XIX сесія VII демократичного скликання 28.03.2017р

XIX сесія VII демократичного скликання 28.03.2017р

XIX сесія VII демократичного скликання 28.03.2017р (1)

XIX сесія VII демократичного скликання 28.03.2017р

Протоколи та рішення XIX сесії VII демократичного скликання 28.03.2017

02/07/2018
  1. 328. Про погодження угоди між КП Броди та ТОВ "Аве Львів" про надання послуг по розміщенню та захороненню ТПВ
  2. 329. Про підтримку депутатського запиту щодо підключення електроенергії в кварталі забудови "Північний" м.Броди
  3. 330. Про підтримку депутатського запиту щодо створення тимчасової комісії по благоустрою та дотримання правил забудови земельних ділянок в м.Броди
  4. 331. Про підтримку депутатського запиту щодо участі представників Бродівської міської ради у роботі постійної депутатської комісії Бродівської районної ради відносно питань охорони здоров'я
  5. 332. Про спрямування коштів з вільного залишку загального та спеціального фондів міського бюджету Бродівської міської ради Бродівського району, що утворився  станом на 01.01.2017 року

додаток

  1. 333. Про затвердження програми сприяння діяльності управління ДКСУ у Бродівському районі Львівської області на 2017 рік.
  2. 334. Про затвердження Комплексної програмиінформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території м.Броди на 2017 рік
  3. 335. Про внесення змін в Програму розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Броди на 2017 рік

336.Про внесення змін до Програми соціального захисту населення на 2017 рік

337.Про затвердження програми капітального ремонту житлового фонду м. Броди на 2017 рік

338.Про внесення змін до Регламенту Бродівської міської ради

додаток

  1. 339. Про продаж права оренди земельної ділянки площею 0,12 га для будівництва і обслуговуваннябагатоквартирного житлового будинку за адресою: Львівська обл., м. Броди, вул. Івана Франка,102 на земельних торгах у формі аукціону

340.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам.

341.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам міста Броди.

342.Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. Харченко Ю.А. по вул. Юріївській, 12А в м.Броди

343.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо відновлення меж земельної ділянки по вул. І Франка, 11/3 гр. Каховському В.В.

344.Про затвердження висновку комісії з питань регулювання земельних відносин та містобудівної діяльності.

345.Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведеня земельних ділянок для будівництва та обслуговування гаражів.

346.Про продовження договорів оренди земельних ділянок для будівництва та обслуговування торгових павільйонів на м-ні Свободи в м. Броди

347.Про затвердження детального плану території для будівництва індивідуального житлового будинку гр. Булатову О.М. по вул. 22-Січня, 16 в місті Броди.

348.Про затвердження детального плану території земельної ділянки для розташування кварталу житлової забудови в районі вулиць Цегельна-Тарнавського в місті Броди та надання дозволу

на відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва.

349.Про затвердження детального плану території для будівництва індивідуального житлового будинку гр. Баран І М. по вул. Ковальській, 31 в м. Броди

350.Про затвердження детального плану території для будівництва індивідуального житлового будинку гр. Гудимі О.Ю. по вул. Вишневецького, 13 в м Броди.

351.Про затвердження внесення змін в детальний план території по вул. Пушкіна, 1 та надання дозволу на виготовлення техдокументації щодо встановлення меж змельної ділянки для передачі в оренду підпр. Зробку Р.Д.

352.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок по вул. Й.Рота для будівництва індивідуальних житлових будинків.

353.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. 22-Січня, вул. Петрушевича в м. Броди.

354.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки ДП «Бродівське лісове господарство» для надання в постійне користування.

355.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки КП «Бродиводоканал» для надання в постійне користування.

356.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в м. Броди по вул. Енергетична, 2А ПАТ «Львівобленерго» .

357.Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки в м. Броди по вул. Підберезна гр. Пушка Г.М.

358.Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведеня земельних ділянокдля будівництва та обслуговування гаражів в районі вулиці Й.Рота.

359.Про встановлення розміру за земельну ділянку гр. Паньківу С.П. по вул. І.Франка, 73

360.Про затвердження детального плану території по вул. Залізничній, 63В та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду. підпр. Микитюку Ю.М.

361.Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проектів відведень земельних ділянок для передачі у власність для будівництва житлових будинків, господарських будівель і споруд на території міста Броди.

362.Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки в м. Броди по вул. Руській 12

363.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведеня земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул. 22-Січня, 8/12.

364.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки Бродівському МП «Явір» для надання в постійне користування.

365.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки Бродівському АТП-14610 для надання в постійне користування.

366.Про звернення до Президента України Голови Верховної Ради України Прем’єр – Міністра України

367.Про звернення до Президента України Голови Верховної Ради УкраїниПрем’єр – Міністра України

368. Про звернення до депутатів Верховної ради України Голови Верховної Ради України Прем’єр – міністра України

Протоколи

Please publish modules in offcanvas position.