Завтра у Бродівській міській раді відбудеться презентація житомирської компанії "РЕК"

Завтра у Бродівській міській раді відбудеться презентація житомирської компанії "РЕК"

Середа, 15 листопада 2017 18:28

Завтра до Бродів прибудуть представники житомирської компанії "РЕК" - це компанія, що спеціалізується на виробництві, продажі і встановленні професійної акустичної та освітлювальної техніки.

Зокрема, на цю презентацію запрошені керівники ОСББ міста, та житлово-комунального господарства з- можливістю безпосереднього спілкування, та роз"яснення тих питань, які виникнуть під час презентації. Запрошення до Бродів житомиряни отримали від бродівчан, котрі завітали на підприємство на зворотньому шляху з виставки "КомунТех - 2017". Хоча контакти з цим заводом були ще раніше, - розповів заступник міського голови Олександр Єлиневський.

"Ми знаємо, що раніше ця компанія, зокрема, виконувала роботи із озвучення "Укрзалізниці", а з 2008 року вони почали виготовляти ще й світлодіодні світильники - як зовнішнього, так і внутрішнього освітлення. Думаємо, що, можливо, якісними світлодіодами, до речі американського та європейського виробництва можуть зацікавитись не лише міські комунальні служби, а й керівники ОСББ. Можливо, вдасться реалізувати їхні пропозиції із освітлення та озвучення КП "Стадіон "Ювілейний". Ще одне комунальне підприємство міста, яке планує встановити сучасне озвучення - це Бродівський ринок. Сподіваємось на результативну презентацію підприємства у нашому місті та цікаві пропозиції для учасників заходу, - зазначив Олександр Єлиневський.

Please publish modules in offcanvas position.