Відбудеться презентація Проекту HOUSES

Відбудеться презентація Проекту HOUSES

Середа, 13 листопада 2019 10:57

В четвер  14 листопада  о 11.00 в приміщені сесійної зали Бродівської міської ради  відбудеться презентація Спільного Проекту ЄС/ПРООН ( Програма розвитку ООН )

«Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES). Проект надаватиме підтримку об'єднанням співвласників будинків у формуванні, організаційному становленні та подальшому впровадженню енергоефективних рішень. 
  
Очікується, що учасники проекту зможуть самостійно залучати кошти на енергозберігаючі проекти. Також проектом планується широкомасштабна інформаційна кампанія для підвищення обізнаності жителів Львівської області з питань енергозбереження та енергоефективності.
 
Проект розрахований на два роки і впроваджуватиметься у тісній співпраці з Фондом енергоефективності та Міжнародною фінансовою корпорацією.
 
Проект запрошує до співпраці: представників ініціативних груп, мотивованих до створення ОСББ, представників житлово-будівельних кооперативів, що мають намір реорганізуватися в ОСББ та представників діючих ОСББ, які потребують підготовки та навчання.

Please publish modules in offcanvas position.