Новини

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП "Бродівська центральна міська лікарня"

05/03/2021

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення конкурсної комісії 

від  03.03. 2021 року, 

протокол № 1

ОГОЛОШЕННЯ
ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ
ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БРОДІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ»
БРОДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» та рішень виконавчого комітету Бродівської міської ради від 11.02.2021 №38 «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Бродівська центральна міська лікарня» Бродівської міської ради Львівської області та від 03.03.2021 №84 «Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Бродівська центральна міська лікарня» Бродівської міської ради Львівської області:
КОНКУРСНА КОМІСІЯ ОГОЛОШУЄ конкурс на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Бродівська центральна міська лікарня» Бродівської міської ради Львівської області.
Конкурс оголошується на підставі рішення конкурсної комісії від 03.03.2021 року (протокол № 1).
Повне найменування закладу: Комунальне некомерційне підприємство «Бродівська центральна міська лікарня» Бродівської міської ради Львівської області.
Юридичне та фактичне місцезнаходження закладу: Україна, 80600, Львівська область, м. Броди, вул. Юридика ,22.
Основні напрями діяльності закладу: здійснення медичного обслуговування, зокрема надання медичних послуг, а також здійснення заходів з профілактики захворювань населення та підтримки громадського здоров'я, здійснення іншої діяльності у сфері охорони здоров’я в порядку та на умовах, встановлених законодавством України та Статутом.

Статут закладу: (https://drive.google.com/file/d/1SXOEc3PDQ4t1yACGa-AKePRuGeo0zQ6Y/view?usp=sharing).
Структура: НКП «Бродівська ЦМЛ» Бродівської міської ради складається з наступних структурних підрозділів:
1. Адміністративна група.
2. Допоміжна група.
3. Параклінічна група.
4. Стаціонарна група.
5. Поліклінічні підрозділи.
6. Амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
7. Фельдшерсько-акушерські пункти.
Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності підприємства на 2021 рік складають 97 427 400 гривень.
Прийом документів здійснюється
Документи для участі в конкурсі приймаються в робочі дні тижня упродовж 15 календарних днів з дня оприлюднення оголошення ( з 05.03.2021 до 22.03.2021 включно) за адресою: 80600, Львівська обл. м. Броди пл.Ринок,20, приймальня Бродівської міської ради.
Телефон для довідок:
(03266) 4-40-35;

e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Перелік документів, що подаються претендентом для участі у конкурсі:
Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк такі документи:
1) копію паспорта громадянина України;
2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою (https://drive.google.com/file/d/1Ov3fPF6cVgMpVoCWrdEPqjo3bHAobQnj/view?usp=sharing);
3) резюме у довільній формі;
4) автобіографію;
5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
6) згоду на обробку персональних даних ;
7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;
8) довідку МВС про відсутність судимості;
9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;
10) попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду (https://drive.google.com/file/d/1GeQww_6GggtNVpTf9Jk25eA6ct7OsU22/view?usp=sharing);
11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів (https://drive.google.com/file/d/1axoqGjbqt0ZKgDdjXxpE8lq5XE-ar86y/view?usp=sharing);
12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).
Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.
Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.
Кваліфікаційні вимоги до претендента:
1. Вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування», або «Право», або «Соціальні та поведінкові науки», або «Гуманітарні науки» або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я».
2. Стаж роботи на керівних посадах не менше 5 років.

Вимоги до конкурсної пропозиції:

Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:
план реформування закладу протягом одного року;
заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;
пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;
пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

Умови оплати праці керівника закладу:
За виконання обов’язків директора нараховується заробітна плата згідно чинного законодавства України та умовами контракту.
Дата і місце проведення конкурсу: 26.03.2021 о 12.00., сесійний зал приміщення Бродівської міської ради, пл.Ринок, 20.

 

Органи місцевого самоврядування позбавили права здійснювати контроль за додержанням законодавства про працю

05/03/2021
4 березня Верховна Рада України прийняла законопроєкт №0958, який позбавляє органи місцевого самоврядування права здійснювати контроль за додержанням законодавства про працю. Реалізація цього Закону призведе до:
► позбавлення громад єдиного законодавчого механізму боротьби з тіньовою зайнятістю та впливу на ринок праці;
► тінізації зайнятості, оскільки від контролю усуваються громади, які найбільше зацікавлені у «білій» зайнятості для збільшення надходжень в місцевий бюджет;
► зменшення надходжень до місцевих та державного бюджетів у зв’язку з тінізацією зайнятості;
► порушення трудових прав працівників через ресурсну неспроможність Держпраці та її територіальних органів оперативно реагувати на такі порушення;
► порушення соціальних гарантій працівників у зв'язку зі зменшенням кількості профілактичних, роз’яснювальних та контролюючих заходів з питань праці в громадах;
► звільнення більше пів тисячі працівників місцевого самоврядування - місцевих інспекторів праці, які здійснюють контроль за додержанням законодавства про працю.
Закон не тільки загальмує боротьбу з тіньовою зайнятістю, але й нівелює здобутки децентралізації.

Асоціація міст України сподівається, що Президент України ветує законопроєкт №0958, оскільки позбавлення органів місцевого самоврядування повноважень здійснювати контроль за додержанням законодавства про працю суперечить курсу Президента України щодо продовження реформи децентралізації.

Бродівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує

04/03/2021

 В  Центрі обслуговування платників  Бродівської  ДПІ  надано  701 адміністративну послугу

Впродовж січня - лютого 2021 року фахівцями Центру обслуговування платників  Бродівської ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області громадянам та представникам бізнесу надано 701 адміністративну послугу, з них  54  в електронній формі.

Найбільша їх частина, а саме  437 - це видача  карток платника податків та внесення до паспорта громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків   та  208  видача  відомостей з  ДРФО про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

          З переліком безоплатних адміністративних послуг, які надаються податковою службою можна ознайомитись  в ДПІ, або  на субсайті територіальних органів ДПС у Львівській області в банері «Центри обслуговування платників».

        Звертаємо увагу, з 01 січня стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних впродовж 2020 року. Річну податкову декларацію про доходи за минулий рік зобов’язані заповнити і подати до 1 травня 2021 року громадяни та самозайняті особи, які отримали доходи, з яких торік  не сплачено податок на доходи фізичних осіб.

         Обов’язок щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи у платників виникає у таких випадках:

- при отриманні доходів від фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи, фізичні особи – підприємці або не провадять незалежну професійну діяльність;

- при отриманні від податкових агентів доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування;

- при отриманні іноземних доходів;

-в інших випадках, передбачених законодавством.

        Також громадяни, які мають право на отримання податкової знижки, реалізувати це право можуть до 31.12.2021 року включно. При цьому, якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

       Для зручності платників та спрощення процедури декларування доходів громадянами, на офіційному веб-порталі ДПС в Електронному кабінеті у розділі «ЕК для громадян» працює електронний сервіс «Декларація про майновий стан і доходи». За допомогою цього сервісу можна заповнити декларацію та надіслати її до контролюючого органу в електронному вигляді.

 Послідовність дій суб’єкта господарювання для реєстрації  програмного РРО

     Бродівська    ДПІ   ГУ   ДПС  у  Львівській області   нагадує,  що суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний РРО, повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись  програмний РРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог пункту 63.3 статті 63 Податкового кодексу.

         Реєстрація ПРРО здійснюється на підставі заяви, що подається у електронній формі через Електронний кабінет (портальне рішення для користувачів або програмного інтерфейсу (АРІ)) або засобами телекомунікацій.

        Після включення ПРРО до реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій такий ПРРО може використовуватись суб’єктом господарювання.

        Про сертифікати електронних підписів та/або печаток, що будуть використовуватись для ПРРО, суб’єкт господарювання повідомляє згідно з Порядком обміну електронними документами з контролюючими органами, встановленим наказом Мінфіну від 06.06.2017 № 557. 

       На офіційному веб-порталі ДПС створено банер «Програмні РРО» (https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/), який містить актуальну інформацію, пов’язану з ПРРО, включаючи нормативно-правові акти, відео-уроки щодо процедури реєстрації ПРРО, отримання електронних ключів у кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ДПС, інструкції щодо заповнення та подання форм, інформаційні повідомлення щодо оновлення версій безкоштовних програмних рішень, контакти відповідальних осіб ДПС, які надають роз’яснення, пов’язані з роботою ПРРО.

  Спілкуйтесь з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»: https://t.me/infoTAXbot

 З 1 березня  ставка ПДВ знижується до 14% для окремої сільськогосподарської продукції

          Бродівська  ДПІ ГУ   ДПС  у  Львівській області   повідомляє, що з 1 березня п.р. року знижено ставку податку на додану вартість з 20 відсотків до 14 відсотків за операціями з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України сільськогосподарської продукції, що класифікується за такими кодами згідно з УКТ ЗЕД: 0102, 0103, 0104 10, 0401 (в частині молока незбираного), 1001, 1002, 1003, 1004, 1005, 1201, 1204 00, 1205, 1206 00, 1207, 1212 91, крім операцій з ввезення на митну територію України товарів, визначених у п. 197.18 ст. 197 ПКУ.

Зміни передбачено Законом України від 17.12. 2020 року № 1115-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції»,  який набрав чинності з 25 лютого 2021 року та застосовується до податкових періодів, починаючи з першого числа місяця, наступного за місяцем його опублікування - з 1 березня 2021 року.

         Детальніше: лист ДПС України від 01.03.2021 № 5257/7/99-00-21-03-02-07.

  Звільнення від сплати єдиного  внеску підприємців, які одночасно працюють на основному місці роботи

Головне управління ДПС у Львівській області нагадує платникам, що з 1 січня 2021 року запрацювала норма Закону України від 13.05. 2020 №592-IX “Про внесення змін до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” щодо усунення дискримінації зі сплати єдиного внеску.

      Даним документом визначено, що фізичні особи  - підприємці або особи, які провадять незалежну професійну діяльність та одночасно мають основне місце роботи, звільняються від сплати за себе єдиного внеску за місяці звітного періоду, за які роботодавцем було сплачено страховий внесок у розмірі не менше мінімального. 

      Платник має право прийняти рішення про добровільну сплату єдиного внеску у розмірі більшому за мінімальний.

 Змінено форму податкової накладної та декларації з ПДВ

Головне управління ДПС у Львівській  області нагадує платникам про зміну форми податкової накладної. Звертаємо увагу, що наказ Мінфіну від 02.12.2020 р. № 734, яким затверджено у новій редакції форми податкової накладної  та декларації з ПДВ вступив в дію з 1 березня 2021 року. Тож з 01.03.2021 року в Єдиному реєстрі податкових накладних можна зареєструвати податкові накладні та розрахунки коригування до них, складені виключно за новими формами. У випадку необхідності складання розрахунку коригування до податкової накладної, складеної за формою, чинною до 01.03.2021 року, та зареєстрованої в ЄРПН до вказаної дати, пам’ятайте, такий розрахунок коригування необхідно скласти за новою формою.

Оновлено порядок заповнення реквізиту   «Призначення платежу» для користувачів єдиного рахунку

         З 01 січня  2021 року запроваджено нову систему сплати податкових платежів через єдиний рахунок паралельно з діючою системою сплати податків. У зв’язку з цим наказом Мінфіну України від 31.12.2020 №847 внесено зміни до наказу від 24.07.2015 № 666 «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів», який набрав чинності з 26.02.2021 року.

        ДПС України роз’яснила порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» розрахункового документа на переказ коштів на єдиний рахунок  за посиланням  https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/454763.html. 

      Для платників, які не використовують єдиний рахунок, порядок заповнення платіжних доручень не змінився, лише внесено деякі зміни до переліку кодів видів сплати.

 Буський сектор організації роботи

організаційно-розпорядчого управління

   ГУ ДПС у Львівській області 

Перелік суб'єктів господарської діяльності та громадян Бродівської ТГ, яким у 2020 році списано податковий борг, відповідно до Закону України від 04.12.2020 року №1072

03/03/2021

Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що відповідно до Закону України від 04.12.2020 року податковий борг, який обліковувався станом на 01 листопада 2020 року та залишився несплаченим, списали (якщо сума не перевищувала 3060 грн).

Списки даних суб'єктів господарської діяльності та громадян додаються.

