Новини

ПОМЕР ГРИГОРІЙ СКОРИК. ЩИРІ СПІВЧУТТЯ РОДИНІ ТА ДРУЗЯМ

05/01/2020
ПОМЕР ГРИГОРІЙ СКОРИК. ЩИРІ СПІВЧУТТЯ РОДИНІ ТА ДРУЗЯМ
Міський голова, депутатський корпус, виконавчий комітет та працівники Бродівської міської ради у скорботі з приводу трагічної звістки про смерть депутата Григорія Дмитровича Скорика. Висловлюємо щирі співчуття усім, хто знав і шанував покійного, розділяємо біль втрати разом з його родиною. Світлий, добрий спомин завжди житиме в серцях усіх, хто його знав, любив та поважав. 
Григорій Дмитрович пішов з життя 5 січня 2020 року.
Вічна пам’ять!
46569 1u
 1a9baee2108527eeffc063ebca11f242 M

У кабінеті енергоефективності учні Бродівської гімназії вчаться зберігати енергоресурси

27/11/2019

В сучасних умовах рівень знань та поведінка громадян в сфері енергозбереження не в повній мірі сприяють економному споживанню енергоресурсів. Згідно з положеннями Закону України «Про енергозбереження» виховання ощадливого ставлення до використання паливно-енергетичних ресурсів забезпечується шляхом навчання і широкої популяризації та пропаганди економічних, екологічних і соціальних переваг енергозбереження. Виходячи із завдань виховання в учнів енергозберігаючого способу життя та зважаючи на необхідність наближення навчання до практики в Бродівській гімназії імені Івана Труша відкрили демонстраційний кабінет енергоефективності. За рік існування кабінету більше 150 учнів гімназії отримали сертифікати про проходження курсу, які підтверджують їх компетентність з питань енергоефективності.

Кабінет енергоефективності стимулює і навчає дітей. Зрозуміло, що через дітей є можливість навчати енергоефективності і батьків. Закуплені цікаві прилади, за допомогою яких можна побачити, де втікає тепло і які двері та вікна треба утеплити. Це не суха теорія, а це практика, яка дає навики бути енергоефективним.

Богдан Сторожинський,  головний спеціаліст Бродівської міської ради

Україна відноситься до країн із низьким рівнем ефективності використання енергоресурсів.  Восени 2018 року Мінекономіки оцінило втрати України через низьку енергоефективність: майже 1,5 млрд доларів щорічно або один транш кредиту МВФ. В світлі положень нової Енергетичної стратегії України до 2035 р. одним із пріоритетних завдань енергетичної політики є формування у громадян енергоефективної свідомості. Не останнє місце у вирішенні даного питання відводиться заходам, які вчать учнів набувати та використовувати  знання з енергоефективності, допомагають їм знижувати витрати енергоносіїв в повсякденному житті. Щоб прищепити учням знання та практичні навики з сучасних технологій енергозбереження у Бродівській гімназії Івана Труша обладнали демонстраційний кабінет енергоефективності.

Ідея створення такого кабінету належала директору гімназії Руслану Шишці. Її активно підтримали як районна влада, так і громадськість. Реалізувати ідею вдалося завдяки міні гранту в рамках проекту «Енергоефективне врядування в Україні», що фінансувався Міжнародним Вишеградським Фондом та був реалізований Асоціацією «Енергоефективні міста України». Мікропроект «Інкубатор енергозбереження», який подала на конкурс громадська організація «Просто неба», отримав фінансування в розмірі  80 тис. гривень, з яких 64 тис. гривень грантові кошти, решта – витрати районного бюджету.

За виділені кошти було придбане вимірювальне обладнання, зокрема мобільний тепловізор, пірометр, люксметр, анемометр, енергометр, ноутбук, проектор, навчальні стенди. Міська влада м. Броди допомогла з ремонтом приміщення, придбала парти та інтерактивний мультимедійний комплекс. Подарунок гімназії зробила і екологічна комісія Сокальсько-Жовківської єпархії, передавши в кабінет аератор (заощаджує воду, а відтак і енергоносії),  видання «Екологічний дороговказ», екоторбинки та інше. Кабінет почав працювати 2 жовтня 2018 року. За словами головного спеціаліста Бродівської міської ради Богдана Сторожинського серед 3-х енергоефективних класів, створених на Львівщині, Бродівський за оснащенням є найкращим. 

