Бродівська міська територіальна виборча комісія оприлюднює постанову № 35 від 9.10.2020 року

Бродівська міська територіальна виборча комісія оприлюднює постанову № 35 від 9.10.2020 року

Бродівська міська територіальна виборча комісія оприлюднює постанову № 35 від 9.10.2020 року

Понеділок, 12 жовтня 2020 13:51

Бродівська міська територіальна виборча комісія
МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
Особовий склад ДВК
Виборча дільниця № 460001
звичайна,Велика,
Місцезнаходження: вул.Рота Й., 6Б, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1

Бурмай Марія Анатоліївна

Член комісії 

Політичної Партії «Сила і Честь»

18.05.1980

Тимчасово не працює

с. Голосковичі, вул. Набережна, буд. 34

991932423

2

Гогош Наталія Іванівна

Голова комісії 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

31.07.1951

Пенсіонер

м. Броди, вул. . Галицька, буд. 32, кв. 3

(050)-522-74-78

3

Гончук Ольга Петрівна

Член комісії 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

10.06.1954

Пенсіонер

м. Броди, вул. Роздольського, буд. 27

(099)-093-24-14

4

Горбатюк Тарас Миколайович

Член комісії 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

13.10.1997

Тимчасово не працює

с. Голосковичі, вул. Набережна, буд. 34

952292963

5

Жаборинський Віталій Володимирович

 Заступник голови комісії

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

17.06.1998

Тимчасово не працює

 Броди, вул. Юридика, буд. 54

633914062

6

Зроль Лариса Олександрівна

Член комісії 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

12.06.1956

Пенсіонер

 місто Броди, вул.Храпая, буд.2 кв.5

989789818

7

Касянчук Ірина Теофілівна

Член комісії 

Політичної Партії “ГОЛОС”

23.04.1985

Тимчасово не працює

м. Броди вул.Й. Рота буд.7а, кв.5

380665369603

8

Козак Ірина Василівна

Член комісії 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Ступак В. О.

26.04.1971

Тимчасово не працює

м.Броди, вул. Руська 7/1

950383055

9

Корольчук Марія Іванівна

Член комісії 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

08.04.1995

Тимчасово не працює

 с.Глушин буд.19

983499818

10

Кущ Олена Володимирівна

Член комісії 

політичної партії «Громадянська позиція»

24.04.1987р.

Ясенівська ЗОШ

вчитель

м.Броди, вул.. Гончарська, 24, кв.3

501379088

11

Марковська Анна Володимирівна

Член комісії 

Політичної Партії “ГОЛОС”

03.12.1956

БРЦКРОЗІ

технічний працівник

 м. Броди вул.Й. Рота буд.7а, кв.2

380505979012

12

Олійник Ганна Павлівна

Член комісії 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Кравчук О. А.

08.10.1955

СЗОШ №2 м.Броди

Вчитель початкових класів

Вул. Центральна, 6, с.Дітківці

506429388

13

Павлюк Микола Теофільович

Член комісії 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

22.05.1984

ФОП Сиг Б. І.

Завсклад

 м.Броди, вул.Храпая, буд.5, кв.18

953378134

14

Федина Микола Дмитрович

Член комісії 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

19.12.1969

Суходоли «Спиртзавод»

експедитор

,м.Броди Вул.Золотабуд.2, кв.3

505198070

15

Ханакова Наталія Михайлівна

 Секретар комісії

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

21.11.1971

Бродівський історико-краєзнавчий музей

Екскурсовод

м.Броди, Вул.Шевченка, буд.40, кв.1

669798356

16

Хойна Лілія Юріївна

Член комісії 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

09.06.1978

КНП “Бродівська ЦРЛ”

Операційна медсестра

вул. Коновальця 5/10, м.Броди

380997362014

17

Целюх Віталій Володимирович

Член комісії 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

13.01.1976

Бродівський педколедж

Викладач

м.Броди, вул. Галицька, 32

973992172

18

Черненко Валентин Вячеславович

Член комісії 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

20.02.1975

Пенсіонер

80600, Львівська обл., Бродівський р-н.,

682278643

Бродівська міська територіальна виборча комісія
МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
Особовий склад ДВК
Виборча дільниця № 460002
звичайна,Велика,
Місцезнаходження: вул.Старобрідська, 11, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1

Біда Ірина Петрівна

 

Політичної партії "Європейська солідарність"

04.06.1958

Дошкільний навчальний заклад №6

Вихователь

м. Броди, вул. Львівська буд. 19

(096)-481-19-03

2

Вигінна Лариса Олегівна

Голова комісії

Політичної партії «Європейська Солідарність»

10.01.1968

Опорний заклад «Бродівська загальноосвітня школа №4»

Вчитель

м.Броди, вул.Вишневецького, буд. 25

(066)-785-81-57

3

Войтович Лідія Левківна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

26.07.1969

Пенсіонер

Пенсіонер

с. Гаї-Смоленські, вул. Кузьмірі, буд.45

982347095

4

Гавра Катерина Володимирівна

 

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

12.04.1995

Супермаркет «Наш Край»

Адміністратор

м.Броди, вул.Юридика, буд.41, кв.1

681853260

5

Диндура Лідія Миколаївна

 

Політичної партії «за майбутнє»

20.05.1966

ОЗ “Бродівська ЗОШ I-lll ступенів №4”

Заступник директора по навчальній роботі

вул. Низька, 14, м.Броди

662716742

6

Єльчанінова Ольга Іванівна

Заступник голови комісії

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

25.10.1970

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

м.Броди, вул.Юридика, буд.19, кв.1

685020851

7

Жонович Марія Романівна

 

Політичної партії «наш край»

04.12.1983

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

Бродівського р-н, с.Микити

952145687

8

Завалій Ольга Петрівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

01.06.1992

ФОП Лоза В.В

Менеджер

80600, Львівська обл., Бродівський р-н.,

971594277

9

Кайдан Леся Григорівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

24.08.1964

Бродівська СЗОШ №2

Вчитель

місто Броди, вул. Коновальц, буд 5 кв.21

685761747

10

Князюк Людмила Владиславівна

Секретар комісії

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

04.01.1969

104.UA

інспектор

м. Броди, вул. Храпая 7

666658699

11

Левко Мар’яна Євгеніївна

 

Політична партія Українська галицька партія

16.04.1989

ПП Фещук магазин «Дімакс»

Продавецьконсультант

м. Броди, вул. Вагилевича 13

665120895

12

Мазур Оксана Вікторівна

 

Політичної партії «слуга народу»

28.04.1963

СЗОШ №4

вчитель

м.Броди Вул.Площа ринок буд.30 кв.27

950333807

13

Монастирська Наталія Богданівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

27.08.1968

ОЗ «Бродівська загальноосвітня школа №4»

Вчитель

м. Броди, вул. Львівська, буд.73

(066)-119-86-98

14

Монастирський Богдан Вікторович

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Кравчук О. А.

09.09.1992

Голосковицька СЗОШ  І-ІІ ст.

учитель

Вул. Старобрідська 29, м.Броди

0990796316

15

Савчин Оксана Михайлівна

 

Політичної партії “голос”

07.02.1973

Бродівський педагогічний коледж

Технічний працівник

м. Броди вул.Степана Бандери 72/35

984719091

16

Сірацька Анастасія Володимирівна

 

Народного руху україни

04.02.1997р

ПАТ «Укртелеком»

спеціа -ліст обслуговування

вул. Полуботка 18,       м. Броди

099-324-79-49

17

Харчук Володимир Володимирович

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

20.08.1962

КП ЛОР «ДОЛЯ»

Працівник

м. Броди, вул. Полуботка, буд. 28, кв. 2

977719660

18

Юрійчук Микола Васильович

 

Політичної партії “голос”

25.09.1961

пенсіонер

м.Броди вул.Старобрідська 47

689546233

                                                                                                                                            

Бродівська міська територіальна виборча комісія
МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
Особовий склад ДВК
Виборча дільниця № 460003
звичайна,Велика,
Місцезнаходження: вул.22 Січня, 62, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1

Голубович Наталія Петрівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

02.02.1976

Комунальний дошкільний навчальний заклад №1

Помічник вихователя

м.Броди, вул.Золота буд. 4, кв.8

(066)-451-15-84

2

Граб Галина Іванівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

14.12.1960

Тимчасово не працює

80600, Львівська обл., Бродівський р-н.,

685094031

3

Губач Анжела Олегівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

15.02.1968

Бродівська ЗОШ №2

Вчитль

м.Броди, вул.С.Бандери 28

506742820

4

Губач Марта Степанівна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

07.01.1943

Пенсіонер

 м. Броди, вул, Джерельна, буд.29

506742820

5

Гуляйгродський Юрій Степанович

 

Політичної партії "Європейська солідарність"

06.09.1979

Державне підприємство «Бродівський лісгосп»

Майстер

м.Броди, вул. Тернопільська, буд.64

(099)-193-24-22

6

Дуляба Ірина Романівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

28.08.1972

Дитячий садочок №7

вихователь

м.Броди вул.22 січня 36\1

380664343802

7

Зробок Світлана Сергіївна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

11.12.1987

Декретна відпустка

 м.Броди вул.В.Стуса буд.5 кв 28

663792778

8

Зьомбра Світлана Романівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

27.02.1982

 «Бродівська центральна районна лікарня»

Медсестра

м.Броди, вул. Виговського, буд.20

(096)-998-38-58

9

Капустинська Ольга Борисівна

 

Народного Руху України

18.02.1981р

Дитячий садок №8

діловод

вул.Дегтярівська19в/чА0105 м. Київ

068-505-20-67

10

Крикавський Олег Ігорович

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

14.07.1979

Бродівський РЦНТТУМ

Директор

м.Броди, вул.Івана Франка, буд.56а

681354978

11

Михальчук Федір Дмитрович

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

07.12.1949

пенсіонер

м.Броди вул.Д.Галицького,12

380990673816

12

Нагірняк Юлія Василівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

05.05.1997

Наквашанська ЗОШ I-III ст.

Вчитель

 місто Броди, вул. 22 Січня, буд. 22

984163186

13

Петролюк Надія Миколаївна

Голова комісії 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

19.11.1964

ФОП

м.Броди Вул.Гр.Храпая буд.4, кв.50.

662742054

14

Поврозник Іван Васильович

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

17.01.1958

Бродівський РЦНТТУМ

Керівник гуртка

м.Броди, вул.Богуна, буд.70, кв.8

997330605

15

Полеха Оксана Степанівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Кравчук О. А.

11.12.1975

Магазин “ЕЛІТ”

продавець

Вул. Гончарська 20/9, м.Броди

380954586640.00

16

Процик Ірина Михайлівна

 Заступник голови комісії

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

21.11.1974

Конюшківська ЗОШ I-IIст,

вчитель

вул.пл.Ринок, 39/15, м.Броди

380958775523

17

Рудакевич Світлана Григорівна

 Секретар комісії

Політична партія Українська галицька партія

15.12.58.

ЦДЮТ

Керівник гуртків

м. Броди, вул. Тернопільська 47

973094641

18

Чупель Софія Вікторівна

 

політичної партії «Громадянська позиція»

13.01.1991р.

Не працює

м.Броди, вул..Франка,3/72, кв. 28

681456168

Бродівська міська територіальна виборча комісія
МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
Особовий склад ДВК
Виборча дільниця № 460004
звичайна,Велика,
Місцезнаходження: вул.Коцюбинського, 7, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1

Бєсков Володимир Миколайович

 

Політична партія Українська галицька партія

04.02.1957

КП Броди водоканал

Електромонтер

м. Броди, вул. Ст. Бандери 80/2

503706266

2

Гнатюк Любов Михайлівна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

29.10.1966

Загально освітня школа

Вчитель

м. Броди, вул. Храпая, буд.1

666841807

3

Гнатюк Оксана Юліанівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Кравчук О. А.

30.07.1980

Конішківська СЗОШ І-ІІІст.

вчитель

Вул. Ст. Бандери 66/14

732151731

4

Демчук Руслана Степанівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

18.01.1971

Бродівська ЦРЛ Бак.лабораторія

Фельшер лаборант

 сГаї-Суходільські.,Вул.Горби буд 21

996372791

5

Доскоч Іван Михайлович

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

09.10.1956

Пенсіонер

Пенсіонер

 місто Броди, вул.Грушевського, буд.4

983260683

6

Зазуляк Наталія Павлівна

 

Народного Руху України

02,02.1985

ОЗ «Бродівська»ЗОШ№4

вчитель

вул.Хра пая,1а,в/чА2595, м.Броди

095-031-17-28

7

Іванова Надія  Іванівна

 

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

07.08.1953

Бродівська ЗОШ I-III ступенів №1

Вчитель

 с.Лешнів, вул.Варшавка, буд.9

993634588

8

Котова Галина Михайлівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

23.01.1957

Бродівська ЗОШ I-III ступенів №1

Вчитель

м.Броди, вул.Короленка, буд.18

958901404

9

Кошицька Оксана Петрівна

Заступник голови комісії 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

28.09.1983

Тимчасово не працює

80600, Львівська обл., Бродівський р-н.,

664511886

10

Мазурик Ірина Павлівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

16.06.1958

Пенсіонер

м. Броди, вул. Гончарська 10

661702047

11

Мартинюк Марія Володимирівна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

07.04.1989

Загально освітня школа

Вчитель

 м. Броди, вул. Храпая, буд.1

666583266

12

Михалевич Леся Романівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

01.07.1972

початкова школа №1

вихователь ГПД

 с.Салашка,вул.Центральна 30

380995431748

13

Паньків Наталія Сергіївна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

09/18/1983

Бродівська ЗОШ № 1

вчитель

м. Броди вул.Богуна 67/4

380663523288

14

Пишна Марія Миколаївна

 Голова комісії

Політичної партії «Європейська Солідарність»

21.09.1970

Бродівський районний Народний дім

Директор

м. Броди, вул. Ринок, буд.34, кв.8

(099)-423-59-87

15

Свйонтик Оксана Григорівна

Секретар комісії 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

11.06.1970

ФОП

м.Броди Вул.І.Франка буд.2

955925251

16

Стах Оксана Олексіївна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

18.10.1980

 «Бродівська центральна районна лікарня»

Завідувач лабораторією

м. Броди, вул. Коновальця буд.1 ,кв.33

(050)-513-41-33

17

Федик Ірина Василівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

25.08.1969

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

м. Броди, вул. Юридика , буд. 56, кв.2

666095685

18

Юрченко Ганна Іванівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

 16.08.1962

Бродівський педагогічний коледж ім. Маркіяна Шашкевича

бухгалтер

вул. І.Франка 52/3, м.Броди

380501714364

 

Бродівська міська територіальна виборча комісія
МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
Особовий склад ДВК
Виборча дільниця № 460005
звичайна,Велика,
Місцезнаходження: вул.Залізнична, 44, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1

Ватрас Тетяна Ярославівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

18.03.1980

Тимчасов не працює

м.Броди Вул..Юридика буд.9, кв.1

969070300

2

Горішній Андрій Іванович

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

10.01.1950

Пенсіонер

вул. Сонячна, буд 2 кв.39

957199200

3

Губач Зоряна Юріївна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

02.24.1972

СШ № 1 м. Броди

вчитель

м.Броди вул.Сизова 45

380666562720

4

Дзьоба Ганна Федорівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

25.07.1968

Боратинський НВК

Вчитель

місто Броди, вул. Й. Ротта, буд. 40, кв. 2

985139167

5

Загоруйко Надія Степанівна

 

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

06.01.1957

Пенсіонерка

м.Броди, вул.Гончарська, буд.10, кв.27

501580711

6

Інгльот Галина Ярославівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

12.06.1970

Укрзалізниця, станція Броди

комерційний агент

м.Броди вул.Джерельна 10

380975455229

7

Коць Світлана Михайлівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Кравчук О. А.