Назва платника/ПІБ
АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ N 3
ЛЕШНIВСЬКИЙ КЗДО
ОГБК "МОЛОЧНИК"
ПП "ДИСКАНТ"
ПРАТ"СОРТНАСIННЄОВОЧ-ЛЬВIВ"
СЕЛЯНСЬКЕ ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ВIКТОРIЯ"
ТЗОВ "ЛЬОН-БРОДИ"
ТЗОВ "РIФ"
ТОВ "ВАР ГРУП"
ТОВ "ТЕТРА+"
IБРАГIМОВ НАТИК АКIФ
IВАНIВ IВАН ГРИГОРОВИЧ
IВАНIВ АНДРIЙ МИХАЙЛОВИЧ
IВАНIВ ВIТАЛIЙ АНДРIЙОВИЧ
IВАНIВ ВАСИЛЬ ОМЕЛЯНОВИЧ
IВАНIВ ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ
IВАНIВ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ
IВАНIВ ЕМIЛIЙ ВАСИЛЬОВИЧ
IВАНIВ МАРIЯ СТЕПАНIВНА
IВАНIВ МИХАЙЛО ПЕТРОВИЧ
IВАНIВ МИХАЙЛО ЯРОСЛАВОВИЧ
IВАНIВ НАТАЛIЯ СТЕПАНIВНА
IВАНIВ ОЛЬГА ЄВГЕНIВНА
IВАНIВ ЄВГЕНIЯ МИКОЛАЇВНА
IВАНIЧАК IРИНА СТЕПАНIВНА
IВАНЕЦЬ ГАННА IВАНIВНА
IВАНЕЦЬ ЗОФIЯ ТИМОФIЇВНА
IВАНОВ АНДРIЙ ВАЛЕРIЙОВИЧ
IВАНОВ ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
IВАНОВ РУСЛАН ПЕТРОВИЧ
IВАНОВА НАТАЛIЯ ФРАНКIВНА
IВАНЦIВ ГАЛИНА ВОЛОДИМИРIВНА
IВАНЦIВ СОФIЯ СТЕПАНIВНА
IВАСЮК МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
IВОСА ВАСИЛЬ СТАНIСЛАВОВИЧ
IГНАТЕНКО РУСЛАН РОМАНОВИЧ
IЖЕВСЬКА ВIРА ВАСИЛIВНА
IЖЕВСЬКА ГАЛИНА ОЛЕКСIЇВНА
IЖЕВСЬКА ГАННА ЮРIЇВНА
IЖЕВСЬКА МАРIЯ ЛУК'ЯНIВНА
IЗЕНIЦЬКА ОКСАНА МИХАЙЛIВНА
IЗЕНIЦЬКА ЮЛIЯ МИХАЙЛIВНА
IЛIВ МАР'ЯНА IГОРIВНА
IЛIЧОВ ВIКТОР ВАЛЕНТИНОВИЧ
IЛЛIВ ГАЛИНА АНТОНIВНА
IЛЬКIВ IРИНА РОМАНIВНА
IЛЬКIВ МАРIЯ МИХАЙЛIВНА
IЛЬКIВ СТЕФАНIЯ IВАНIВНА
IЛЬНИЦЬКА МАРIЯ ВIТАЛIЇВНА
IЛЬЇВ БОГДАН ЄВГЕНОВИЧ
IЛЬЇВ КАТЕРИНА МИХАЙЛIВНА
IНГЛЬОТ IВАН ЄВГЕНОВИЧ
IНГЛЬОТ ГАЛИНА ЯРОСЛАВIВНА
IСКОРОСТИНСЬКИЙ ФЕДIР МИКОЛАЙОВИЧ
IСЬКIВ БОГДАН СТЕПАНОВИЧ
IСЬКIВ МАР'ЯНА ЙОСИФIВНА
IСЬКIВ НАТАЛIЯ БОГДАНIВНА
IЩУК ГАЛИНА ПЕТРIВНА
АДАМIВ ВОЛОДИМИР ТЕОДОРОВИЧ
АЛЄКСЄЄВ IЛЛЯ ЮРIЙОВИЧ
АМIРХАНЯН МАРIЯ ГРИГОРIВНА
АНIСКIНА IРИНА ВОЛОДИМИРIВНА
АНГЕЛЯШЕК ОЛЕГ ВIКТОРОВИЧ
АНГЕЛЯШКО ЮЛIЯ ВАСИЛIВНА
АНДРIЇВ СВIТЛАНА ВЛАДИСЛАВIВНА
АНДРУХIВ ЯРОСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ
АНДРУЩАК БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ
АНДРУЩАК ЛЮДМИЛА ЯРОСЛАВIВНА
АНДРУЩАК МИХАЙЛИНА ПЕТРIВНА
АНДРУЩАК ОЛЕКСАНДР АНДРIЙОВИЧ
АНТОНIВ ГАННА МИХАЙЛIВНА
АНТОНIВ МАРIЯ ДМИТРIВНА
АНТОНIВ ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ
АНТОНЕНКО ЛIЛIЯ IВАНIВНА
АНТОНИШИН НАДIЯ МИРОСЛАВIВНА
АНТОНЮК ЛАРИСА МАР'ЯНIВНА
АНТОНЮК МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ
АНТОНЮК ОЛЬГА IВАНIВНА
АНТОНЮК ОЛЬГА ФЕДОРIВНА
АНТОНЮК СТЕПАН КОСТЯНТИНОВИЧ
АНТОНЮК ТЕТЯНА МИХАЙЛIВНА
АПАНАСОВА ЛЕСЯ МИРОНIВНА
БIДА IРИНА ПЕТРIВНА
БIДА БОГДАН ЄВГЕНОВИЧ
БIДА ВIРА ПЕТРIВНА
БIДА ЯРОСЛАВ ГРИГОРОВИЧ
БIЖЕЦЬКА ОЛЬГА ЮРIЇВНА
БIЖЕЦЬКИЙ МИКОЛА ОМЕЛЯНОВИЧ
БIЛАНЬ IГОР МИРОСЛАВОВИЧ
БIЛАНЬ АННА IЛЬКIВНА
БIЛАНЬ СЕРГIЙ РОМАНОВИЧ
БIЛАНЬ СОФIЯ МИКОЛАЇВНА
БIЛЕЦЬКА МАРIЯ ЛУК'ЯНIВНА
БIЛИЙ IГОР ЙОСИПОВИЧ
БIЛИЙ СЕРГIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
БIЛИК IГОР РОМАНОВИЧ
БIЛИК БОГДАН IВАНОВИЧ
БIЛИК ВОЛОДИМИР ЙОСИПОВИЧ
БIЛИК МАРIЯ АНТОНIВНА
БIЛИК РОМАН ДМИТРОВИЧ
БIЛИК РОМАН РОМАНОВИЧ
БIЛИК ЮЛIЯ РОМАНIВНА
БIЛИНСЬКИЙ ЯРОСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ
БIЛОСТОЦЬКИЙ ЮРIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
БIЛЬ ЗЕНОВIЯ РОМАНIВНА
БIЛЬО ГАННА ОЛЕКСАНДРIВНА
БIРЮКОВ ЮРIЙ КОСТЯНТИНОВИЧ
БАБ'ЯК ВIРА ПАВЛIВНА
БАБIЙ ГАЛИНА ПАВЛIВНА
БАБIЙ ЛЕСЯ ЙОСИФIВНА
БАБIНСЬКА КАТЕРИНА МИХАЙЛIВНА
БАБIНСЬКИЙ НАЗАР ВОЛОДИМИРОВИЧ
БАБУР ВIКТОРIЯ ВIКТОРIВНА
БАГАЙ IГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
БАГЛАЙ IГОР МИХАЙЛОВИЧ
БАГЛАЙ ВАСИЛЬ РОМАНОВИЧ
БАГЛАЙ НАТАЛIЯ ЯКИМIВНА
БАГЛАЙ РОМАН ВАСИЛЬОВИЧ
БАГНЮК ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ
БАГРIЙ БОГДАН ЕМIЛЯНОВИЧ
БАЙ ВАЛЕРIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
БАЙ МАРIЯ IЛЬКIВНА
БАЙСАРОВИЧ ГАЛИНА ЙОСИПIВНА
БАЙЦЕР МИКОЛА ТАДЕЙОВИЧ
БАКАЙ IГОР ЮРIЙОВИЧ
БАКАЙ ГАЛИНА ЕДВАРДIВНА
БАКАЙ МИКОЛА ПАВЛОВИЧ
БАКАЙ ОРИСЯ ЯРОСЛАВIВНА
БАКАЙ ПАВЛО ГРИГОРОВИЧ
БАКАЙ ПАВЛО ПЕТРОВИЧ
БАКАЙ ПЕТРО ПАВЛОВИЧ
БАКАЙ СВIТЛАНА ВАСИЛIВНА
БАКАЙ СТЕПАН ЗIНОВIЙОВИЧ
БАКУМ ОКСАНА ЗЕНОВIЇВНА
БАКУН МАРIЯ ЄВГЕНIВНА
БАКУСЬКО ГАЛИНА МИХАЙЛIВНА
БАКУСЬКО МАРIЯ ПАВЛIВНА
БАЛАК АНДРIЙ ВIКТОРОВИЧ
БАЛАНДЮК IВАННА АНДРIЇВНА
БАЛАНДЮК БОГДАН ФЕДОРОВИЧ
БАЛУЧИНСЬКА ОЛЬГА ЄВГЕНIВНА
БАРАН IРИНА МИКОЛАЇВНА
БАРАН ВАСИЛЬ ВОЛОДИМИРОВИЧ
БАРАН ЛЮДМИЛА АНДРIЇВНА
БАРАН МАРIЯ IВАНIВНА
БАРАН МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
БАРАН ОЛЬГА СТАНIСЛАВIВНА
БАРАНДIЙ IРИНА СТЕПАНIВНА
БАРАНИК АНДРIЙ ЙОСИПОВИЧ
БАРАШКЕВИЧ ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ
БАРБАШЕВИЧ ВОЛОДИМИР АНТОНОВИЧ
БАРВIНСЬКА ОЛЬГА АНТОНIВНА
БАРДАКОВА ГАЛИНА БОГДАНIВНА
БАРНIНЕЦЬ ОКСАНА БОГДАНIВНА
БАРНИЧ ВIРА ПАВЛIВНА
БАРТОШИК IВАН ВАСИЛЬОВИЧ
БАРТОШИК ЙОЗЕФ IВАНОВИЧ
БАРЧИН МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
БАРЧИН ОЛЕГ БОГДАНОВИЧ
БАРЧИН РУСЛАНА МИХАЙЛIВНА
БАРЧИНЕЦЬ ЗОРЯНА МИХАЙЛIВНА
БАТЕНЧУК АННА ДМИТРIВНА
БАТЕНЧУК ВОЛОДИМИР ЯРОСЛАВОВИЧ
БАТЕНЧУК МИКОЛА ЄВГЕНОВИЧ
БАТЕНЧУК НАТАЛIЯ ПЕТРIВНА
БАТИР ГАННА ВIТАЛIЇВНА
БАТУРIН ОКСАНА МИХАЙЛIВНА
БАТЮК ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ
БАТЮК СОФIЯ АНТОНIВНА
БАТЮК ЮЛIАН ПЕТРОВИЧ
БАЦАН ОЛЕНА ВАЛЕРIЇВНА
БАЧИНСЬКА МАРIЯ МИХАЙЛIВНА
БАЧИНСЬКА МИРОСЛАВА ФЕДОРIВНА
БЕГОУЛОВА ЛЕСЯ МИКОЛАЇВНА
БЕДНАРСЬКА ЯРОСЛАВА ЄВГЕНIВНА
БЕДНАРЧУК IГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
БЕДНАРЧУК НАТАЛIЯ АНАТОЛIЇВНА
БЕДРIЙ НАДIЯ ПЕТРIВНА
БЕДЮК ОЛЬГА ВОЛОДИМИРIВНА
БЕЗПАЛЬКО IРИНА ВАСИЛIВНА
БЕЗПАЛЬКО АНТОН ПАВЛОВИЧ
БЕЗПАЛЬКО ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА
БЕЗПАЛЬКО ГАЛИНА СТЕПАНIВНА
БЕЗПАЛЬКО МАР'ЯНА ОЛЕГIВНА
БЕЗПАЛЬКО МИКОЛА ПАВЛОВИЧ
БЕЗПАЛЬКО ОЛЬГА МИХАЙЛIВНА
БЕЗПАЛЬКО СТЕПАН МИКОЛАЙОВИЧ
БЕЗРУКИЙ АНДРIЙ IВАНОВИЧ
БЕЗРУКИЙ БОГДАН ЛЮБОМИРОВИЧ
БЕЙНОРАС ВОЛОДИМИР ВIКТОРОВИЧ
БЕЙНОРАС МАРIЯ ПЕТРIВНА
БЕКЕСЕВИЧ АННА МИХАЙЛIВНА
БЕЛIЧЕНКО ВАЛЕНТИН ВЛАДИСЛАВОВИЧ
БЕЛЕЙ IРИНА БОГДАНIВНА
БЕЛЕЙ МАРIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
БЕЛЕЙ НАТАЛIЯ АНДРIЇВНА
БЕЛЕЙ ПЕТРО БОГДАНОВИЧ
БЕНЕДИК IВАН РОМАНОВИЧ
БЕНЕДИК НАТАЛIЯ БОРИСIВНА
БЕНЕДИК ОЛЕНА ПЕТРIВНА
БЕНЕДИК ПАВЛО РОМАНОВИЧ
БЕНЕЦЬКА МАРIЯ ЙОСИПIВНА
БЕРБЕНЮК ОЛЬГА АНАТОЛIЇВНА
БЕРЕЗЯК IННА МИРОНIВНА
БЕРЕЗЯК МИХАЙЛО ВАСИЛЬОВИЧ
БЕРЕЗЯК ОЛЬГА ТАРАСIВНА
БЕРЕЗЯК РОМАН МИХАЙЛОВИЧ
БЕРЕЗЯК РОМАНIЯ IЛЬКIВНА
БЕРЕЗЯК СОФIЯ IВАНIВНА
БЕРЕЗЯК ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРIВНА
БЕРЕСТКОВА ГАЛИНА ГРИГОРIВНА
БЕРЛIНЕЦЬ МИХАЙЛО АНДРIЙОВИЧ
БЕСАГА ЛАРИСА АНАТОЛIЇВНА
БЕСПАЛЬКО ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ
БЕЦ IВАН АНДРIЙОВИЧ
БИЦЬ ВIТАЛIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
БИЦЬ ДМИТРО IВАНОВИЧ
БИЦЬ ОЛЕГ IВАНОВИЧ
БИЦЬ ТЕТЯНА ЯРОСЛАВIВНА
БЛIЩ БОГДАН ВАСИЛЬОВИЧ
БЛIЩ НАТАЛIЯ ФЕДОРIВНА
БЛАЖКО ВIТАЛIЙ РОМАНОВИЧ
БЛЕДНАЯ ГАЛИНА ТЕОЗIЇВНА
БЛЯХАР АННА ТИМОФIЇВНА
БЛЯХАР ЙОСИП ФЕДОРОВИЧ
БОБИК АНДРIЙ ПЕТРОВИЧ
БОБИК ЛЮДМИЛА МАР'ЯНIВНА
БОБИК СОФIЯ IВАНIВНА
БОБКО ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ
БОБРЕЦЬКИЙ АНДРIЙ ЗЕНОВIЙОВИЧ
БОБРИК МИКОЛА ПЕТРОВИЧ
БОГДАН ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
БОГДАН КАТЕРИНА МИКОЛАЇВНА
БОГДАН МИКОЛА МАР'ЯНОВИЧ
БОГДАН МИХАЙЛО IВАНОВИЧ
БОГДАН НАТАЛIЯ IВАНIВНА
БОГДАН ОЛЕНА ВОЛОДИМИРIВНА
БОГДАН ОЛЬГА АНАТОЛIЇВНА
БОГДАН ЯРОСЛАВ IВАНОВИЧ
БОГДАНОВИЧ НАТАЛIЯ ФЕДОРIВНА
БОГОМОЛОВ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
БОГУЦЬКА ОЛЬГА ВОЛОДИМИРIВНА
БОГУЦЬКИЙ ВIТАЛIЙ ЗIНОВIЙОВИЧ
БОГУЦЬКИЙ ПЕТРО ЗIНОВIЙОВИЧ
БОДНАРЧУК АНДРIЙ ВАСИЛЬОВИЧ
БОДНАРЧУК ВАСИЛЬ ЯРОСЛАВОВИЧ
БОДНАРЧУК ЯРОСЛАВ ГРИГОРОВИЧ
БОДНАРЧУК ЄВГЕНIЯ ГРИГОРIВНА
БОЙКО IРИНА СТЕПАНIВНА
БОЙКО АНАТОЛIЙ СЕРГIЙОВИЧ
БОЙКО ВОЛОДИМИР IЛЛIЧ
БОЙКО ЗЕНОВIЯ ЄВГЕНIВНА
БОЙКО МАР'ЯНА РОМАНIВНА
БОЙКО МАРIЯ ОРЕСТIВНА
БОЙКО НАДIЯ ПРОКОПIЇВНА
БОЙКО НАДIЯ СТЕФАНIВНА
БОЙКО НАТАЛIЯ АНТОНIВНА
БОЙКО ОЛЕКСАНДРА ПАВЛIВНА
БОЙКО ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРIВНА
БОЙЦУН НАТАЛIЯ ЯРОСЛАВIВНА
БОЙЦУН ОЛЕКСАНДРА IВАНIВНА
БОКАЛО ГАННА СТЕПАНIВНА
БОКСА ВIТАЛIЙ РОМАНОВИЧ
БОЛIЩУК БОГУСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ
БОЛIЩУК ЛIДIЯ ПЕТРIВНА
БОЛГАР ГАЛИНА МИРОНIВНА
БОЛЮХ IЗАБЕЛЛА ВАЛЕРIЇВНА
БОЛЮХ АННА ЙОСИПIВНА
БОЛЮХ ЛАРИСА ЮЛIЯНIВНА
БОЛЮХ ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРIВНА
БОНДЗЬ МИХАЙЛО ДМИТРОВИЧ
БОНЧАК РУСЛАНА ЄВГЕНIВНА
БОРАТИНЕЦЬ ЛАРИСА ЄВГЕНIВНА
БОРАЧОК МАРIЯ ГРИГОРIВНА
БОРДУЛЯК IГОР ВАСИЛЬОВИЧ
БОРДУЛЯК ВОЛОДИМИР РОМАНОВИЧ
БОРДУЛЯК МАР'ЯН МИКОЛАЙОВИЧ
БОРДУЛЯК МАРIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
БОРДУЛЯК МАРIЯ ПИЛИПIВНА
БОРДУЛЯК ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА
БОРДЮК ГАННА МИХАЙЛIВНА
БОРЕЦЬКА РОМАНIЯ ОМЕЛЯНIВНА
БОРЕЦЬКА ЄВГЕНIЯ-ЯРОСЛАВ ЮЛIАНIВНА
БОРИК МАРIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
БОРИСЕНКОВ ДМИТРО МИХАЙЛОВИЧ
БОРИСОВИЧ ЛАРИСА ВОЛОДИМИРIВНА
БОРИСЬОНОК ОЛЕКСАНДР СЕРГIЙОВИЧ
БОРОДУЛIН ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ
БОРОДУЛIНА СВIТЛАНА ОЛЕКСIЇВНА
БОРУШОК ВОЛОДИМИР ЗЕНОВIЙОВИЧ
БОХОНКО ГАЛИНА СТЕПАНIВНА
БОЦЬКО ВIКТОР ВАСИЛЬОВИЧ
БОЦЬКО ЮРIЙ ВАСИЛЬОВИЧ
БОЯРЧУК АНДРIЙ ФАДЕЙОВИЧ
БРАЖНЮК АНДРIЙ МИХАЙЛОВИЧ
БРАЖНЮК МИКОЛА МИХАЙЛОВИЧ
БРАЖНЮК МИХАЙЛО ДМИТРОВИЧ
БРАЖНЮК ОЛЕНА МИХАЙЛIВНА
БРАТАЩУК ЗОРЯНА СТЕПАНIВНА
БРАТКIВ ЛЕСЯ РОМАНIВНА
БРИЖИК ПОЛIНА ОЛЕГIВНА
БРИКАЙЛО МАРIЯ ПЕТРIВНА
БРОДИК ОЛЕКСАНДР БОГДАНОВИЧ
БРОЧКОВСЬКА IВАННА КАРОЛIВНА
БРОЧКОВСЬКА КАТЕРИНА СЕМЕНIВНА
БРУЧКОВСЬКА IРИНА IГОРIВНА
БРУЧКОВСЬКА СТЕФАНIЯ СIЛЬВЕСТРIВНА
БРУЧКОВСЬКИЙ IГОР СТЕПАНОВИЧ
БРУЧКОВСЬКИЙ АНДРIЙ IВАНОВИЧ
БРУЧКОВСЬКИЙ АНДРIЙ СТЕПАНОВИЧ
БУБЛIЙ ВАЛЕРIЙ ВIКТОРОВИЧ
БУБЛIЙ НАТАЛIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
БУГАЙ ВАСИЛЬ АНДРIЙОВИЧ
БУГАЙ ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ
БУДЗ ОЛЬГА ВАЛЕРIЇВНА
БУДИЛЮК СТЕПАН ЄВГЕНОВИЧ
БУЛАТОВ ВЯЧЕСЛАВ ФЕДОРОВИЧ
БУЛАТОВ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
БУЛИШИН ВIТАЛIЙ ЄВГЕНОВИЧ
БУЛИШИН ВОЛОДИМИР ЄВГЕНОВИЧ
БУЛИШИН МАРIЯ ДМИТРIВНА
БУЛКА АНДРIЙ ВАСИЛЬОВИЧ
БУЛЛА СТЕПАН ФЕДОРОВИЧ
БУР'ЯНОВА ЯРОСЛАВА МИХАЙЛIВНА
БУРАК МИХАЙЛО ЄВГЕНОВИЧ
БУРДА АННА АНДРIЇВНА
БУРМАЙ IРИНА IВАНIВНА
БУТИН РОМАН ЮРIЙОВИЧ
БУТИНСЬКА ГАННА ВАСИЛIВНА
БУТИНСЬКА ЛЮБОВ СТЕПАНIВНА
БУТИНСЬКА ОЛЬГА ПЕТРIВНА
БУТИНСЬКИЙ ВАСИЛЬ ВОЛОДИМИРОВИЧ
БУТИНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР БОГДАНОВИЧ
БУЧИНСЬКА IРИНА ПЕТРIВНА
БУЧИНСЬКА МАРIЯ ГРИГОРIВНА
БУЧИНСЬКА МАРIЯ СТЕПАНIВНА
БУЧКОВСЬКА ОЛЬГА ВIКТОРIВНА
БУЧКОВСЬКИЙ IГОР МИХАЙЛОВИЧ
БЯЛОВИЧ ОЛЬГА МИХАЙЛIВНА
БЯЛОВИЧ РОМАН РОМАНОВИЧ
ВIЛЬГУЦЬКИЙ МАР'ЯН БОГДАНОВИЧ
ВIТЯЗЬ МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ
ВАКIВ МАРIЯ ЙОСИПIВНА
ВАЛЛА ВIКТОР ВЛАСТИМIЛЬОВИЧ
ВАЛЬКIВ АНДРIЙ ПЕТРОВИЧ
ВАН ДОЕВЕРЕН НАТАЛIЯ РОМАНIВНА
ВАРАВА ГАЛИНА ПЕТРIВНА
ВАРАВА МАР'ЯНА ЗIНОВIЇВНА
ВАРАВА МИКОЛА БОГДАНОВИЧ
ВАРАВА НАДIЯ ГРИГОРIВНА
ВАРАВА ОКСАНА ВОЛОДИМИРIВНА
ВАРАВА СТЕФАНIЯ ТЕОДОРIВНА
ВАРАВА ЯРОСЛАВ ПЕТРОВИЧ
ВАСИЛIВ ПЕТРО ЯРОСЛАВОВИЧ
ВАСИЛЕНКО ДМИТРО ВIКТОРОВИЧ
ВАСИЛИК ОКСАНА ПЕТРIВНА
ВАСИЛЬЧУК ВIКТОР ДМИТРОВИЧ
ВАСКАН ГЕОРГIЙ ГЕОРГIЙОВИЧ
ВАСКАН ЛЕСЯ АНТОНIВНА
ВАСЬКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ВАСЬКО ЮЛIЯ ОЛЕКСIЇВНА
ВАШКЕВИЧ ЯРОСЛАВ IВАНОВИЧ
ВАЩИШИН МИХАЙЛО ДМИТРОВИЧ
ВЕГЕРА IВАН МИКОЛАЙОВИЧ
ВЕЛIНСЬКА СОФIЯ IВАНIВНА
ВЕНГРИН ГАЛИНА IВАНIВНА
ВЕРЛЯ ЄВГЕН ТАДЕЙОВИЧ
ВИГIННИЙ МАР'ЯН ЯРОСЛАВОВИЧ
ВИГРИНОВСЬКА ОКСАНА ВОЛОДИМИРIВНА
ВИНОКУРОВА ОКСАНА СЕРГIЇВНА
ВИНОКУРОВА ОКСАНА СЕРГIЇВНА
ВИХОР БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ
ВИХРИСТ IВАН СТЕПАНОВИЧ
ВИХРИСТ ВIРА ВАСИЛIВНА
ВИХРИСТ ЛАРИСА IГОРIВНА
ВИХРИСТ СВIТЛАНА ВАСИЛIВНА
ВИШНЕВСЬКА МАРIЯ СТЕПАНIВНА
ВИШНЕВСЬКИЙ ЮРIЙ IГОРОВИЧ
ВЛАДИКА АНДРIЙ ПЕТРОВИЧ
ВОВДЗЯ ЗОРЯНА ДМИТРIВНА
ВОВК IРИНА СТЕПАНIВНА
ВОВК ПЕТРО ВАСИЛЬОВИЧ
ВОВК ЯРОСЛАВ ГЕОРГIЙОВИЧ
ВОВКОГОН ВIКТОРIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
ВОВЧЕНКО ОКСАНА ВАСИЛIВНА
ВОВЧУК БОГДАН МАР'ЯНОВИЧ
ВОЗНЮК ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ
ВОЙТКIВ ВIТАЛIЙ ЯРОСЛАВОВИЧ
ВОЙТКIВ НАЗАР IВАНОВИЧ
ВОЙТКIВ СОФIЯ ПАВЛIВНА
ВОЙТОВИЧ БОГДАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
ВОЙТОВИЧ БОГДАН МИКОЛАЙОВИЧ
ВОЙТОВИЧ ЛIДIЯ ЛЕВКIВНА
ВОЙТОВИЧ ЛЕСЯ IВАНIВНА
ВОЙТОВИЧ ТЕТЯНА МИХАЙЛIВНА
ВОЙТУХ ВАСИЛЬ ЯРОСЛАВОВИЧ
ВОЙТЮК ВАЛЕНТИН МИКОЛАЙОВИЧ
ВОЙЧУК ЛЕСЯ ЙОСИПIВНА
ВОЙЧУК НАДIЯ СЕМЕНIВНА
ВОЙЧУК ЯКИМ АНДРIЙОВИЧ
ВОЛИНЕЦЬ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ
ВОЛИНЕЦЬ ЛЮБОВ МИКОЛАЇВНА
ВОЛИНЕЦЬ МИХАЙЛО ЄВГЕНОВИЧ
ВОЛОВИК ВАЛЕРIЙ МИКОЛАЙОВИЧ
ВОЛОВИЧ IРИНА ВОЛОДИМИРIВНА
ВОЛОВИЧ БОГДАН ЄВГЕНОВИЧ
ВОЛОВИЧ МИРОСЛАВА МИХАЙЛIВНА
ВОЛОС НАДIЯ МИРОНIВНА
ВОЛОСКО IГОР СТЕПАНОВИЧ
ВОЛОСЮК ГАННА ЄВГЕНIВНА
ВОЛОШИНА ХРИСТИНА МАРТИНIВНА
ВОЛОЩАК РАЇСА IВАНIВНА
ВОЛЯНИК БРОНIСЛАВА МИХАЙЛIВНА
ВОЛЯНИК НАДIЯ СВЯТОСЛАВIВНА
ВОЛЯНИК ОЛЕГ БОГДАНОВИЧ
ВОЛЯНИК ЯРОСЛАВА IВАНIВНА
ВОЛЯНЮК IГОР БОГДАНОВИЧ
ВОЛЯНЮК БРОНIСЛАВА МИКОЛАЇВНА
ВОЛЯНЮК ВОЛОДИМИР ПАВЛОВИЧ
ВОЛЯНЮК МАРIЯ МИХАЙЛIВНА
ВОЛЯНЮК МИКОЛА БОГДАНОВИЧ
ВОРОБЕЦЬ СЕРГIЙ ОРЕСТОВИЧ
ВОРОН ВIКТОРIЯ АДАМIВНА
ВОРОН СТАНIСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ
ВОРОТИЛО БОГДАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
ВОХМIНА IРИНА МИХАЙЛIВНА
ВУЛЬЧИН ВIКТОР IВАНОВИЧ
ГIЛЕВИЧ АНДРIЙ ЯРОСЛАВОВИЧ
ГIЛЕВИЧ ГАННА МИКОЛАЇВНА
ГIЛЕВИЧ ДАРIЯ ПЕТРIВНА
ГIЛЕВИЧ МАРIЯ СТЕПАНIВНА
ГIЛЕВИЧ РОМАН СТЕПАНОВИЧ
ГАБРИЛЮК ЛЕСЯ ЄВГЕНIЇВНА
ГАБРИЛЮК ЮРIЙ ТАРАСОВИЧ
ГАВРА СЕРГIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ГАВРЕЦЬКИЙ РОМАН ГРИГОРОВИЧ
ГАВРИЛЕНКО ТЕТЯНА СТЕПАНIВНА
ГАВРИЛЮК IГОР ПАВЛОВИЧ
