

Протоколи

Please publish modules in offcanvas position.