27.06.1973

Бродівський відділ освіти

бухгалтер

Вул. Галицька 32/21, м.Броди

662219075

8

Марчук Ірина Ярославівна

Секретар комісії 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

14.04.1962

КП «Броди»

Бухгалтер

м.Броди вул.Тернопільська 81

502307870

9

Миськів Василина Андріївна

 

Політична партія Українська галицька партія

12.02.1999

Студент

м. Броди, вул. Калліра, 1/31

664963045

10

Мулявка Галина Григорівна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

22.05.1952

Пенсіонер

м. Броди, вул. Героїв Авіаторів, буд.4, кв.11

959425889

11

Олійник Ольга Ярославівна

Заступник голови комісії 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

09.10.1974

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

80600, Львівська обл., Бродівський р-н.,

663715621

12

Паньків Галина Миколаївна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

19.02.1982

ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області

Провідний фахівець

вул.Джерельна, 7а, м.Броди

380663899175

13

Сай Степанія Степанівна

 

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

02.05.1965

Бродівська ЗОШ I-III ступенів №1

Вчитель

м.Броди, вул.Гончарська, буд.13

683938652

14

Сидорчук Людмила Федорівна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

11.02.1974

КП Бродиводоканал

Інспектор з кадрів

м. Броди, вул. Героїв Авіаторів, буд.4, кв.11

961468620

15

Фещук Емілія Олексіївна

 

Народного Руху України

02.03.1948р

пенсіо-нер

пл.Ринок, буд.10/15, кв. 45,    м. Броди

095-729-08-36

16

Янчук Олег Володимирович

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

25.12.1997

Національний університет «Львівська політехніка»

студент

м. Броди, вул. Гончарська, буд.16, кв.2

(095)-145-56-39

17

Яремчук Люба Василівна

Голова комісії

Політичної партії «Європейська Солідарність»

30.07.1972

Комунальне підприємство «Броди» Бродівської міської ради Львівської області

Інспектор кадрів

с. Лешнів, вул. Шевченка, буд. 89

(095)-942-58-89

18

Яремчук Ростислав Вікторович

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

18.09.1998

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

м.Броди, Тудора 28

502267274

Бродівська міська територіальна виборча комісія
МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
Особовий склад ДВК
Виборча дільниця № 460006
звичайна,Велика,
Місцезнаходження: вул.Шкільна, 1, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1

Білостоцька Ольга Василівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

07.12.1983

ПАТ Бродівський СЗМ

Бактеріолог

 місто Броди, вул.Городова, буд. 47а

668459504

2

Вашкевич Людмила Ярославівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

19.10.1968

Опорний заклад «Бродівська загально освітня школа №3»

Вчитель

 м. Броди вул. Старобрідська, буд. 29

(067)-181-46-43

3

Гузарська Леся Михайлівна

Секретар комісії  

Політичної партії «Європейська Солідарність»

22.11.1962

Опорний заклад «Бродівська загально освітня школа І-ІІІ ступенів №3»

Лаборант

 м.Броди вул. Шевченка буд. 11, кв. 6

(099)-304-02-08

4

Демчук Уляна Ярославівна

 Голова комісії

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

09.10.1963

СЗОШ № 4

Вчитель

М.Броди вул.Городова буд.43

637172684

5

Залещук Руслан Михайлович

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

30.03.1975

Тимчасово не працює

 Львівська обл., Бродівський р-н.,

502450181

6

Карпа Галина Володимирівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

30.08.1971

Бродівська районна служба Буського УЕГГ ПАТ «Львівгаз»

Контролер

м.Броди, вул.Гончарська, буд.18, кв.16

667924554

7

Літовинська Марія Романівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

30.03.1959

Пенсіонер

 м.Броди Вул..Пл.Ринок буд.30, кв51

666004869

8

Морквич Іванна Богданівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

18.01.1959

пенсіонер

пенсіонер

вул.Гончарська 20/27, м.Броди

380689295517

9

Мулько Анатолій Володимирович

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

25.11.1957

центр дитячої та юнацької творчості

завгосп

м.Броди, пл.Ринок.буд.30кв.38

380505878110

10

Радевич Мар’яна Ярославівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

22.07.1985

Пониковицька ЗОШ I-III ст.

Вчитель

 місто Броди, вул. Островчик, буд. 1, кв. 41

668327850

11

Сацьків Галина Степанівна

 

Народного Руху України

11.11.1975р

КНП Бродівсь -ка ЦРЛ

старша медсестра

вул. Польова буд.17, с.Білявці,

095-760-57-54

12

Семенюк Павло Степанович

 

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

01.08.1987

Тимчасово не працює

 с.Глушин, вул. Головна, буд.18

633257662

13

Семчук Оксана Степанівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

14.07.1974

КДМЗ №9 м.Броди

вихователь

 м. Броди, вул.Бічна Перемоги 11а

380500869953

14

Скруха Наталія Миколаївна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

17.03.1973

Бродівська міська рада

Бухгалтер

м.Броди, вул. Стуса 17

954757504

15

Чорнобай Вікторія Михайлівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Кравчук О. А.

31.03.1983

ЗДО №9 м.Броди

Помічник вихователя

Вул.Храпая 5/41, м.Броди, Львівська область, 80600

380950382991

16

Тереховська Тетяна Володимирівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Ступак В. О.

14.07.1964

КНП Бродівська ЦРЛ Жіноча консультація

Акушерка

с. Гаї – Дітковецькі, Бродівський район

673856528

17

Ханик Людмила Романівна

 

політичної партії «Громадянська позиція»

23.09.1971р.

ЛФ ЛОЦЗ

Провідний інженер

Україна, 80600, Львівська область, м.Броди, пл.Ринок, 21, кв. 40

664522451

18

Чиж Назар Ігорович

 Заступник голови комісії 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

03.04.1988

Тимчасово не працює

80600, Львівська обл., Бродівський р-н.,пл. Ринок, буд.16, кв.20

502450181

Бродівська міська територіальна виборча комісія
МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
Особовий склад ДВК
Виборча дільниця № 460007
звичайна,Велика,
Місцезнаходження: вул.Бузова, 5, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1

Ангеляшко Надія Ігорівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

11.07.1978

Фізична особа-підприємець

м. Броди, вул.Л. Українки  буд. 43 кв.3

(050)7252147

2

Беднарчук Оксана Володимирівна

 

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

08.10.1971

Газове управління

Завскладом

м.Броди, вул.Степана Тудора, буд.56

0958351805

3

Бобик Людмила Василівна

Секретар комісії 

політичної партії «Громадянська позиція»

14.11.1982р.

ЛФ ЛОЦЗ

Юрист - консульт

м.Броди, вул.С.Бандери, 72, кв. 23

674962928

4

Валько Ольга Петрівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

08.02.1961

КП Бродитеплоенерго

інженер

м.Броди, вул.Каліра 3-19

962233522

5

Гапанович Іванна Євгенівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

18.05.1988

Голосковицький НВК

вчитель

с.Смільне, вул.Сонячна, 14,

667921903

6

Гудима Ольга Омелянівна

 

Політична партія Українська галицька партія

04.10.1963

Пенсіонер

м. Броди, вул. Галицька 15

635850895

7

Залещук Дарія Федорівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

26.12.1953

Пенсіонер

м. Броди, вул. Гончарська, буд. 20, кв.50

506720749

8

Кісіль Володимир Михайлович

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

22.04.1979

Бродівський педколедж

вихователь

М.Броди, вул. Кобилянської, 18

506479307

9

Корнута Леся Василівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

03.09.1959

Пенсіонер

Львівська обл., Бродівський р-н.,

680097590

10

Луців Людмила Львівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Кравчук О. А.

05.07.1951

пенсіонер

Вул.Юридика 47/2, м.Броди, Львівська область, 80600

631985437

11

Мазур Оксана Степанівна

 

Політичної партії "Європейська солідарність"

15.10.1965

Опорний заклад «Бродівська загальноосвітня школа №4» Вчитель

м. Броди, вул. Підгородня буд. 24

(095)-335-01-59

12

Мандзюк Ірина Василівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

12.04.1976

КП Бродитеплоенерго

секретар - кадровик

м. Броди, вул.Короленка 20 кв.9

957605348

13

Матвєєва Людмила Олексіївна

Голова комісії

Політичної партії «Європейська Солідарність»

24.11.1971

Бродівська спеціалізована загальноосвітня школа №2Вчитель

м. Броди, вул. Гайдамацька, буд. 30, кв. 3

(095)-606-38-78

14

Свистунович Соломія Петрівна

 

Народного Руху України

30.01.2002р

Педагогічний коледж

студент

вул. Старобрідська 55, м. Броди

050-287-64-38

15

Свінтозельська Оксана Євгеніївна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

16.11.1973

Тимчасово не працює

м.Броди Вул.Юридика буд.12, кв10

992264295

16

Сологуб Мирослава Романівна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

20.05.1953

Бродівська ЦРЛ

Ренгенолог

Львівська обл., Бродівський р-н.,

973728957

17

Тимків Ольга Ярославівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

23.06.1970

ФОП

Бродівський район С.Берлин,буд.30

966320225

18

Циганова Ольга Євгенівна

Заступник голови комісії 

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

01.11.1975

Бродівська районна служба Буського УЕГГ ПАТ «Львівгаз»

Фахівець відділу балансування

м.Броди, вул.С. Бандери, буд.80, кв.30

954661581

Бродівська міська територіальна виборча комісія
МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
Особовий склад ДВК
Виборча дільниця № 460008
звичайна,Велика,
Місцезнаходження: вул.Шептицького А., 46, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1

Варава Богдан Степанович

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

20.06.1965

Бродівський РЦНТТУМ

Методист

 м.Броди, вул.Городова, буд.17

685015596

2

Ваховська Людмила Іванівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

18.02.1956

Пенсіонер

м.Броди, вул. Гончарська 68

965876745

3

Ваховський Мар*ян Андрійович

 

Народного Руху України

22.08.1948р

пенсіонер

вул.Конюшківська буд.1а, кв.44, м.Броди

095-120-44-42

4

Владика Василь Володимирович

 

Політичної партії "Європейська солідарність"

13.10.1992

Тимчасово не працює

 м. Броди, вул. Степана Бандери, буд. 82,  кв. 15

(093)-494-75-08

5

Войціховська Людмила Матвіївна

Заступник голови комісії  

Політичної партії «Європейська Солідарність»

19.08.1977

Комунальний дошкільний навчальний заклад №7

Вихователь

  м. Броди вул. Юридика буд. 59 кв. 5

(095)-103-91-53

6

Гусейко Оксана Іванівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

07.03.1975

ФОП

 м.Броди Вул.Веста буд.20

669852853

7

Дідух Надія Іванівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

03.02.1995

Лешнівський КЗДО

Вихователь

 Бродівський р-н, село Лешнів

957702054

8

Ізеніцька Ольга Броніславівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

30.08.1949

Пенсіонер

80600, Львівська обл., Бродівський р-н.,

988034088

9

Колесняк Ірина Петрівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

28.04.1990

Тимчасово не працює

 м.Броди, вул.Храпая, буд.1А

683369364

10

Кравчук Валерій Володимирович

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Кравчук О. А.

28.06.1964

ТОВ БК “Терон Девелопмент”

директор

Вул. Джерельна,21, м.Броди

990928810

11

Логін Алла Володимирівна

Секретар комісії  

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

29.03.1968

Бродівська ЦРЛ

економіст

 м.Броди Вул.Пушкіна буд.7 кв.2

663792778

12

Мандзя Оксана Миколаївна

 Голова комісії

Політичної Партії «Сила і Честь»

03.03.1984

ДНЗ № 7

Вихователь

 м. Броди, вул. Коновальця, буд. 4, кв.27

661794959

13

Маслюх Михайло Романович

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

12.11.1960

пенсіонер

вул.Гончарська 20/27, м.Броди

967813132

14

Пилипець Мар’яна Василівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдуліна О.В.

12.02.1975

Лешнівський КЗДО

Вихователь

 Бродівський район, с. Лешнів

501048727

15

Слобода Володимир Григорович

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

15.10.1993

Бродитеплоенерго

юрист

 м.Броди, вул. Шептицького 15 кв.3

662268748

16

Слобода Юлія Олегівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

01.01.1995

Бродитеплоенерго

бухгалтер

 м.Броди, вул.Шептицького 15 кв.3

507273968

17

Стрельчук Наталія Русланівна

 

політичної партії «Громадянська позиція»

31.07.1994р.