ГАВРИЛЮК АНДРIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ГАВРИЛЮК БОГДАН ДМИТРОВИЧ
ГАВРИЛЮК КАТЕРИНА ГРИГОРIВНА
ГАВРИЛЮК ФУРУЗА СУЛТАНIВНА
ГАВРИЛЯК БОГДАН БОГДАНОВИЧ
ГАВРИЛЯК ОКСАНА ВАСИЛIВНА
ГАВРИСЮК IГОР ТЕОДОЗIЙОВИЧ
ГАВРИСЮК МИКОЛА РОМАНОВИЧ
ГАВРИШКIВ ГАЛИНА МАР'ЯНIВНА
ГАВРИШКIВ ЙОСИФ ГРИГОРОВИЧ
ГАВРИШКIВ ЮЛIЯ РОМАНIВНА
ГАВРИШКО ОКСАНА РОМАНIВНА
ГАЗДА МАРIЯ ПЕТРIВНА
ГАЗДУН ВАСИЛЬ ЛУК'ЯНОВИЧ
ГАЗДУН ВОЛОДИМИР ЗЕНОВIЙОВИЧ
ГАЗДУН ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
ГАЗДУН ЛЮБОВ МИХАЙЛIВНА
ГАЗДУН МАРIЯ МИХАЙЛIВНА
ГАЗДУН НАДIЯ ЯРОСЛАВIВНА
ГАЗДУН СОФIЯ АНДРIЇВНА
ГАЗЕВИЧ АНАТОЛIЙ МИКОЛАЙОВИЧ
ГАЗЕВИЧ ВОЛОДИМИР СЕРГIЙОВИЧ
ГАЙ IГОР РОМАНОВИЧ
ГАЙ ВОЛОДИМИР РОМАНОВИЧ
ГАЙ МИХАЙЛО ПЕТРОВИЧ
ГАЙВАСЬ МИКОЛА ГАВРИЛОВИЧ
ГАЙДАЙ НАДIЯ ТЕОДОЗIЇВНА
ГАЙДАМАХА ВАСИЛЬ РОМАНОВИЧ
ГАЙДАМАХА ГАЛИНА ВОЛОДИМИРIВНА
ГАЙДУКЕВИЧ НАТАЛIЯ ВIЛЬГЕЛЬМIВНА
ГАЙОВСЬКА НАДIЯ СТЕПАНIВНА
ГАЛАГАН МИРОСЛАВА ВОЛОДИМИРIВНА
ГАЛАМАГА IВАННА АНТОНIВНА
ГАЛАМАГА КАТЕРИНА МАРТИЯНIВНА
ГАЛАМАГА РОМАН ВАСИЛЬОВИЧ
ГАЛАМАГА ЯРОСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ
ГАЛАНДЮК АННА ПЕТРIВНА
ГАЛАНДЮК БОГДАН РОМАНОВИЧ
ГАЛАНДЮК ДМИТРО БОГДАНОВИЧ
ГАЛАНДЮК РОМАН ЮЛIАНОВИЧ
ГАЛАЇШИН IВАН СТЕПАНОВИЧ
ГАЛЕНДА IГОР СТЕПАНОВИЧ
ГАЛЕНЦ БРОНIСЛАВ ЙОСИФОВИЧ
ГАЛЕНЦ ВОЛОДИМИР БРОНIСЛАВОВИЧ
ГАЛЕТА IГОР СТЕПАНОВИЧ
ГАЛЕТА IРИНА ОМЕЛЯНIВНА
ГАЛИЦЬКА ОКСАНА ЮРIЇВНА
ГАМЕРНИК РОМА IВАНIВНА
ГАНИН ЯРОСЛАВА ОЛЕКСАНДРIВНА
ГАНУШКЕВИЧ СТЕПАН ЄВГЕНОВИЧ
ГАПАНОВИЧ IГОР АНТОНОВИЧ
ГАПАНОВИЧ МИХАЙЛО СТАНIСЛАВОВИЧ
ГАПАНОВИЧ СВIТЛАНА ТАДЕЇВНА
ГАПАНОВИЧ ЯРОСЛАВА
ГАПАНОВИЧ ЄВГЕНIЯ МИХАЙЛIВНА
ГАРАНЮК РОМАНА IГОРIВНА
ГАРАСИМЧУК АНАТОЛIЙ ДАНИЛОВИЧ
ГАРАСИМЧУК АННА IВАНIВНА
ГАРАСИМЧУК ВОЛОДИМИР IВАНОВИЧ
ГАРАСИМЧУК ГАЛИНА МИХАЙЛIВНА
ГАРАСИМЧУК НАЗАР ВАСИЛЬОВИЧ
ГАРАСИМЧУК ОЛЬГА АНДРIЇВНА
ГАРАСИМЧУК СВIТЛАНА ВIКТОРIВНА
ГАРБАРИНIН ГАЛИНА ВАСИЛIВНА
ГАЧИНСЬКА ЛЮДМИЛА СТЕПАНIВНА
ГЕЛЛЕР ОЛЕКСАНДР
ГЕРАСИМЕНКО ЛАРИСА МИХАЙЛIВНА
ГЕРАСИМЧУК АННА ЄВГЕНIВНА
ГЕРАСИМЧУК ВIКТОР ЗIНОВIЙОВИЧ
ГЕРУН АНДРIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ГЕРЧУК НАТАЛIЯ ГРИГОРIВНА
ГЕТМАНЧУК СЕРГIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ГЕТЬМАНЧУК IРИНА ВАСИЛIВНА
ГЕТЬМАНЧУК ГАЛИНА ПИЛИПIВНА
ГЖАДКА ЗИНОВIЙ МИКОЛАЙОВИЧ
ГЖАДКА ЛЮБОВ ЙОСИПIВНА
ГИЛЕВИЧ РУСЛАН СТЕПАНОВИЧ
ГЛАДКОВ ОЛЕГ ВIКТОРОВИЧ
ГЛАДУН IВАН СТЕПАНОВИЧ
ГЛАДУН АННА ЙОСИФIВНА
ГЛАДУН ОЛЕКСАНДР ЙОСИФОВИЧ
ГЛАДУН ЮРIЙ ЙОСИПОВИЧ
ГЛАДЮК ВАСИЛЬ IГОРОВИЧ
ГЛАДЮК ПЕТРО IВАНОВИЧ
ГЛОВАЧЕВСЬКИЙ АНДРIЙ РОМАНОВИЧ
ГЛУХЕНЬКА ОКСАНА ЗIНОВIЇВНА
ГЛУХЕНЬКИЙ IВАН-ВАЛЕРIЙ ГРИГОРОВИЧ
ГЛУШКО АНДРIЙ СТЕПАНОВИЧ
ГЛУШКО ОКСАНА ЛЬВIВНА
ГЛУЩАК IВАН МИКОЛАЙОВИЧ
ГЛУЩАК АННА ВАСИЛIВНА
ГЛУЩАК БОГДАН СТЕПАНОВИЧ
ГЛУЩАК МАРIЯ МИХАЙЛIВНА
ГЛУЩАК НАТАЛIЯ ЯРОСЛАВIВНА
ГЛУЩАК РОМАН IВАНОВИЧ
ГЛУЩУК СОЛОМIЯ МИКОЛАЇВНА
ГНIВОШЕВСЬКА ОЛЬГА IГОРIВНА
ГНАТИШИН IННА ВАЦЛАВIВНА
ГНАТЮК ЄВГЕН ЛЕВКОВИЧ
ГНИП ВОЛОДИМИР IВАНОВИЧ
ГНИП ОКСАНА ВЛАДИСЛАВIВНА
ГОВТМАН ЗIНОВIЯ МИХАЙЛIВНА
ГОЛIНОВСЬКА ГАЛИНА БОГДАНIВНА
ГОЛIНОВСЬКИЙ IГОР ОМЕЛЯНОВИЧ
ГОЛИШ IГОР МИРОНОВИЧ
ГОЛИШ ЮРIЙ IГОРОВИЧ
ГОЛОВЕЦЬКА НIНА ЙОСИПIВНА
ГОЛОВКА ЛЮБОМИР ВАСИЛЬОВИЧ
ГОЛОТА IГОР IВАНОВИЧ
ГОЛОТА МАР'ЯНА ВОЛОДИМИРIВНА
ГОЛУБОВИЧ АНДРIЙ ЗЕНОВIЙОВИЧ
ГОЛУБОВИЧ ЯРОСЛАВ ЗЕНОВIЙОВИЧ
ГОНТАР ЛЮБОВ IВАНIВНА
ГОНТАРИК АНДРIЙ МИХАЙЛОВИЧ
ГОНТАРИК ГАЛИНА ВАСИЛIВНА
ГОНТАРИК ГАННА ГРИГОРIВНА
ГОНТАРИК КАТЕРИНА ФЕДОРIВНА
ГОНТАРИК МАРIЯ НАЗАРIВНА
ГОНТАРИК МИРОН МИХАЙЛОВИЧ
ГОНТАРИК НАДIЯ МИХАЙЛIВНА
ГОНТАРИК ОЛЬГА ТЕОДОРIВНА
ГОНТАРИК СТЕФАНIЯ IВАНIВНА
ГОНТАРИК ЯРОСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ГОНТАРИК ЄВГЕНIЯ IВАНIВНА
ГОНТАРИК ЄВГЕНIЯ ПАВЛIВНА
ГОНЧАРИК МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ
ГОРБАЛЬ ВОЛОДИМИР ЯРОСЛАВОВИЧ
ГОРБАЛЬ ГАЛИНА ВАСИЛIВНА
ГОРБАТЮК IВАН ПРОКОПОВИЧ
ГОРБАТЮК IГОР ВАСИЛЬОВИЧ
ГОРБАТЮК ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ
ГОРБАТЮК ОЛЬГА ВОЛОДИМИРIВНА
ГОРБОВА ОКСАНА СТЕПАНIВНА
ГОРДIЙ ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА
ГОРДIЙ МИКОЛА СТЕПАНОВИЧ
ГОРДIЙ ОЛЕКСАНДР СТЕПАНОВИЧ
ГОРДIЄНКО ВIКТОР IВАНОВИЧ
ГОРНИЙ МИХАЙЛО IВАНОВИЧ
ГОРНИЦЬКА ОЛЬГА ГРИГОРIВНА
ГОРОБЕЙ МАРIЯ ДМИТРIВНА
ГОРОБЙОВСЬКИЙ IГОР ЯРОСЛАВОВИЧ
ГОРОБЙОВСЬКИЙ ВIКТОР ЯРОСЛАВОВИЧ
ГОТЬ НАТАЛЯ РОМАНIВНА
ГРАБ СТЕПАН АНТОНОВИЧ
ГРАНОВСЬКА НАТАЛIЯ МИКОЛАЇВНА
ГРЕЧАНИК ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
ГРЕЩУК ГАЛИНА ВОЛОДИМИРIВНА
ГРИБ ОЛЬГА ЙОСИФIВНА
ГРИГОР'ЄВА ОРИСЯ ФЕДОРIВНА
ГРИГОРИЦЯ ВIРА МИХАЙЛIВНА
ГРИНДОВИЧ АННА ВОЛОДИМИРIВНА
ГРИНИК МАРIЯ БОГДАНIВНА
ГРИНОВЕЦЬКИЙ IГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ГРИЦIВ ОЛЬГА ВАСИЛIВНА
ГРИЦАЛИК ЮРIЙ АНДРIЙОВИЧ
ГРИЦИШИН IРИНА ВОЛОДИМИРIВНА
ГРИЦИШИН БОГДАН ОЛЕГОВИЧ
ГРИЦИШИН ВОЛОДИМИР ЯРОСЛАВОВИЧ
ГРИЦИШИН МАРIЯ МИХАЙЛIВНА
ГРИЦИШИН МИХАЙЛО СТЕПАНОВИЧ
ГРИЦИШИН ОЛЕКСАНДРА СЕМЕНIВНА
ГРИЦИШИН ЯРОСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ГРИЩЕНКО ЗIНОВIЯ ГРИГОРIВНА
ГРОДЗЬКА КАРОЛИНА ВАСИЛIВНА
ГРОДСЬКИЙ БОГДАН СТЕПАНОВИЧ
ГРОМ'ЯК IГОР БОГДАНОВИЧ
ГРОМ'ЯК IГОР ГРИГОРОВИЧ
ГРОМ'ЯК IРИНА IГОРIВНА
ГРОМ'ЯК АНДРIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ГРОМ'ЯК АНДРIЙ МИХАЙЛОВИЧ
ГРОМ'ЯК ВОЛОДИМИР ПИЛИПОВИЧ
ГРОМ'ЯК ВОЛОДИМИР ЄВГЕНОВИЧ
ГРОМ'ЯК ЛАРИСА ЄВГЕНIВНА
ГРОМ'ЯК ЛЮБОВ ВОЛОДИМИРIВНА
ГРОМ'ЯК МАРIЯ ЄВГЕНIВНА
ГРОМ'ЯК МИКОЛА ЄВГЕНОВИЧ
ГРОМ'ЯК МИРОСЛАВ ТЕОДОЗIЙОВИЧ
ГРОМ'ЯК МИРОСЛАВ ЯРОСЛАВОВИЧ
ГРОМ'ЯК ОКСАНА IВАНIВНА
ГРОМ'ЯК ОЛЬГА ЄВГЕНIВНА
ГРОМ'ЯК СВIТЛАНА ПЕТРIВНА
ГРОМ'ЯК СОФIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
ГРОМ'ЯК ЮРIЙ ЮЛIЯНОВИЧ
ГРОМIЯК ГАЛИНА ВАСИЛIВНА
ГРОМIЯК МИХАЙЛО IВАНОВИЧ
ГРОМЯК МАРIЯ IВАНIВНА
ГРОМЯК МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ
ГРОМЯК ОКСАНА ЄВГЕНIВНА
ГРОМЯК ОКСАНА ЄВГЕНIВНА
ГРУБIШ ТЕТЯНА ВАСИЛIВНА
ГУБАЧ АНЖЕЛА ОЛЕГIВНА
ГУБАЧ ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ
ГУДЗЬ НАДIЯ МИХАЙЛIВНА
ГУДЗЬ НАДIЯ ОЛЕКСАНДРIВНА
ГУДИМА IГОР IВАНОВИЧ
ГУДИМА IГОР ВАСИЛЬОВИЧ
ГУДИМА ГАЛИНА ВАСИЛIВНА
ГУДИМА ДМИТРО IВАНОВИЧ
ГУДИМА ОЛЬГА ЮЛIЯНIВНА
ГУДИМА РОМАН МИКОЛАЙОВИЧ
ГУДИМА РУСЛАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
ГУЗЕЙ ТЕТЯНА IВАНIВНА
ГУЗИЧ IРИНА АНАТОЛIЇВНА
ГУЗЬ АНДРIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ГУЗЬ ЯРОСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ГУЗЮК АНАТОЛIЙ ЯРОСЛАВОВИЧ
ГУЗЮК ОЛЬГА ДЕМ'ЯНIВНА
ГУЗЮК ЯРОСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ГУК ВОЛОДИМИР РОМАНОВИЧ
ГУЛIЙЧУК ЗОРЯНА IВАНIВНА
ГУЛIНОВСЬКИЙ АНАТОЛIЙ ВАСИЛЬОВИЧ
ГУЛЯЙГРОДСЬКА IВАННА РОМАНIВНА
ГУЛЯЙГРОДСЬКА ГАЛИНА IВАНIВНА
ГУЛЯЙГРОДСЬКА МАРIЯ МИХАЙЛIВНА
ГУЛЯЙГРОДСЬКА МАРIЯ ОЛЕКСАНДРIВНА
ГУЛЯЙГРОДСЬКА НАДIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
ГУЛЯЙГРОДСЬКА СВIТЛАНА ЄВГЕНIВНА
ГУЛЯЙГРОДСЬКИЙ МИКОЛА ЄВГЕНОВИЧ
ГУЛЯЙГРОДСЬКИЙ ПАВЛО ЄВГЕНОВИЧ
ГУЛЯК ОЛЬГА IВАНIВНА
ГУЛЯК ТЕТЯНА ЯРОСЛАВIВНА
ГУЛЯК ЄВГЕН МИКОЛАЙОВИЧ
ГУЛЯКА МИХАЙЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ГУЛЯКА ОЛЬГА ЄВГЕНIВНА
ГУНЬКО МАКСИМ РОМАНОВИЧ
ГУНЬКО МИХАЙЛIНА IВАНIВНА
ГУНЬКО ОКСАНА ЄВГЕНIВНА
ГУНЬКО РОМАН МИХАЙЛОВИЧ
ГУРСЬКИЙ ВАЛЕРIЙ ОЛЕКСIЙОВИЧ
ГУСАК ЗОРЯНА ПЕТРIВНА
ГУСАЧУК ТЕТЯНА ГРИГОРIВНА
ГУСАЧУК ЯРОСЛАВ ГРИГОРОВИЧ
ГУСЬНОВСЬКА ОКСАНА ТЕОДОРIВНА
ГУТА НАТАЛЯ ЙОСИПIВНА
ГУТНИК ГАННА МИКОЛАЇВНА
ГУТНИК ДАНА МИХАЙЛIВНА
ГУТНИК МАРIЯ МАРIАНIВНА
ГУТНИК МАРТА ВIТАЛIЇВНА
ГУТНИК СЕРГIЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ГУЦЕЛЕНКО МАР'ЯНА МИКОЛАЇВНА
ГУШНЬОВСЬКИЙ ЯРОСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ДIДИК ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ
ДIДИК ГРИГОРIЙ ВАСИЛЬОВИЧ
ДIДИК ОЛЕНА ТОМКIВНА
ДIДИК СВIТЛАНА ЗЕНОВIЇВНА
ДАНИЛЬЧУК НАТАЛIЯ МИКОЛАЇВНА
ДАНИЛЬЧУК РОМАН ПЕТРОВИЧ
ДАНИЛЮК ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА
ДАНИЛЮК СВIТЛАНА МИКОЛАЇВНА
ДАНКЕВИЧ IГОР АНДРIЙОВИЧ
ДАНЧЕНКО ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРIВНА
ДАНЧУК IГОР ОЛЕГОВИЧ
ДАНЧУК ВIРА МИКОЛАЇВНА
ДАНЧУК НIНА ОЛЕКСIIВНА
ДАНЧУК ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ
ДАЦКIВ ЙОСИФ ЛЕОНIДОВИЧ
ДАЦКIВ КАТЕРИНА АНТОНIВНА
ДАЦЮК АНТОНIНА ДЕМ'ЯНIВНА
ДАЦЮК ВIКТОР ЯРОСЛАВОВИЧ
ДАЦЮК ЕЛIНА ЄВГЕНIВНА
ДАЦЮК МАРIЯ РОМАНIВНА
ДАЦЮК СТЕПАН ЯРОСЛАВОВИЧ
ДАЦЮК ХРИСТИНА IВАНIВНА
ДАЦЮК ЯРОСЛАВ ПЕТРОВИЧ
ДЕГТЯРЕНКО ОЛЕКСАНДР IВАНОВИЧ
ДЕМЧИНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ДЕМЧИШИН ЮЛIЯН МИКОЛАЙОВИЧ
ДЕМЧУК IВАННА РОМАНIВНА
ДЕМЧУК IГОР МИРОНОВИЧ
ДЕМЧУК АНДРIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ДЕМЧУК ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ
ДЕМЧУК ГАЛИНА СТЕПАНIВНА
ДЕМЧУК ГАННА IВАНIВНА
ДЕМЧУК КСЕНЯ IВАНIВНА
ДЕМЧУК МАРIЯ ЮЛIАНIВНА
ДЕМЧУК МИРОСЛАВ ЯРОСЛАВОВИЧ
ДЕМЧУК МИХАЙЛО АНТОНОВИЧ
ДЕМЧУК МИХАЙЛО ЯРОСЛАВОВИЧ
ДЕМЧУК НАДIЯ ЯРОСЛАВIВНА
ДЕМЧУК ОЛЬГА ВОЛОДИМИРIВНА
ДЕМЧУК ОЛЬГА МЕЛЕТIЇВНА
ДЕМЧУК УЛЯНА ЯРОСЛАВIВНА
ДЕМЧУК ЯРОСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ
ДЕМЧУК ЯРОСЛАВ РОМАНОВИЧ
ДЕНИСЮК IВАННА ПАВЛIВНА
ДЕНИСЮК ЛIДIЯ ПЕТРIВНА
ДЕНИСЮК ЛЮДМИЛА ЄВГЕНIВНА
ДЕРЕВ'ЯНКО СТЕФАНIЯ ВАСИЛIВНА
ДЕРЕЙКО ОРЕСТ АНТОНОВИЧ
ДЗIНЬКО ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРIВНА
ДЗВIНИК ЯРОСЛАВ IВАНОВИЧ
ДЗВIННИК IВАН ГРИГОРОВИЧ
ДЗВIННИК БОГДАН IВАНОВИЧ
ДЗЬОБА ГАННА ФЕДОРIВНА
ДЗЬОБА МАКСИМ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ДЗЬОБА МИРОН МИРОНОВИЧ
ДЗЬОБА ПЕТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
ДЗЬОБА РУСЛАН БОГДАНОВИЧ
ДЗЬОБА ТИМОФIЙ ОМЕЛЯНОВИЧ
ДЗЬОБА ЮРIЙ МИКОЛАЙОВИЧ
ДЗЬОЛА МИКОЛА ЄВГЕНОВИЧ
ДИКАЧ ГЕНА АНДРIЇВНА
ДИНДУРА БОГДАНА БОГДАНIВНА
ДИНЯ МИХАЙЛО IВАНОВИЧ
ДМИТРIВ IВАН ВАСИЛЬОВИЧ
ДМИТРIВ РОМАН БОГДАНОВИЧ
ДМИТРИШИН ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
ДМИТРУЩАК IВАННА МИХАЙЛIВНА
ДМИТРУЩАК БОГДАНА ГРИГОРIВНА
ДМИТРУЩАК ВОЛОДИМИР ЮЛIАНОВИЧ
ДМИТРУЩАК ОКСАНА МАРКIЯНIВНА
ДОБОШ ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ
ДОБРОВОЛЬСЬКА ТЕТЯНА ВАСИЛIВНА
ДОБУШ ВОЛОДИМИР ДМИТРОВИЧ
ДОБУШ ЄВСТАХIЙ-ГЕОРГIЙ АНДРIЙОВИЧ
ДОВБЕТА IВАН ЯРОСЛАВОВИЧ
ДОВБЕТА АНДРIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ДОВБЕТА АНДРIЙ ЙОСИПОВИЧ
ДОВБЕТА БРОНIСЛАВА ЙОСИПIВНА
ДОВБЕТА ВАЛЕНТИНА ЕДУАРДIВНА
ДОВБЕТА ЛЮБОВ МИКИТIВНА
ДОВБЕТА МИКОЛА ЯРОСЛАВОВИЧ
ДОВБЕТА ПАВЛО АНДРIЙОВИЧ
ДОВГАНЬ МАРIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
ДОВГАНЮК АНДРIЙ ПЕТРОВИЧ
ДОВГИЙ ЮРIЙ IВАНОВИЧ
ДОЛIШНИЙ ВАСИЛЬ ПИЛИПОВИЧ
ДОЛЕНЮК ЮЛIЯ ПЕТРIВНА
ДОЛИНЮК ОЛЕНА МИХАЙЛIВНА
ДОЛИНЮК ПАВЛО ОЛЕГОВИЧ
ДОЛИНЮК РУСЛАН СЕРГIЙОВИЧ
ДОЛИНЮК СЕРГIЙ ЛЕОНIДОВИЧ
ДОЛИНЮК СЕРГIЙ ПАВЛОВИЧ
ДОРОШЕНКО АЛЬОНА ОЛЕКСАНДРIВНА
ДОСКОЧ БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ
ДОСКОЧ ВIТАЛIЙ IВАНОВИЧ
ДРОБЕНКО ВОЛОДИМИР БОРИСОВИЧ
ДРОЗДА МАРIЯ СТЕПАНIВНА
ДРУЧКОВСЬКИЙ СТЕПАН МИКОЛАЙОВИЧ
ДУБАС МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ
ДУБАС МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ
ДУБАС НАЗАРIЙ МИКОЛАЙОВИЧ
ДУБАС ПАВЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ
ДУБАС ЯРОСЛАВА КIНДРАТIВНА
ДУБАСЕВИЧ НАТАЛIЯ ЄВГЕНIВНА
ДУБЕНСЬКА МАРIЯ ДАНИЛIВНА
ДУБЕНСЬКИЙ IГОР IВАНОВИЧ
ДУБЕНСЬКИЙ БОГДАН АНТОНОВИЧ
ДУБИНА IГОР МИКОЛАЙОВИЧ
ДУБИНА ГАЛИНА ЯРОСЛАВIВНА
ДУБИНА ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ
ДУДА ОЛЕГ СТЕПАНОВИЧ
ДУДКА ВАСИЛЬ IВАНОВИЧ
ДУДЧАК IВАННА IВАНIВНА
ДУДЧАК IГОР ЯРОСЛАВОВИЧ
ДУДЧАК БОГДАН ТЕОДОЗIЙОВИЧ
ДУДЧАК ВIТАЛIЙ ЯРОСЛАВОВИЧ
ДУДЧАК ВОЛОДИМИР ЄВГЕНОВИЧ
ДУДЧАК ГАЛИНА ЙОСИПIВНА
ДУДЧАК ОЛЬГА ВОЛОДИМИРIВНА
ДУДЧАК РОМАН ЯРОСЛАВОВИЧ
ДУДЧАК СТЕПАНIЯ СТЕПАНIВНА
ДУДЯК ВОЛОДИМИР IВАНОВИЧ
ДУДЯК МИКОЛА IВАНОВИЧ
ДУМАНЧУК МАРIЯ МИРОСЛАВIВНА
ДУРОВ ДЕНИС СЕРГIЙОВИЧ
ДУТКА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ
ДУТКА РОМАН IВАНОВИЧ
ДУТКА СЕРГIЙ ЯРОСЛАВОВИЧ
ДУТКА ТАРАС АНДРIЙОВИЧ
ДУТЧАК IГОР ТАДЕЙОВИЧ
ДУТЧАК АНДРIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ДУТЧАК ДАНА ЙОСИПIВНА
ДУТЧАК НАДIЯ IВАНIВНА
ДУТЧАК НАДIЯ МИКОЛАЇВНА
ДУТЧАК НАЗАР ОРЕСТОВИЧ
ДУТЧАК ОЛЬГА ВАСИЛIВНА
ДУТЧАК ОРЕСТ РОМАНОВИЧ
ДУТЧАК ЄВГЕНIЯ МИКОЛАЇВНА
ДУХНЯК ГАЛИНА ГНАТIВНА
ДЯКIВ IВАН IВАНОВИЧ
ДЯКIВ ЛУКА IЛЬКОВИЧ
ДЯКIВ МИХАЙЛО IВАНОВИЧ
ДЯКIВ РОМАН ОРЕСТОВИЧ
ДЯКОВИЧ ВАСИЛЬ ФЕДОРОВИЧ
ДЯЧУК БОГДАН БОГДАНОВИЧ
ДЯЧУК ВIРА ЛУК'ЯНIВНА
ДЯЧУК ЛЮБОМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ДЯЧУК ЮРIЙ БОГДАНОВИЧ
ДЯЧУК ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЖIНЧИН ПЕТРО ЯРОСЛАВОВИЧ
ЖАБОРИНСЬКА ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА
ЖЕЛИК ВОЛОДИМИР РОМАНОВИЧ
ЖИВНОВА IЗА СИДОРIВНА
ЖИЛОВСЬКИЙ МИХАЙЛО ЄВГЕНОВИЧ
ЖИЧКОВСЬКА КАТЕРИНА ВОЙТКIВНА
ЖОЛДАК IРИНА ПЕТРIВНА
ЖОЛНОВИЧ IГОР МИРОНОВИЧ
ЖОЛНОВИЧ ВОЛОДИМИР МИРОНОВИЧ
ЖОЛНОВИЧ ПЕТРО IВАНОВИЧ
ЖОЛУДЄВА НАТАЛIЯ ВАСИЛIВНА
ЖУК ЛЕСЯ АНАТОЛIЇВНА
ЖУПНИК УЛЯНА АНДРIЇВНА
ЗIНЬКIВ АНДРIЙ ЯРОСЛАВОВИЧ
ЗIНЬКIВ ВОЛОДИМИР ЯРОСЛАВОВИЧ
ЗАВАДСЬКИЙ АНДРIЙ МИХАЙЛОВИЧ
ЗАВАДСЬКИЙ АНДРIЙ ЯРОСЛАВОВИЧ
ЗАВАЛIЙ ВАЛЕНТИНА АНДРIЇВНА
ЗАГIРСЬКИЙ БОГДАН IВАНОВИЧ
ЗАГВОДСЬКИЙ ОЛЕКСIЙ ДМИТРОВИЧ
ЗАГВОДСЬКИЙ СЕРГIЙ ДМИТРОВИЧ
ЗАГУРСЬКА ЛАРИСА МИХАЙЛIВНА
ЗАЗУЛЯК НАДIЯ ОМЕЛЯНIВНА
ЗАЙЦЕВА АННА БОГДАНIВНА
ЗАЛЕЩУК IВАННА ЯРОСЛАВIВНА
ЗАЛЕЩУК ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ
ЗАЛЕЩУК МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЗАЛЕЩУК МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЗАПРИЛЮК ВIКТОР РОМАНОВИЧ
ЗАРIБНЯК ВОЛОДИМИР БОРИСОВИЧ
ЗАРIБНЯК НАДIЯ ЛУК'ЯНIВНА
ЗАРЕШНЮК МИКОЛА ТЕРЕНТIЙОВИЧ
ЗАРЕШНЮК ЮРIЙ МИКОЛАЙОВИЧ
ЗАРУБIН ВIТАЛIЙ МИКОЛАЙОВИЧ
ЗАСЛАВСЬКИЙ КОСТЯНТИН ВIКТОРОВИЧ
ЗАСТАВНИЙ АНДРIЙ IГОРОВИЧ
ЗАХАРЧУК ВОЛОДИМИР РОМАНОВИЧ
ЗАЯЦЬ IВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЗАЯЦЬ IВАННА НЕСТОРIВНА
ЗАЯЦЬ IРИНА ЄВГЕНIВНА
