Анонс про засідання постійної депутатської комісії

Анонс про засідання постійної депутатської комісії

Середа, 06 жовтня 2021 19:11

В п’ятницю, 08.10.2021р. о 10:00 год в сесійному залі в будівлі за адресою пл.Ринок,1 відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних відносин, території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток
Порядок денний:
1. Розгляд листів та звернень.
2. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.
3. Про затвердження технічних документацій щодо встановлення меж земельних ділянок для передачі у власність громадянам (згідно додатків).
4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва культової будівлі та будівель громади та надання в постійне користування по вул. А. Шептицького, 48.
5. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельних ділянок з метою зміни цільового призначення по вул. Л.Українки, 12.
6. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території для будівництва та обслуговування закладів освіти на території с. Лешнів.
7. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки по вул. Замковій, 1.
8. Про затвердження детального плану території земельної ділянки по вул. Залізничній та надання дозволу на об’єднання двох земельних ділянок гр. Славінському В.І.
9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за межами с Суходоли гр. Болюху В.Я.
10. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій щодо встановлення меж земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
11. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування гаражів по вул. І Богуна.
12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення в м Броди по вул. Юріївській, 12 гр. Харченко Д.Ю та Харченко М.Ю.
13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в с Суходоли по вул. Заводській, 36 ТзОВ «Спиртовий завод «Суходоли»
14. Про затвердження висновку комісії з питань регулювання земельних відносин, території, будівництва архітектури, охорони пам’яток по питанню погодження меж.
15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу іі в оренду гр. Гусейку І.Р по вул. Й.Рота, 5А.
16. . Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Східна, 66Б з метою зміни цільового призначення гр Головатюк Г.О.
17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду по вул. І Франка, 11/6 гр Денисюку О.В. та Денисюку В.В.
18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул 900-річчя Бродів, 12 ОСББ «Мій дім-12».
19. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Бродівської міської ради (згідно додатків).
20. Про надання дозволу гр. Паньків П,І. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення в с. Бовдури по вул. Бічна,11.
21. . Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Січових стрільців, 6/7 гр. Шуневичу І.В.
22. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення по вул. Руській, 12, 12А та 12Б
23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу іі в оренду гр. Рогоцькому В.П. по вул. Й.Рота, 5А.
24. Про затвердження проекту землеустрою із зміною цільового призначення в с Смільне по вул. Новій, 27 гр. Гаю Т.В.
25. «Про включення до Переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення, для продажу права оренди на них на земельних торгах (аукціонах) на території Бродівської міської територіальної громади»
26. Про включення в перелік земельних ділянок с/г призначення ділянки в с Бордуляки та надання дозволу на виготовлення детального плану території та проекту землеустрою щодо відведення для ведення іншого сільськогосподарського призначення
27. Про надання дозволу на розроблення детальних планів територій земельних ділянок для будівництва та обслуговування гаражів та житлових будинків
28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель та надання в постійне користування для будівництва та обслуговування закладів освіти в с. Лешнів по вул. Центральна, 24
29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення та передачу в оренду в с. Лешнів гр. Міщуку З.Я.
30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПА «Урожай» для іншого сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів Лешнівського старостинського округу
31. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проектів відведень земельних ділянок для передачі у власність для будівництва житлових будинків, господарських будівель і споруд на території міста Броди.
32. Різне

Please publish modules in offcanvas position.