ФОП Тимків

адміністратор

м.Броди, вул. Підгородня, 41

668652315

18

Фігун Роксолана Іванівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

04.02.1982

Комунальний дошкільний навчальний заклад №7

Вихователь

 м. Броди, вул. Шевченка, буд. 11,  кв. 10

(066)-904-87-00

Бродівська міська територіальна виборча комісія
МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
Особовий склад ДВК
Виборча дільниця № 460009
звичайна,Велика,
Місцезнаходження: вул.Великі Фільварки, 13, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1

Безпалько Ігор Нестерович

 Голова комісії

Політичної партії «Європейська Солідарність»

10.04.1970

Бродівська школа естетичного виховання

Директор

м. Броди вул. Гончарська 20/68

(095)-829-54-97

2

Гнип Люба Петрівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

01.08.1964

тимчасово не працює

тимчасово не працює

Золочівський р-н, м.Броди, вул. Залізнична, 30

38065377910

3

Демчук Юлія Ігорівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

05.02.2000

Тернопільський національний економічни й університет

Студент

М.Броди, вул.П.Полтави буд.15а кв.1

960383125

4

Жарківська Леся Вікторівна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

20.06.1993

ОККО

Касир

Бродівський р-н., м.Броди, вул.С.Бандери 28

975501164

5

Загоруйко Оксана Андріївна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

08.09.1967

Тимчасово не працює

 Бродівський р-н., м.Броди, вул. 900-річчя 11

685691062

6

Карнаух Ганна Йосипівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

27.02.1964

Тимчасово не працює

вул.Богуна 80/38, м.Броди

380956564723

7

Левус Марія Євгенівна

 Секретар комісії 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

05.12.1971

Приват Банк Броди

Директор

80600, Львівська обл., Бродівський р-н.,

974765410

8

Логвинюк Марія Зеновіївна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

26.08.1963

Тимчасово не працює

Бродівський р-н., м. Золота, буд.6, кв.4

950337885

9

Мазур Віктор Станіславович

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

12.03.1966

Фізична особа-підприємець

Золочівський р-н м.Броди вул.Підгородня буд.24

(099)-606-51-00

10

Миськів Юлія Володимирівна

 

Політична партія Українська галицька партія

29.11.1986

Тимчасово не працює

м. Броди, вул. Шашкевича 17

957630789

11

Сипко Наталія Романівна

 

політичної партії «Громадянська позиція»

08.08.1980р.

Тимчасово не працює

м.Броди, вул. 22 січня, 45, кв.3

501722517

12

Сірко Олеся Ярославівна

 

Народного Руху України

21.02.1966р

Комун. Господарство ЦРЛ

працівник харчо блоку

вул.Підгородня 59, м. Броди

050-867-00-21

13

Стах Ольга Михайлівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

25.07.1955

пенсіонер

м.Броди, вул.Кобилянська 12

380502541911

14

Ступень Наталія Олександрівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

15.03.1975

Бродівський комунальний ДНЗ №1

Вихователь

Львівська обл., М.Броди, вул.Куліша, буд.3

957075206

15

Хміляр Леся Миколаївна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

22.03.1982

УКРАГРО НПК

Бухгалтер

м.Броди, вул.Сагайдачного, буд.2а

667912407

16

Хромова Наталія Михайлівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

03.07.1984

Бродівська ЦРЛ

Бухгалтер

місто Броди,вул. Шашкевича, буд.10

688419803

17

Шутяк Світлана Степанівна

 Заступник голови комісії 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

04.02.1981

Бродівська ЦРЛ

Економіст

 Бродівський район С.Глушин вул.Молодіжна 32

681848430

18

Янковська Галина Ярославівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

14.11.1976

КНП «Бродівська ЦРЛ» КДЛ

Молодша медсестра

 м.Броди, вул.І.Богуна, буд.58, кв.16

951697646

Бродівська міська територіальна виборча комісія
МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
Особовий склад ДВК
Виборча дільниця № 460017
звичайна,Мала,
Місцезнаходження: вул. Центральна, 30, с. Гаї, Бродівський р-н, Львівська обл., 80650

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1

Гаврилюк Галина Максимівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

05.10.1968

Гаївський навчально виховний комплекс

Вчитель

с.Гаї, вул.Низька, буд. 31

(099)-491-56-51

2

Герасимчук Марта Петрівна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

06.08.1997

Об’єднана мода України

бригадир

с. Гаї, вул. Кушпетівка, буд.3

992900367

3

Дзвінник Галина Василівна

Секретар комісії 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

06.12.1972

Тимчасово не працює

Бродівський р-н., с. Гаї

501740915

4

Клим Ольга Михайлівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

27.04.1968

Тимчасово не працює

Бродівський район, с.Гаї

955343860

5

Козодій Світлана Михайлівна

 

Народного Руху України

21.03.1978р

СТзОВ «Крини ченьки»

прода вець

вул. Бічна 10, с.Гаї,        Бродівсь кого  р-н.

095-714-17-32

6

Котельницький Петро Богданович

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

12.06.1971

Тимчасово не працює

Бродівський р-н., с. Гаї, вул. Кушпетівка, буд.3

501740915

14

Матіїшин Ольга Миколаївна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

09.02.1984

Гаївський НВК

Кухар

Бродівський район, с.Гаї

668349719

7

Микитюк Андрій Михайлович

Заступник голови комісії 

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

06.12.1993

Меблева фабрика

Керуючий

Бродівський р-н., с.Суховоля, вул.Долинка, буд.40

661837423

8

Миськів Руслана Петрівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

30.09.1977

ТОВ "Криничка"

продавець

80650, Львівська обл. Золочівський район, с.Гаї, вул.Бічна 5

380961921190

9

Музика Марія Ярославівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

10.08.1976

Супермаркет “Наш Край”

пекар

Вул. Центральна,10, с.Суховоля, Бродівський район

380661134097

10

Приказюк Юлія Андріївна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

19.03.1996

тимчасово не працює

Золочівський р-н, с.Гаї, вул. Центральна 21

380952212873

11

Ремешило Петро Романович

 

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

12.08.1968

Тимчасово не працює

80650, Львівська обл., Бродівський р-н., с.Гаї

993647503

12

Тимусь Надія Іванівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

06.09.1966

Приватний підприємець

ФОП

Бродівський р-н, село Гаї

996506234

13

Хомич Віра Антонівна

Голова комісії

Політичної партії «Європейська Солідарність»

04.09.1970

Фізична особа-підприємець

Золочівський р-н, с.Гаї, вул.Центральна, буд.41

(097)-788-57-26

 

Бродівська міська територіальна виборча комісія
МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
Особовий склад ДВК
Виборча дільниця № 460018
звичайна,Мала,
Місцезнаходження: вул.Центральна, 61А, с.Гаї-Дітковецькі, Бродівський р-н, Львівська обл., 80651

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1

Бадира Юрій Михайлович

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

16.09.1986

Приватне підприємство «Укрпалетсистем»

Оператор автозаправної станції

, с.Гаї-Дітковецькі, вул.Центральна, буд. 24

(095)-835-73-45

2

Вільчуцька Ольга Петрівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

17.09.1962

Тимчасово не працює

село Гаї-Дітковецькі

996646870

3

Гаврилюк Надія Василівна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

17.06.1990

Тимчасово не працює

с. Гаї-Дітковецькі, вул. Низька, буд.19

736846726

4

Гаврилюк Світлана Романівна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

24.06.1971

Тимчасово не працює

с. Гаї-Дітковецькі, вул. Низька, буд.19

676846728

5

Демчук Ірина Михайлівна

 

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

04.03.1966

Тимчасово не працює

с.Гаї-Дітковецькі, вул.Центральна, буд.55

990737268

6

Касян Ірина Василівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

23.04.1988

«ЕКУ»

монтажник

с.Гаї-Лев'ятинські, , 35509 вул.І.Франка, 3,

380662354712

7

Ковальчук Василь Михайлович

Голова комісії

Політичної партії «Європейська Солідарність»

08.10.1962

Гаї-Дітковецький НВК

Директор

м.Броди, вул. 8 Березня, буд. 48

(097)-834-90-09

8

Корчак Марія Богданівна

 

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

24.01.1976

АТ «Львівгаз»

Фахівець по обслуговуванні клієнтів

с.Гаї-Дітковецькі, вул.Крукова, буд.16

951455610

9

Нагорна Леся Володимирівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

13.01.1968

НВК

вихователь

с.Гаї-Дітковецькі вул.Центральна15

380958344281

10

Романюк Мирослава Валеріївна

Секретар комісії 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

11.01.1977

ФАП Гаї- Дітковецькі

Фельшер

с. Гаї - Смоленські

999123960

11

Тереховська Іванна Ярославівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

19.01.1973

Тимчасово не працює

80651, Україна, Львівська обл.,Бродівський р-н, село Гаї Дітковецькі

667713507

12

Тереховський Микола Ярославович

 

Політична партія Українська галицька партія

21.05.1995

Тимчасово не працює

с. Гаї – Дітковецькі, вул. Центральна 19

960908405

13

Цінцірук Ганна Григорівна

Заступник голови комісії 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

05.12.1976

Тимчасово не працює

С.Гаї Дітковецькі вул.Центральна буд.44

991391554

14

Ярошевська Марія Василівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

18.10.1964

тимчасово не працює

с.Гаї-Дітковецькі вул.Центральна 61

380985190953

Бродівська міська територіальна виборча комісія
МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
Особовий склад ДВК
Виборча дільниця № 460019
звичайна,Мала,
Місцезнаходження: вул.Казьмірі, 7, с.Гаї-Смоленські, Бродівський р-н, Львівська обл., 80650

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Войтович Володимир Іванович

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

04.06.1972

Тимчасово не працює

село Гаї-Смоленські

957574081

2.                    

Гуляйгродська Оксана Павлівна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

19.09.1984

Тимчасово не працює

С. Гаї-Смоленські

685691062

3.                    

Гуменюк Андрій Іванович

 

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

30.07.1987

Тимчасово не працює

с.Гаї-Смоленські

954669778

4.                   4

Гуменюк Леся Василівна

Секретар комісії

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

24.08.1983

Бродівський РЕМ

Технічний працівник

с.Гаї-Смоленські, вул.Лісова, буд.35

664976446

5.                    

Коб’ялковська Леся Василівна

Голова комісії

Політичної партії «Європейська Солідарність»

26.06.1971

Тимчасово не працює

с.Гаї-Смоленські, вул. Центральна, буд.21

(066)-565-49-29

6.                    

Коваленко Андрій Михайлович

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

31.08.1980

ТОВ Обєднана мода

бригадир

с. Гаї Смоленські

996239279

7.                    

Коваленко Тетяна Богданівна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

14.07.1987

Підгірянська ЗОШ

Вчитель

С. Гаї-Смоленські

996238597

8.                    

Кокун Марія Петрівна

Заступник голови комісії

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

09.06.1964

Тимчасово не працює

с. Гаї Смоленські, Вул. Казьмірі  буд.59

984915162

9.                    

Мельничук Ярослав Йосипович

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

14.07.1965

тимчасово не працює

с.Гаї Смоленські, вул. Садова 25

380502817974

10.                 

Новороль Володимир Казимирович

 

політичної партії «Громадянська позиція»

14.04.1973р.

ЛОЕ

монтер

с.Пониковиця, вул..Кутова. 62

502268158

11.                 

Павлюк Леся Михайлівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

13.11.1982

Фельшерсько-акушерський пункт с.Гаї-Смоленські

Фельшер

с.Гаї-Смоленські

(098)-252-06-81

12.                 

Тшаска Аліна Ігорівна

 

Народного Руху України

03.10.2002

Гаї-Смоленський НВЗ

вчитель

вул.І.Франка,буд. 100а,кв. 21,         м. Броди

093-004-07-64

13.                 

Чихут Іванна Іванівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

13.09.1976

Тимчасово не працює

Вул.Лісова,3, с Гаї Смоленські,

380961356586

14.                4

Бринська Тетяна Ігорівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

07.10.1995

Тимчасово не працює

с. Гаї -Смоленські

685658140

Бродівська міська територіальна виборча комісія
МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
Особовий склад ДВК
Виборча дільниця № 460020
звичайна,Мала,
Місцезнаходження: вул.Центральна, 96, с.Дітківці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80650

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Арєфєва Галина Ярославівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

01.09.1968

дошкільний заклад №9

помічник вихователя

с.Дітківці, вул.Центральна 28

380664706566

2.                    

Гаврилик Галина Григорівна

Голова комісії

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

08.06.1978

Бродівський територіальний центр

Соціальний робітник

с.Дітківці, вул.Центральна, буд.50

680545832

3.                    

Гаврилик Ірина Ігорівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

14.09.2000

Бродівське кафе «Капітошка»

Бармен-офіціант

м.Золочів, вул.Героїв Упа, буд.7, кв.20

963029793

4.                    

Галенда Людмила Богданівна

 

Народного Руху України

10.11.1979р

тимчасо во не працюю

с. Дітківці,вул.Це-нтральна,буд.15,

099-147-85-62

5.                    

Гнатюк Олександр Андрійович

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

01.03.1988

Тимчасово не працює

с. Дітківці

686868972

6.                    

Каплич Ольга Ярославівна

Заступник голови комісії 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

09.03.1975

Бродівська загальнооствіня школа І ступеня№1

Вчитель

с.Дітківці вул.Залізнична, буд.14

(099)-734-22-48

7.                    

Дубас Любов Степанівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

21.04.1991

Бродівська ЗОШ I-III ст. №3

Вчитель

с. Дітківці

677253661

8.                    

Котельницька Лілія Орестівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

01.07.1975

ОЗ «Бродівська загальноосвітня школа №4»

Вчитель

с.Дітківці вул.Зелена, буд.18

(096)-493-17-11

9.                    

Котельницький Володимир Богданович

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

05.04.2001

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

Студент

С.Дітківці вул.Зелена 18

666725003

10.                 

Кузьмій Ірина Григорівна

Секретар комісії 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

13.07.1992

Тимчасово не працює

Дітківці

686868972

11.                 

Савчин Олена Ігорівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

18.05.1982

Бродівська школа естетичного виховання

викладач

с.Дітківці, вул.Центральна 30

380505965926

12.                 

Свиріпа Андрій Романович

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

12.09.1966

ДП “Бродівське лісове господарство”

робітник

Вул.Лісова,33, с Дітківці

380952140567

13.                 

Кравчук Віктор Володимирович

 

політичної партії «Громадянська позиція»

27.07.1962р.

пенсіонер

, м.Броди, вул..Старобрідська, 43

669161451

14.                 

Турчин В’ячеслав Володимирович

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

13.04.1984

Тимчасово не працює

с. Дітківці

681358079

Бродівська міська територіальна виборча комісія
МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
Особовий склад ДВК
Виборча дільниця № 460026
звичайна,Мала,
Місцезнаходження: вул.Центральна, 26, с.Комарівка, Бродівський р-н, Львівська обл., 80610

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Бревчик Уляна Володимирівна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

24.04.1991

Комарівська ЗОШ

Вчитель

с. Комарівка, вул. Далека, буд.22

981324195

2.                    

Глусь Люба Володимирівна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

19.03.1970

Комарівська ЗОШ

Вчитель

с. Комарівка, вул. Далека, буд.22

680506623

3.                    

Гнівошевська Ганна Степанівна

 

політичної партії «Громадянська позиція»

30.03.1964р.

Комарівка НВК

вихователь

с.Комарівка, вул.Далека, 12-а

975232488

4.                    

Гнівошевська Наталія Ярославівна

Заступник голови комісії 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

11.10.1982

Тимчасово не працює

с.Комарівка вул..Шкільна, буд.1

(067)-701-87-21

5.                    