ЗАЯЦЬ ВОЛОДИМИР IВАНОВИЧ
ЗАЯЦЬ ВОЛОДИМИР ЯРОСЛАВОВИЧ
ЗАЯЦЬ ГАННА ЙОСИПIВНА
ЗАЯЦЬ ЛЕСЯ БОРИСIВНА
ЗАЯЦЬ МИКОЛА АНДРIЙОВИЧ
ЗАЯЦЬ МИХАЙЛО БОГДАНОВИЧ
ЗАЯЦЬ ЯРОСЛАВА СТЕПАНIВНА
ЗБАВДЕНЬ ДIНА КУЗЬМIВНА
ЗВАРИЧ АННА ПЕТРIВНА
ЗВАРИЧ ГАЛИНА РОМАНIВНА
ЗВАРИЧ ОМЕЛЯН ПЕТРОВИЧ
ЗВАРИЧ РОМАН ВАСИЛЬОВИЧ
ЗЕЛЕНЬКО ОКСАНА СЕВЕРИНIВНА
ЗОЗУЛЯ IГОР ЯРОСЛАВОВИЧ
ЗОЗУЛЯ ЯРОСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ
ЗОЛIНА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРIВНА
ЗОРИЛО НАТАЛЯ ОЛЕКСАНДРIВНА
ЗРОБОК ВАСИЛЬ ДМИТРОВИЧ
ЗРОБОК ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ
ЗРОБОК ЛЕСЯ ВАСИЛIВНА
ЗРОБОК ЛЮБА СТЕПАНIВНА
ЗРОБОК МАРIЯ ВАСИЛIВНА
ЗРОБОК МАРIЯ ВАСИЛIВНА
ЗРОБОК МИХАЙЛО ГРИГОРОВИЧ
ЗРОБОК НАДIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
ЗРОБОК РОМАН БОГДАНОВИЧ
ЗРОБОК РОМАН ДМИТРОВИЧ
ЗУБАЛЬ АНДРIЙ МИКОЛАЙОВИЧ
ЗУБАНЬ БОГДАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЗУБАНЬ ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ
ЗУБАНЬ ГАЛИНА ПАВЛIВНА
ЗУБАНЬ ПЕТРО IВАНОВИЧ
ЗУБАНЬ РОМАН ВАСИЛЬОВИЧ
ЗУБАЧ ВАСИЛЬ БОГДАНОВИЧ
ЗУБАЧ МАРIЯ АНТОНIВНА
ЗУБАЧИК ПЕТРО БОГДАНОВИЧ
ЗУБАЧИК РОМАН IВАНОВИЧ
ЗЬОМБРА ПЕТРО МИХАЙЛОВИЧ
ЗЬОМБРА ЯРОСЛАВА ПЕТРIВНА
КIЗЛИК РУСЛАНА ТЕОФIЛIВНА
КIРАТ ЛЕСЯ IГОРIВНА
КIСЬ IВАННА ЛУК'ЯНIВНА
КIСЬ АНДРIЙ БОГДАНОВИЧ
КIСЬ ВОЛОДИМИР РОМАНОВИЧ
КIСЬ ГАЛИНА СТЕПАНIВНА
КIСЬ МАРIЯ МИКОЛАЇВНА
КIТ БОГДАН ЙОСИПОВИЧ
КIТ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ
КIТ ДАРIЯ СТЕПАНIВНА
КIТ ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ
КIШИК ГАЛИНА СТЕПАНIВНА
КАЗМIРУК УЛЯНА ОЛЕКСАНДРIВНА
КАЗМIРЧУК IГОР ПЕТРОВИЧ
КАЗМIРЧУК МАРIЯ МИХАЙЛIВНА
КАЗМIРЧУК МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ
КАЗМIРЧУК ОЛЕГ ЯРОСЛАВОВИЧ
КАЗЬМIРЧУК ГАЛИНА СТЕПАНIВНА
КАЗЬМIРЧУК ЛIДА МИХАЙЛIВНА
КАКАЛО МАРIЯ ЙОСИФIВНА
КАЛИК МАРIЯ IВАНIВНА
КАЛУШКА IРИНА IВАНIВНА
КАПЕЦЬ IВАН МИХАЙЛОВИЧ
КАПЛИЧ ВОЛОДИМИР ЮЛIЯНОВИЧ
КАПУСТИНСЬКА ЛЕСЯ СТЕПАНIВНА
КАПУСТИНСЬКА НIНА АНДРIЇВНА
КАПУСТИНСЬКА ОКСАНА IГОРIВНА
КАПУСТИНСЬКИЙ АНДРIЙ IГОРОВИЧ
КАПУСТИНСЬКИЙ БОГДАН ОРЕСТОВИЧ
КАПУСТЮК КАТЕРИНА IВАНIВНА
КАРАМАН ГРИГОРIЙ АНАТОЛIЙОВИЧ
КАРАЇМ АНДРIЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
КАРАЇМ ВIРА ОЛЕГIВНА
КАРАЇМ ЛЮБА АНТОНIВНА
КАРАЇМ МАРIЯ АНТОНIВНА
КАРАЇМ МАРIЯ КАЗИМИРIВНА
КАРЕТНИК ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ
КАРИТЯК ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА
КАРМАЗИН ОКСАНА IВАНIВНА
КАРП РОМАН IВАНОВИЧ
КАРПIВ ОКСАНА МИХАЙЛIВНА
КАРПIЙ МИХАЙЛО ВАСИЛЬОВИЧ
КАРПА МАРIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
КАРПА МИХАЙЛО ДМИТРОВИЧ
КАРПАЛО ЯРОСЛАВ ЄВГЕНОВИЧ
КАРПЕЦЬ IВАН ТЕОДОЗIЙОВИЧ
КАРПЕЦЬ IВАННА МИХАЙЛIВНА
КАРПЕЦЬ БОГДАНА БОГДАНIВНА
КАРПЕЦЬ ОЛЬГА ВАСИЛIВНА
КАРПЕЦЬ ФЕДIР IВАНОВИЧ
КАРПЛЮК СЕРГIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
КАРПОВ РОСТИСЛАВ АНДРIЙОВИЧ
КАРПОВИЧ ЕМIЛIЯ СТЕПАНIВНА
КАРПОВИЧ ЮРIЙ ЯРОСЛАВОВИЧ
КАРУК АНАТОЛIЙ ВАСИЛЬОВИЧ
КАСЬКIВ МАР'ЯНА ВОЛОДИМИРIВНА
КАСЯНЧУК АНДРIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
КАСЯНЧУК РУСЛАНА ЯРОСЛАВIВНА
КАСЯНЧУК СТЕПАН ЙОСИПОВИЧ
КАТКОВА ГАЛИНА ВАСИЛIВНА
КАШУБА ЛЮБА ЙОСИПIВНА
КАШУБА МАРIЯ IВАНIВНА
КАШУБА ОКСАНА ЄВГЕНIЇВНА
КАШУБА ОЛЬГА ЯРОСЛАВIВНА
КАШУБА ТАРАС ПАВЛОВИЧ
КАЩУК ВIКТОР ЮРIЙОВИЧ
КАЩУК МАРIЯ ГРИГОРIВНА
КАЩУК ЮРIЙ IВАНОВИЧ
КАЇМОВА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
КВIКВIНIЯ НАДIЯ ВАСИЛIВНА
КВIКВIНIЯ ЯРОСЛАВА ЯРОСЛАВIВНА
КВАСНИЦЯ АННА ВАСИЛIВНА
КВАСНИЦЯ МИХАЙЛО БОГДАНОВИЧ
КВАША ВIТАЛIЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
КЕДЯ КОНСТАНТИН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
КИБАЛЮК ФЕДIР ОЛЕКСIЙОВИЧ
КИРИК IГОР ОРЕСТОВИЧ
КИРИК ВОЛОДИМИР ГРИГОРОВИЧ
КИРИК ГРИГОРIЙ IВАНОВИЧ
КИРИК ЛЮДМИЛА РОМАНIВНА
КИРИК МАРIЯ ВАСИЛIВНА
КИРИК МИКОЛА ЄВГЕНОВИЧ
КИШКА ЯРОСЛАВА МИКОЛАЇВНА
КЛАПАТЮК ВОЛОДИМИР IВАНОВИЧ
КЛАЧАНИЙ ТАРАС ВОЛОДИМИРОВИЧ
КЛЕМАНЬ ГАННА IВАНIВНА
КЛЕМАНЬ МИХАЙЛО ЛУКОВИЧ
КЛЕМАНЬ НАДIЯ ТЕОДОРIВНА
КЛИМ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ
КЛИМ ВОЛОДИМИР ЯРОСЛАВОВИЧ
КЛИМ ЛЮДМИЛА IВАНIВНА
КЛИМ МАРIЯ ВАСИЛIВНА
КЛИМ ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ
КЛИМЕНТОВИЧ РУСЛАН АНАТОЛIЙОВИЧ
КЛИМИШИН ВОЛОДИМИР БОГДАНОВИЧ
КЛИМИШИН МИКОЛА БОГДАНОВИЧ
КЛИМКО СТЕПАН ФЕДОРОВИЧ
КЛИМОК ВАСИЛЬ IВАНОВИЧ
КЛИМЧУК АНДРIЙ РОМАНОВИЧ
КЛОЧКОВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
КЛЮЧКОВСЬКИЙ ТАРАС СТЕПАНОВИЧ
КМЕТЬ IВАН ВАСИЛЬОВИЧ
КМЕТЬ ДАНИЛО МАТВIЙОВИЧ
КМЕТЬ МАРIЯ КАРОЛIВНА
КМЕТЬ РОМАН ПЕТРОВИЧ
КМЕТЬ ЄВГЕН МИКОЛАЙОВИЧ
КНИШУК НАТАЛIЯ ЛЮБОМИРIВНА
КНЯЖЕВСЬКИЙ МИХАЙЛО СТЕПАНОВИЧ
КОБ'ЯЛКОВСЬКИЙ МАР'ЯН МИХАЙЛОВИЧ
КОБ'ЯЛКОВСЬКИЙ МИХАЙЛО СТЕПАНОВИЧ
КОБИЛКIНА НАТАЛIЯ СТЕПАНIВНА
КОБЦЕВА ЛIДIЯ ВIКТОРIВНА
КОБЯЛКОВСЬКИЙ СЕРГIЙ IВАНОВИЧ
КОВАЛIВ АННА ВАСИЛIВНА
КОВАЛIВ БОРИС ЯРОСЛАВОВИЧ
КОВАЛIВ МАРIЯ ПЕТРIВНА
КОВАЛЬ IГОР IВАНОВИЧ
КОВАЛЬ ГАННА ПРОКОПIВНА
КОВАЛЬ ЕМIЛIЯ ВАСИЛIВНА
КОВАЛЬ МИКОЛА САФОНОВИЧ
КОВАЛЬ МИХАЙЛО ВАСИЛЬОВИЧ
КОВАЛЬ МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ
КОВАЛЬ ОЛЬГА ЙОСИФIВНА
КОВАЛЬ СТЕПАН ЯРОСЛАВОВИЧ
КОВАЛЬ СТЕФАНIЯ ОНУФРIЇВНА
КОВАЛЬ ЯРОСЛАВ ДМИТРОВИЧ
КОВАЛЬСЬКА НАТАЛIЯ БОГДАНIВНА
КОВАЛЬЧУК IГОР ЄВГЕНОВИЧ
КОВАЛЬЧУК IРИНА IВАНIВНА
КОВАЛЬЧУК IРИНА ЛОНГИНIВНА
КОВАЛЬЧУК АННА ЄВГЕНIВНА
КОВАЛЬЧУК БОГДАН БОГДАНОВИЧ
КОВАЛЬЧУК БОГДАН ЄВГЕНОВИЧ
КОВАЛЬЧУК ВIРА ПАВЛIВНА
КОВАЛЬЧУК ВIТАЛIЙ ПЕТРОВИЧ
КОВАЛЬЧУК ВОЛОДИМИР АНДРIЙОВИЧ
КОВАЛЬЧУК ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ
КОВАЛЬЧУК ГРИГОРIЙ БОГДАНОВИЧ
КОВАЛЬЧУК ЕМIЛIЯ ЙОСИФIВНА
КОВАЛЬЧУК ЛАРИСА МИРОНIВНА
КОВАЛЬЧУК МАР'ЯН ПЕТРОВИЧ
КОВАЛЬЧУК МАРIЯ IВАНIВНА
КОВАЛЬЧУК МАРIЯ ВАСИЛIВНА
КОВАЛЬЧУК МИХАЙЛО ПАВЛОВИЧ
КОВАЛЬЧУК МИХАЙЛО ПЕТРОВИЧ
КОВАЛЬЧУК НАДIЯ ВАСИЛIВНА
КОВАЛЬЧУК НАДIЯ ОЛЕКСАНДРIВНА
КОВАЛЬЧУК НАДIЯ ПАВЛIВНА
КОВАЛЬЧУК НАТАЛIЯ ПАВЛIВНА
КОВАЛЬЧУК ОЛЕГ IВАНОВИЧ
КОВАЛЬЧУК ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ
КОВАЛЬЧУК ОЛЬГА МАРЯНIВНА
КОВАЛЬЧУК ПЕТРО КУЗЬМИЧ
КОВАЛЬЧУК РОМАН МИХАЙЛОВИЧ
КОВАЛЬЧУК РУСЛАНА МИХАЙЛIВНА
КОВАЛЬЧУК СЕРГIЙ IВАНОВИЧ
КОВАЛЬЧУК СТАНIСЛАВ IГОРОВИЧ
КОВАЛЬЧУК УЛЯН ЯРОСЛАВОВИЧ
КОВАЛЬЧУК ЯРОСЛАВ IВАНОВИЧ
КОВТУН АНДРIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
КОГУТ ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
КОЖАН МИКОЛА ПЕТРОВИЧ
КОЖУШЕНКО ЄВГЕНIЯ IЛЛIВНА
КОЗIЦЬКА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРIВНА
КОЗАК ВIТАЛIЙ РОМАНОВИЧ
КОЗАК ЗОРЯНА ЙОСИПIВНА
КОЗАК ЛАРИСА ЄВГЕНIВНА
КОЗАК ЛЮБОВ МИХАЙЛIВНА
КОЗАК НЕЛЯ СТЕПАНIВНА
КОЗОДIЙ IВАН АНДРIЙОВИЧ
КОЗОДIЙ АНДРIЙ МАР'ЯНОВИЧ
КОЗОДIЙ ВОЛОДИМИР БОГДАНОВИЧ
КОЗОДIЙ МАР'ЯНА БОГДАНIВНА
КОКУН IВАН IВАНОВИЧ
КОКУН IРИНА IВАНIВНА
КОЛАЧИНСЬКА РУСЛАНА ОЛЕГIВНА
КОЛЕНЯК IВАН ПЕТРОВИЧ
КОЛЕЮК МАРIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
КОЛОДIЙ ЗЕНОВIЯ ПЕТРIВНА
КОЛОДIН IГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
КОЛОДЗIНСЬКИЙ АНАТОЛIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
КОЛОС ОЛЬГА АДАМIВНА
КОМАРНИЦЬКА МАРIЯ IЛЬКIВНА
КОМАРНИЦЬКИЙ ВОЛОДИМИР ГIЛЯРIЙОВИЧ
КОНДАУРОВА ГАЛИНА ВАСИЛIВНА
КОНДРАТЕНКО ОЛЕКСАНДР АНАТОЛIЙОВИЧ
КОНДРАТЮК БОГДАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
КОНДРАТЮК ВОЛОДИМИР РОМАНОВИЧ
КОНОВАЛОВ ОЛЕКСIЙ МИХАЙЛОВИЧ
КОНОВАЛЬЧУК НIНА IВАНIВНА
КОНЧЕВИЧ ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА
КОРЕТЧУК МАР'ЯН МАР'ЯНОВИЧ
КОРНIЙ БОГДАН ЯКИМОВИЧ
КОРНЕЙКО ЄВГЕНIЯ ЄВГЕНIВНА
КОРНЄЄВ КИРИЛ ВАЛЕРIЙОВИЧ
КОРОЛЕВИЧ IРИНА ЄВГЕНIВНА
КОРОЛЕНКО ЛIЛIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
КОРОЛИШИН ВОЛОДИМИР ЗIНОВIЙОВИЧ
КОРОЛИШИН ЄВГЕНIЯ ФЕДОРIВНА
КОРОЛЬ ЗЕНОВIЙ МИКОЛАЙОВИЧ
КОРОЛЬЧУК ВОЛОДИМИР МИРОНОВИЧ
КОРОЛЬЧУК МАРIЯ БОГДАНIВНА
КОРОЛЬЧУК МАРIЯ ГРИГОРIВНА
КОРОЛЬЧУК МАРIЯ МИХАЙЛIВНА
КОРОЛЬЧУК СВIТЛАНА БОГДАНIВНА
КОРОЛЬЧУК СЕРГIЙ IВАНОВИЧ
КОРОЛЬЧУК ТАРАС ВАСИЛЬОВИЧ
КОРОЛЬЧУК ЄВГЕНIЯ ПЕТРIВНА
КОРОЛЮК БОГДАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
КОРОСТИНСЬКА РОМАНIЯ IВАНIВНА
КОРОСТИНСЬКА ЯРОСЛАВА ЄВГЕНIВНА
КОРЧАК ВАСИЛЬ ТЕОДОРОВИЧ
КОРЧАК ГАЛИНА ПЕТРIВНА
КОРЧАК ГАННА КЛИМIВНА
КОРЧАК ОЛЬГА ОЛЕКСIЇВНА
КОСТИК ЛЮБА IВАНIВНА
КОСТИРКА IГОР МИХАЙЛОВИЧ
КОСТИШИН ВIТАЛIЙ IГОРОВИЧ
КОСТИШИН СЕРГIЙ IГОРОВИЧ
КОСТЮК ВАСИЛЬ ЯРОСЛАВОВИЧ
КОСТЮК ВЯЧЕСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ
КОСЯНЧУК ОЛЕКСАНДР ЛЕОНIДОВИЧ
КОТЕЛЬНИЦЬКА ЛIЛIЯ ОРЕСТIВНА
КОТЕЛЬНИЦЬКА ЛЮДМИЛА ВАСИЛIВНА
КОТЕЛЬНИЦЬКИЙ IВАН-РОМАН ГРИГОРОВИЧ
КОТЕЛЬНИЦЬКИЙ АНДРIЙ ОЛЕГОВИЧ
КОТЕЛЬНИЦЬКИЙ ВАСИЛЬ ЄВГЕНОВИЧ
КОТЕЛЬНИЦЬКИЙ РОМАН ВАСИЛЬОВИЧ
КОТОВИЧ МАР'ЯНА ВАСИЛIВНА
КОТОВИЧ МИКОЛА БОГДАНОВИЧ
КОТОВСЬКИЙ КАЗИМИР ЙОСИПОВИЧ
КОТОВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР КАЗИМИРОВИЧ
КОТУР МАР'ЯНА ВАСИЛIВНА
КОТЮБIНА СВIТЛАНА ЛЕВКIВНА
КОХАНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ЯРОСЛАВОВИЧ
КОЦЬ IГОР БОГДАНОВИЧ
КОЦЮБА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА
КОЦЮК АСЯ МИХАЙЛIВНА
КОЧЕТКОВ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛIЙОВИЧ
КОЧМАР ЄВГЕН МИХАЙЛОВИЧ
КОЧУБАЙ IВАН ЙОСИФОВИЧ
КОЧУБАЙ БОГДАН МИКОЛАЙОВИЧ
КОЧУБАЙ ГАЛИНА ВОЛОДИМИРIВНА
КОЧУБАЙ ЗЕНОВIЙ ВАСИЛЬОВИЧ
КРIЛЬ ГАННА БОГДАНIВНА
КРIЛЬ РОМАН ВАСИЛЬОВИЧ
КРIЛЬ РУСЛАН ВАСИЛЬОВИЧ
КРАВIЦЬКА ЛЮДМИЛА ЛЕОНIДIВНА
КРАВIЦЬКИЙ РОМАН ВАСИЛЬОВИЧ
КРАВЕЦЬ IГОР ПИЛИПОВИЧ
КРАВЧУК IГОР ЯРОСЛАВОВИЧ
КРАВЧУК АННА ЄВГЕНIВНА
КРАВЧУК ВАЛЕРIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
КРАВЧУК ВАСИЛЬ ЯРОСЛАВОВИЧ
КРАВЧУК ЛЮБОВ ТЕОДОЗIЇВНА
КРАВЧУК РУСЛАН МИРОСЛАВОВИЧ
КРАВЧУК ЮРIЙ ОМЕЛЯНОВИЧ
КРАК ГАЛИНА ОМЕЛЬЯНIВНА
КРАМСЬКА IВАННА IВАНIВНА
КРАСНОГОР АНАТОЛIЙ ОЛЕКСIЙОВИЧ
КРАЄВСЬКИЙ РОМАН ПЕТРОВИЧ
КРИВ'ЯЗЮК НАЗАР ВОЛОДИМИРОВИЧ
КРИВЕШКО АНДРIЙ ЄВГЕНОВИЧ
КРИВОШИНА МИХАЙЛО АДАМОВИЧ
КРИКАВСЬКА ВIРА IВАНIВНА
КРИСЬКО НАТАЛIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
КРОТКЕВИЧ ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ
КРОХМАЛЬ IВАННА IВАНIВНА
КРОХМАЛЬНА НАТАЛIЯ IВАНIВНА
КРОХМАЛЮК ДАР'Я ВIКТОРIВНА
КРОХМАЛЮК ЙОСИФ ВОЛОДИМИРОВИЧ
КРУПЧЕНКО ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
КРУПЧЕНКО ЄВГЕНIЙ СТАНIСЛАВОВИЧ
КРУТЯК ЛЮБОВ СТЕПАНIВНА
КРУТЯК МАРIЯ ЙОСИПIВНА
КСЬОНДЗИК ОЛЕНА ЙОСИПIВНА
КСЬОНДЗИК ПЕТРО АНТОНОВИЧ
КУБIТ АНДРIЙ ВIКТОРОВИЧ
КУБIТ НАЗАР ВIКТОРОВИЧ
КУДЛЯК IВАН IВАНОВИЧ
КУДРIЙ ОЛЬГА ПЕТРIВНА
КУДРИК ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ
КУДРИК ГАЛИНА МИХАЙЛIВНА
КУДРИК ГАЛИНА РОМАНIВНА
КУДРИК ГАННА IВАНIВНА
КУДРИК ЛЮДМИЛА МИХАЙЛIВНА
КУЗИК ВАСИЛЬ ЯРОСЛАВОВИЧ
КУЗИК СОФIЯ ЙОСИФIВНА
КУЗНЕЦОВА IРИНА ЮРIЇВНА
КУЗНЄЦОВА НАТАЛIЯ ЯРОСЛАВIВНА
КУЗЬМIЙ ВОЛОДИМИР IВАНОВИЧ
КУЗЬМА АНДРIЙ ВАСИЛЬОВИЧ
КУЗЬМА ЙОСИФ ВАСИЛЬОВИЧ
КУЗЯЄВ СЕРГIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
КУКУЛКА IГОР МИХАЙЛОВИЧ
КУКУЛКА IГОР ЄВГЕНОВИЧ
КУЛIНЕЦЬ ПАВЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ
КУЛIНЕЦЬ ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРIВНА
КУЛИК ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ
КУЛЬЧИЦЬКА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
КУЛЬЧИЦЬКИЙ ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ
КУЛЯБА ОРИСЯ ВАСИЛIВНА
КУЛЯБА ТЕТЯНА ПАВЛIВНА
КУЛЯС СВIТЛАНА ПЕТРIВНА
КУПЧИНСЬКИЙ МИРОСЛАВ ЄВГЕНОВИЧ
КУРАЧ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
КУРБАТОВ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
КУРИЛО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
КУРТЯК ПЕТРО ЙОСИПОВИЧ
КУТАШИНСЬКА АННА ЙОСАФАТIВНА
КУТИРА ЛЮБОВ МИХАЙЛIВНА
КУТНИК ПЕТРО ТАРАСОВИЧ
КУТНЯК ОКСАНА ПЕТРIВНА
КУТЬ ГАННА IВАНIВНА
КУТЬ МИХАЙЛО ЙОСИПОВИЧ
КУТЬ НАДIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
КУТЯНСЬКА НАДIЯ АДАМIВНА
КУХАРУК IРИНА IГОРIВНА
КУХАРУК НАТАЛIЯ ЗIНОВIЇВНА
КУЦЛО ВОЛОДИМИР БОГДАНОВИЧ
КУЦЬ IГОР ЯРОСЛАВОВИЧ
КУЦЬ ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ
КУЦЬ ВОЛОДИМИР ЯРОСЛАВОВИЧ
КУЦЬ НАДIЯ МИХАЙЛIВНА
КУЦЬ ПЕТРО РОМАНОВИЧ
КУЦЬ СОФРОНIЯ ФЕДОРIВНА
КУЧЕРЕНКО IРИНА СТАНIСЛАВIВНА
КУЧМА МИКОЛА МИРОНОВИЧ
КУЧМА МИРОН МИХАЙЛОВИЧ
КУЧМА НАДIЯ ВАЛЕРIЇВНА
КУШНIР ОКСАНА МИХАЙЛIВНА
КУШНIРЕНКО ОКСАНА ОРЕСТIВНА
КУШНЕРИК ГЮЛЬНАРА IРФАНIВНА
КУШПЕТА АНДРIЙ ЯРОСЛАВОВИЧ
КУЩ ВАСИЛЬ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЛIБОРСЬКА IРИНА МИКОЛАЇВНА
ЛIЗУНОВА ОЛЕНА АНДРIЇВНА
ЛIНД ВIКТОР ГРИГОРОВИЧ
ЛIПКЕВИЧ IВАН СТЕПАНОВИЧ
ЛIПКЕВИЧ IГОР СТЕПАНОВИЧ
ЛIПКЕВИЧ IРИНА ПЕТРIВНА
ЛIПКЕВИЧ ВIКТОР МИКОЛАЙОВИЧ
ЛIПКЕВИЧ ДАРIЯ СТЕПАНIВНА
ЛIПКЕВИЧ ОЛЕКСАНДРА ПЕТРIВНА
ЛIПКЕВИЧ ОЛЕНА ПЕТРIВНА
ЛIПКЕВИЧ ОЛЬГА ПЕТРIВНА
ЛIПКЕВИЧ ПЕТРО МИКОЛАЙОВИЧ
ЛIСЕЦЬКИЙ IГОР ЯРОСЛАВОВИЧ
ЛIСКОВЕЦЬКИЙ АНДРIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЛIСНИЧИЙ ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ
ЛIСОВСЬКИЙ МИХАЙЛО ЄВГЕНОВИЧ
ЛIЄВА МАРIЯ АНТОНIВНА
ЛАВРIН ВОЛОДИМИР IВАНОВИЧ
ЛАВРIН МАРIЯ IВАНIВНА
ЛАВРИК ПЕТРО МИХАЙЛОВИЧ
ЛАГОЛА ГРИГОРIЙ МИХАЙЛОВИЧ
ЛАГОЦЬКА IРИНА ЙОСИФIВНА
ЛАПКО МАР'ЯНА ПЕТРIВНА
ЛАТИШЕВА СТЕФАНIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
ЛАЦУГА БОРИС ЯРОСЛАВОВИЧ
ЛАШКЕВИЧ МАРIЯ СТЕПАНIВНА
ЛЕВЕНЕЦЬ АНАТОЛIЙ АНДРIЙОВИЧ
ЛЕВЕНЕЦЬ ОКСАНА МИХАЙЛIВНА
ЛЕВУС IРИНА ПЕТРIВНА
ЛЕВУС ВIКТОР ГРИГОРОВИЧ
ЛЕВУС ЛЮБОВ МИКОЛАЇВНА
ЛЕВУС МАКСИМ IГОРОВИЧ
ЛЕВУС ЯРОСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ
ЛЕВУСЬ БОГДАН IВАНОВИЧ
ЛЕВЧУК ВIТАЛIЙ ЮРIЙОВИЧ
ЛЕВЧУК НАТАЛIЯ ЯРОСЛАВIВНА
ЛЕВЧУК СВIТЛАНА ВАСИЛIВНА
ЛЕГКУН ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ЛЕГЧИЛIН СЕРГIЙ ВIКТОРОВИЧ
ЛЕМIЩАК МАР'ЯН СТЕПАНОВИЧ
ЛЕМИЧ РУСЛАНА КАЗИМИРIВНА
ЛЕНКIВСЬКА ОЛЬГА ТАДЕЇВНА
ЛЕОНЬКОВА ГАЛИНА IВАНIВНА