Не дивлячись, що проект «Енергоефективне врядування в Україні» завершився в 2018 році, придбане в його рамках обладнання продовжує служити підвищенню рівня обізнаності учнів в сфері енергозбереження. На демонстраційному обладнанні учні власноруч можуть пересвідчитися у перевагах запровадження енергоефективних технологій. Найбільшою популярністю у школярів користується тепловізор, який виявляє можливі тепловтрати і ділянки, що вимагають додаткової ізоляції і утеплення. Обладнання кабінету використовується також для демонстрації дослідів і експериментів при вивченні окремих програмних тем з фізики та хімії.

В стінах кабінету з енергоефективності проводяться заняття з факультативного курсу «Основи енергозбереження». Уже більше 150 учнів школи отримали сертифікати про проходження курсу, які підтверджують їх компетентність з питань енергоефективності. Ці школярі є потенційними пропагандистами енергоефективності. А це означає, що отримані знання вони будуть поширювати серед друзів, батьків, знайомих, тобто все більше коло людей буде ставати енергоефективно свідомими. До речі, обладнанням користуються не тільки учні гімназії. Учні інших шкіл району та міста мають можливість працювати в кабінеті теж.

Очікування від роботи кабінету перевершили всі сподівання. В 2018 році школярі розрахували до деталей економію енергії та грошей від заміни в приміщеннях школи світильників на енергозберігаючі і звернулися з відповідною пропозицією до міської ради. Звичайно, пропозиція була задоволена, але разом підтвердила і те, що в Бродах формується покоління енергоощадливих людей. «Ми маємо змогу самостійно вимірювати втрати електроенергії в гімназії, завдяки приладам, які є в кабінеті. Це дуже класно, тому що ми реально бачимо, які втрати енергії можуть бути. Результати шокують і заставляють задуматися» – зазначила Яна Дзьобкевич, учениця 7(11)-В класу гімназії.

В планах гімназії – розширення технічного забезпечення кабінету та активніше його застосування для різного роду інформаційно-освітніх компаній серед учнів та дорослих. На думку директора школи, непогано було б ще мати демонстраційні установки вітряка та сонячної панелі, що дозволило б привчати дітей до використання відновлювальних джерел енергії.

Мікропроект «Інкубатор енергозбереження» в Бродівській гімназії показав, що при великому бажанні і відносно невеликих грошах можна багато що змінити, а саме прищепити школярам та їх батькам енергозберігаючі навики, які забезпечать їх відповідальне ставлення до енергії. І ще одне, проект довів, що виховання енергоефективності – це справа всіх, і успіх приходить там, де виховання економного відношення до енергоресурсів підтримує школа, влада та громадськість.

Проект «Енергоефективність в дії: аналіз та просування кращих практик на Львівщині»  реалізується Інститутом Регіонального Розвитку рамках проекту “Просування реформ в регіони” за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та “Європейською правдою”.

Автори Тетяна Лукашенко, Уляна Терлецька

Співчуття депутатові міської ради Тимусю Мирославу Ярославовичу

06/11/2019

Депутатський корпус та виконавчий апарат Бродівської міської ради висловлюють найщиріші слова співчуття депутатові міської ради Тимусю Мирославу Ярославовичу з приводу непоправної втрати та великого горя – смерті мами Ольги Ярославівни.

Підтримуємо в годину скорботи, розділяємо Ваш біль та глибоко сумуємо разом з Вами.

Хай душа Її знайде вічний спокій, а Господь дарує Царство Небесне.

До уваги власників земельних ділянок та землекористувачів! Зареєструйте свої права на землю!

31/10/2019

До уваги власників земельних ділянок та землекористувачів!

Зареєструйте свої права на землю!

 

З метою виконання Указу Президента України від 22.07.2019 року № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», Головне управління Держгеокадастру у Львівській області звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Львівської області на необхідності внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.

Радимо всім землевласникам та землекористувачам, які господарюють на своїй землі на підставі документів виданих до 2004 року перевірити статус своєї земельної ділянки на Публічній кадастровій карті. У разі якщо ділянка відсутня на карті рекомендуємо Вам звернутись до розробників документації із землеустрою для замовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Якщо у Вас залишаються запитання Ви можете звернутись за консультаціями та довідками до найближчого підрозділу Держгеокадастру у Вашому регіоні.