Крук Марія Богданівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

16.01.1981

Тимчасово не працює

с.Комарівка, вул.Сонячна, буд.23

976787337

6.                    

Крук Наталія Степанівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

27.12.1975

Відділення поштового зв’язку

Листоноша

село Комарівка

964996017

7.                    

Міколяш Леся Іванівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

05.11.1966

ФАП Комарівка

Завідува

80600, Львівська обл., Бродівський р-н., с. Митниця

976542079

8.    

Петришин Юлія Єдуардівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

14.05.1992

Тимчасово не працює

вул. Головна, 30, с.Комарівка,

0683053413

9.                    

Пилипів Теодозія Андріївна

Голова комісії

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

29.06.1968

Пенсіонерка

р-н., с.Комарівка, вул.Сонячна, буд.20

966071413

10.                 

Саєць Мирослава Іванівна

Секретар комісії 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

08.09.1961

Тимчасово не працює

,с.Піски

683322676

11.                 

Сидорчук Галина Франківна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

16.05.1961

Тимчасово не працює

с.Комарівка вул.Молодіжна, буд.31

(096)-684-91-82

12.                 

Сухович Надія Миколаївна

 

Народного Руху України

15.02.1967

тимчасо во не працюю

вул.Дале ка,11,с.Комарівка, Бродівсь кого р-н

066-478-23-90

13.                 

Вовчук Ольга Степанівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

11.05.1982

Тимчасово не працює

село Комарівка

968013901

Бродівська міська територіальна виборча комісія
МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
Особовий склад ДВК
Виборча дільниця № 460027
звичайна,Мала,
Місцезнаходження: вул.Головна, 108, с.Корсів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80611

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Баглай Наталія Якимівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

25.03.1984

Корсівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Учитель української мови

с.Корсів, Вул. Головна, 29,

0506871570

2.                    

Білик Наталія  Іванівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

22.05.1971

Народний дім

Директорка

с.Корсів

954549374

3.                    

Гнатюк Люба Олександрівна

 

політичної партії «Громадянська позиція»

21.03.1993

Не працює

с.Корсів, вул.Головна, 43

951455627

4.                    

Дубас Леся Богданівна

Заступник голови комісії 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

02.08.1967

Тимчасово не працює

с. Митниця

950512083

5.                    

Зозуля Ярослав Михайлович

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

24.07.1965

тимчасово не працює

с.Корсів, вул.Головна, 35

0680373308

6.                    

Когут Неля  Вікторівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

21.07.1984

Корсівська ЗОШ I-II ступенів

Повар

с.Корсів

0500860114

7.                    

Крук Наталія Степанівна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

27.12.1975

Тимчасово не працює

с. Корсів

964996017

8.                    

Нагірна Інна Юріївна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

01.06.1983

Тимчасово не працює

с.Корсів вул.Сонячна, буд.32

(095)-130-01-21

9.                    

Омелян Надія Степанівна

Секретар комісії 

Політичної Партії «Сила і Честь»

02.09.1974

Тимчасово не працює

с. Корсів

505460934

10.                 

Русінова Любов Степанівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

27.08.1968

бібліотекар с.Корсів- Комарівка

бібліотекар

с.Корсів, вул.Головна 89

0662509959

11.                 

Супрун –Новікова Надія Романівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

04.02.1981

Декретна відпустка

с.Глушин буд.9

956523415

12.                 

Табінська Галина Петрівна

Голова комісії

Політичної партії «Європейська Солідарність»

28.10.1961

Корсівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Вчитель

с.Корсів, вул. Головна,  буд. 45

(099)-776-20-16

13.                 

Шкапоїд Софія Ігорівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

21.08.1998

Тимчасово не працює

село Корсів

666401627

14.                 

Остапчук Альона Леонідівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

14.05.1987

Лешнівський КЗДО

Вихователь

село Корсів

666503647

Бродівська міська територіальна виборча комісія
МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
Особовий склад ДВК
Виборча дільниця № 460028
звичайна,Мала,
Місцезнаходження: вул.Центральна, 27, с.Митниця, Бродівський р-н, Львівська обл., 80610

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Антонюк Петро Григорович

Заступник голови комісії 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

24.07.1963

Тимчасово не працює

Лешнів

992334633

2.                    

Бойко Марія Йосипівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

13.08.1975

Тимчасово не працює

с.Митниця, вул.Центральна, буд.36

(096)-631-98-05

3.                    

Дец Микола Володимирович

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

22.05.1990

Тимчасово не працює

с.Комарівка,,вул.Головна буд.22

972481644

4.                    

Зубкевич Наталія Романівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

20.07.2001

Тимчасово не працює

село Митниця

684844521

5.                    

Лех Катерина Володимирівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

19.12.1981

Тимчасово не працює

с.Митниця

686481994

6.                    

Лех Павло Анатолійович

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

09.07.2001

Студент

с.Митниця

679703391

7.                    

Мельник Марія Іванівна

Голова комісії

Політичної партії «Європейська Солідарність»

23.09.1966

Тимчасово не працює

с.Митниця, вул.Тупікова, буд.5

(098)-937-68-18

8.                    

Мельник Михайло Петрович

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

04.02.1996

Тимчасово не працює

с. Митниця

995454385

9.                    

Музичка Ганна Іванівна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

22.12.1970

Тимчасово не працює

с. Митниця

989475275

10.                 

Музичка Ростислав Васильович

 

політичної партії «Громадянська позиція»

10.10.1995р.

ОМУ

інженер

с.Королівка, вул.. Топольна, 5

986148973

11.                 

Петришин Ігор Ігорович

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

17.11.1988

Тимчасово не працює

Центральна, 29,

0978341949

12.                 

Пилипець Іванна Василівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

05.07.1984

Народний дім

Технічний працівник

с.Лешнів,Садова,41

0661436289

13.                 

Стах Ганна Анатоліївна

Секретар комісії 

Політичної Партії “ГОЛОС”

11.12.1980

Бродівська ЦРЛ

медсестра

м.Броди, вул.Коновальця 2-16

0669048817

14.                 

Гнівошевська Ганна Володимирівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

04.03.1962

Тимчасово не працює

село Комарівка

684844521

Бродівська міська територіальна виборча комісія
МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
Особовий склад ДВК
Виборча дільниця № 460029
звичайна,Середня,
Місцезнаходження: вул.Гримайлівська, 2, с.Лешнів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80613

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Борисюк Ольга Володимирівна

 

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

07.02.1965

Тимчасово не працює

с.Лешнів

661127522

2.                    

Гончарик Галина Миколаївна

 

Політичної партії "Європейська солідарність"

13.08.1979

Тимчасово не працює

с.Лешнів вул..Гримайлівська,18

(066)-192-32-88

3.                    

Горощук Ганна Іванівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

22.12.1996

Тимчасово не працює

область, 80613 вул.Нова,13,

380666962750

4.                    

Диня Мар’яна Михайлівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

28.05.1980

ЗПСМ амбулаторія с. Лешнів

Медсестра

с. Лешнів

505906478

5.                    

Зробок Оксана Степанівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

27.08.1980

тимчасово не працює

с.Лешнів,вул.Корсівська, 19

380509113036

6.                    

Климок Наталія Ярославівна

Голова комісії

Політичної партії «Європейська Солідарність»

08.04.1981

Лешнівська загальноосвітня школа 1-3 ступенів

Вчитель

с.Лешнів вул..Гримайлівська,26

(066)-907-32-75

7.                    

Котович Оксана Володимирівна

Заступник голови комісії 

політичної партії «Громадянська позиція»

17.09.1963р.

КНП «Бродівська ЦРЛ»

Сестра медична

с.Лешнів, вул..Лугова, 43

990354247

8.                    

Мельник Орися Віталіївна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

26.03.1971

Лешнівська ЗОШ

Технічний працівник

с. Лешнів

959362965

9.                    

Музичка Марія Іванівна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

29.01.1972

Лешнівська ЗОШ

Технічний працівник

с. Лешнів

993634403

10.                 

Мусій Марія Володимирівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

29.09.1994

Тимчасово не працює

с.Лешнів вул..Гримайлівська, буд.7

(066)-415-87-99

11.                 

Пащак Віра Григорівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

30.07.1959

Пенсіонер

с.Лешнів вул. Ліснича буд.8

501673126

12.                 

Ситар Наталія Володимирівна

Секретар комісії 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

14.02.1965

Тимчасово не працює

с.Лешнів, вул.Лугова, буд.41

964066300

13.                 

Тимкович Любов Миколаївна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

16.11.1959

Тимчасово не працює

місто Броди, вул.Сагайдачного, буд. 25

326637515

14.                 

Баглай Іванна Ігорівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

18.01.1974

Лешнівський КЗДО

Вихователь

село Лешнів

951862146

Бродівська міська територіальна виборча комісія
МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
Особовий склад ДВК
Виборча дільниця № 460030
звичайна,Мала,
Місцезнаходження: вул.Колгоспна, 24, с.Грималівка, Бродівський р-н, Львівська обл., 80613

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Зеленько Оксана Северинівна

Секретар комісії 

Політичної Партії “ГОЛОС”

06.01.1967

тимчасово не працює

с.Грималівка, вул. Коротка,1

380680550533

2.                    

Зробок Оксана Степанівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

27.08.1980

Тимчасово не працює

вул.Корсівська,19, с.Лешнів,

380509113036

3.                    

Касянчук Марія Василівна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

07.08.1965

Тимчасово не працює

с. Корсів

502098720

4.                    

Касянчук Степан Йосипович

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

01.04.1961

Пенсіонер

с. Корсів

502098720

5.                    

Козелко Марія Семенівна

Заступник голови комісії 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

30.12.1960

Пенсіонер

с.Гримайлівка9

951024055

6.                    

Крикавська Мирослава Іванівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

22.01.1976

тимчасово не працює

с.Гримайлівка, вул.Колгоспна 10

380997357961

7.                    

Маляздревич Ірина Саверіївна

 

Народного Руху України

20.01.1971р

Лешнівська сільська рада

завіду вач ФАП

вул.Колгоспна 22,с. Грималівка

096-652-31-38

8.                    

Марцищук Олександр Іванович

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

30.03.1964

Тимчасово не працює

с.Гримайлівка, вул.Бічна, буд.5

667513309

9.                    

Марціщук Марія Романівна

Голова комісії

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

14.05.1964

Народний дім

Завідувачка народним домом

с.Гримайлівка

667513309

10.                 

Михальчук Мирон Іванович

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

16.06.1969

Тимчасово не працює

Бродівський р-н, село Грималівка

500847901

11.                 

Савчин Василь Михайлович

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

25.03.1968

Товариство з обмеженою відповідальністю «Електроконтакт Україна»

Монтер

с.Гримайлівка вул.Центральна, буд. 4

(066)-169-23-29

12.                 

Хміляр Петро Васильович

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

14.07.1961

Приватне підприємство «Лешнівське»

Механізатор

с.Гримайлівка вул. Королівська, буд.27а

(067)-793-62-06

13.                 

Хом’як Олександра Іванівна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

14.06.1968

Тимчасово не працює

с. Корсів

678349760

14.                 

Батийовська Оксана Михайлівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

23.11.1966

Тимчасово не працює

80613, Україна Львівська обл., Бродівський р-н, село Грималівка

961385367

Бродівська міська територіальна виборча комісія
МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
Особовий склад ДВК
Виборча дільниця № 460031
звичайна,Мала,
Місцезнаходження: вул.Молодіжна, 17, с.Королівка, Бродівський р-н, Львівська обл., 80613

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Бачинська Мирослава Федорівна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

29.05.1982

Тимчасово не працює

с. Корсів

972825436

2.                    

Войтович Анна Петрівна

Голова комісії

політичної партії «Громадянська позиція»

12.05.1959р.

пенсіонер

с.Королівка, вул.. Топольна, 15

983499060

3.                    

Гнівошевська Ганна Володимирівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

04.03.1962

Тимчасово не працює

вул.Центральна,21, с.Митниця,

0684844521

4.                    

Гончарик Андріана Петрівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

19.09.2000

тимчасово не працює

с.Лешнів, вул. Гримайлівська,2

0966599812

5.                    

Михальчук Наталія Петрівна

Секретар комісії 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

29.01.1980

«Галант»

швея

с. Королівка

993800366

6.                    

Прихідко Петро Васильович

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

12.07.1971

Тимчасово не працює

село Королівка

679975368

7.                    

Ревака Ірина Григорівна

 

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

14.08.1964

Тимчасово не працює

с.Королівка, вул.Молодіжна, буд.28

966391281

8.                    

Ревака Ярослав Романович

 

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

24.04.1960

Тимчасово не працює

с.Королівка, вул.Молодіжна, буд.28

966391281

9.                    

Романець Оксана Петрівна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

06.04.1969

Тимчасово не працює

с. Корсів

678100771

10.                 

Рудницька Катерина Іванівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

05/121999

тимчасово не працює

с.Лешнів, вул.Лугова 35

0960356165

11.                 

Сабаль Віталій Ігорович

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

27.04.1981

Тимчасово не працює

с.Батьків буд .5

686227102

12.                 

Федонець Ольга Михайлівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

09.09.1982

Тимчасово не працює

с.Королівка, вул.Молодіжна, буд.13

(096)-260-53-64

13.                 

Чорній Марія Ярославівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

13.01.1969

Тимчасово не працює

с.Королівка, Молодіжна, буд.4

(098)-384-43-15

14.                 

Граб Леся Дмитрівна

Заступник голови комісії 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

20.09.1950

Тимчасово не працює

село Королівка

992230728

 

Бродівська міська територіальна виборча комісія
МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
Особовий склад ДВК
Виборча дільниця № 460032
звичайна,Мала,
Місцезнаходження: вул.Довга, 54, с.Піски, Бродівський р-н, Львівська обл., 80614

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Бордуляк Михайло Володимирович

 

політичної партії «Громадянська позиція»

25.09.1959р.

пенсіонер

м.Броди, вул.Хроновича, 15, кв. 24

957109013

2.                    

Брацьо Марія Петрівна

Голова комісії

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

11.12.1959

Лешнівська ЗОШ I-III ступенів

Вчителька

с.Піски, вул.Зелена, буд.14

501655667

3.                    

Височанський Микола Петрович

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

12.11.1973

ФОП Височанський

Директор

80600, Львівська обл., Бродівський р-н., с. Піски

973289901

4.                    

Волович Ольга Михайлівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

26.11.1986

Тимчасово не працює

вул.Окружна,22, с.Піски,

380501610013

5.                    

Гриців Надія Михайлівна

 

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

22.04.1966

Тимчасово не працює

с.Піски, вул.Довга, буд.49

992241211

6.                    