ЛЕСИК МАРIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
ЛЕСИК НАДIЯ АНАТОЛIЇВНА
ЛЕСИК СВIТЛАНА ПЕТРIВНА
ЛЕСИК ЯРОСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ
ЛЕСЬКIВ ОКСАНА АНТОНIВНА
ЛЕСЬКIВ ПЕТРО ЄВГЕНОВИЧ
ЛЕХIВ ВОЛОДИМИР IВАНОВИЧ
ЛЕЩУК ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ
ЛИВИНЮК АНДРIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЛИВИНЮК ВОЛОДИМИР ОЛЕКСIЙОВИЧ
ЛИЗУН IГОР ТЕОФIЛIЙОВИЧ
ЛИЗУН ГАЛИНА ВОЛОДИМИРIВНА
ЛИЗУН ГАННА СИЛЬВЕСТРIВНА
ЛИЗУН ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРIВНА
ЛИЗУН НАТАЛIЯ ФЕДОРIВНА
ЛИПИН БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ
ЛИПКЕВИЧ КАТЕРИНА ВАСИЛIВНА
ЛИСАК МИХАЙЛО IВАНОВИЧ
ЛИСИК СТЕПАН ЄВГЕНОВИЧ
ЛИСОВ ОЛЕКСIЙ ВIКТОРОВИЧ
ЛИСЮЧЕНКО ВIКТОРIЯ ВIКТОРIВНА
ЛИТА IВАН ОЛЕКСIЙОВИЧ
ЛИТВИНЮК ВОЛОДИМИР ЯРОСЛАВОВИЧ
ЛИТВИНЮК ЯРОСЛАВА ВАСИЛIВНА
ЛОГУШ ОЛЬГА БОГДАНIВНА
ЛОЗА АНДРIЙ ЙОСИПОВИЧ
ЛОЗА БОГДАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЛОЗА БОГДАНА ПЕТРIВНА
ЛОЗА ГАЛИНА ВАСИЛIВНА
ЛОЗА ЛЕСЯ ВОЛОДИМИРIВНА
ЛОЗА НАДIЯ БОРИСIВНА
ЛОЗА СВIТЛАНА МИХАЙЛIВНА
ЛОЗА СТАНIСЛАВ ФЕДОРОВИЧ
ЛОЗА ЯРОСЛАВ ТЕОФIЛЬОВИЧ
ЛОЗОВА ВАЛЕНТИНА ГРИГОРIВНА
ЛОЗОВА ЛЮБОВ ТЕОДОРIВНА
ЛОЗОВА МАРIЯ АНДРIЇВНА
ЛОЗОВИЙ IВАН РОМАНОВИЧ
ЛОЗОВИЙ ВОЛОДИМИР IВАНОВИЧ
ЛОСЕНКОВА МАРIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
ЛОТАШИНСЬКИЙ РУСЛАН ВАСИЛЬОВИЧ
ЛОТОЦЬКА УЛЯНА ПАВЛIВНА
ЛОТОЦЬКИЙ АНДРIЙ БОГДАНОВИЧ
ЛОТОШИНСЬКИЙ РОМАН ВАСИЛЬОВИЧ
ЛУГОВИЙ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ
ЛУМIКОВСЬКИЙ МИРОСЛАВ СТЕПАНОВИЧ
ЛУНIН ВОЛОДИМИР ОЛЕКСIЙОВИЧ
ЛУЦИК ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЛУЧИН ЛЮБОВ МИХАЙЛIВНА
ЛЮБУНЬ IВАННА СТЕПАНIВНА
ЛЮБУНЬ ГРИГОРIЙ ЯРОСЛАВОВИЧ
ЛЮБУНЬ МАРIЯ СТЕПАНIВНА
ЛЯЛЬЧУН ЛЮДМИЛА ВIКТОРIВНА
ЛЯХОВИЧ МИКОЛА ВIКТОРОВИЧ
ЛЯЩУК ЛЮБОВ ЯРОСЛАВIВНА
ЛЯЩУК МИХАЙЛО IВАНОВИЧ
ЛЯЩУК ОЛЕНА ТАРАСIВНА
МIГОНОВ АНДРIЙ АДАМОВИЧ
МIГУЛКА ГАЛИНА ЄВГЕНIВНА
МIЗЕРНИЙ СЕРГIЙ МИКОЛАЙОВИЧ
МIКЕЛIТА ВОЛОДИМИР ДМИТРОВИЧ
МIКЕЛIТА НАТАЛIЯ ЯРОСЛАВIВНА
МIКОЛЯШ ФРАНКО ТЕОФIЛЬОВИЧ
МIЛЕЦЬКИЙ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ
МIЛЯНОВСЬКИЙ IВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
МIНЗА СЕРГIЙ РОМАНОВИЧ
МIТЯГIНА ЗIНАЇДА ЙОСИПIВНА
МIЩУК ЙОСИФ МИХАЙЛОВИЧ
МIЩУК ЯРОСЛАВ РОМАНОВИЧ
МАГДИЧ АНДРIЙ ЯРОСЛАВОВИЧ
МАГИРЕВИЧ ЛАРИСА ВОЛОДИМИРIВНА
МАГОЛА ВIКТОРIЯ ОЛЕКСАНДРIВНА
МАГОЛА СВIТЛАНА АНАТОЛIЇВНА
МАГУНЬ ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ
МАДЕЙ МАРIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
МАЗЕПА IГОР МАКСИМОВИЧ
МАЗЕПА ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ
МАЗЕПА ГАННА ПЕТРIВНА
МАЗЕПА МАРIЯ ПЕТРIВНА
МАЗЕПА МИКОЛА ЛУКОВИЧ
МАЗЕПА МИКОЛА ТЕОДОРОВИЧ
МАЗЕПА СЕМЕН ПЕТРОВИЧ
МАЗОВIТА IВАН БОГДАНОВИЧ
МАЗУР АРКАДIЙ СТАНIСЛАВОВИЧ
МАЗУР ОКСАНА IГОРIВНА
МАЗУРЕЦЬ МАРIЯ ЄВСТАХIЇВНА
МАЗУРОК ОЛЬГА ВАСИЛIВНА
МАЗУРЧУК МИКОЛА IВАНОВИЧ
МАЙБРОДА ОЛЕГ БОГДАНОВИЧ
МАКАР ВАСИЛЬ IВАНОВИЧ
МАКАР СТЕПАН БОГДАНОВИЧ
МАКСИМIВ IВАН ЯРОСЛАВОВИЧ
МАКСИМIВ IРИНА ВОЛОДИМИРIВНА
МАКСИМIВ БОГДАН IВАНОВИЧ
МАКСИМIВ РУСЛАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
МАКСИМЕЦЬ ОКСАНА СТЕПАНIВНА
МАКСИМОВА IРИНА ЛЮБОМИРIВНА
МАКСИМОВИЧ IННА ВАСИЛIВНА
МАКСИМЧУК АННА ЄВГЕНIВНА
МАКСИМЧУК МИКОЛА СЕРГIЙОВИЧ
МАКСИМЧУК МИХАЙЛО IВАНОВИЧ
МАКСИМЧУК ЄВГЕН ЙОСИФОВИЧ
МАКУХ НАТАЛIЯ СТЕПАНIВНА
МАЛАЙКО ВIРА ОЛЕКСАНДРIВНА
МАЛЕЦЬ ВIТАЛIЙ АНДРIЙОВИЧ
МАЛЕЦЬКА НАТАЛIЯ ВIКТОРIВНА
МАЛЕШ ОЛЬГА БРОНIСЛАВIВНА
МАЛЯР МАРIЯ ПЕТРIВНА
МАЛЯШЕВА IРИНА ВЛАДИСЛАВIВНА
МАМАЙ НАДIЯ ЛЕОНIДIВНА
МАМАЙ ПЕТРО ЯРОСЛАВОВИЧ
МАМАЙ ЯРОСЛАВ ВIТАЛIЙОВИЧ
МАНДЗЮК IГОР ЄВГЕНОВИЧ
МАНДЗЮК АНДРIЙ БОГДАНОВИЧ
МАНДЗЮК ВОЛОДИМИР ПАВЛОВИЧ
МАНДЗЮК МИРОСЛАВА МИХАЙЛIВНА
МАНДЗЮК ОКСАНА ФЕДОРIВНА
МАНДЗЮК ПЕТРО ФЕДОРОВИЧ
МАНДЗЮК СЕРГIЙ МИХАЙЛОВИЧ
МАНДЗЮК СТЕПАН ЄВГЕНОВИЧ
МАНДЗЯ ВАСИЛЬ IГОРОВИЧ
МАНДЗЯ ВАСИЛЬ ОМЕЛЯНОВИЧ
МАНДЗЯ ВАСИЛЬ ЮЛIАНОВИЧ
МАНДЗЯ МИКОЛА ДМИТРОВИЧ
МАНДЗЯ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
МАНДЗЯ НАДIЯ СТЕФАНIВНА
МАНДЗЯ НАТАЛIЯ ВАСИЛIВНА
МАНДЗЯ РУСЛАН IВАНОВИЧ
МАНДЗЯ СТАНIСЛАВА IВАНIВНА
МАНДЗЯ СТЕПАН IВАНОВИЧ
МАНДЗЯ ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
МАНУЇЛ БОГДАН ГРИГОРОВИЧ
МАНЬКО ГАЛИНА БОГДАНIВНА
МАРИНЯК АНДРIЙ ЄВГЕНОВИЧ
МАРКОВИЧ МИРОСЛАВА ВОЛОДИМИРIВНА
МАРКОВСЬКА СВIТЛАНА ОЛЕГIВНА
МАРТИН IВАН IВАНОВИЧ
МАРТИН НАДIЯ ФЕДОРIВНА
МАРТИН ОКСАНА ПЕТРIВНА
МАРТИН ПЕТРО ПЕТРОВИЧ
МАРТИН ЄВГЕН ПЕТРОВИЧ
МАРТИНИШИН IРИНА МИХАЙЛIВНА
МАРТИНЮК IВАН ЙОСИПОВИЧ
МАРТИНЮК БОГДАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
МАРТИНЮК ВIКТОР ПЕТРОВИЧ
МАРТИНЮК ВIКТОР ПЕТРОВИЧ
МАРТИНЮК ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ
МАРТИНЮК ВОЛОДИМИР ЯРОСЛАВОВИЧ
МАРТИНЮК ЗЕНОВIЯ ФРАНКIВНА
МАРТИНЮК КIПРIЯН ПЕТРОВИЧ
МАРТИНЮК ЛЮБОВ ЛЕВКIВНА
МАРТИНЮК МАРIЯ СТЕПАНIВНА
МАРТИНЮК МИРОН ВАСИЛЬОВИЧ
МАРТИНЮК МИХАЙЛИНА МИХАЙЛIВНА
МАРТИНЮК МИХАЙЛО ВАСИЛЬОВИЧ
МАРТИНЮК НАДIЯ ГРИГОРIВНА
МАРТИНЮК НАДIЯ СТЕПАНIВНА
МАРТИНЮК ОКСАНА МИХАЙЛIВНА
МАРТИНЮК ОКСАНА ЄВГЕНIВНА
МАРТИНЮК ОЛЬГА БОГДАНIВНА
МАРТИНЮК СОФIЯ МИКОЛАЇВНА
МАРТИНЮК СТЕПАН АНДРIЙОВИЧ
МАРТИНЮК СТЕФАНIЯ ПЕТРIВНА
МАРТИНЮК СТЕФАНIЯ ТЕОДОРIВНА
МАРТИНЯК IВАН IЛЛIЧ
МАРУДА IРИНА СТЕПАНIВНА
МАРУДА АНАТОЛIЙ МИХАЙЛОВИЧ
МАРУЩАК ОЛЕСЯ ВIКТОРIВНА
МАРФIЯН МАРIЯ ЯРОСЛАВIВНА
МАРЦIЩУК ГАЛИНА ОНУФРIЇВНА
МАРЦIЩУК ЯРОСЛАВ IВАНОВИЧ
МАРЦИЩУК ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА
МАРЧУК СЕРГIЙ МИХАЙЛОВИЧ
МАСНЯК СВIТЛАНА МИХАЙЛIВНА
МАСТИЛО ЛЮБА-ОРИСЯ ПЕТРIВНА
МАСТИЛО МАРIЯ МИХАЙЛIВНА
МАТIКО ВАСИЛЬ ФЕДОРОВИЧ
МАТIЯШ IВАН АНТОНОВИЧ
МАТIЯШ АНДРIЙ ТАРАСОВИЧ
МАТIЯШ ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРIВНА
МАТIЯШ ЯРОСЛАВ IВАНОВИЧ
МАТВIЇВ ВIТАЛIЙ IВАНОВИЧ
МАТВIЇВ ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ
МАТВIЇВ ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
МАТВIЇВ МАРIЯ ВАСИЛIВНА
МАТВIЇВ НАДIЯ IВАНIВНА
МАТВIЇВ ЯРОСЛАВ АНТОНОВИЧ
МАТВIЇВ ЄВГЕНIЯ МИКОЛАЇВНА
МАТВIЇШИН ВIТАЛIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
МАТВЄЄВА БОГДАНА ПАВЛIВНА
МАТЛАЙ НАТАЛIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
МАТЛАЙ РОМАН ТЕОДОЗIЙОВИЧ
МАТУШ ВАЛЕРIЙ СТЕПАНОВИЧ
МАТУШ МИРОСЛАВА РОМАНIВНА
МАЦIЮК ГАЛИНА СТЕПАНIВНА
МАЦЮК МИХАЙЛО РОМАНОВИЧ
МЕДВIДЬ ВОЛОДИМИР IВАНОВИЧ
МЕДВIДЬ СЕРГIЙ МИХАЙЛОВИЧ
МЕДВЕДЄВА ГАЛИНА РОМАНIВНА
МЕЛЕДА ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ
МЕЛЕШКО ГАЛИНА IВАНIВНА
МЕЛЕШКО ГРИГОРIЙ ГРИГОРОВИЧ
МЕЛЕШКО ЛЮБОВ ВОЛОДИМИРIВНА
МЕЛЬНIЙЧУК ГАННА БОГДАНIВНА
МЕЛЬНИК ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
МЕЛЬНИК РУСЛАНА ЄВГЕНIВНА
МЕЛЬНИК ЄВГЕН ЙОСИПОВИЧ
МЕЛЬНИЧУК IРИНА СТАНIСЛАВIВНА
МЕЛЬНИЧУК ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ
МЕЛЬНИЧУК ЛЮБОМИРА САФАТIВНА
МЕЛЬНИЧУК МАРIЯ IВАНIВНА
МЕЛЬНИЧУК НАДIЯ ВАСИЛIВНА
МЕЛЬНИЧУК ПЕТРО СПИРИДОНОВИЧ
МЕНЬКО IВАН АНДРIЙОВИЧ
МЕНЬКО ВОЛОДИМИР IВАНОВИЧ
МЕНЬШОВ ВIКТОР ГЕОРГIЙОВИЧ
МЕТКО ОЛЬГА IВАНIВНА
МИГАЛЬ ВАСИЛЬ ПАВЛОВИЧ
МИГАЛЬ ГАЛИНА IВАНIВНА
МИГАЛЬ ГАЛИНА ПЕТРIВНА
МИГАЛЬ ТЕТЯНА СТЕПАНIВНА
МИДЛИК IГОР ОЛЕКСIЙОВИЧ
МИДЛОВЕЦЬ ПЕТРО АНАТОЛIЙОВИЧ
МИКИТЮК IВАН ОМЕЛЯНОВИЧ
МИКИТЮК БОГДАН СТЕПАНОВИЧ
МИКИТЮК ВIТАЛIЙ БОГДАНОВИЧ
МИКИТЮК ВАСИЛЬ ЗIНОВIЙОВИЧ
МИКИТЮК ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ
МИКИТЮК ГАЛИНА СТЕПАНIВНА
МИКИТЮК ЛАРИСА МИХАЙЛIВНА
МИКИТЮК ЛЮБОВ ТАРАСIВНА
МИКИТЮК ЛЮБОМИРА СТЕПАНIВНА
МИКИТЮК МАРIЯ ЙОСИПIВНА
МИКИТЮК МИКОЛА СТЕПАНОВИЧ
МИКИТЮК ОЛЕКСАНДР IГОРОВИЧ
МИКИТЮК ПАВЛО ЙОСИПОВИЧ
МИКИТЮК РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
МИКИТЮК РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
МИКИТЮК СТЕПАН ЗIНОВIЙОВИЧ
МИКИТЮК СТЕФАНIЯ АНТОНIВНА
МИКИТЮК ТАРАС МИКОЛАЙОВИЧ
МИРОНЮК НАДIЯ ЗОРЯНIВНА
МИСАК ГАЛИНА ВОЛОДИМИРIВНА
МИСЬКIВ ОЛЬГА IВАНIВНА
МИСЬКIВ СТЕПАНIЯ ВАСИЛIВНА
МИТЯГIН ВАСИЛЬ ВСЕВОЛОДОВИЧ
МИХАЙЛИК ГАЛИНА ПАВЛIВНА
МИХАЙЛИК ГАЛИНА ЮРIЇВНА
МИХАЙЛИЦЬКА МАРIЯ АНДРIЇВНА
МИХАЙЛОВИЧ АНДРIЙ IГОРОВИЧ
МИХАЙЛОВИЧ ЛАРИСА СТЕПАНIВНА
МИХАЛЕВИЧ МАРIЯ ДМИТРIВНА
МИХАЛЬЧУК ВIТАЛIЙ МИКОЛАЙОВИЧ
МИХАЛЬЧУК ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ
МИХАЛЬЧУК ЛАРИСА ВIКТОРIВНА
МИХАЛЬЧУК МИКОЛА ОЛЕКСIЙОВИЧ
МИХАЛЬЧУК ОЛЬГА ЙОСИФIВНА
МИХАЛЬЧУК ПЕТРО ГРИГОРОВИЧ
МИЩУК IГОР ПЕТРОВИЧ
МИЩУК ГАЛИНА ЯРОСЛАВIВНА
МИЩУК ГАННА ПАВЛIВНА
МИЩУК ОКСАНА ВОЛОДИМИРIВНА
МИЩУК СВIТЛАНА СТЕПАНIВНА
МИЩУК ЯРОСЛАВА ПИЛИПIВНА
МОВЧАН НАДIЯ ВАСИЛIВНА
МОКРИЦЬКА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРIВНА
МОКРИЦЬКИЙ АНДРIЙ ПАВЛОВИЧ
МОКРИЦЬКИЙ ЯРОСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ
МОЛIНСЬКИЙ БОГДАН ЄВГЕНОВИЧ
МОЛIНСЬКИЙ ВАЛЕРIЙ ПЕТРОВИЧ
МОЛОДIЙ ЯРОСЛАВ ДМИТРОВИЧ
МОНЧАКОВСЬКА ЛЕСЯ СТЕПАНIВНА
МОНЧАКОВСЬКИЙ ЯРОСЛАВ ФЕДОРОВИЧ
МОРАВСЬКА ПАВЛIНА ОМЕЛЯНIВНА
МОРДАХ АНДРIЙ IВАНОВИЧ
МОРОЗ МАРIЯ БОГДАНIВНА
МОРОЗ ОЛЬГА ВАСИЛIВНА
МОРОЗЮК АНДРIЙ АНДРIЙОВИЧ
МОРОЗЮК ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ
МОСКАЛИК МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ
МОСКАЛИК СВIТЛАНА ВОЛОДИМИРIВНА
МОСПАН АНДРIЙ МИХАЙЛОВИЧ
МОСПАН МАРIЯ МИХАЙЛIВНА
МУЗИКА ВIКТОРIЯ IВАНIВНА
МУЗИЧКА АННА МИХАЙЛIВНА
МУЗИЧКА ВАСИЛЬ БОГДАНОВИЧ
МУЗИЧКА ЛЮБОВ ТЕОДОЗIЇВНА
МУЗИЧКА МАР'ЯН ВАСИЛЬОВИЧ
МУЗИЧКА МАРIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
МУЗИЧКА ПЕТРО ПАВЛОВИЧ
МУЗИЧКА ЯРОСЛАВА ЯРОСЛАВIВНА
МУЛЬТАН ЮРIЙ ЯРОСЛАВОВИЧ
МУЛЯВКА IГОР IВАНОВИЧ
МУЛЯВКА ВАСИЛЬ IВАНОВИЧ
МУЛЯВКА ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ
МУЛЯВКА МАРIЯ ВАСИЛIВНА
МУЛЯВКА РОМАН ВАСИЛЬОВИЧ
МУЛЯВКА СВIТЛАНА ОЛЕКСАНДРIВНА
МУРАДОВ МИКОЛА ЛАЗАРЕВИЧ
МУРАДОВА МАРIЯ МИРОНIВНА
МУРЗА МАРIЯ ВАСИЛIВНА
МУСIЙ ПЕТРО МИРОНОВИЧ
МУСIЙ РУСЛАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
МУСIЙ ЯРОСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ
МУСТАФАЄВА ВIКТОРIЯ IЛЛIВНА
МУШИНА ВIКТОРIЯ ВIТАЛIЇВНА
НIКIТIН ОЛЕКСIЙ IГОРОВИЧ
НIКIТIНА ЛЕСЯ МИХАЙЛIВНА
НIКIФОРОВА ВАЛЕНТИНА ГНАТIВНА
НIКАНШИН АНДРIЙ ГЕННАДIЙОВИЧ
НIТЕФОР ПЕТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
НАВОРОЛЬ ГАННА СТЕПАНIВНА
НАГIРНИЙ АНДРIЙ ЯРОСЛАВОВИЧ
НАГОРНА АНТОНIНА ГРИГОРIВНА
НАГОРНА ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА
НАЙДА МИКОЛА МИРОНОВИЧ
НАКАПЕЛЮХ ЛIЛIЯ РОМАНIВНА
НАРОЛЬСЬКИЙ ТАРАС АНАТОЛIЙОВИЧ
НЕВПОРАНИЙ ВАСИЛЬ МАР'ЯНОВИЧ
НЕЖИВА МАРIЯ IГОРIВНА
НЕМЕРКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
НЕСТЕРЕНКО ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ
НЕСТЕРОВИЧ ВАСИЛЬ ВОЛОДИМИРОВИЧ
НЕТРЕБА АНДРIЙ ДМИТРОВИЧ
НЕЧИПОРЕНКО IРИНА БРОНIСЛАВIВНА
НИНИК ВАЛЕНТИНА РОМАНIВНА
НОВАК МИХАЙЛО IВАНОВИЧ
НОВАЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР РОМАНОВИЧ
НОВОСАД ЛЕСЯ АНТОНIВНА
НОГАШ ОКСАНА ЙОСИПIВНА
ОБЕРТАС КАТЕРИНА ПЕТРIВНА
ОБУШИНСЬКА IВАННА ВОЛОДИМИРIВНА
ОКОЛIТА IВАН ВАСИЛЬОВИЧ
ОКОЛIТА МАР'ЯН IВАНОВИЧ
ОКОЛIТА НАТАЛIЯ IГОРIВНА
ОКОЛIТА СВЯТОСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ОКОЛIТА ЮРIЙ МИХАЙЛОВИЧ
ОЛIЙНИК IВАН ЙОСИПОВИЧ
ОЛIЙНИК ВАСИЛЬ IВАНОВИЧ
ОЛIЙНИК ГАННА IВАНIВНА
ОЛIЙНИК ЗIНОВIЯ ЄВГЕНIВНА
ОЛIЙНИК ЗОРЯНА ЙОСИФIВНА
ОЛIЙНИК ОКСАНА IВАНIВНА
ОЛIЙНИК ЄВГЕН IВАНОВИЧ
ОЛIНЧУК ГАЛИНА ПЕТРIВНА
ОЛIЄВСЬКА ЛЕСЯ РОМАНIВНА
ОЛЕКСIВ IРИНА МИХАЙЛIВНА
ОЛЕКСIЙ БОГДАНА МИХАЙЛIВНА
ОЛЕКСIЙЧУК СТЕФАНIЯ ФЕДОРIВНА
ОЛЕКСЮК РУСЛАН ЄВГЕНОВИЧ
ОЛЕНДIЙ БОГДАН ОРЕСТОВИЧ
ОЛЕНДРIВ АНДРIЙ ПЕТРОВИЧ
ОЛЕНДРIВ МАРIЯ ГРИГОРIВНА
ОЛЕШКО ЛЮБОВ ВАСИЛIВНА
ОЛИВА ВАСИЛЬ ЄВГЕНIЙОВИЧ
ОЛИВА СТЕФАНIЯ IВАНIВНА
ОЛЬШАНЕЦЬКИЙ ЄВГЕН ГРИГОРОВИЧ
ОЛЬШАНСЬКИЙ IГОР ФРАНКОВИЧ
ОМЕЛЮХ КАТЕРИНА IВАНIВНА
ОМЕЛЮХ МАРIЯ ВАСИЛIВНА
ОМЕЛЮХ ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА
ОМЕЛЮХ РУСЛАНА ВАСИЛIВНА
ОНИПКО СВIТЛАНА ЯКIВНА
ОНИСЬКIВ ТЕТЯНА ВАСИЛIВНА
ОНИСЬКО ОКСАНА ГЕОРГIЇВНА
ОНОЙКО АННА ЮЛIАНIВНА
ОНУФРIЙЧУК НАТАЛIЯ ОЛЕКСАНДРIВНА
ОПАЛЬЧУК ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ
ОПЕЙДА ГАЛИНА СТЕПАНIВНА
ОРДИНОВИЧ ПЕТРО ПАВЛОВИЧ
ОРЛОВСЬКИЙ АНАТОЛIЙ ВIКТОРОВИЧ
ОСIНЧУК IВАН МИХАЙЛОВИЧ
ОСЕЙЧУК ОЛЕКСАНДРА ПЕТРIВНА
ОСОРIБ АНДРIЙ ЄВГЕНОВИЧ
ОСТАПЧУК ВОЛОДИМИР БОГДАНОВИЧ
ОСТАПЧУК СТЕПАН ЛЕОНТIЙОВИЧ
ОСТАПЧУК ЮРIЙ IВАНОВИЧ
ОСТАШЕВСЬКИЙ IГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ОСТРОВСЬКА МАРIЯ ЄВГЕНIВНА
ОСТРОВСЬКА МИРОСЛАВА ЙОСИПIВНА
ОСТРОВСЬКА ОЛЬГА IВАНIВНА
ОСТРОВСЬКА СВIТЛАНА ЗIНОВIЇВНА
ОСТРОВСЬКА СТЕФАНIЯ ПЕТРIВНА
ОСТРОВСЬКИЙ IГОР ГЕННАДIЙОВИЧ
ОСТРОВСЬКИЙ IГОР СТЕПАНОВИЧ
ОСТРОВСЬКИЙ АНДРIЙ МАРКОВИЧ
ОСТРОВСЬКИЙ АНДРIЙ ЯРОСЛАВОВИЧ
ОСТРОВСЬКИЙ ВIКТОР МИКОЛАЙОВИЧ
ОСТРОВСЬКИЙ ОЛЕКСIЙ ВIКТОРОВИЧ
ОСУХОВСЬКИЙ ЗIНОВIЙ IВАНОВИЧ
ОХОТIНА ГАЛИНА ПЕТРIВНА
ОШУРКО ЄВГЕНIЯ АНТОНIВНА
ПIВТОРАК ВIКТОР ЙОСИПОВИЧ
ПIДГIРНЯК МАР'ЯНА ВАЛЕРIЇВНА
ПIДГОРНЯК АРТУР МАР'ЯНОВИЧ
ПIДКОВА ЛЮДМИЛА ЯРОСЛАВIВНА
ПIДКОВА МИХАЙЛО IВАНОВИЧ
ПIЛIЧ ОЛЕНА АДАМIВНА
ПIНКЕВИЧ ВIТАЛIЙ АНТОНОВИЧ
ПIСЕЦЬКА СОФIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
ПIСЕЦЬКИЙ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ
ПIТИЛЯК МАРIЯ АНДРIЇВНА
ПIХОЦЬКИЙ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ПАВЛIВ IВАННА ВОЛОДИМИРIВНА
ПАВЛIВ IРИНА ВIКТОРIВНА
ПАВЛIВ ВIТАЛIЙ БОРИСОВИЧ
ПАВЛIВ МАРIЯ ЄВГЕНIВНА
ПАВЛIВ МИКОЛА МИРОНОВИЧ
ПАВЛIВ НАТАЛIЯ БОГДАНIВНА
ПАВЛIВ СЕРГIЙ ЯРОСЛАВОВИЧ
ПАВЛИК ОЛЕКСАНДРА ВАСИЛIВНА
ПАВЛИШИН МАРIЯ ПЕТРIВНА
ПАВЛЮК АНДРIЙ ОЛЕКСIЙОВИЧ
ПАВЛЮК БОГДАН ЄВГЕНОВИЧ
ПАВЛЮК ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ
ПАВЛЮК МИРОН МИХАЙЛОВИЧ
ПАВЛЮК НАТАЛIЯ ВАСИЛIВНА
ПАВЛЮК РОМАНIЯ ГРИГОРIВНА
ПАВЛЮК СЕРГIЙ ВАСИЛЬОВИЧ
ПАВЛЮК СЕРГIЙ ОЛЕКСIЙОВИЧ
ПАДУХ ГАННА ЙОСИПIВНА
ПАКУН ВОЛОДИМИР ЮРIЙОВИЧ
ПАЛIВОДА НАДIЯ АНДРIЇВНА
ПАЛIЙ IГОР БОГДАНОВИЧ
ПАЛIЙ ВАСИЛЬ ЯРОСЛАВОВИЧ
ПАЛIЙ ЛЮДМИЛА ПЕТРIВНА
ПАЛIЇВЕЦЬ IРИНА БОРИСIВНА
