«ГОДИНА ЗЕМЛІ» - ПІДТРИМАЙ АКЦІЮ!-ЗЛОВИ ЗВ'ЯЗОК З ЗЕМЛЕЮ

«ГОДИНА ЗЕМЛІ» - ПІДТРИМАЙ АКЦІЮ!-ЗЛОВИ ЗВ'ЯЗОК З ЗЕМЛЕЮ

Понеділок, 19 березня 2018 12:55

 

Бродівська міська рада просить мешканців міста взяти участь у 
Всесвітній кампанії «Година Землі-2018». Метою акції є привернути увагу людей до проблем зміни клімату; наголосити на необхідності об’єднання зусиль населення світу для боротьби з цією проблемою, що безпосередньо пов’язана з діяльністю людини; гострій потребі ощадливого використання ресурсів і гармонізації стосунків з природою; а також надання можливості всім бажаючим зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації.

Її суть полягає у тому, щоб  24 березня 2018 року вимкнути на годину, з 20.30 до 21.30, електроенергію у себе вдома, на підприємствах, в установах, організаціях,

Година без світла символізує стурбованість людей за навколишнє середовище та їх прагнення зменшити свій вплив на довкілля.

Закликаємо усіх мешканців міста більш розумно споживати природні ресурси, щоб зберегти Планету.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, Бродівська міська рада запрошує усіх взяти участь у флешмобі, який відбудеться 0 20.00 на площі Ринок.

Злови зв’язок з Землею! Долучайся до всесвітнього руху – Години Землі, що заохочує сотні мільйонів людей та організацій по всьому світу бути більш дружніми до Планети у своєму повсякденному житті. Змінимо світ разом!

http://wwf.panda.org/uk/our_work/ecoeducation/campaigns/eh18/

Please publish modules in offcanvas position.