Дищиця Галина Олександрівна

Секретар комісії 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

27.09.1991

Тимчасово не працює

с.Піски вул.Зелена, буд. 15

(099)-613-87-12

7.                    

Зробок Марія Василівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

01.08.1961

Тимчасово не працює

с.Піски вул.Центральна, буд.8

(099)-452-56-01

8.                    

Каритяк Галина Миколаївна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

19.07.1958

Тимчасово не працює

с. Піски

950382930

9.                    

Карпець Павло Іванович

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

09.04.1967

Загально –освітня школа в с.Лешнів

завгосп

вул.Гримайлівськак 9

380954636023

10.                 

Мусій Леся Володимирівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

24.09.1969

Лешнівський

Помічник вихователя

село Піски

668245979

11.                 

Онищук Марія Василівна

 

Політична партія Українська галицька партія

22.04.1988

Тимчасово не працює

с. Піски, вул. Довга 24

500847461

12.                 

Рябій Леся Степанівна

Заступник голови комісії 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

19.10.1974

ФОП

Бродівський район,

687634019

13.                 

Тітова Галина Іванівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

23.02.1977

Об’єднана Мода України

швачка

с.Лешнів, вул.Корсівська 27

380501573791

14.                 

Сивопляс Леся Іванівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

22.02.1974

Лешнівський ДНЗ

Вихователь

село Піски

958782957

Бродівська міська територіальна виборча комісія
МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
Особовий склад ДВК
Виборча дільниця № 460049
звичайна,Середня,
Місцезнаходження: вул.Центральна, 10, с.Пониква, Бродівський р-н, Львівська обл., 80644

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Ганушкевич Наталія Ярославівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

16.05.1974

Тимчасово не працює

с.Пониква, вул.Лісові буд., 3

(097) 288-07-54

2.                    

Грицишин Люба Олександрівна

 

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

20.01.1956

Пенсіонерка

с.Пониква, вул.Кутова, буд.1

677790701

3.                    

Крутяк Ганна Петрівна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

13.06.1960

Пенсіонер

с. Пониковиця

677964513

4.                    

Кудрик Людмила Михайлівна

Заступник голови комісії 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

12.04.1989

Тимчасово не працює

Пониква

960300955

5.                    

Лоза Світлана Петрівна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

02.04.1997

Тимчасово не працює

Пониковиця

935180126

6.                    

Мельник Сергій Олександрович

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

09.03.1973

ГО «Інваліди зору Брідщина»

Голова організації

Вул.Шароволя, 26, с.Пониква,

0996684541

7.                    

Пашковська Галина Олександрівна

Секретар комісії 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

31.01.1978

Поникв’янська загальноосвітня школа Бродівської районної ради Львівської області

Вчитель

с. Підгір’я, вул. Річна, буд. 7

(095)-152-80-20

8.                    

Пушка Марія Романівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

30.07.1964

Пониквянська ЗОШ

Завгосп

село Пониква

674784134

9.                    

Салюк Оксана Вікторівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

13.03.1986

тимчасово не працює

с.Пониква

0506073195

10.                 

Сиротюк Віра Іванівна

 

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

30.03.1955

Пенсіонерка

с.Пониква, вул.Шароволя, буд.8

677790701

11.                 

Фурлет Марія Юріївна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

01.08.1985

Пекарня

Формувальтник тіста

с.Пониква

0663523875

12.                 

Чорна Галина Богданівна

Голова комісії

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

08.06.1979

ДНЗ с.Підгір*я

Директор

с. Пониква вул.Польова буд.4

680381864

13.                 

Щудлюк Надія Романівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

16.08.1974

ФАП села Підгір’я

Завідувач

село Пониква

967219714

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460050

звичайна,Мала,

Місцезнаходження: вул.Сонячна, 14, с.Боратин, Бродівський р-н, Львівська обл., 80645

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1

Терещук Іванна Євгенівна

Секретар комісії 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

06.07.1957

 

Вища

с.Боратин

987609287

2

Гавришків Михайло Ігорович

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

21.11.2000

 

Професійно-технічна

с.Боратин

951061720

3

Пахолків Володимир Миколайович

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

17.12.1964

 

середня

с.Боратин вул.Лісова 9

0952137305

4

Шинкарчук Галина Олексіївна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

02.08.1982

 

Вища

с. Боратин

967972473

5

Петрусь Володимир Мирословович

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

13.07.1987

 

вища

Вул. Підзамче,18, с.Боратин,

0506949265

6

Стеблій Наталія Петрівна

Голова комісії

Політичної партії «Європейська Солідарність»

26.04.1983

 

Професійно-технічна

с.Боратин вул. Центральна, буд.14

(066)-563-52-87

7

Гавришків Галина Федорівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

24.06.1978

 

Професійно-технічна

с. Боратин вул.Березина, буд.3

(096)-363-00-24

8

Гордій Михайло Михайлович

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

15.11.1988

 

Вища

село Боратин

976115250

9

Гром’як Руслана Юліянівна

Заступник голови комісії 

Політичної Партії «Сила і Честь»

22.10.1965

 

Професійно технічна

с. Боратин

994099752

10

Ситник Уляна Олегівна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

22.07.1987

 

Професійно технічна

с. Боратин

990138743

11

Каюн Леся Ігорівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

31.07.1981

 

Сер.спец.

Бродівський район

976977049

12

Гордій Любов Теодозіївна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

17.08.1960

 

Вища

село Боратин

962021023

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460051

звичайна,Мала,

Місцезнаходження: вул.Центральна, 2А, с.Переліски, Бродівський р-н, Львівська обл., 80644

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Куцина Оксана Василівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

17.09.1979

Народний дім

Директорка

с.Переліски, вул.Лісова, буд.8

985761017

2.                    

Гром`як Люба Євгенівна

Секретар комісії 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

26.09.1962

Тимчасово не працює

с.Переліски,

971993228

3.                    

Чорнобай Ольга Євгенівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

15.01.1961

тимчасово не працює

с.Пониква вул.Засілля 15

0502270457

4.                    

Дзьоба Любов Василівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

18.09.1963

тимчасово не працює

с.Пониква вул.Шароволя 37

0955925374

5.                    

Гром’як Ярослав Степанович

 

політичної партії «Громадянська позиція»

05.10.1957р.

пенсіонер

с.Переліски, вул.Лісова, 10

971993228

6.                    

Семчук Віра Євгенівна

Заступник голови комісії 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

21.08.1969

ДНВЗ № 8

Вихователь

с. Переліски

663484265

7.                    

Вегера Марія Омелянівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

08.08.1972

Тимчасово не працює

Вул.Центральна, 16, с.Підгір’я,

0988086168

8.                    

Шваб Ольга Миколаївна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

16.01.1984

Тимчасово не працює

с. Переліски вул.Лісова, буд.8

(093)-180-27-73

9.                    

Козак Василь Олегович

Голова комісії

Політичної партії «Європейська Солідарність»

17.10.1960

Тимчасово не працює

с. Переліски вул.Лісова, буд.12

(097)-665-47-28

10.                 

Прищевська Олександра Степанівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

07.06.1964

Тимчасово не працює

село Переліски

976000379

11.                 

Оменюк Емілія Михайлівна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

21.12.1964

Пенсіонер

Пенсіонер

с. Підгір’я, вул. Центральна, буд. 71а

966352874

12.                 

Грицищин Надія Вікторівна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

26.03.1984

Тимчасово не працює

с. Підгір’я, вул. Центральна, буд. 71а

965159962

13.                 

Божко Соломія Андріївна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

18.12.1998

Львівський національний університет імені Івана Франка

Студент

м.Львів,Вул..Медової Печери буд.39а

938610882

14.                 

Левус Мар’яна Мар’янівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

05.04.1985

Ясенівська ЗОШ I-III ст

Вчитель

с. Переліски

989853404

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460052

звичайна,Мала,

Місцезнаходження: вул.Центральна, 57, с.Підгір’я, Бродівський р-н, Львівська обл., 80644

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Кузьмій Леся Дмитрівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

20.03.1957

Ясенівська ЗОШ I-II ступенів

Вчителька-логопед

с.Підгір`я

964141511

2.                    

Гузюк Галина Петрівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

10.03.1979

Дитячий садок

Помічник вихователя

с.Підгір`я, вул.Центральна, буд.32

995280473

3.                    

Кузьма Василь Михайлович

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

14.02.1961

Пенсіонерне товариство «Віват»

майстер КПО

м.Броди  вул..Роздольського 29\9

959453770

4.                    

Тацій Андрій Ігорович

 

політичної партії «Громадянська позиція»

04.03.1971р.

пенсіонер

с.Підгіря, вул.Центральна, 4

982554484

5.                    

Рудакевич Тетяна Іванівна

 

Політична партія Українська галицька партія

11.07.1983

Тимчасово не працює

м. Броди, вул. 22 Січня 15/4

960337474

6.                    

Лоза Петро Миколайович

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

03.02.1972

КП Броди-Енерго

Зоотехнік

с. Підгір’я

957542612

7.                    

Телега Ірина Степанівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

04.06.1960

пенсіонер

Вул.Річна, 22, с.Підгір’я,

380679546131

8.                    

Крошко Галина Ярославівна

Заступник голови комісії 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

28.04.1977

 «Бродівська центральна районна лікарня»

Лаборант

с. Підгір’я, вул. Центральна, буд.21

(095)-702-54-78

9.                    

Тацій Світлана Мар’янівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

27.12.1976

Поникв’янська загальноосвітня школа

Вчитель

с. Підгір’я, Центральна, буд.22

(098)-255-44-85

10.                 

Дзьоба Ольга Володимирівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

10.02.1975

Тимчасово не працює

село Підгір’я

964961150

11.                 

Сінькевич Ярослава Миронівна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

22.07.1957

Пенсіонер

с.Підгір’я

956980357

12.                 

Лоза Галина Володимирівна

Секретар комісії 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

07.12.1975

Страхова компанія «ОРАНТА»

бухгалтер

с.Підгір’я

500559221

13.                 

Придиба Оксана Павлівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

22.02.1961

Тимчасово не працює

с.Підгір*я буд.23

965833376

14.                 

Околіта Марія Ярославівна

Голова комісії

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

21.09.1971

Підгірянський ДНЗ

Працівник

с. Підгіря

968767333

 

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460053

звичайна,Мала,

Місцезнаходження: вул.Окружна, 28, с.Сухота, Бродівський р-н, Львівська обл., 80644

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Околіта Даніна Богданівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

17.02.1958

Пенсіонерка

с.Сухота, вул.Окружна, буд.53

685079655

2.                    

Батенчук Галина Григорівна

Голова комісії

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

15.07.1957

Народний дім

Завідуюча

с.Сухота, вул.Окружна, буд.31

506268308

3.                    

Петрусь Роман Юрійович

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

30.04.1980

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

с. Сухота

663521901

4.                    

Демчук Іван Теодорович

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

10.09.1959

пенсіонер

вул.Окружна, 35, с.Сухота,

0686955169

5.                    

Бляхар Ольга Іванівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

06.05.1958

Територіальний центр обслуговування перестарілих Управління праці та соціального захисту

Соціальний працівник

с.Сухота, вул.Тиха, буд.22

(096)-090-34-75

6.                    

Лосенкова Зоряна Іванівна

Секретар комісії 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

11.05.1988

Тимчасово не працює

м. Броди, пл. Ринок 17 кв.12

(098)-754-73-30

7.                    

Дубина Іванна Богданівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

14.01.1997

Аптека «Західна фармацевтична компанія»

Провізор

село Сухота

661031709

8.                    

Петрусь Вікторія Василівна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

27.07.1977

Тимчасово не працює

с. Сухота

951108916

9.                    

Лосенков Назар Володимирович

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

16.03.1987

Тимчасово не працює

с. Сухота

667583517

10.                 

Демчук Галина Миронівна

Заступник голови комісії 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

23.02.1966

Пенсіонер

с..Сухота буд.19

684844602

11.                 

Бойцун Ярослав Миронович

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

11.04.1975

Тимчасово не працює

с.Сухота

964783239

 

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460054

звичайна,Середня,

Місцезнаходження: вул.Кутова, 4А, с.Пониковиця, Бродівський р-н, Львівська обл., 80640

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Гілевич Лариса Адамівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

28.02.1968

Бібліотека

Завідувачка

м.Броди,вул.Й.Рота, буд.34, кв.4

953095293

2.                    

Бутинська Оксана Миколаївна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

02.04.1979

Магазин

продавець

с.Пониковиця, вул.Кутова, буд.19

963549418

3.                    

Заяць Надія Володи     мирівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

01.10.1977

тимчасово не працює

с.Пониковиця вул. Задвірна,1

380502866277

4.                    

Гетьман Надія Василівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

12.04.1986

тимчасово не працює

с.Пониковиця вул.Кутова, 1

380666338641

5.                    

Чехут Ольга Миколаївна

 

політичної партії «Громадянська позиція»

28.06.1968р.

Не працює

, с.Пониковиця, вул.Задвір,115

667126927

6.                    

Бліщ Любов Романівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

24.01.1977

КНП Бродівська ЦРЛ

Медична сестра

м. Броди, вул. Храпая, буд.8

996727935

7.                    

Смик Ольга  Павлівна

Заступник голови комісії 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

02.01.1979

АТ «Укрексімбанк»

Провідний економіст

Вул.Задвір, 42, с.Пониковиця,

380501436243

8.                    

Шелест Алла Євгенівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

24.08.1972

Тимчасово не працює

с. Пониковиця, вул.Сонячна, буд.2

(099)-117-88-69

9.                    

Гутник Наталія Ігорівна

Секретар комісії 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

09.04.1975

Пониковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Технічний працівник

с. Пониковиця, Заставна, буд. 21

(066)-662-79-15

10.                 

Богдан Юлія Хамілівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

13.10.1990

Бродівська СЗОШ №2

Вчитель

місто Броди, пл.Ринок, буд.21 кв.31

990947327

11.                 

Бліщ Анна Іванівна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

26.03.1955

НВК Пониковиця

Вчитель

с. Пониковиця

964153423

12.                 

Гузарська Віта Андріївна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

05.10.1996

Тимчасово не працює

с. Пониковиця

953599202

13.                 

Барчинець Зоряна Михайлівна

Голова комісії

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

17.01.1980

СЗОШ с.Пониковиця

Вчитель

с.Пониковиця буд.520

993899502

14.                 

Галамага Василина Андріївна

 

Політичної партії "Європейська солідарність"

24.05.1986

Тимчасово не працює

с. Пониковиця, вул. Застав, буд. 139 а

(050)-160-99-48

15.                 