ПАЛАМАР НАДIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
ПАЛАМАР РОМАН СТЕПАНОВИЧ
ПАЛИВОДА ОЛЬГА ВАСИЛIВНА
ПАНАРIНА ГАННА ВАСИЛIВНА
ПАНАСЕВИЧ ЗОРЯНА БОГДАНIВНА
ПАНАСЮК ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ
ПАНАСЮК КАТЕРИНА ДМИТРIВНА
ПАНАСЮК МАРIЯ ПАВЛIВНА
ПАНАСЮК НАТАЛIЯ МАР'ЯНIВНА
ПАНУРIНА ЛЮБОВ ВОЛОДИМИРIВНА
ПАНУРIНА НАТАЛIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
ПАНЧУК IВАН СТЕПАНОВИЧ
ПАНЧУК ЛЮДМИЛА ГЕННАДIЇВНА
ПАНЧУК МАР'ЯН МИХАЙЛОВИЧ
ПАНЧУК МАРIЯ МИХАЙЛIВНА
ПАНЧУК ЮЛIЯ МИКОЛАЇВНА
ПАНЬКIВ БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ
ПАНЬКIВ ГАННА ПЕТРIВНА
ПАНЬКIВ ЛЕСЯ ГЕНАДIЇВНА
ПАНЬКIВ ЛЮБОВ ДМИТРIВНА
ПАНЬКIВ МАРIЯ ФЕДОРIВНА
ПАНЬКIВ ОЛЕСЯ ВАСИЛIВНА
ПАНЬКIВ ЮРIЙ IВАНОВИЧ
ПАНЬКЕВИЧ ГАЛИНА ПАВЛIВНА
ПАНЬКЕВИЧ РУСЛАНА ВОЛОДИМИРIВНА
ПАНЬКОВЕЦЬКА ГАЛИНА СТЕПАНIВНА
ПАНЬКОВЕЦЬКА МАРIЯ МИХАЙЛIВНА
ПАРIЙ РУСЛАН IГОРОВИЧ
ПАРIЙЧУК ЗIНОВIЯ ЛУК'ЯНIВНА
ПАРАНЧУК IРИНА ВАСИЛIВНА
ПАРФАНЮК НАДIЯ ЮЛIАНIВНА
ПАРФЕНЮК АННА IВАНIВНА
ПАРФЕНЮК АНТОН ПЕТРОВИЧ
ПАРФЕНЮК ОКСАНА КАЗЕМИРIВНА
ПАРХУТ ЛАРИСА IВАНIВНА
ПАСIЧНИК IГОР СТЕПАНОВИЧ
ПАСIЧНИК ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
ПАСIЧНИК МАРIЯ БОГДАНIВНА
ПАСIЧНИК МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ
ПАСIЧНИК НАТАЛIЯ МИХАЙЛIВНА
ПАСIЧНИК ОКСАНА ОРЕСТIВНА
ПАСIЧНИК ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ
ПАСЕЛЬСЬКИЙ ВАСИЛЬ КОСТЯНТИНОВИЧ
ПАСТУШИН ЄВГЕН РОМАНОВИЧ
ПАСТУШОК IГОР АНДРIЙОВИЧ
ПАСТУШОК АННА ВАСИЛIВНА
ПАСТУШОК ВАСИЛЬ ГРИГОРОВИЧ
ПАСТУШОК ЛАРИСА IВАНIВНА
ПАСЬКIВ ВIТАЛIЙ МИХАЙЛОВИЧ
ПАСЬКIВ ОМЕЛЯН МИХАЙЛОВИЧ
ПАТАН МИРОСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ
ПАХАЙ ВIРА IВАНIВНА
ПАХОЛЬСЬКА ЯРОСЛАВА БОГДАНIВНА
ПАЦУЛА ТЕТЯНА МИХАЙЛIВНА
ПАЩАК ВIРА ГРИГОРIВНА
ПЕКАР МАРIЯ ГРИГОРIВНА
ПЕЛИПЕЦЬ ОКСАНА ФЕДОРIВНА
ПЕЛИХ ЗОРЯНА ОЛЕГIВНА
ПЕЛИХ ЛЮБА ВАСИЛIВНА
ПЕНДИК ЛIДIЯ ЄВГЕНIВНА
ПЕРОВА НАДIЯ МИХАЙЛIВНА
ПЕРУН IВАН МИХАЙЛОВИЧ
ПЕРУН ЛЮБА СТЕПАНIВНА
ПЕРХАЧ ЛЮДМИЛА ПЕТРIВНА
ПЕРХАЧ СЕРГIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ПЕТАК ОЛЬГА БОГДАНIВНА
ПЕТЕЛЬКО IГОР РОМАНОВИЧ
ПЕТЕЛЬКО IННА IГОРIВНА
ПЕТЕЛЬКО ОЛЬГА ЙОСИФIВНА
ПЕТЕЛЬКО РОМАН IГОРОВИЧ
ПЕТЕЦЬКИЙ ВIТАЛIЙ МИХАЙЛОВИЧ
ПЕТРIВ IГОР ЄВГЕНОВИЧ
ПЕТРЕНКО МАКСИМ БОГДАНОВИЧ
ПЕТРЕНКО МАРIЯ СТЕПАНIВНА
ПЕТРИК ГАННА МИХАЙЛIВНА
ПЕТРИЧКО ОЛЬГА ПЕТРIВНА
ПЕТРИШИН ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ
ПЕТРИШИН ГАННА ВАСИЛIВНА
ПЕТРОВИЧ ПАВЛО IВАНОВИЧ
ПЕТРОВИЧ ТЕРЕСА ДМИТРIВНА
ПЕТРОЛЮК ГЕННАДIЙ IГНАТОВИЧ
ПЕТРУСЬ IГОР БОГДАНОВИЧ
ПЕТРУСЬ ВОЛОДИМИР МИРОСЛАВОВИЧ
ПЕТРУСЬ ЛЕСЯ ЯРОСЛАВIВНА
ПЕТРУСЬ ЛЮБА РОМАНIВНА
ПЕТРУСЬ МАРIЯ ОЛЕКСIЇВНА
ПЕТРУСЬ ЮРIЙ МИРОСЛАВОВИЧ
ПИЛИПЕЦЬ IВАННА IВАНIВНА
ПИЛИПЕЦЬ ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА
ПИЛИПЦIВ ОЛЬГА ВАСИЛIВНА
ПИЛИПЮК ЛЮДМИЛА ЙОСИПIВНА
ПИТЛИК МАРIЯ РОМАНIВНА
ПИТЛИК СОФIЯ IВАНIВНА
ПЛIЧУК МАР'ЯНА ФЕДОРIВНА
ПЛАХТIЙ ЗЕНОВIЯ МИХАЙЛIВНА
ПЛОХОДЬКО ОЛЬГА ВАДИМIВНА
ПОБЕРЕЖНИК МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ
ПОВРОЗНИК IРИНА СЕРГIЇВНА
ПОВРОЗНИК ВОЛОДИМИР IГОРОВИЧ
ПОВШАК ЛАРИСА ЛУК'ЯНIВНА
ПОВШАК МАРIЯ ЯРОСЛАВIВНА
ПОЖАРСЬКИЙ IГОР IВАНОВИЧ
ПОЗНЯК IВАН БОГДАНОВИЧ
ПОЗНЯК МИРОСЛАВ-ТОМА ЛЕОНТIЙОВИЧ
ПОЗНЯК ПЕТРО МИРОСЛАВОВИЧ
ПОКИДАНЕЦЬ ЮРIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ПОЛЮГА ПЕТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
ПОП ТЕТЯНА IВАНIВНА
ПОПАДИЧ IРИНА АНТОНIВНА
ПОПАДИЧ СТЕПАН ПЕТРОВИЧ
ПОПАДИЧ ЮЛIЯ ПЕТРIВНА
ПОПЕЛИШИН ЮРIЙ РОМАНОВИЧ
ПОПОВИЧ ВIКТОР ДМИТРОВИЧ
ПОПОВИЧ ВОЛОДИМИР БОГДАНОВИЧ
ПОПОВИЧ ЗОРЯНА БОРИСIВНА
ПОПОВИЧ МАРIЯ ЮРIЇВНА
ПОПОВИЧ НIНА ВОЛОДИМИРIВНА
ПОСПОЛIТАК IВАН СТЕПАНОВИЧ
ПОСТАВСЬКА ОКСАНА ВАСИЛIВНА
ПОТОПНИК ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ
ПОЧТАРУК ВАЛЕНТИНА АНДРIЇВНА
ПРЕСНЕР ОКСАНА МИКОЛАЇВНА
ПРИДАЛЬНИЙ МИХАЙЛО ВАСИЛЬОВИЧ
ПРИЙМА НАДIЯ ВАСИЛIВНА
ПРИЙМА СОФIЯ СЕМЕНIВНА
ПРИЙМАК IРИНА IГОРIВНА
ПРИЙМАК ГАННА IВАНIВНА
ПРИЙМАК НАЗАР АНДРIЙОВИЧ
ПРИЙМАК ПАРАСКОВIЯ РОМАНIВНА
ПРИЙМАК ПЕТРО ФЕДОРОВИЧ
ПРИЙМАН АНДРIЙ МИХАЙЛОВИЧ
ПРИЙМАН СТЕПАН ЙОСИПОВИЧ
ПРИЛЮК ВIТАЛIЙ АРКАДIЙОВИЧ
ПРИСТАВКА СВIТЛАНА ВIКТОРIВНА
ПРИСТАШ МИХАЙЛО IВАНОВИЧ
ПРИСТУПА IГОР ОМЕЛЬЯНОВИЧ
ПРИСЯЖНЮК ТЕТЯНА ВIКТОРIВНА
ПРИТИСЮК МИКОЛА МИХАЙЛОВИЧ
ПРИТУЛА МАРIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
ПРИТУЛА НАТАЛIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
ПРИТУЛЬСЬКИЙ ЯРОСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ
ПРИХОДНЯК СТЕПАН ЗЕНОВIЙОВИЧ
ПРОКАЗЮК IВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
ПРОКАЗЮК БОГДАН IВАНОВИЧ
ПРОКАЗЮК ЛЮБОМИР АНДРIЙОВИЧ
ПРОКАЗЮК СТЕПАН ЮЛIАНОВИЧ
ПРОКОПЕНКО ВАЛЕРIЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ПРОКОПЕЦЬ ОКСАНА ПАВЛIВНА
ПРОКОПЕЦЬ ОЛЕКСАНДР МАР'ЯНОВИЧ
ПРОС РУСЛАНА ЯРОСЛАВIВНА
ПРОХОВНИК ВIТАЛIЙ ВАСИЛЬОВИЧ
ПРОХОВНИК МАРIЯ ОЛЕКСIЇВНА
ПРОЦИК МАРIЯ ПЕТРIВНА
ПРОЦКIВ МИХАЙЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ПУЗИР МАРIЯ ПЕТРIВНА
ПУСЬКО ЄЛИЗАВЕТА IВАНIВНА
ПУТЬО ПАРАСКОВIЯ IЛЛIВНА
ПУШКА АНДРIЙ ОЛЕГОВИЧ
ПУШКА ГРИГОРIЙ МИХАЙЛОВИЧ
ПУШКА ЛЕСЯ ЄВГЕНIВНА
ПУШКА МИКОЛА ТЕОДОЗIЄВИЧ
ПУШКА ОЛЬГА ПЕТРIВНА
ПУШКА СТЕФАН ПЕТРОВИЧ
ПУШКАР ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ
РАБIЙ ЛЕСЯ СТЕПАНIВНА
РАБОШ МАРIЯ БОГДАНIВНА
РАДАЙ НАТАЛIЯ ЯРОСЛАВIВНА
РАДЗIВIЛ ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ
РАК МАР'ЯН МИХАЙЛОВИЧ
РАК ОКСАНА ВОЛОДИМИРIВНА
РАТИНСЬКА МАРIЯ ВАСИЛIВНА
РАФА ВОЛОДИМИР БОГДАНОВИЧ
РАФА МАРIЯ МИКОЛАЇВНА
РАФА ЯРОСЛАВ IВАНОВИЧ
РАЧКОВСЬКА IРИНА-ЛIЛIЯ ЮРIЇВНА
РЕМАРЧУК IРИНА БОГДАНIВНА
РЕМЕШИЛО МАРIЯ ЄВГЕНIВНА
РЕПIЦЬКА ГАЛИНА ДМИТРIВНА
РЕШЕТНЯК СОФIЯ ЯРОСЛАВIВНА
РИБЧИНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР АНАТОЛIЙОВИЧ
РИБЧУК МАКСИМ АНАТОЛIЙОВИЧ
РИГАЙЛО МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ
РИЖIЙ БОГДАНА ВОЛОДИМИРIВНА
РИЖIЙ ОЛЕКСАНДР IГОРОВИЧ
РИЖЕНКО ОЛЬГА IВАНIВНА
РИЖКО ОРИСЯ МИХАЙЛIВНА
РИМАР НАДIЯ МИКИТIВНА
РИПЯНСЬКА КАТЕРИНА ПЕТРIВНА
РИПЯНСЬКИЙ ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ
РИЦАР ДАНКА ВОЛОДИМИРIВНА
РИЦАР СТЕПАН IВАНОВИЧ
РОГОЦЬКА ЛЮБОМИРА СТЕПАНIВНА
РОГОЦЬКА НАДIЯ ОЛЕГIВНА
РОГОЦЬКИЙ ВIТАЛIЙ ПАВЛОВИЧ
РОКОШЕВСЬКА НАТАЛIЯ СТАНIСЛАВIВНА
РОМАН ВIРА IЛЬКIВНА
РОМАН ГАЛИНА ЄВГЕНIВНА
РОМАНЕЦЬ ГАННА МИХАЙЛIВНА
РОМАНИЧ НАДIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
РОМАНИШИН ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА
РОМАНЧАК ВIКТОР СТЕПАНОВИЧ
РОМАНЧАК РАЇСА ПЕТРIВНА
РОМАНЧАК СЕМЕН ВIКТОРОВИЧ
РОМАНЧАК ЮРIЙ ВIКТОРОВИЧ
РОМАНЧУК ЮРIЙ ВIКТОРОВИЧ
РОМАНЮК АНДРIЙ ПЕТРОВИЧ
РОМАНЮК ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
РОМАНЮК ДМИТРО СТЕПАНОВИЧ
РОМАНЮК СВIТЛАНА БОГДАНIВНА
РОМАНЮК ТЕТЯНА АНДРIЇВНА
РОМАНЮК ЮРIЙ МАР'ЯНОВИЧ
РОЧНЯК ОЛЬГА IВАНIВНА
РОЧНЯК СТЕФАНIЯ ЮРIЇВНА
РОЇК АНДРIЙ МИХАЙЛОВИЧ
РОЇК МИХАЙЛО СЕМЕНОВИЧ
РУДЕНКО СЕРГIЙ ВАСИЛЬОВИЧ
РУДИЙ МИХАЙЛО СТЕПАНОВИЧ
РУДКА IРИНА IВАНIВНА
РУДНIЦЬКА ЛЮДМИЛА ТЕОФIЛIВНА
РУДНИЦЬКА АННА ВОЛОДИМИРIВНА
РУДНИЦЬКА ВАЛЕНТИНА ВАСИЛIВНА
РУДНИЦЬКА ДАРIЯ ВАСИЛIВНА
РУДНИЦЬКИЙ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ
РУДОМЬОТОВ ВАСИЛЬ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
РУДЬКО IГОР НАЗАРОВИЧ
РУДЬКО АННА МИКОЛАЇВНА
РУДЬКО НАДIЯ ПЕТРIВНА
РУДЬКО ПЕТРО ВАСИЛЬОВИЧ
РУДЬКО ЄВГЕНIЙ НАЗАРОВИЧ
РУСИН ВIРА ВОЛОДИМИРIВНА
РУЦКИЙ ВАСИЛЬ ВОЛОДИМИРОВИЧ
СIНЬКЕВИЧ ЛЮБА ЯРОСЛАВIВНА
СIНЬКЕВИЧ ОЛЕСЯ СЕРГIЇВНА
СIНЬКЕВИЧ РУСЛАН ВАСИЛЬОВИЧ
СIРАЦЬКА СТЕФАНIЯ IВАНIВНА
СIРИЙ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
СIРКО IННА РОМАНIВНА
СIРКО АНДРIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
СIРКО ВАСИЛЬ ВОЛОДИМИРОВИЧ
СIРКО ВОЛОДИМИР АНДРIЙОВИЧ
СIРКО ВОЛОДИМИР РОМАНОВИЧ
СIРКО ГАЛИНА ЙОСИПIВНА
СIРКО ГАННА ВАСИЛIВНА
СIРКО ЛАРИСА ВАСИЛIВНА
СIРКО ОЛЕСЯ ЯРОСЛАВIВНА
СIРКО РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
СIРКО ТАРАС АНДРIЙОВИЧ
СIТКА БОРИС ПЕТРОВИЧ
СIТКА ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
СIТКА ГАННА ЯРОСЛАВIВНА
СIТКА ЛЮБОВ ГНАТIВНА
СIТКА ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ
САБАЛЬ ГАЛИНА АНДРIЇВНА
САВАРИНСЬКА НАДIЯ ПЕТРIВНА
САВАРИНСЬКА ОКСАНА IВАНIВНА
САВАРИНСЬКИЙ АНДРIЙ БОГДАНОВИЧ
САВАРИНСЬКИЙ ОРЕСТ БОГДАНОВИЧ
САВКА ЮРIЙ ЮРIЙОВИЧ
САВЧИН АЛЛА БОГДАНIВНА
САВЧУК ВАЛЕРIЙ ЛЕОНIДОВИЧ
САВЧУК ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ
САВЧУК ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА
САВЧУК ДМИТРО СЕРГIЙОВИЧ
САВЧУК МАРIЯ МИРОСЛАВIВНА
САВЧУК МАРЯНА IГОРIВНА
САВЧУК МИХАЙЛО ВАСИЛЬОВИЧ
САВЧУК НАДIЯ ОЛЕГIВНА
САВЧУК НАТАЛIЯ СЕМЕНIВНА
САВЧУК УЛЯНА ПЕТРIВНА
САВЧУК ЄВГЕНIЙ МИХАЙЛОВИЧ
САГАН IВАН ГРИГОРОВИЧ
САГАН АННА ВАСИЛIВНА
САГАН МАРIЯ ЯРОСЛАВIВНА
САДОВНИК ОКСАНА ЯРОСЛАВIВНА
САЙКО ВОЛОДИМИР АНДРIЙОВИЧ
САКАЛЮК АННА ПЕТРIВНА
САЛIЙ ЮРIЙ ЄВГЕНОВИЧ
САЛАГУБ IННА ЯРОСЛАВIВНА
САЛУКА МАРIЯ ГРИГОРIВНА
САЛЮК IВАН СТЕПАНОВИЧ
САМОЙЛЕНКО НАДIЯ ОЛЕКСАНДРIВНА
САМОЇЛ ТЕТЯНА АДАМIВНА
САМУЛЯК IРИНА БОГДАНIВНА
САМУЛЯК МАРIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
САПОЖНИК ОЛЬГА ВIКТОРIВНА
САРАХМАН ВАСИЛЬ ДМИТРОВИЧ
САРАХМАН ОРЕСТ IВАНОВИЧ
САС IРИНА ЯРОСЛАВIВНА
САС МАРIЯ СТЕПАНIВНА
САЦКIВ ВIКТОР ЙОСИПОВИЧ
САЦЬКIВ МИРОСЛАВ IВАНОВИЧ
САЧКО МИХАЙЛО ПЕТРОВИЧ
САЧКО НАЗАР МИХАЙЛОВИЧ
САЄНКО ВАЛЕРIЙ ПАВЛОВИЧ
САЄНКО ЛЕСЯ ОСТАПIВНА
СВIДНIЦЬКА IРИНА IВАНIВНА
СВИДОВЕЦЬКА ЛЕСЯ ВОЛОДИМИРIВНА
СВИДОВЕЦЬКИЙ РОМАН ВАСИЛЬОВИЧ
СВИРIПА ГАЛИНА ЙОСИПIВНА
СВИРIПА ЮЛIЯ ЗIНОВIЇВНА
СВИЩ IГОР СТЕПАНОВИЧ
СВЯТНОЙ СЕРГIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
СВЯТОЗЕЛЬСЬКА МАРIЯ БОГДАНIВНА
СЕМЕНЧУК АНАТОЛIЙ МИКОЛАЙОВИЧ
СЕМЕНЮК IГОР ЛЕОНОВИЧ
СЕМЕНЮК БОГДАН СТЕПАНОВИЧ
СЕМЕНЮК ЛIДIЯ IВАНIВНА
СЕМЕНЮК ЛЮБА ВОЛОДИМИРIВНА
СЕМЕНЮК ЛЮДМИЛА ЙОСИПIВНА
СЕМЕНЮК НАЗАР ДМИТРОВИЧ
СЕМЕНЮК ОЛЬГА ЯРОСЛАВIВНА
СЕМЕНЮК РОМАН НЕСТЕРОВИЧ
СЕМЕНЮК СЕРГIЙ РОМАНОВИЧ
СЕМЕРЕНКО IГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
СЕМЕРЕНКО ВОЛОДИМИР ЄВГЕНОВИЧ
СЕМЕРЕНКО НАДIЯ ОЛЕГIВНА
СЕМЧИШИН МИКОЛА МИХАЙЛОВИЧ
СЕМЧИШИН РОМАН МИРОНОВИЧ
СЕМЧУК МАРIЯ ГРИГОРIВНА
СЕМЧУК МИРОСЛАВА МИРОНIВНА
СЕМЧУК ОЛЬГА МИХАЙЛIВНА
СЕМЧУК СОНЯ ЯРОСЛАВIВНА
СЕНIТОВИЧ МАР'ЯН СТЕФАНОВИЧ
СЕНЕНКО ОЛЬГА ВОЛОДИМИРIВНА
СЕНЬ ОЛЬГА ВАСИЛIВНА
СЕНЬЧУК ЮРIЙ ЯРОСЛАВОВИЧ
СЕРВАТОВИЧ IВАН СЕМЕНОВИЧ
СЕРВАТОВИЧ ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
СЕРВАТОВИЧ ЛАРИСА СТЕПАНIВНА
СЕРВИЛО ВАСИЛЬ ЯРОСЛАВОВИЧ
СЕРВИЛО ОЛЕГ ПЕТРОВИЧ
СЕРВИЛО ЯРОСЛАВ ПЕТРОВИЧ
СЕРГЕЄВ АНДРIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
СЕХ БОГДАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
СЕХ РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
СЕХ ЮЛЬЯН IВАНОВИЧ
СИДIР ГАЛИНА ВАСИЛIВНА
СИДОР IРИНА ВОЛОДИМИРIВНА
СИДОР IРИНА ДМИТРIВНА
СИДОР АННА IВАНIВНА
СИДОР АННА IВАНIВНА
СИДОР ВОЛОДИМИР АНДРIЙОВИЧ
СИДОР ГАЛИНА IГОРIВНА
СИДОРЕНКО ВОЛОДИМИР IВАНОВИЧ
СИДОРОВА МАР'ЯНА НАЗАРIВНА
СИДОРЧУК IВАН IГОРОВИЧ
СИДОРЧУК АНДРIЙ ЄВГЕНОВИЧ
СИДОРЧУК КАТЕРИНА IВАНIВНА
СИДОРЧУК ТЕТЯНА ВАСИЛIВНА
СИПКО IГОР ПЕТРОВИЧ
СИРОТЮК ВIРА IВАНIВНА
СИРОТЮК ГАЛИНА СТЕПАНIВНА
СИТАР ТЕТЯНА ЛУК'ЯНIВНА
СИТАРЧУК АНАТОЛIЙ ФЕДОРОВИЧ
СИТКIВ ОЛЬГА МИХАЙЛIВНА
СИТЬКIВ ОЛЬГА БОГДАНIВНА
СИЧОВ ВАЛЕРIЙ ГЕРМАНОВИЧ
СИЧУК ПАВЛО ЮЛIЙОВИЧ
СКIП МАРIЯ МИХАЙЛIВНА
СКАКОВСЬКИЙ ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ
СКАЛЬСЬКА ОЛЬГА ВАСИЛIВНА
СКАЛЬСЬКА ЄВГЕНIЯ МИКОЛАЇВНА
СКАРУБСЬКА ГАННА ФОКIВНА
СКИБА ВIТАЛIЙ ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
СКОВРОНСЬКА IРИНА ЮРIЇВНА
СКОРИК IВАННА БОГДАНIВНА
СКОЧИЛIС ВОЛОДИМИР ЄВГЕНОВИЧ
СКОЧИЛIС ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ
СКОЧИНСЬКА ГАЛИНА МИХАЙЛIВНА
СКРЕБЦОВА ЄВГЕНIЯ ОЛЕКСIЇВНА
СКРИГА ГАЛИНА IВАНIВНА
СКРУХА IГОР ВАСИЛЬОВИЧ
СКРУХА IГОР ОЛЕГОВИЧ
СЛIВIНСЬКИЙ РОМАН ЯРОСЛАВОВИЧ
СЛОБОДЯН ВАСИЛЬ ВАЛЕРIЙОВИЧ
СЛУЖИНСЬКА МАР'ЯНА БОГДАНIВНА
СЛЮСАРЧУК ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ
СМАГУН МИРОСЛАВА МИРОСЛАВIВНА
СМАЛЬ IГОР IВАНОВИЧ
СМАЛЬ ВАСИЛЬ ЄВГЕНОВИЧ
СМАЛЬ МАРIЯ ДМИТРIВНА
СМАЛЬ НАТАЛIЯ ВАСИЛIВНА
СМАЛЬ ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ
СМИК ГАЛИНА ВIКТОРIВНА
СМИК ОЛЬГА ПЕТРIВНА
СМОЛIНСЬКА СВIТЛАНА ВОЛОДИМИРIВНА
СМОЛIНСЬКИЙ МИКОЛА АНТОНОВИЧ
СМОЛIНСЬКИЙ ПЕТРО АНТОНОВИЧ
СОБЧУК IРИНА ВОЛОДИМИРIВНА
СОЙКО МИРОСЛАВА ПЕТРIВНА
СОКАЛЬСЬКИЙ IГОР ЯРОСЛАВОВИЧ
СОКАЛЬЧУК ЮРIЙ IГОРОВИЧ
СОКОЛОВСЬКА ЗОЯ IВАНIВНА
СОЛОГУБ ЛЮДМИЛА МИХАЙЛIВНА
СОЛОП'ЮК МАРIЯ ЯРОСЛАВIВНА
СОЛТИС IГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
СОЛТИС IРИНА ВАСИЛIВНА
СОЛТИС ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ
СОЛТИС ВОЛОДИМИРА СТЕПАНIВНА
СОЛТИС ГАННА МИХАЙЛIВНА
СОМ РУСЛАН БОРИСОВИЧ
СОРОКА ТЕТЯНА МАР'ЯНIВНА
СОСНОВСЬКИЙ РУСЛАН ВАСИЛЬОВИЧ
СОХОР ДМИТРО ЯРОСЛАВОВИЧ
СПОДЕНКО РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
СТАДНИК ОРИСЯ ВАСИЛIВНА
СТАДНИК ЮРIЙ БОГДАНОВИЧ
СТАНIСЛАВСЬКА СВIТЛАНА ПЕТРIВНА
СТАРИК IРИНА ВIКТОРIВНА
СТАРИК ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ
СТАРОДУБ СВIТЛАНА СОЛТIВОЛДIВНА
СТАРОСТА ОКСАНА IГОРIВНА
СТАРЧЕНКО НАТАЛIЯ ГРИГОРIВНА
СТАСЮК IВАН БОГДАНОВИЧ
СТАСЮК IГОР IВАНОВИЧ
СТАСЮК ЮРIЙ БОГДАНОВИЧ
СТАХ ВIТАЛIЙ МИХАЙЛОВИЧ
СТЕБЛIЙ IГОР БОГДАНОВИЧ
СТЕБЛIЙ АНДРIЙ БОГДАНОВИЧ
СТЕБЛIЙ МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ
СТЕБЛIЙ СТЕПАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
СТЕБЛIЙ ЮРIЙ СТЕПАНОВИЧ
СТЕБЛIЙ ЯРОСЛАВ МИРОСЛАВОВИЧ
СТЕБЛИК АНДРIЙ ВАСИЛЬОВИЧ
СТЕБЛИК АНДРIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
СТЕБЛИК АНДРIЙ РОМАНОВИЧ
СТЕБЛИК АННА IВАНIВНА
СТЕБЛИК ЛЮБОВ ВОЛОДИМИРIВНА
СТЕБЛИК ПАВЛО МИХАЙЛОВИЧ