Звертаємо Вашу увагу що державна реєстрація земельної ділянки не лише запобігатиме рейдерському захопленню землі та забезпечить належний захист Ваших прав, а й значно спростить процедури переоформлення земельної ділянки у майбутньому, що зекономить Вам та Вашим нащадкам час для повноцінного розпорядження землею. Адже при вчиненні будь-яких правочинів щодо земельних ділянок (продаж, дарування, передача в оренду, кредит під зіставу земельної ділянки тощо) буде необхідна попередня держреєстрація з присвоєнням кадастрового номера. Після здійснення держреєстрації, при майбутньому переоформленні, здійсненні правочинів щодо земельної ділянки, достатньо буде лише юридичних документів при зміні власника.

Кадастровий номер земельній ділянці присвоюється при здійсненні державної реєстрації земельної ділянки, автоматично, за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру.

Довідково: Відомості про земельні ділянки, що містяться в Державному земельному кадастрі України є відкритими та опубліковані в мережі інтернет на веб-сайті Публічна кадастрова карта (https://newmap.land.gov.ua). Відповідно власники та користувачі земельних ділянок право на які оформлено після 2004 року можуть переглянути та перевірити інформацію про земельну ділянку за допомогою сервісів Публічної кадастрової карти. Пошук земельної ділянки здійснюється за кадастровим номером або за місцезнаходженням земельної ділянки.

Бродівська міська рада оголошує прийм заявок на конкурс щодо визначення громадських організацій, яким буде надаватись фінансова підтримка на закупівлю спортивної форми та спортивного інвентарю за рахунок коштів міського бюджету м. Броди.

28/10/2019
Бродівська міська рада оголошує прийм заявок на конкурс щодо визначення громадських організацій, яким буде надаватись фінансова підтримка на закупівлю спортивної форми та спортивного інвентарю за рахунок коштів міського бюджету м. Броди. Прийом заявок триватиме з 1 по 30 листопада 2019 року.
 

Дякуємо за День міста!

27/09/2019

ДОРОГІ БРОДІВЧАНИ!

Висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився до проведення заходів з нагоди 935-ї річниці з часу першої писемної згадки про місто і доклав максимум зусиль для різнопланового, цікавого, сповненого враженнями та емоціями дозвілля.

 З великою відповідальністю до святкування Дня міста підійшли депутати міської ради, члени виконавчого комітету

Допомогли зробити це свято незабутнім головні партнери і спонсори - ТзОВ «Об’єднана мода України», ФОП Ольга Чорнобай та ФОП Михайло Гром’як.

Дякуємо ПП «Західний Буг», яке  спільно з Фабрикою свята створили  ювілейну фотозону.

За прикрасу головної сцени вдячні колективу ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4» та ТзОВ «Електроконтакт Україна». А ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»  -  за підтримку заходів.

Окрема подяка священнослужителям  за екуменічний молебен .

Усім учасникам урочистої ходи  дошкільнятам, спортсменам, учням, студентам, керівникам усіх закладів,  установ, підприємств та організацій…всім бродівчанам  - щире «Спасибі!»

Подяку висловлюємо Бродівському РНД, творчим колективам усіх закладів культури та вихованцям позашкільних закладів освіти за концертну програму. Окремі слова вдячності професійним  ведучим Михайлині Накапелюх та Юлії Желих. За піднесений чудовий настрій та яскраве музичне вітання у проведенні святкової молодіжної дискотеки дякуємо Андрію Олійнику.

Дякуємо Бродівському історико- краєзнавчому музею за науково- інтелектуальне

наповнення упродовж 3х днів: науково-практичну конференцію

«Йозеф Рот: портрет на тлі суспільно-політичних змін поч. хх ст.», і презентації українських перекладів книги Й.  Рота «Міста і люди» та Берріса Куцмані «Броди. Прикордонне галицьке місто в довгому ХІХ столітті».

Нашим партнером стала і Бродівська районна бібліотека, яка підготувала низку цікавих новинок : бібліовікно «Рідне місто моє», онлайн-візитівку  «Відчуй своє місто з книгою», книжкову виставку «Краєвиди рідної землі», телерадіопередачу «Місто нашого серця» та ін.

Найменші наші бродівчани! Велике вам спасибі за святкову ходу і гарні осінні композиції!

Спортсменам – за гідне представлення і підтвердження, що Броди - місто видатних спортовців. Особливо хочеться відзначити організаторів (координатора МУП Мирославу Островську) та учасників дебютного міського легкоатлетичного забігу Броди RUN. За організацію велопробігу з нагоди Дня міста дякуємо сектору молоді та спорту Бродівської РДА.