Гарбаринін Тетяна Іванівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

27.10.1980

Пониковицька ЗДО

Вчитель

с. Пониковиця

992711477

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460055

звичайна,Мала,

Місцезнаходження: вул.Головна, 15А, с.Глушин, Бродівський р-н, Львівська обл., 80640

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Пацалюк Ганна Остапівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

24.04.1979

Народний дім

Завідувачка

с.Глушин, вул.Головна, буд.19

669029774

2.                    

Яцишин Галина Володимирівна

Голова комісії

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

13.12.1966

Підгорецька ЗОШ I-II ступенів

Вчителька

с.Глушин, вул.Молодіжна, буд.17

971523124

3.                    

Лозовська Галина Андріївна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

01.01.1955

пенсіонер

м.Броди, вул.Сонячна 14

0994936002

4.                    

Богдан Іванна Андріївна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

06/22/1956

пенсіонер

с.Глушин вул. Соснова 1

0954406790

5.                    

Кавецька Аліна-Олександра Олегівна

 

Політична партія Українська галицька партія

02.04.2000

Студент

с.Пониковиця, вул. Задвір 214

992701439

6.                    

Сумарук Василь Васильович

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

16.08.1987

ФОП Лоза В.В

майстер

, с. Глушин

958338863

7.                    

Смик Руслан Романович

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

30.06.1971

Лугівська ЗОШ

вчитель

Вул.Задвір, 42, с.Пониковиця,

0502475008

8.                    

Клипарчук Любов Ігорівна

Секретар комісії 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

17.02.1978

 «Бродівська центральна районна лікарня»

Медсестра

с.Глушин, вул.Польова,буд.8

(050)-160-99-48

9.                    

Римар Ольга Степанівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

05.11.1956

Фізична особа- підприємець

.,с.Глушин, вул.Польова,буд.5а

(096)-859-09-63

10.                 

Сюсялюк Ольга Петрівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

21.02.1985

Тимчасово не працює

село Пониковиця

973321358

11.                 

Крохмалюк Дар’я Вікторівна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

10.10.1984

Тимчасово не працює

с. Глушин

502450027

12.                 

Барбасевич Віталій Володимирович

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

28.12.1982

Тимчасово не працює

с. Глушин

506562866

13.                 

Фігун Тетяна Петрівна

Заступник голови комісії 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

07.11.1986

Бродівська ЦРЛ

Оператор

,м.Броди ,Вул.С.Бандери,буд 74, кв.18

502817740

14.                 

Гарбаринін Ганна Петрівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

01.04.1982

Пониковицька ЗДО

Вчитель

с. Пониковиця

678131715

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460056

звичайна,Мала,

Місцезнаходження: вул.Центральна, 37А, с.Голосковичі, Бродівський р-н, Львівська обл., 80642

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Граб Оксана Романівна

Голова комісії

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

18.05.1978

Голосковицький НВК

Вихователь

с.Голосковичі, вул.Набережна, буд.30

957260750

2.                    

Стриковська Ольга Степанівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

10.01.1989

Голосковицький НВК

Вихователь

с.Голосковичі, вул.Весела, буд.13

683368634

3.                    

Пилипців Ольга Русланівна

Заступник голови комісії 

політичної партії «Громадянська позиція»

21.10.1997р.

Ст..Ожидів ЛЗ

чергова

с.Голосковичі, вул.Шкільна, 13

951151893

4.                    

Фабісевич Ірина Михайлівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

07.03.1986

Корсівська ЗОШ

Вчитель

с. Голосковичі

977618750

5.                    

Репета Марія Миколаївна

 

Народного Руху України

07.04.1997р

Голосковицький НВЗ

вчитель

вул. Центральна,буд.6, с.Голоско вичі,

066-746-64-25

6.                    

Волос Галина Михайлівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

28.07.1967

Пониковицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Вчитель географії

Вул.Бродівська,15, с.Пониковиця,

380502520737

7.                    

Голіновська Ольга Мирославівна

Секретар комісії 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

24.07.1982

Фізична особа-підприємець Лагода Мар’ян Євгенович

Продавець консультант

  с. Голосковичі, вул. Залужна, буд. 6

(095)-718-49-75

8.                    

Грицишин Ірина Ярославівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

01.06.1984

Публічне акціонерне товариство «Державний ощадний банк України»

Менеджер

с. Голосковичі, вул. Весела, буд. 5

(050)-880-53-98

9.                    

Гуляка Ірина Олександрівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

30.05.1988

ТОВ Офісний центр «Паркове»

Бухгалтер

м. Рівне, вул. Котляревського, буд. 18, кв. 47

680154195

10.                 

Гай Дарія Василівна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

12.07.1965

ФАП Голосковичі

Завідувач

80600, Львівська обл., Бродівський р-н.,

978244597

11.                 

Пахмурський Володимир Андрійович

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

29.07.2002

Тимчасово не працює

с. Голосковичі

965412587

12.                 

Смик Галина Михайлівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

14.07.1965

Тимчасово не працює

с.Голосковичі,вул.Центральна буд.4

976491322

13.                 

Мартинович Ольга Ярославівна

 

Кандидат на посаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

05.04.1981

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

с. Голосковичі

951207045

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460057

звичайна,Мала,

Місцезнаходження: вул.Поперечна, 1А, с.Ковпин Ставок, Бродівський р-н, Львівська обл., 80640

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Степанчук Оксана Богданівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

17.11.1991

Тимчасово не працює

с.Ковпин Ставок, вул.Лісова, буд.16

968680776

2.                    

Пастушин Ольга Миколаївна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

21.04.1980

Тимчасово не працює

с.Ковпин Ставок, вул.Лісова, буд.30

954181474

3.                    

Дутка Володимир Йосипович

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

22.08.1964

пенсіонер

с.Ковпин Ставок, вул. Поперечна, 1

0677967307

4.                    

Іжевська Віталія Юріївна

 

політичної партії «Громадянська позиція»

24.01.1990р.

ДНЗ №1 м.Броди

вихователь

м.Броди, вул.Стуса 14/8

953660814

5.                    

Сінькевич Оксана Василівна

Секретар комісії 

Політична партія Українська галицька партія

25.05.1974

Пониковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Вчитель початкових класів

м. Броди, вул. Гончарська 2 /15

981316235

6.                    

Лоза Галина Петрівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

21.08.1978

Народний Дім с. Ковпин

Завідувач

Ковпин

680557290

7.                    

Бойко Мар’ян Васильович

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

01.01.1985

ПП “Західний Буг”

Тракторист-машиніст

Вул.Лісова, 4, с.Ковпин Ставок,

0508021696

8.                    

Івоса Назарій Йосифович

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

17.01.1990

 «Бродівська центральна районна лікарня»

Лікар

м. Броди, вул. Храпая 4 кв. 4

(050)-847-74-90

9.                    

Гусачук Ганна Іванівна

Заступник голови комісії 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

30.04.1997

Тимчасово не працює

с.Ковпин буд.23

(050)-847-74-90

10.                 

Габа Мар’яна Олександрівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

17.04.1988

Пониковицька ЗОШ

Вчитель

село Ковпин Ставок

977608371

11.                 

Іванченко Юлія Юріївна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

03.01.1997

Тимчасово не працює

с. Суходоли

665985139

12.                 

Дацків Ольга Василівна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

19.03.1973

Військова частина А2595

Технічний працівник

с. Суходоли

683896134

13.                 

Тимчишин Леся Мар*янівна

Голова комісії

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

23.10.1989

Тимчасово не працює

,с.Ковпи буд.11

666796715

14.                 

Гопанюк Оксана Борисівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

13.11.1958

Пенсіонер

с. Верхобуж

508326164

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460058

звичайна,Мала,

Місцезнаходження: вул.Шкільна, 1А, с.Суходоли, Бродівський р-н, Львівська обл., 80641

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Островська Галина Омелянівна

Секретар комісії 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

26.09.1972

Поникв`янська ЗОШ I-III ступенів

Вчителька

с.Суходоли, вул.Т. Шевченка, буд.44, кв.3

991386608

2.                    

Гнатюк Ірина Ярославівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

23.01.1981

Суходільська філія ОЗ «Бродівська ЗОШ I-III ступенів №4»

Вчителька

с.Суходоли, вул.Т. Шевченка, буд.44, кв.3

679647622

3.                    

Федюк Наталія Степанівна

 

політичної партії «Громадянська позиція»

14.07.1969р.

КНП «Бродівська ЦРЛ»

бухгалтер

, с.Суходоли, вул..Пониківська, 10

968540894

4.                    

Пахмурський Андрій Олексійович

Заступник голови комісії 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

16.09.1976

Тимчасово не працює

с. Сухододи

956025658

5.                    

Степанюк Ірина Ярославівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

01.03.1990

Народний дім  с.Суходоли

завідувач

вул. Нова, 25, с.Суходоли,

380678367354

6.                    

Роман Галина Євгенівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

26.02.1985

Фізична особа-підприємець Лагода Мар’ян Євгенович

Продавець консультант

с. Суходоли, вул. Шкільна, буд. 34

(066)-979-64-98

7.                    

Федюк Андрій Романович

Голова комісії

Політичної партії «Європейська Солідарність»

17.09.1990

Суховільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Вчитель

с. Суходоли, вул.Весела, буд.3

(097)-802-97-93

8.                    

Жеруха Тетяна Ігорівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

23.07.1989

Тимчасово не працює

село Пониковиця

992207126

9.                    

Шевчук Володимир Олегович

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

04.11.1982

Тимчасово не працює

с. Суховоля

666375701

10.                 

Гнатюк Богдан Іванович

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

24.08.2001

студент

с. Суховоля

661135054

11.                 

Орловська Оксана Василівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

08.09.1987

Бродівська ЦРЛ

Молодша медична сестра

с.Суходоли Вул.Заставна буд.77

967321896

12.                 

Іванчук Леся Богданівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

08.02.1984

Тимчасово не працює

с.Голосковичі

668236838

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460064

звичайна,Мала,

Місцезнаходження: вул.Зелена, 12, с.Сидинівка, Бродівський р-н, Львівська обл., 80643

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Смагун Богдан Петрович

 

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

19.07.2001

Студент

с.Смільне, вул.Сонячна, буд.18

955174130

2.                    

Габа Микола Назарович

Голова комісії

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

19.12.1999

Тимчасово не працює

с.Смільне, вул.Зелена, буд.21

664516884

3.                    

Тімоніна Любов Ярославівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

23.08.1985

Об’єднана Мода України

обліковець

с.Смільне,вул.Центральна 92

380506273001

4.                    

Попадич Василь Юрійович

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

17.09.1992

Броди Лісгосп

с.Сидинівка вул. Лісова 56

380965344542

5.                    

Гринах Галина Василівна

 

політичної партії «Громадянська позиція»

15.02.1974р.

Не працює

м.Броди, вул..Залізнична, 11, кв. 6

505404827

6.                    

Околіта Світлана Романівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

26.09.1982

ВЧ – А2595

Вільнонайманий працівник

80600, Львівська обл., Бродівський р-н.,

957998651

7.                    

Морозюк Петро Степанович

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

12.07.1975

Львівська дистанція захисних лісонасаджень

лісоруб

вул. Сонячна,7, с.Смільне80600

380508746266

8.                    

Сушанська Ірина Тадеївна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

09.06.1961

Тимчасово не працює

Сидинівка вул. Лісова,12

(066)-480-54-55

9.                    

Галамага Любов Дмитрівна

Заступник голови комісії 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

28.04.1948

Пенсіонер

Сидинівка вул.Костельна,14

(066)-863-65-80

10.                 

Кучма Надія Валеріївна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

28.03.1994

ТМ «Рукавичка»

Касир

село Смільне

996075218

11.                 

Шпур Марія Михайлівна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

02.10.1960

ВЧ А2595

Повар

С. Станіславчик

959452914

12.                 

Крижанівський Олександр Миколайович

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

23.03.1975

Тимчасово не працює

С. Станіславчик

951248596

13.                 

Щербань Євгенія Володимирівна

Секретар комісії 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

16.02.1957

Пенсіонер

м.Броди вул.Юридика 64

664522630

14.                 

Онойко Анна Юліанівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

23.03.1994

Тимчасово не працює

село Смільно

950354859

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460065

звичайна,Середня,

Місцезнаходження: вул.Центральна, 38, с.Смільне, Бродівський р-н, Львівська обл., 80643

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Смагун Ольга Богданівна

Заступник голови комісії 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

11.03.1973

Бродівська ЗОШ I-III ступенів №1

Вчителька

с.Боратин, вул.Сонячна, буд.15

666628115

2.                    

Тимкевич Ірина Миколаївна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

12.07.1972

Дитячий садок №8

Вихователь

с.Смільне, вул.Сонячна, буд.2

677285654

3.                    

Губар Марія Олегівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

04.01.1975

тимчасово не працює

с.Смільно,вул.Центральна 88

380669888130

4.                    

Івасюта Іванна Михайлівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

08.07.1983

магазин "Їжачок"

продавець

с.Смільно,вул.Лугова 11

380666499370

5.                    

Габа Галина Миколаївна

 

політичної партії «Громадянська позиція»

26.12.1977р.

ТзОВ «Рітейл ЛС»

касир

с.Станіславчик, вул.Зелена, 1

991906741

6.                    

Кишка Тамара Михайлівна

 

Політична партія Українська галицька партія

13.09.1988

Державне підприємство «Лісове господарство»

Лісокультурниця лісових робіт

с. Лагодів, вул. Довга 46

671505205

7.                    

Кривязюк Назар Володимирович

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

19.08.1991

ТОВ «Об’єднана мода»

Бригадир

с. Смільне

995263809

8.                    

Дутчак Галина Ярославівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

21.08.1981

Бродівське ДЛГП “ГАЛСІЛЬЛІС”

лісокуртурниця

Вул.Центральна ,45, с Смільне,

380685098824

9.                    

Зохнюк Людмила Степанівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

10.03.1975

Опорний заклад «Бродівська загальноосвітня школа №3»

Вчитель

с.Смільно вул.Нова,23

(097)-434-44-30

10.                 

Чучман Руслан Степанович

Голова комісії

Політичної партії «Європейська Солідарність»

31.01.1972

Товариство із обмеженою відповідальністю «Нова мода»

с.Смільно вул.Нова, буд.8

(066)-457-45-91

11.                 

Бобик Надія Романівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

06.06.1979

Тимчасово не працює

село Смільне

665657832

12.                 

Мандзюк Зоряна Миколаївна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

06.01.1980

Тимчасово не працює

с. Смільне

958942926

13.                 

Бульбачинська Наталія Володимирівна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

16.06.1989

Тимчасово не працює

с. Смільне

958942926

14.                 