СТЕБЛИК СТЕПАН СТЕПАНОВИЧ
СТЕЛЬМАХ ЛЮБОВ АНДРIЇВНА
СТЕПАН РОСТИСЛАВ ЯРОСЛАВОВИЧ
СТЕПАНЕНКО ДМИТРО ВIТАЛIЙОВИЧ
СТЕПАНКIВ ТЕТЯНА ПЕТРIВНА
СТЕПАНОВ СЕРГIЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
СТЕПАНЧУК IГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
СТЕПАНЧУК ВIКТОР МИХАЙЛОВИЧ
СТЕПАНЧУК ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ
СТЕПАНЮК IВАН ГРИГОРОВИЧ
СТЕПАНЮК АНДРIЙ ЮРIЙОВИЧ
СТЕПАНЮК ВАСИЛЬ РОМАНОВИЧ
СТЕПАНЮК ГАЛИНА ЄВГЕНIВНА
СТЕПАНЮК МАРIЯ БРОНIСЛАВIВНА
СТЕПАНЮК МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ
СТЕПАНЮК ОКСАНА ПЕТРIВНА
СТЕПАНЮК ЮРIЙ IВАНОВИЧ
СТЕПКIВ БОГДАН ВАСИЛЬОВИЧ
СТЕПКIВ ПЕТРО ВАСИЛЬОВИЧ
СТЕПОВАНИЙ ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
СТЕПУРА IРИНА ЯРОСЛАВIВНА
СТЕПУШИШИН ВАСИЛЬ ПАВЛОВИЧ
СТЕПЧУК БОГДАН РОМАНОВИЧ
СТЕПЧУК ГАЛИНА АНАСТАСIВНА
СТЕПЧУК ДАРIЯ IВАНIВНА
СТЕПЧУК ЛЮБОМИРА ВОЛОДИМИРIВНА
СТЕПЧУК ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА
СТЕФАНIВ IГОР ЙОСИПОВИЧ
СТЕФАНIВ ВАСИЛИНА ВАСИЛIВНА
СТЕФАНОВИЧ НАДIЯ НЕСТОРIВНА
СТЕЦИК IГОР БОГДАНОВИЧ
СТОЛЯР IВАН IВАНОВИЧ
СТОЛЯР IВАН СТЕПАНОВИЧ
СТОЛЯР МАРIЯ IВАНIВНА
СТОЛЯР МАРIЯ ВАСИЛIВНА
СТОРОЖИНСЬКИЙ БОГДАН БОГДАНОВИЧ
СТОРОЖУК ВАСИЛЬ ЗIНОВIЙОВИЧ
СТРИХАРСЬКА УЛЯНА БОГДАНIВНА
СТРИХАРСЬКИЙ АНДРIЙ АНАТОЛIЙОВИЧ
СТРОКУН ВАЛЕНТИНА АНДРIЇВНА
СТУПЕНЬ МИКОЛА IВАНОВИЧ
СТУС IВАН ЛЕОНТIЙОВИЧ
СТУС IВАН ФЕДОРОВИЧ
СТУС ЙОСИП ГНАТОВИЧ
СТУС МАРIЯ МИХАЙЛIВНА
СТУС МАРIЯ ПАВЛIВНА
СУПРУН МАРIЯ ЯРОСЛАВIВНА
СУПРУН НАДIЯ ПАВЛIВНА
СУРМАЙ СЕРГIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
СУСАК ТЕТЯНА ОЛЕГIВНА
СУХОВИЧ ЯРОСЛАВ ЙОСИПОВИЧ
СУШАНСЬКА СОФIЯ ФРАНКIВНА
СЮСЯЛЮК ПЕТРО БОЛЕСЛАВОВИЧ
СЄДОВ СЕРГIЙ ВIКТОРОВИЧ
СЄРОВА ГАЛИНА ПЕТРIВНА
ТIМОНIН ВIКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ТIМОНIНА ЛЮБОВ ЯРОСЛАВIВНА
ТАБАКА НАДIЯ ПЕТРIВНА
ТАДАШ ЛЮБОВ ВОЛОДИМИРIВНА
ТАНАДИКА IРИНА АНТОНIВНА
ТАРАНИК ДМИТРО ПЕТРОВИЧ
ТАРАНЬКО МАРIЯ ФЕДОРIВНА
ТАРАСЮК КАТЕРИНА ВЕНIАМIНIВНА
ТАРНОПIЛЬСЬКА IВАННА МИХАЙЛIВНА
ТАЦIЙ ЮРIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ТАЦИНЯК IРИНА МИКОЛАЇВНА
ТВЕРДОХЛIБ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ТВЕРДОХЛIБ МИХАЙЛО ЯРОСЛАВОВИЧ
ТВОРКОВСЬКА ГАЛИНА IВАНIВНА
ТВОРКОВСЬКА ГАЛИНА ВАСИЛIВНА
ТВОРКОВСЬКИЙ IВАН КАРОЛЬОВИЧ
ТВРДОВСКI ТЕТЯНА ФЕДОРIВНА
ТЕЛЕГА ВОЛОДИМИР ЙОСИПОВИЧ
ТЕЛЕГА МАРIЯ РОМАНIВНА
ТЕРЕШКО ЛЮДМИЛА СТЕПАНIВНА
ТЕРЕЩУК МИРОСЛАВА ЙОСИПIВНА
ТЕРЛЕЦЬКА ОКСАНА IВАНIВНА
ТЕРЛЮК МАРIЯ НIКОНIВНА
ТЕСЛЮК ЯРОСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ
ТЕТЕРУК IВАН IВАНОВИЧ
ТИВОНЮК МИХАЙЛО ВАСИЛЬОВИЧ
ТИМКIВ ВАСИЛЬ ЄВГЕНОВИЧ
ТИМКЕВИЧ IГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ТИМКЕВИЧ ВОЛОДИМИР МАТВIЙОВИЧ
ТИМКЕВИЧ ОЛЬГА ЯРОСЛАВIВНА
ТИМОЧКО ВIТАЛIЙ IВАНОВИЧ
ТИМОЧКО СОФIЯ ПАВЛIВНА
ТИМРАКЕВИЧ IГОР ЙОСИПОВИЧ
ТИМУСЬ IГОР БРОНIСЛАВОВИЧ
ТИМУСЬ ВАСИЛЬ ЄВГЕНОВИЧ
ТИМУСЬ ВОЛОДИМИР БРОНIСЛАВОВИЧ
ТИМУСЬ ВОЛОДИМИР ОРЕСТОВИЧ
ТИМУСЬ МАРIЯ ЄВГЕНIВНА
ТИМЧИШИН IГОР ЛУК'ЯНОВИЧ
ТИМЧИШИН IРИНА ВАЛЕРIЇВНА
ТИМЧИШИН АННА ТЕОДОЗIВНА
ТИМЧИШИН ВIКТОР ЙОСИФОВИЧ
ТИМЧИШИН ВОЛОДИМИР ГРИГОРОВИЧ
ТИМЧИШИН КАТЕРИНА IГНАТIВНА
ТИМЧИШИН МАРIЯ ЛЕОНIВНА
ТИМЧИШИН ПЕТРО IВАНОВИЧ
ТИМЧИШИН РОМАН ВАСИЛЬОВИЧ
ТИМЧУК IГОР СТАХОВИЧ
ТИМЧУК ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ
ТИМЧУК ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ
ТИМЧУК МАРIЯ IВАНIВНА
ТИНДА ОЛЕНА АНАТОЛIЇВНА
ТИХОВЕЦЬКИЙ РОМАН КIНДРАТОВИЧ
ТИЦЬКО НАДIЯ ЙОСИПIВНА
ТКАЛЕНКО МИКОЛА ФЕДОРОВИЧ
ТКАЧУК МАР'ЯНА IВАНIВНА
ТКАЧУК РУСЛАНА ПЕТРIВНА
ТКАЧУК СТЕПАН АНАТОЛIЙОВИЧ
ТОКАРСЬКА МАРIЯ ВАСИЛIВНА
ТОКАРСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ
ТОПIЙ АНДРIЙ АНДРIЙОВИЧ
ТОПИЛКО IВАН СТЕПАНОВИЧ
ТОПИЛКО ГАЛИНА ЯРОСЛАВIВНА
ТОПИЛКО ДАНА ВАСИЛIВНА
ТОПИЛКО ЗЕНОВIЯ ЄВСТАХIВНА
ТОПИЛКО ПЕТРО ЄВГЕНОВИЧ
ТОПИЛКО ЄВГЕНIЯ ТИМОФIЇВНА
ТОРУБКА IВАН ПАВЛОВИЧ
ТОРУБКА ВIРА ВАСИЛIВНА
ТОРУБКА ВАСИЛЬ ТЕОДОРОВИЧ
ТОРУБКА МАРIЯ МИХАЙЛIВНА
ТРАВОЛIНСЬКА МИРОСЛАВА РОМАНIВНА
ТРАЧ НАДIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
ТРЕТЯК РОМАН ОМЕЛЯНОВИЧ
ТРИФОНОВА IРИНА ПАВЛIВНА
ТРОЯНОВСЬКА ТЕТЯНА ДМИТРIВНА
ТРОЯНОВСЬКИЙ БОГДАН СТЕПАНОВИЧ
ТРУСЬ ГАЛИНА ВАСИЛIВНА
ТРУФАНОВА ГАЛИНА IВАНIВНА
ТРУХЛIНСЬКА НАТАЛIЯ БОГДАНIВНА
ТРУШ ВIКТОР БОГДАНОВИЧ
ТУРЧИН АНДРIЙ IВАНОВИЧ
ТУРЧИН ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
ТУРЧИН ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ТУРЧИНА ГАЛИНА МИРОСЛАВIВНА
ТХОРЕВСЬКИЙ IЛЛЯ ЯРОСЛАВОВИЧ
УДИЧ ГАЛИНА БОРИСIВНА
УКРАЇНЕЦЬ IРИНА МИХАЙЛIВНА
УСТИНОВИЧ ГЕННАДIЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УШКАЛО РОМАНIЯ СТАНIСЛАВIВНА
ФIГУН РОКСОЛАНА IВАНIВНА
ФIГУН ТЕТЯНА ПЕТРIВНА
ФIЛIМОНОВА СТЕФАНIЯ МИКОЛАЇВНА
ФIЛIПЕНКО IРИНА МИКОЛАЇВНА
ФIЛIПОВ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
ФIЛIПОВА МАРIЯ СТЕПАНIВНА
ФАБ'ЯНСЬКА ГАЛИНА БОГДАНIВНА
ФАБ'ЯНСЬКИЙ СТЕПАН АНТОНОВИЧ
ФАЛЕНДИШ АННА СТЕПАНIВНА
ФАНДИЧ ПЕТРО ГРИГОРОВИЧ
ФАРМАГА АНДРIЙ СТЕПАНОВИЧ
ФАРМАГА СТЕПАН ГРИГОРОВИЧ
ФЕДИК ВIТАЛIЙ ВАСИЛЬОВИЧ
ФЕДИК НАТАЛIЯ ЗIНОВIЇВНА
ФЕДОРОВИЧ АНДРIЙ ЗIНОВIЙОВИЧ
ФЕДОРЧУК МИХАЙЛО IВАНОВИЧ
ФЕДУНЕЦЬ ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
ФЕДУНЕЦЬ НАТАЛIЯ IВАНIВНА
ФЕДЮК IРИНА ВАСИЛIВНА
ФЕДЮК НАДIЯ ГЕОРГIЇВНА
ФЕЛЕНЮК IГОР ВАСИЛЬОВИЧ
ФЕРКО IРИНА ПЕТРIВНА
ФЕЩУК IГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ФЕЩУК БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ
ФЕЩУК ВIКТОР АНДРIЙОВИЧ
ФЕЩУК ВОЛОДИМИР СТЕПАНОВИЧ
ФЕЩУК ГАЛИНА ВОЛОДИМИРIВНА
ФЕЩУК ТЕТЯНА IВАНIВНА
ФЛЕШЕР АНДРIЙ ЯРОСЛАВОВИЧ
ФЛОРЯНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР БОГДАНОВИЧ
ФРАНЦIШКЕВИЧ ЛЮБОВ МИКОЛАЇВНА
ФРАНЦIШКЕВИЧ ПЕТРО БОГДАН
ХАЛАДЗЬОН ВIКТОР МИКОЛАЙОВИЧ
ХАЛАДЗЬОН МИКОЛА АТАНАСIЙОВИЧ
ХАЛАДЗЬОН ЄВГЕНIЯ МИКОЛАЇВНА
ХАПКО ПЕТРО ЙОСИФОВИЧ
ХАРАМАЦЬ IВАН ЮЛIАНОВИЧ
ХАРЕНКО МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ
ХИЛЬ ГАЛИНА АНАТОЛIЇВНА
ХИЛЬ ГАЛИНА РОМАНIВНА
ХИЛЬ ОЛЬГА ВАСИЛIВНА
ХИЛЬ ЯРОСЛАВ IВАНОВИЧ
ХЛОПЕЦЬКА ГАЛИНА ЄВГЕНIВНА
ХЛОПЕЦЬКА КАТЕРИНА IВАНIВНА
ХЛОПЕЦЬКИЙ РОМАН IГОРОВИЧ
ХМIЛЯР АНДРIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ХМIЛЯР БОГДАН ФЕДОРОВИЧ
ХМIЛЯР ВАСИЛЬ IВАНОВИЧ
ХМIЛЯР НАТАЛIЯ ВАСИЛIВНА
ХМIЛЯР ОМЕЛЯН ЛУК'ЯНОВИЧ
ХМIЛЯРЧУК НАДIЯ ТЕОДОРIВНА
ХОВАЛКО ГАЛИНА ЮЛIЯНIВНА
ХОВАЛКО ГАННА ПЕТРIВНА
ХОЙНА СЕРГIЙ ВАСИЛЬОВИЧ
ХОЛОНIВСЬКИЙ IВАН IВАНОВИЧ
ХОМ'ЯК МАРIЯ IВАНIВНА
ХОМИЧ IГОР БОРИСОВИЧ
ХОРОША IРИНА МИХАЙЛIВНА
ХОРОШИЙ РОМАН ГРИГОРОВИЧ
ХУДЗIК МИРОН ЯРОСЛАВОВИЧ
ХУДИК АНДРIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ХУДИК ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ
ХУДИК ЛЮБОВ ВОЛОДИМИРIВНА
ХУДИК СТЕПАН МИРОСЛАВОВИЧ
ХУДЯКОВА ВАЛЕНТИНА IВАНIВНА
ЦIНЦIРУК ГАЛИНА ДМИТРIВНА
ЦIНЦIРУК ГАННА ГРИГОРIВНА
ЦIХОЛЯС IВАН ПЕТРОВИЧ
ЦАР IВАН ПЕТРОВИЧ
ЦВIГУН РУСЛАНА ЮРIЇВНА
ЦЕЛЮХ ВОЛОДИМИР IВАНОВИЧ
ЦЕЛЮХ ВОЛОДИМИР ПРОКОПОВИЧ
ЦЕТНАР ОЛЬГА БОГДАНIВНА
ЦИБУЛЯК АНДРIЙ ЙОСИФОВИЧ
ЦЮПАК ЮЛIЯ ОЛЕГIВНА
ЧАВА РОМАН МИХАЙЛОВИЧ
ЧАЙКА IВАН МИХАЙЛОВИЧ
ЧАПЛIЙ ЗIНАЇДА ПЕТРIВНА
ЧЕЛЯДА ЛЮБОВ IВАНIВНА
ЧЕРВIНСЬКА ОКСАНА ВIКТОРIВНА
ЧЕРКАВСЬКА ГАЛИНА ЯРОСЛАВIВНА
ЧЕРКАВСЬКИЙ РУСЛАН МИКОЛАЙОВИЧ
ЧЕРКАС МИКОЛА ОЛЕКСIЙОВИЧ
ЧЕРКАШИН РУСЛАНА IВАНIВНА
ЧЕРНЕЦЬКИЙ ВОЛОДИМИР ГРИГОРОВИЧ
ЧЕРНИК МИРОСЛАВ ОЛЕКСIЙОВИЧ
ЧЕРНЯК ВОЛОДИМИР IВАНОВИЧ
ЧЕРПАКОВ ОЛЕГ ФЕДОРОВИЧ
ЧЕХУТ ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА
ЧЕХУТ ЮРIЙ МИХАЙЛОВИЧ
ЧИЖ IВАН ВАСИЛЬОВИЧ
ЧИЖ IГОР ВАСИЛЬОВИЧ
ЧИЖ IГОР МИКОЛАЙОВИЧ
ЧИЖ ВАЛЕНТИНА БОРИСIВНА
ЧИЖ ЛЕСЯ РОМАНIВНА
ЧИЖ МАРIЯ IВАНIВНА
ЧИЖ МАРIЯ ЯРОСЛАВIВНА
ЧИЖ МАРIЯН ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЧИЖ МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЧИЖ МИРОСЛАВ МИРОСЛАВОВИЧ
ЧИЖ ОЛЬГА IВАНIВНА
ЧИЖ ТАРАС РОСТИСЛАВОВИЧ
ЧИЖ ЯРОСЛАВА ЄВГЕНIВНА
ЧИЖЕВСЬКА ОЛЬГА ЮРIЇВНА
ЧИЖЕВСЬКИЙ IГОР МИХАЙЛОВИЧ
ЧИЖИК МИХАЙЛО ФЕДОРОВИЧ
ЧИТАЙЛО ОКСАНА ЄВГЕНIВНА
ЧМУТ IРИНА ЛЕОНIДIВНА
ЧОБIТ ГАЛИНА МИХАЙЛIВНА
ЧОЛАЧ ЙОСИФА ВАСИЛIВНА
ЧОРНIЙ IГОР ПАВЛОВИЧ
ЧОРНIЙ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ
ЧОРНIЙ ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ
ЧОРНIЙ ГАЛИНА СТЕПАНIВНА
ЧОРНIЙ НАЗАР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЧОРНIЙ ОКСАНА ПЕТРIВНА
ЧОРНIЙ ОЛЬГА БОГДАНIВНА
ЧОРНIЙ ЯРОСЛАВА IВАНIВНА
ЧОРНИЙ АРКАДIЙ ГРИГОРОВИЧ
ЧОРНИЙ ОРЕСТ ГРИГОРОВИЧ
ЧОРНИЙ РОМАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ЧОРНОБАЙ IРИНА АНТОНIВНА
ЧОРНОБАЙ БОГДАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЧОРНОБАЙ ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА
ЧОРНОБАЙ ЛЕСЯ ОРЕСТIВНА
ЧОРНОБАЙ ЛЮБОМИР СТЕПАНОВИЧ
ЧОРНОБАЙ НАДIЯ ВАСИЛIВНА
ЧОРНОБАЙ НАДIЯ ВАСИЛIВНА
ЧОРНОБАЙ ОКСАНА БОГДАНIВНА
ЧОРНОБАЙ ОЛЬГА IВАНIВНА
ЧОРНОБАЙ ОРЕСТ IПОЛIТОВИЧ
ЧОРНОБАЙ ПЕТРО ЯРОСЛАВОВИЧ
ЧОРНОБАЙ ТАРАС ЛЮБОМИРОВИЧ
ЧУВАШОВА IННА ОЛЕКСАНДРIВНА
ЧУМАК ОКСАНА ВОЛОДИМИРIВНА
ЧУНГIН МИХАЙЛО ПЕТРОВИЧ
ЧУНГIНА АННА ВАСИЛIВНА
ЧУПЕЛЬ СОФIЯ ВIКТОРIВНА
ЧУЧМАН IГОР СТЕПАНОВИЧ
ЧУЧМАН СТЕПАН МАКСИМОВИЧ
ШАЛАЙКО КАТЕРИНА IВАНIВНА
ШАМРО ПЕТРО ВАСИЛЬОВИЧ
ШАМРО РОМАННА ВОЛОДИМИРIВНА
ШАНКОВСЬКИЙ МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ
ШАПОВАЛ ОЛЬГА СТЕПАНIВНА
ШАПОВАЛКО ВIТАЛIЙ ПЕТРОВИЧ
ШАРУН IВАН IВАНОВИЧ
ШАРУН IГОР ВАСИЛЬОВИЧ
ШАРУН IРА МИХАЙЛIВНА
ШАРУН БОРИС СТЕПАНОВИЧ
ШАРУН ВАСИЛЬ IВАНОВИЧ
ШАРУН ВАСИЛЬ ЮЛIЯНОВИЧ
ШАРУН ГРИГОРIЙ СIЛЬВЕСТРОВИЧ
ШАРУН ЛЕСЯ ЙОСИПIВНА
ШАРУН МАРIЯ ВАСИЛIВНА
ШАРУН ОЛЕГ ПЕТРОВИЧ
ШАРУН ТЕТЯНА БОГДАНIВНА
ШАФРАНСЬКА МАРIЯ IВАНIВНА
ШАФРАНСЬКА ЄВГЕНIЯ IВАНIВНА
ШАФРАНСЬКИЙ ЯРОСЛАВ ПЕТРОВИЧ
ШВАЙКА ВОЛОДИМИР АНТОНОВИЧ
ШВАЙКА ОКСАНА ВАСИЛIВНА
ШВЕД ЕРIКА МАР'ЯНIВНА
ШВЕЦЬ ЗОРЯНА МИРОСЛАВIВНА
ШЕВЧУК IРИНА ПАВЛIВНА
ШЕВЧУК БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ
ШЕВЧУК ВАСИЛЬ IЛЬЇЧ
ШЕВЧУК ЛЕСЯ МИРОНIВНА
ШЕВЧУК МАРТIН ПЕТРОВИЧ
ШЕВЧУК ЮЛIЯ МИХАЙЛIВНА
ШЕВЧУН ТЕТЯНА ЛЬВIВНА
ШЕЛЕСТ ВАСИЛЬ ПАВЛОВИЧ
ШЕЛЕСТ ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ
ШЕЛЕСТ ГАЛИНА ПАВЛIВНА
ШЕЛЕСТ ЛЮБОВ СТЕПАНIВНА
ШЕЛЕСТ МАРIЯ АНТОНIВНА
ШЕЛЕСТ МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ
ШЕЛЕСТ МИКОЛА ДМИТРОВИЧ
ШЕЛЕСТ МИХАЙЛО ЄВСТАХIЙОВИЧ
ШЕЛЕСТ ЯРОСЛАВА СТЕПАНIВНА
ШЕМЕЛЮК НАТАЛIЯ ВОЛОДИМИРIВНА
ШИКОРЯК ОКСАНА ВОЛОДИМИРIВНА
ШИКУЛА РОМАН ЙОСИФОВИЧ
ШИКУЛА СОФIЯ МИКОЛАЇВНА
ШИМАНСЬКА ЄВГЕНIЯ IВАНIВНА
ШИНКАРЧУК IРИНА БОГДАНIВНА
ШИРА СТЕПАН ВАСИЛЬОВИЧ
ШИШКА IГОР ДМИТРОВИЧ
ШИШКА АНАТОЛIЙ ЛЬВОВИЧ
ШИШКА БОГДАН ВАСИЛЬОВИЧ
ШИШКА ВОЛОДИМИР ТЕОДОЗIЙОВИЧ
ШИШКА ЛУКА IЛЬКОВИЧ
ШИШКА ЛЮБА ВОЛОДИМИРIВНА
ШИШКА ЛЮБОВ ДМИТРIВНА
ШИШКА НАДIЯ IВАНIВНА
ШИШКА НАДIЯ МИХАЙЛIВНА
ШИШКА ОКСАНА ВОЛОДИМИРIВНА
ШИШКА ОЛЯ ВАСИЛIВНА
ШИШКО ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
ШИШКО НАДIЯ ГРИГОРIВНА
ШКОЛЬНИЙ НАЗАР СТЕПАНОВИЧ
ШКОЛЬНИЙ СТЕПАН СТЕФАНОВИЧ
ШНАЙДРУК МИХАЙЛО АНТОНОВИЧ
ШОЛОХОВА ГАЛИНА ВАСИЛIВНА
ШОЛОШ МАР'ЯНА ОРЕСТIВНА
ШОСТАК ВОЛОДИМИР ЙОСИПОВИЧ
ШПIЧКА ЛЮБА ГРИГОРIВНА
ШПАК ПАВЛО ЯРОСЛАВОВИЧ
ШПИЧКА СОФIЯ ДМИТРIВНА
ШПУР АНДРIЙ БОРИСОВИЧ
ШПУР ОЛЬГА IВАНIВНА
ШПУР ПЕТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
ШРАМ БОГДАН МИРОСЛАВОВИЧ
ШРАМ ОЛЬГА РОМАНIВНА
ШТУКА ВАДИМ ПЕТРОВИЧ
ШТУРМАЙ БОГДАН РОМАНОВИЧ
ШУЛИМ МАРIЯ IЛЬКIВНА
ШУНЕВИЧ IВАН ВАСИЛЬОВИЧ
ШУНЕВИЧ IВАН ЮЛIЯНОВИЧ
ШУНЕВИЧ АЛЛА ВАЛЕРIЇВНА
ШУНЕВИЧ ГАЛИНА БОРИСIВНА
ШУНЕВИЧ МАРIЯ ВАСИЛIВНА
ШУНЕВИЧ МАРIЯ МИКОЛАЇВНА
ШУНЕВИЧ РУСЛАНА ЯРОСЛАВIВНА
ШУНЕВИЧ ЮРIЙ ПЕТРОВИЧ
ШУСТ АНДРIЙ ГРИГОРОВИЧ
ШУСТ БОГДАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
ШУСТ ГРИГОРIЙ-МIЛIТО IЛЛIЧ
ШУСТ МИХАЙЛО СТЕПАНОВИЧ
ШУСТ РОМАН МИРОНОВИЧ
ЩЕРБАКОВ ВОЛОДИМИР РОМАНОВИЧ
ЩЕРБИЧ ВАЛЕНТИНА ОЛЕКСАНДРIВНА
ЩИРБА ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
ЩИРБА ЛЮБА-IВАННА ЄВГЕНIВНА
ЩИРБА МИКОЛА МИХАЙЛОВИЧ
ЩИРБА СТЕПАН МИХАЙЛОВИЧ
ЩУДЛО ВОЛОДИМИР КАЗИМИРОВИЧ
ЩУДЛЮК МАРIЯ IВАНIВНА
ЩУДЛЮК МИХАЙЛО ПЕТРОВИЧ
ЩУДЛЮК ОЛЕКСАНДР ОРЕСТОВИЧ
ЮРКIВСЬКИЙ IГОР ТАРАСОВИЧ
ЮРЦУНЬ АННА МИКОЛАЇВНА
ЮХИМIВ АННА IЛЬКIВНА
ЯКИМЕЦЬ ЄВГЕНIЯ ПЕТРIВНА
ЯКИМОВИЧ ГАЛИНА ЗIНОВIЇВНА
ЯКИМОВИЧ ОЛЬГА ПЕТРIВНА
ЯКИМЧУК IВАН СТЕПАНОВИЧ
ЯКИМЧУК БОГДАН АНДРIЙОВИЧ
ЯКОВЧУК ЗОРЯНА ОЛЕКСIЇВНА
ЯКУБIВ IРИНА IГОРIВНА
ЯКУБIВ ЙОСИФ СТАНIСЛАВОВИЧ
ЯМНЮК IВАННА СТЕПАНIВНА
ЯНКЕВИЧ IРИНА ПАВЛIВНА
ЯНКЕВИЧ МАР'ЯН ВАСИЛЬОВИЧ
ЯНКЕВИЧ ПЕТРО МИКОЛАЙОВИЧ
ЯНКЕВИЧ ПЕТРО ЯРОСЛАВОВИЧ
ЯНКЕВИЧ ТАРАС ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЯНЧЕНКО АНДРIЙ СЕРГIЙОВИЧ
ЯНЧИН ВIКТОР ПЕТРОВИЧ
ЯНЧИН ЗОРЯНА ВОЛОДИМИРIВНА
ЯНЧИН РОМА ВАСИЛIВНА
ЯНЧИН СТЕПАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЯНЧИН ЄВГЕН АДАМОВИЧ
ЯНЧИНА ОКСАНА РОМАНIВНА
ЯРЕМКЕВИЧ ВIКТОР МИКОЛАЙОВИЧ
ЯРЕМКО IРИНА ВОЛОДИМИРIВНА
ЯРЕМЧУК IГОР БОГДАНОВИЧ
ЯРЕМЧУК IГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЯРЕМЧУК IГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЯРЕМЧУК IРИНА МИРОСЛАВIВНА
ЯРЕМЧУК ВIКТОРIЯ ОЛЕКСАНДРIВНА
ЯРЕМЧУК ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ
ЯРЕМЧУК ВОЛОДИМИР ПАВЛОВИЧ
ЯРЕМЧУК ВОЛОДИМИР ПАВЛОВИЧ
ЯРЕМЧУК ГАННА IВАНIВНА
ЯРЕМЧУК ЕМIЛIЯ ПАВЛIВНА
ЯРЕМЧУК ЛIДIЯ МИХАЙЛIВНА
ЯРЕМЧУК ЛЕСЯ АНТОНIВНА
ЯРЕМЧУК МАРIЯ ПЕТРIВНА
ЯРЕМЧУК МАРIЯ ЮЛIАНIВНА
ЯРЕМЧУК ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЯРЕМЧУК РОМАН МИХАЙЛОВИЧ
ЯРЕМЧУК ТЕТЯНА СТЕПАНIВНА
ЯРМОЛЮК ЙОСИФ ПЕТРОВИЧ
ЯРОСЕВИЧ ЛЮБА СТЕПАНIВНА
ЯСIНСЬКА МАРIЯ МАРТИНIВНА
ЯСIНСЬКА НАДIЯ НАЗАРIВНА
ЯСИНОВСЬКА ГАЛИНА ОРЕСТIВНА
ЯЦIЙ ВОЛОДИМИР ПАВЛОВИЧ
ЯЦIЙ ТЕТЯНА СТЕПАНIВНА
ЯЦЕНКО ВАЛЕНТИНА IВАНIВНА
ЯЦИШИН МАРIЯ ЯКIВНА
ЯЦИШИН НАТАЛIЯ МИХАЙЛIВНА
ЯЦИШИН ПЕТРО МИХАЙЛОВИЧ
ЯЩУН ВАЛЕРIЙ ВАСИЛЬОВИЧ
ЯЩУН ГАЛИНА ЄВГЕНIВНА
ЄДНАК ВОЛОДИМИР ФЕДОРОВИЧ
ЄЗЕНИЦЬКИЙ АНДРIЙ IВАНОВИЧ
ЄРЕТИК СВIТЛАНА ВОЛОДИМИРIВНА