Дякуємо ГО «Наше місто» за вдалу та цікаву  ініціативу проведення фотопроекту «ЖИВА КНИГА» .

Слова щирої вдячності адресуємо й навчальному центру «ЕРУДИТ» за приємно проведений час, за посмішки, за неймовірну радість подаровану нашим дітям.

Показали свої уміння та доробки  колективи Бродівського РЦДЮТ та Бродівського РЦ НТТУМ. Щиро дякуємо вам за співпрацю.

Особлива подяка ВО КТЦ «Бродівський замок», й, зокрема, його директору, депутатові міської ради О. Казмірчуку за організаційну підтримку, сприяння та благоустрій  території. Вдячні усім комунальним підприємствам, які подбали про чистоту і порядок до, під час і після святкувань.

Представникам ЗМІ, які у святкові дні працювали над висвітленням цієї важливої для міста події .

За громадським порядком під час проведення святкових заходів слідкував особовий склад Бродівського райвідділу Золочівського РВ ГУНП у Львівській області.

Особлива безмежна вдячність та низький уклін хлопцям, які захищають наш мир і спокій на сході України. Завдяки їм ми мали змогу організувати та провести свято.

Щиро дякуємо усім від кого отримали  вітальні адреси з нагоди святкувань. Усім, хто своєю участю приїхав підтримати та розділити радість святкового дійства…

Всім бродівчанам та гостям нашого міста, які прийшли на свято, задля яких ми працюємо щодня, кажемо «Дякуємо!»

День Авіації у Бродах

30/08/2019

План

проведення урочистих заходів приурочених

професійному святу Дню Авіації 31.08.2019 року

 

 

10.30 - 11.30 год. відкриття пам’ятного знаку на місці гибелі екіпажу Мі-8 (с. Сестрятин)

11.30 - 11.50 год. переїзд на військове летовище в/ч А 2595

11.50 - 12.00 год. шикування особового складу (військове летовище в/ч А 2595)

12.00 - 12.03 год.  доповідь командира частини начальнику АА КСВ ЗСУ

12.03 - 12.05 год. внесення  Бойового Прапора частини

12.05 - 12.45 год. урочисті заходи (зачитка наказу, нагородження військовослужбовців)

12.45 - 15.30 год. заходи Дня відкритих дверей. (виконанням стрибків з парашутом фахівцями рятувальної парашутно-десантної групи, показ озброєння та військової техніки, польова кухня, святковий музичний супровід, маршрутне таксі «площа Ринок- військове летовище 16 Обр АА» - час курсування 10.00- 12.00 )

РОЗПОЧАТО ФОРМУВАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ НА 2020 РІК

27/08/2019

УВАГА!

РОЗПОЧАТО ФОРМУВАННЯ  КООРДИНАЦІЙНОЇ  РАДИ  З ПИТАНЬ  ГРОМАДСЬКОГО  БЮДЖЕТУ НА  2020  РІК 

Реалізація бюджету участі не можлива без ефективної Координаційної ради. Адже саме на Координаційну раду покладається забезпечення організації та контроль за дотриманням рівних умов серед учасників громадського бюджету на всіх етапах.

 Координаційна рада з питань громадського бюджету – постійно діючий консультативно-дорадчий орган, члени якого, в межах чинного законодавства України, координують виконання основних заходів щодо впровадження та функціонування Громадського бюджету м. Броди на певний бюджетний рік, до складу якого входять не більше 12 осіб. Запрошуємо усіх, хто бажає, взяти участь у формуванні нового складу Координаційної ради з питань громадського бюджету.

Початок прийому заявок  із 28 серпня 2019 року по 10 вересня 2019 року включно.

Координаційна рада діє на підставі Положення про громадський бюджет у місті Броди затвердженого рішенням Бродівської  міської ради  № 701 від 30.08.2018р. https://drive.google.com/file/d/1cFfiklr5VjqW5rfb2kNxbDIkwqNrxdBX/view

Просимо надати зауваження і пропозиції до стратегічної оцінки м.Броди

07/08/2019

Заява

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Генерального плану м. Броди Бродівського району Львівської області

https://drive.google.com/open?id=11IaMz98hhUy9ZLM5PnFPn4YzqYQDD5mT

 

https://drive.google.com/open?id=1twwNwK86LW-yykOHEX6nVzXY-G5aFwpa

Please publish modules in offcanvas position.