Гапун Олена Ярославівна

Секретар комісії 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

22.05.1982

СЗОШ №3

Вчитель

С.Смільно вул.Нова буд.2

662741799

15.                 

Шелест Ярослав Петрович

 

Політичної партії "Європейська солідарність"

28.04.1957

Пенсіонер

с.Смільно вул.Горіхове, 11

(096)-802-16-49

16.                 

Мариняк Ольга Степанівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

26.08.1954

Пенсіонер

місто Броди, вул.Богуна, буд.72 кв 6

685013503

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460066

звичайна,Мала,

Місцезнаходження: вул.Сонячна, 10А, с.Станіславчик, Бродівський р-н, Львівська обл., 80622

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Решетняк Софія Ярославівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

07.11.1960

Тимчасово не працює

с.Станіславчик, вул.Бічна Центральна, буд.7

661125266

2.                    

Дячук Євген Володимирович

Заступник голови комісії 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

12.11.1958

Тимчасово не працює

с.Станіславчик, вул.Осадца, буд.3а

996462044

3.                    

Приймак Анатолій Володимирович

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

17.04.1964

тимчасово не працює

с.Станіславчик вул. Лугове

0953400520

4.                    

Рудько Галина Степанівна

 

політичної партії «Громадянська позиція»

05.02.1986р.

КНП «Бродівська ЦРЛ»

Сестра медична

с.Станіславчик, вул.Зелена, 1

505842751

5.                    

Шишка Володимир Андрійович

 

Політична партія Українська галицька партія

26.03.1958

Пенсіонер

с. Станіславчик, вул. Нова 2

666846315

6.                    

Ліпкевич Світлана Назарівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

19.02.1967

Тимчасово не працює

Станіславчик

980140674

7.                    

Зубань Надія Ярославівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

30.09.1965

Народний дім с.Станіславчик

бібіліотекар

м.Броди, вул.Храпая 1/31,

0985518166

8.                    

Максимець Оксана Степанівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

29.06.1990

Тимчасово не працює

н.,с.Станіславчик, вул. Лугова, буд. 33

(095)-943-17-64

9.                    

Зубачик Оксана Богданівна

Секретар комісії 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

18.06.1975

Тимчасово не працює

с.Станіславчик, вул. Зелена,2

(050)-823-16-24

10.                 

Підлісний Ігор Григорович

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

02.09.1958

пенсіонер

село Станіславчик

09876040909

11.                 

Творковський Аркадій Михайлович

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

20.03.1975

Тимчасово не працює

С.Станіславчик

975008726

12.                 

Жаборинський Євгеній Володимирович

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

05.01.1945

Пенсіонер

С.Саданівка

633914062

13.                 

Котовська Марія Іванівна

Голова комісії

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

19.09.1961

Тимчасово не працює

,с.Станіславчик вул.Сонячна буд.13

968509384

14.                 

Мандзя Любов Семенівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

11.02.1971

Станіславчицький НВК

Заст.директора

село Бордуляки

985890571

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460067

звичайна,Мала,

Місцезнаходження: вул.Центральна, 2, с.Бордуляки, Бродівський р-н, Львівська обл., 80622

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Романюк Ярослава Михайлівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

29.10.1961

Тимчасово не працює

с.Бордуляки, вул.Зелена, буд.1

669206154

2.                    

Манько Світлана Олексіївна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

10.10.1998

Тимчасово не працює

с.Бордуляки, вул.Бічна

665613289

3.                    

Мазепа Надія Богданівна

 

політичної партії «Громадянська позиція»

28.07.1980р.

Не працює

с.Бордуляки, вул. Річна, 24

509672169

4.                    

Ткачук Наталія Миколаївна

Секретар комісії 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

19.02.1973

Тимчасово не працює

80600, Львівська обл., Бродівський р-н.,

964844042

5.                    

Клемань Володимир Ігорович

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

18.08.1996

ПП “Енергопрофіль”

інженер-проектант

Вул.Річна,5, с.Бордуляки,

0673050112

6.                    

Ярусевич Ольга Василівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

19.05.1958

Тимчасово не працює

с.Станіславчик, вул. Весела, буд. 7

(098)-631-12-03

7.                    

Думанчук Марія Ярославівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

18.05.1974

Тимчасово не працює

с.Бордуляки, вул. Центральна, буд. 7

(095)-596-36-42

8.                    

Білань Ярослава Ваолодимирівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

19.03.1964

Тимчасово не працює

село Бордуляки

992731524

9.                    

Творковський Артур-Іван Аркадійович

Голова комісії

Політичної Партії «Сила і Честь»

09.09.1998

Тимчасово не працює

с. Збруї

997260536

10.                 

Зубачик Наталія Романівна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

27.05.1999

Тимчасово не працює

с. Збруї

997260536

11.                 

Степчук Віта Петрівна

Заступник голови комісії 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

11.05.1994

Тимчасово не працює

Вул.Зелена буд.25

993218451

12.                 

Мандзя Галина Михайлівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

03.11.1996

Станіславчицький НВК

Вчитель

село Бордуляки

987481599

 

Бродівська міська територіальна виборча комісія
МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
Особовий склад ДВК
Виборча дільниця № 460068
звичайна,Мала,
Місцезнаходження: вул.Сонячна, 1, с.Збруї, Бродівський р-н, Львівська обл., 80622

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб’єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1

Глущак Галина Миронівна

Секретар комісії 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

17.02.1971

Тимчасово не працює

с.Збруї

501581137

2

Глущак Орися Маркіянівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

22.06.1971

Тимчасово не працює

с.Збруї

326634715

3

Глущак Андрій Іванович

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

24.09.1983

пенсіонер

с.Станіславчик, вул.Шкільна 14

380962788710

4

Глущак Галина Ярославівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

09.03.1959

пенсіонер

с.Збруї

380989186877

5

Ліпкевич Іванна Ігорівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

05.10.1994

Тимчасово не працює

с. ЗбруЇ

980140674

6

Дмитрук Станіслав Володимирович

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

22.07.1979

СЗОШ №2 в м.Броди

учитель

вул. Коцюбинського 5/6 м. Броди,

380954661781

7

Ліпкевич Володимир Павлович

Голова комісії

Політичної партії «Європейська Солідарність»

25.04.1961

Фізична особа - підприємець

с. Монастирок, буд. 225

(096)-116-50-93

8

Жуковська Оксана Євгенівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

11.09.1970

Тимчасово не працює

с.Збруї, вул.Низька, буд. 3

(066)-534-27-07

9

Кузик Богдан Ярославович

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

13.04.1964

Тимчасово не працює

село Збруї

660299853

10

Левус Іван Петрович

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

25.06.1959

Тимчасово не працює

с. Збруї

974765410

11

Щирба Юлія Станіславівна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

06.03.1988

Магазин «Рукаквичка» смт. Лопатин

продавець

с. Збруї

681846203

12

Ліпкевич Надія Василівна

Заступник голови комісії 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

28.09.1960

ФОП

,с.Збруї вул.Сонячна буд.6

961165093

13

Хижий Роман Іванович

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

15.03.1979

Приватний підприємець

ФОП

Бродівський р-н,село Монастирок

660299853

 

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460069

звичайна,Мала,

Місцезнаходження: вул.Окружна, 8, с.Монастирок, Бродівський р-н, Львівська обл., 80622

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб’єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1

Антонюк Олександр Володимирович

 

Політична партія Українська галицька партія

13.11.2001

Студент

с. Станіславчик, вул. Нова 2

954152591

2

Безпалько Василь Миколайович

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

08.08.1960

пенсіонер

с.Монастирок, вул.Центральна 1

380964481875

3

Безпалько Галина Миколаївна

 

політичної партії «Громадянська позиція»

28.05.1960р.

Бібліотека с.Монастирок

бібліотекар

с.Монастирок, вул.Центральна,1

680173035

4

Березяк Гай Лукович

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

13.09.1958

Пенсіонер

с. Монастирок

687589378

5

Березяк Ольга Володимирівна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

23.05.1962

Тимчасово не працює

с. Монастирок

972568708

6

Бобик Ірина Миколаївна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

26.03.2000

Студентка

с.Монастирок

684844582

7

Бобик Людмила Мар’янівна

Секретар комісії 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

08.12.1977

Тимчасово не працює

с.Монастирок, вул. Центральна, буд. 2а

(068)-512-49-05

8

Бобик Оксана Іванівна

Заступник голови комісії 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

01.03.1985

Тимчасово не працює

село Монастирок

970635097

9

Кметь Мирослава Ярославівна

Голова комісії

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

01.11.1954

Пенсіонер

с.Монастирок вул.Зелена,буд.4

972568708

10

Коречук Анна Василівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

06.10.1954

Пенсіонерка

с.Монастирок

957675449

11

Мельничук Оксана Антонівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

22.08.1972

Тимчасово не працює

с.Монастирок, вул. Польна, б. 2а

(095)-943-17-64

12

Серова Оксана Болеславівна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

12.10.1966

Тимчасово не працює

с. Монастирок

967078449

13

Шевчук Надія Володимирівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

27.06.1966

Станіславчицька ЗОШ

техпрацівник

с.Станіславчик вул.Сонячна 43

380977585742

14

Яценко Марія Степанівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

24.08.1997

Тимчасово не працює

Вул. Центральна, 3, с.Станіславчик,

380986517472

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460070

звичайна,Середня,

Місцезнаходження: вул.Долинка, 20, с.Суховоля, Бродівський р-н, Львівська обл., 80652

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Ярощук Марія Іванівна

 

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

13.01.1955

Пенсіонерка

с.Суховоля, вул.Зелена

677419017

2.                    

Янчин Іванна Володимирівна

Голова комісії

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

17.01.1986

Сільська рада

Діловод

с.Суховоля

964153073

3.                    

Мацейко Уляна Михайлівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

06/20/1989

Загально-освітня школа с. Суховоля

Технічний працівник

с.Суховоля вул.Долинка 75

380996452825

4.                    

Мацейко Василь Васильович

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

02.08.1988

приватний підприємець

с.Суховоля вул.Долинка, 75

380996732560

5.                    

Янчин Ольга Андріївна

 

політичної партії «Громадянська позиція»

14.06.2002р.

Не працює

с.Суховоля, вул.Долинка, 41

993732608

6.                    

Демчук Галина Василівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

29.05.1956

Пенсіонер

с. Суховоля

981322779

7.                    

Микитюк Ганна Євгенівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

10.12.1982

ЦПЗ Суховоля

листоноша

Вул.Далека, 25, с.Суховоля,

380508319756

8.                    

Вальків Андрій Петрович

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

06.09.1978

Тимчасово не працює

Суховоля вул. Нова, буд.7

(099)-374-73-55

9.                    

Каритяк Ольга Ярославівна

Секретар комісії 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

03.04.1973

Суховільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Вчитель

с. Суховоля вул. Залужна, буд.17

(096)-473-14-50

10.                 

Фещук Галина Орестівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

15.12.1978

ТОВ «ЗАВК»

Спеціаліст

село Суховоля

662236352

11.                 

Мокрицька Ганна Ігорівна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

20.08.1987

Тимчасово не працює

с. Суховоля

968606384

12.                 

Мокрицький Олексій Валентинович

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

24.07.1991

Тимчасово не працює

с. Суховоля

968606384

13.                 

Степанюк Марія Іванівна

Заступник голови комісії 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

15.09.1986

Тимчасово не працює

,с.Суховоля вул.Зелена буд.16

666586776

14.                 

Фандич Марія Тадеївна

 

Політичної партії "Європейська солідарність"

02.08.1968

Тимчасово не працює

Суховоля вул. Торгова, буд.18

(095) 174-76-98

15.                 

Політанська Ольга Степанівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

22.09.1984

Тимчасово не працює

село Суховоля

505186889

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460071

звичайна,Мала,

Місцезнаходження: вул.Центральна, 6, с.Бучина, Бродівський р-н, Львівська обл., 80652

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Матвіїшин Лариса Петрівна

Секретар комісії 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

15.06.1978

Народний дім

Завідувачка

с.Бучина

982290445

2.                    

Клим Василь Васильович

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

09.05.1951

Пенсіонер

с.Бучина

982307468

3.                    

Рипянська Лариса Василівна

 

політичної партії «Громадянська позиція»

26.08.1968

Не працює

с.Бучина, вул.Шинкарева, 8

506784011

4.                    

Проказюк Ірина Євгенівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

01.10.1992

ФАП Літовище

Завідувач

р-н.,с. Бучино

509294636

5.                    

Білань Людмила Богданівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

01.05.1981

ФОП Данчук Б.О.

бухгалтер

вул.Торгова, 4а, с.Суховоля,

0677201352

6.                    

Казьмір Люба Ярославівна

Голова комісії

Політичної партії «Європейська Солідарність»

02.02.1964

Бібліотека с.Суховоля Бродівської районної бібліотеки

Бібліотекар

с.Бучина, вул. Шинкарева, буд. 11

(096)-465-32-14

7.                    

Гайдамаха Роман Володимирович

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

01.04.1973

Тимчасово не працює

с. Суховоля вул.Зелена, буд.11

(097)-747-88-26

8.                    

Довгий Сергій Дмитрович

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

30.01.1966

Тимчасово не працює

село Суховоля

954243579

9.                    

Сидорчук Іванна Іванівна

Заступник голови комісії 

Політичної Партії «Сила і Честь»

24.06.1966

КНП Бродівська ЦРЛ

Медсестра

 с. Бучина

509294636

10.                 

Сидорчук Наталія Володимирівна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

29.10.1992

Тимчасово не працює

Бродівський р-н., с. Бучина

509294636

11.                 

Балюк Анна Ярославівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

18.11.1957

Пенсіонер

с.Бучина вул.Дубина буд.22

 

12.                 

Демчук Богдан Ігорович

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

20.05.1994

Тимчасово не працює

Місто Броди, вул. Франка, буд. 59

959328333

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460072

звичайна,Мала,

Місцезнаходження: вул.Центральна, 14, с.Салашка, Бродівський р-н, Львівська обл., 80652

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Паньковецька Леся Іванівна

Голова комісії

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

11.05.1976

Народний дім

Директорка

с.Салашка

506285384

2.                    

Паньковецький Василь Богданович

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

14.06.1973

Тимчасово не працює

с.Салашка

506285384

3.                    

Скруха Мар’яна Михайлівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

19.09.1989

тимчасово не працює

с.Салашка вул.Залісся 7

380999481308

4.                    

Скруха Ігор Васильович

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

05.02.1985

Бродитеплоенерго

оператор

с.Салашка вул.Залісся 7

380990111912

5.                    

Шарабура Петро Зіновійович

 

політичної партії «Громадянська позиція»

16.04.1962

КП «Броди»

робітник

с.Салашка, вул.Центральна, 55

507367930

6.                    