АМУ закликає владу збільшити відсоток зарахування ПДФО до місцевих бюджетів з 60 до 80 відсотків

01/03/2021

Секторальна стратегія «Місцеві фінанси», розроблена Асоціацією міст України в рамках проєкту ПУЛЬС та схвалена Правлінням АМУ, передбачає збільшення частки зарахування ПДФО до місцевих бюджетів до 80%. Зараз громади отримують від держави 60% ПДФО.

У ході засідання Ради розвитку громад та територій пропозицію АМУ збільшити частку зарахування податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) до місцевих бюджетів до 80% підтримали і ряд мерів українських міст.   

Тернопільський міський голова Сергій Надал у своєму виступі відзначив, що Конгрес місцевих і регіональних влад може допомогти ефективніше працювати органам місцевого самоврядування, органам державної влади, а найголовніше – вирішитипроблеми людей. Він

подякував за врахування інтересів територіальних громад при голосуванні за проект змін до Бюджетного кодексу України,  а саме збереження на постійній основі зарахування до доходів загального фонду бюджетів місцевого самоврядування 13,44% акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального.

Також Сергій Надал висловив позицію Асоціації міст України  щодо необхідності у наступному бюджетному процесі збільшити частину ПДФО, яка буде зараховуватися до місцевих бюджетів. «Попереду нас чекає багато викликів, які слід вирішувати разом. Адже у всіх нас єдина мета – сильна, незалежна, унітарна Україна», – наголосив С.Надал.

Позицію Сергія Надала у своїх виступах підтримали і міський голова Маріуполя  Вадим Бойченко та міський голова Золотоноші  Віталій Войцехівський.

Нагадаємо, секторальна стратегія «Місцеві фінанси», розроблена Асоціацією міст України в рамках проєкту ПУЛЬС та схвалена Правлінням АМУ, передбачає збільшення частки зарахування ПДФО до місцевих бюджетів до 80%. Зараз громади отримують від держави 60% ПДФО.

Офіс реформ у Львівському РВ АМУ

До уваги громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості!

01/03/2021

З метою створення сприятливих передумов для розвитку громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, надання їм матеріально-фінансової підтримки на забезпечення спортсменів та тренерів спортивною формою, спортивним інвентарем, обладнанням та відповідно до Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості на закупівлю спортивної форми, спортивного інвентарю та обладнання на 2021-2022 роки, затвердженої сесією Бродівської міської ради №59 від 24.12.202 0року, в термін від 01березня 2021року по 30 березня 2021року проводиться прийом документів від громадських організацій фізкультурно-спортивного напрямку.

З  Програмою надання фінансової підтримки громадським організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості на закупівлю спортивної форми, спортивного інвентарю та обладнання на 2021-2022 роки можна ознайомитися на офіційному сайті Бродівської міської ради за посиланням: 

https://mrbrody.gov.ua/docs/rsmr/59-pro-zatverdzhennia-prohramy-nadannia-finansovoi-pidtrymky-hromadskym-orhanizatsiiam-fizkulturnosportyvnoi-spriamovanosti-na-zakupivliu-sportyvnoi-formy-sportyvnoho-inventariu-ta-obladnannia-na-20212022-roky

Шановні депутати, посадові особи Бродівської міської ради та керівники комунальних підприємств, організацій (установ, закладів)!

01/03/2021

1 січня 2021 року розпочався черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, який триватиме до 31 березня 2021 року включно.

Національне агентство з питань запобігання корупції опублікувало оновлені роз’яснення щодо застосування антикорупційного законодавства (від 03 лютого 2021 року № 1).

Ознайомитися з повним текстом документа можливо на офіційному сайті НАЗК за посиланням: https://wiki.nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/elektronna-versiya.pdf.

Також роз’яснення у зручному форматі по категоріях можна знайти у базі знань НАЗК, де працює пошук за ключовим словом за посиланням: https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/?fbclid=IwAR3rwopH6g9_RFzpi1aCPcHsQSeHFawYox12Zo3nWoTa9j7smE3zZo9Ifqs

Відомості про доходи можна отримати, сформувавши запит в особистому кабінеті на сайті Державної податкової служби України за посиланням: https://cabinet.sfs.gov.ua/login

У відкритих державних реєстрах міститься більшість інформації необхідної для заповнення декларації, зокрема:

Державний реєстр речових прав на нерухоме майноhttps://kap.minjust.gov.ua/services?product_id=1;

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань, де можна знайти інформацію для заповнення розділів 8 «Корпоративні права» та 9 «Юридичні особи, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) яких є суб’єкт декларування або члени його сім’ї»: https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch;

Інформацію, яка знадобиться при заповненні розділу 6 «Цінне рухоме майно – транспортні засоби» можна перевірити в електронному кабінеті водія (https://bit.ly/2YyQsSw) або за посиланням: https://rq.hsc.gov.ua/login (Єдиний державний реєстр МВС);

Реєстр застрахованих осіб Пенсійного фонду України. Такий реєстр містить інформацію про отримані протягом року доходи. http://portal.pfu.gov.ua/sidebar/Templates/InfoInsurer;

Укрпатент: https://bit.ly/2xxa7Hk, де міститься інформація щодо зареєстрованих патентів на винаходи, корисних моделей, промислових знаків, яка необхідна для заповнення розділу 10 «Нематеріальні активи».

Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України: https://cabinet.smida.gov.ua/ – інформація про номінальну вартість цінних паперів, яка необхідна для заповнення розділу 7 «Цінні папери». 

Власникам повітряних суден, а також морського та річкового транспорту радимо перевірити інформацію у Реєстрі цивільних повітряних суден Україниhttps://avia.gov.ua/state-civil-aircraft-register-of-ukraine/

Судновій книзі України, Державному судновому реєстріhttps://marad.gov.ua/ua/poslugi/derzhavnij-sudnovij-reyestr-ukrayini

Інформацію щодо зареєстрованих патентів на винаходи, корисні моделі, промислові знаки та іншу, що необхідна для заповнення розділу 6 «Нематеріальні активи» можна знайти за посиланням: https://data.gov.ua/dataset/6f3ad6c8-f303-4c2c-a36a-fa84c5b4e876

З правилами користування зазначеними реєстрами можна ознайомитись на сайтах відповідних органів державної влади.

Слід також мати на увазі, що інформація, яка міститься у таких реєстрах може бути не повною та періодично оновлюється.

Отримати роз’яснення щодо заповнення декларації можливо: 

Для отримання технічної допомоги щодо роботи з Реєстром зверніться за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або заповніть форму зворотнього зв’язку на вебсайті НАЗК за посиланням: https://nazk.gov.ua/uk/departament-perevirky-deklaratsij-ta-monitoryngu-sposobu-zhyttya__trashed/tehnichna-dopomoga/.

Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад

26/02/2021

Виконавчий комітет Бродівської міської ради згідно ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- Провідний спеціаліст служби у справах дітей Бродівської міської ради.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра у галузі знань управління та адміністрування за спеціальністю фінанси, банківська справа та страхування або облік та оподаткування,  вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу.

- Спеціаліст відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг (с.Шнирів).

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду: громадянство України, середньо спеціальна освіта, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

-заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеження щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

-заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

-1 фотокартку розміром 6 х 4 см.;

-документи про освіту із додатком;

-декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції», у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті  Національного агентства з питань запобігання корупції;

-паспорт громадянина України;

-довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;

-письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-військовий квиток (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

-копію трудової книжки.

Кандидати допущені до участі у конкурсі, складають іспит на знання Конституції України, Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», інших законодавчих та нормативно-правових актів з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається кадровою службою додатково.

Заяви приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою: Львівська область, м.Броди, площа Ринок, 1, відділ управління персоналом виконавчого комітету Бродівської міської ради, І поверх.

Інформує Бродівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області

24/02/2021

Відомості  про доходи  можна отримати через Електронний кабінет

 

     Бродівська ДПІ  ГУ  ДПС у Львівській області    повідомляє, що  для спрощення та зручності спілкування громадян з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, банками, іншими установами та організаціями ДПС запроваджено новий е-сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді, засвідчених кваліфікованою електронною печаткою ДПС».

Для отримання відомостей про доходи не потрібно звертатись до органів ДПС. Достатньо за допомогою засобів Електронного кабінету (https://cabinet.tax.gov.ua) подати запит та отримати відповідь «Відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків», засвідчену кваліфікованою електронною печаткою ДПС.

Електронний документ, засвідчений  кваліфікованою електронною печаткою ДПС, є аналогом документа, виданого контролюючим органом у паперовій формі.

Перевірити правовий статус підпису можна на офіційному вебсайті центрального засвідчувального органу в розділі «Довірчі послуги» → «Перевірити підпис» за посиланням https://czo.gov.ua/verify. Одержувач електронного документа отримує можливість ідентифікувати підписувача такого документа та перевірити його цілісність.

Довідково повідомляємо, що в рамках нового е-сервісу також надано можливість отримати особою інформацію про свої доходи за період, починаючи з І кварталу 1998 року за будь-які п’ять років (з розбивкою поквартально).

  

  Вчасно задекларуйте доходи!

  

         Головне управління  ДПС у Львівській області  нагадує, що з 1 січня 2021 року розпочалась щорічна кампанія декларування доходів громадян, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи.   Граничні строки подання декларації:

- для громадян, які зобов’язані згідно з Податковим кодексом подати  декларацію, і осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, – до 01 травня 2021 року;

- для громадян, які мають право на податкову знижку – до  31.12.2021 року.

        Детальну інформацію з питань декларування можна отримати на субсайті ГУ ДПС у Львівській області (lv.tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2021),  а також в Центрах обслуговування платників державних податкових інспекцій за місцем реєстрації платника.

 Оновлено форму запиту  податкової   на проведення зустрічної звірки

         Головне управління  ДПС у Львівській області  повідомляє, що  23 лютого набрав чинності  наказ Мінфіну України від 08.12.2020 № 746,  яким у новій редакції викладено форму запиту контролюючого органу на проведення зустрічної звірки. 

Нагадуємо, що контролюючі органи мають право звернутися до платників податків та інших суб'єктів інформаційних відносин із письмовим запитом про подання, необхідної для виконання покладених на контролюючі органи функцій, завдань, та її документального підтвердження.

З метою отримання податкової інформації, необхідної у зв'язку з проведенням перевірок, контролюючі органи мають право здійснювати зустрічні звірки даних суб'єктів господарювання щодо платника податків.

Під час зустрічної звірки здійснюється зіставлення даних, отриманих від платників податків та інших суб'єктів інформаційних відносин, з метою документального підтвердження господарських відносин з платником податків та зборів, а також підтвердження відносин, виду, обсягу і якості операцій та розрахунків, що здійснювалися між ними, для з'ясування повноти їх відображення в обліку платника податків.   При проведенні  таких звірок з'ясовуються лише питання, зазначені у письмовому запиті контролюючого органу.

Зустрічні звірки не є перевірками і проводяться в порядку,  визначеному Кабінетом Міністрів України.

 

                                                                                                                          Буський сектор організації роботи

                                                                                                                  організаційно-розпорядчого управління

                                                                                                                           ГУ ДПС у Львівській області 

Please publish modules in offcanvas position.