Магаревич Люба Петрівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

17.03.1960

Пенсіонер

.с. Суховоля,

955819836

7.                    

Бугай Марія Євгенівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

23.06.1957

пенсіонер

Вул.Центральна, 28, с Салашка,

380630706973

8.                    

Каткова Галина Іванівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

12.10.1988

Дошкільна установа №8 м.Броди

вихователь

с. Салашка вул.Зелена, буд.11

(097)-824-38-58

9.                    

Мигаль Ольга Михайлівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

18.01.1984

Дошкільна установа №8 м.Броди

вихователь

с. Салашка вул.Зелена, буд.11

(097)-850-15-01

10.                 

Марфіян Володимир Владиславович

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

16.04.1974

Тимчасово не працює

село Салашка

995362116

11.                 

Магаревич Надія Ігорівна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

03.07.1991

Електроконтакт Україна

Бригадир

с. Салашка

505314385

12.                 

Білак Ольга Петрівна

Секретар комісії 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

08.11.1962

Західна Агро Виробнича компанія

Комірник

с. Салашка

666496200

13.                 

Білик Ольга Петрівна

Заступник голови комісії 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

08.11.1962

Тимчасово не працює

С.Салашка,

666496200

14.                 

Гладун Надія Володимирівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

07.10.1970

Тимчасово не працює

Місто Броди, вул. Заставки

507274742

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460074

звичайна,Мала,

Місцезнаходження: вул.Колгоспна, 32, с.Шнирів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80620

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Панасюк Надія Олександрівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

01.10.1960

Шнирівська ЗОШ

Вчителька

с.Шнирів, вул.Дитяча, буд.22

961372239

2.                    

Топилко Світлана Володимирівна

Секретар комісії 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

23.08.1965

Шнирівська ЗОШ

Вчителька

с.Шнирів

958912112

3.                    

Чернецький Віталій Володимирович

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

05/29/1999

приватний підприємець

с.Берлин вул. Набережна, 137

380989306416

4.                    

Паньків Людмила Андріївна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

02.08.2002

тимчасово не працює

м. Броди вул. Джерельна, 15

380982921389

5.                    

Щегловська Анна Василівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

16.04.1991

КНП Бродівська ЦРЛ

Медсестра

с. Шнирів

992469806

6.                    

Комісарчук Галина Ярославівна

Заступник голови комісії 

Народного Руху України

23.07.1965р

ПАТ «Укртелеком»

заступ ник началь ника

вул.Гон чарська 10/15.    м. Броди

068-110-13-06

7.                    

Лисик Галина Степанівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

17.05.1957

пенсіонер

Вул.Пороховня 43, с.Шнирів,

380955903784

8.                    

Варава Світлана Йосипівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

25.04.1971

Тимчасово не працює

с.Білявці вул.Бічна, буд.14

(096)-874-35-78

9.                    

Сірацька Галина Йосипівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

06.09.1967

Тимчасово не працює

с.Білявці вул.Лісна, буд.23

(096)-797-28-58

10.                 

Рицар Галина Іванівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

04.09.1964

Тимчасово не працює

село Шнирів

975075019

11.                 

Кашуба Лілія Олегівна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

03.10.1997

Тимчасово не працює

с. Клекотів

678939365

12.                 

Тимчак Любов Сергіївна

Голова комісії

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

04.02.1985

Тимчасово не працює

с. Шнирів

502449891

13.                 

Кириленко Ольга Степанівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

23.08.1985

Тимчасово не працює

с. Шнирів вул. Пороховна буд.63

977692875

14.                 

Волян Марія Іванівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

31.03.1960

Пенсіонер

село Шнирів

976046647

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460075

звичайна,Мала,

Місцезнаходження: вул.Головна, 17, с.Білявці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80621

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Бендеревська Оксана Петрівна

 

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

24.03.1971

Білявецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Вчителька

с.Білявці

966320354

2.                    

Бендеревська Надія Олександрівна

 

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

14.09.1995

Тимчасово не працює

с.Конюшків, вул.Лісова, буд.19

984473247

3.                    

Михальчук Олена Степанівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

12.09.1990

Тимчасово не працює

с. Білявці

969370001

4.                    

Рак Оксана Володимирівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

24.05.1966

КНП «Бродівська ЦРЛ»

Молодша медсестра

с.Конюшків, вул.Застир, 18

380990836359

5.                    

Сацьків Романія Володимирівна

Голова комісії

Політичної партії «Європейська Солідарність»

24.08.1985

 «Бродівська центральна районна лікарня»

Лаборант

с.Білявці, вул.Головна, буд.48

(096)-609-72-62

6.                    

Горнофлюк Тетяна Ігорівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

01.08.1994

Львівський національний аграрний університет

Студент

м.Дубляни, вул.Шептицького, буд.35

(097)-191-02-37

7.                    

Михальчук Михайло Петрович

Заступник голови комісії 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

19.11.1984

Тимчасово не працює

село Грималівка

979965825

8.                    

Волянюк Олена Володимирівна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

09.06.1983

Тимчасово не працює

с. Білявці

984579342

9.                    

Глущак Микола Ігорович

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

19.12.1983

Тимчасово не працює

с. Білявці

671765748

10.                 

Семенюк Оксана Володимирівна

Секретар комісії 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

14.04.1972

ДНЗ с.Білявці

Кухар

с.Білявці,буд.26,

988095744

11.                 

Гембарівська Галина Ярославівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

16.03.1989

Білявецький НВК

Вихователь

село Білявці

673019833

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460076

звичайна,Мала,

Місцезнаходження: вул.Центральна, 34, с.Бовдури, Бродівський р-н, Львівська обл., 80620

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Баняс Світлана Омелянівна

Голова комісії

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

19.05.1974

Приватний підприємець

с.Бовдури

968027933

2.                    

Гриновецька Галина Мирославівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

30.03.1971

Тимчасово не працює

с.Бовдури

970483275

3.                    

Зробок Іванна Василівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

04.07.1993

Бродівська швейна фабрика"Галант"

швея

с.Бовдури, вул.Центральна, 64

0966542192

4.                    

Войтків Марія Назарівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

11.10.1994

тимчасово не працює

с.Бовдури, Нивки 1

0687634075

5.                    

Худик Мирослав Володимирович

 

Політична партія Українська галицька партія

31.03.1966

Пенсіонер (по групі)

с. Бовдури, вул. Нивки 8

673091487

6.                    

Пелих Марія Володимирівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

21.09.1964

ЗОШ Бовдури

Вчитель

с. Бовдури

681348156

7.                    

Зварич Марія Богданівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

22.08.1984

ТзОВ “ОБЄДНАНА МОДА УКРАЇНИ”

швачка

Вул.Бічна,27, с Бовдури,

0978392966

8.                    

Давидовська Любомира Петрівна

Заступник голови комісії 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

10.01.1978

ТзОВ «Електроконтакт Україна»

Монтер

с. Язлівчик вул. Середня, буд.4

(066)-853-54-69

9.                    

Маляшева Наталія Володимирівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

13.08.1998

Товариство з обмеженою відповідальністю «Об’єднана мода України»

Майстер

с. Язлівчик вул. Середня, буд.4

(068)-630-85-65

10.                 

Мартинюк Галина Павлівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

15.04.1982

Білявецький НВК

Помічник вихователя

Село Бовдури

669049069

11.                 

Іванів Ірина Романівна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

02.01.1953

Пенсіонер

с. Бовдури

968027933

12.                 

Пелих Роман Михайлович

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

25.12.1991

Тимчасово не працює

с. Бовдури

968027933

13.                 

Пелих Вікторія Богданівна

Секретар комісії 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

20.10.1996

Тимчасово не працює

с. Бовдури вул. Бічна буд.5

968027932

14.                 

Зварич Наталія Романівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

03.03.1982

Білявецький НВК

Медсестра

Село Клекотів

979965825

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460077

звичайна,Мала,

Місцезнаходження: вул.Центральна, 14, с.Клекотів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80620

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Якимчук Ольга Олексіївна

Заступник голови комісії 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

22.08.1961

Тимчасово не працює

с.Клекотів

972527404

2.                    

Крак Галина Омельянівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

24.05.1963

Тимчасово не працює

с.Клекотів, вул.Центральна, буд.6

668177633

3.                    

Процик Марія Йосипівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

07.06.1958

ФАП Клекотів

Завідувач

с. Клекотів

634302166

4.                    

Паньків Надія Василівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

04.03.1984

ТзОВ “БРОДИ АГРО

обліковець

Вул.Центральна ,27, с Клекотів,

38671482402

5.                    

Сех Ольга Петрівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

08.05.1989

Тимчасово не працює

, м.Броди, вул.Сонячна, буд.2а, кв.25,

(068)-568-98-01

6.                    

Саваринська Галина Василівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

05.11.1978

Тимчасово не працює

с. Клекотів, буд, 63

(095)-729-10-41

7.                    

Сухович Іван Ярославович

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

16.01.1991

Тимчасово не працює

село Клекотів

662189639

8.                    

Бобко Ольга Романівна

Секретар комісії 

Політичної Партії «Сила і Честь»

13.04.1969

ЗОШ Шнирів

Бібліотекар

с. Клекотів

966016970

9.                    

Вовчук Галина Миронівна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

28.05.1959

пенсіонер

с. Клекотів

967764639

10.                 

Торубка Марія Михайлівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

31.01.1966

Тимчасово не працює

,м. Броди вул .Й.Рота буд.7

961428786

11.                 

Процик Ольга Миколаївна

Голова комісії

Політичної партії "Європейська солідарність"

23.03.1978

Публічне акціонерне товариство «ПриватБанк»

касир

с. Язлівчик вул. Конюшківська, буд.22

(095) 174-76-98

12.                 

Залещук Іванна Ярославівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

06.10.1974

Тимчасово не працює

село Клекотів

999280832

 

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460078

звичайна,Мала,

Місцезнаходження: вул.Конюшківська, 19, с.Язлівчик, Бродівський р-н, Львівська обл., 80623

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Лотоцький Михайло Васильович

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

04.11.1955

Пенсіонер

с.Язлівчик, вул.Нова, буд.17

661732153

2.                    

Демчук Ігор Миронович

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

14.07.1972

Тимчасово не працює

с.Язлівчик

993317280

3.                    

Гаврилюк Галина Дмитрівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

31.08.1975

КНП "Бродівська ЦРЛ"

медична сестра

с.Язлівчик, вул.Конюшківська 2

0964142001

4.                    

Кудрик Ольга Богданівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

23.02.1974

тимчасово не працює

с.Язлівчик, вул.Конюшківська 2

0983464948

5.                    

Борова Світлана Федорівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

13.03.1973

ФАП Конюшків

Завідувач

С. Язлівчик

988095646

6.                    

Тереховська Оксана Лук*янівна

 

Народного Руху України

10.05.1971р

ПАТ «Укртелеком»

спеціа ліст обслуговування

вул.Горо дова, буд.116, м. Броди

068-136-35-08

7.                    

Роман Наталія Іванівна

Секретар комісії 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

08.09.1987

Тимчасово не працює

с.Язлівчик вул. .Конюшківська, буд.22

(097)-119-30-96

8.                    

Подобед Олександра Василівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

31.01.1987

Тимчасово не працює

с.Язлівчик

(096)-977-29-59

9.                    

Кудрик Людмила Романівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

05.08.1983

Тимчасово не працює

село Язлівчик

990889551

10.                 

Ковальчук Надія Мар’янівна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

11.02.2001

Тимчасово не працює

с. Язлівчик

979455452

11.                 

Роман Наталія Іванівна

Голова комісії

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

08.09.1987

Тимчасово не працює

с. Язлівчик

982679485

12

Денисок Роман Русланович

Заступник голови комісії 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

15.07.1994

СЗОШ №4

Вчитель

,м.Броди вул.Залізнична буд. 40 кв. 21

965438338

13

Денисок Ірина Орестівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

25.04.1998

Конюшківська ЗОШ I-II ст

Вчитель

Бродівський р-н, село Язлівчик

969398284

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460079

звичайна,Середня,

Місцезнаходження: вул.Новоставці, 24, с.Берлин, Бродівський р-н, Львівська обл., 80612

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Горопаха Катерина Вікторівна

Секретар комісії 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

28.01.1993

Вчитель

Бродівська ЗОШ №1

 с.Берлин, вул.Весела, буд.13

984083775

2.                    

Кирик Мирослава Степанівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

13.05.1971

Соціальний захист

Соцпрацівник

с.Берлин, вул.Весела, буд.13

685014094

3.                    

Ізеніцький Роман Ігорович

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

11.08.1996

ФОП Білостоцький О.Ю.

робочий

с.Берлин,вул.Бічна 5

0677213781

4.                    

Лотоцька Галина Теодозіївна

 

політичної партії «Громадянська позиція»

23.02.1980р.

ФОП Сидорчук

продавець

с Берлин, вул.Новоставці, 94

682517080

5.                    

Шафранська Ганна Євгенівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

02.08.1973

КНП Бродівська ЦРЛ

медсестра

с. Язлівчик

667884206

6.                    

Гапанович Ігор Михайлович

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

18.03.1982

Бродівська гімназія ім.І.Труша

завгосп

с.Смільне, вул.Сонячна, 14,

0991366899

7.                    

Мокрицька Наталія Мар’янівна

Голова комісії

Політичної партії «Європейська Солідарність»

25.10.1968

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

с.Берлин вул..Новоставці буд.37

(068)-136-36-24

8.                    

Матвіїв Ірина Броніславівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

05.09.1962

Фізична особа - підприємець Старик Михайло Іванович

продавець

с.Берлин, вул. Кутова, б. 5

(098)-648-66-17

9.                    

Перчик Віта Володимирівна

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

25.04.1975

ФОП «Ваврик»

Бухгалтер

місто Броди, вул. Просвіти, буд. 6, кв.12

507322214

10.                 

Завалій Ганна Василівна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

22.11.1984

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

С. Язлівчик

982535216

11.                 

Мартинюк Іван Васильович

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

17.01.1967

ЗОШ с. Берлин

водій

С. Язлівчик

975885869

12.                 

Роївська Ольга Ярославівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

08.09.1970

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

с.Берлин вул.Набережна буд.73

969761182

13.                 

Троян Марія Василівна

 

Політичної партії "Європейська солідарність"

08.12.1985

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

с. Берлин вул.. Новоставці буд.24

(099)-139-25-89

14.                 

Волянська Наталка Петрівна

Заступник голови комісії 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

03.03.1959

Бродівський ДЛГ

Економіст

село Берлин

662360423

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460080

звичайна,Мала,

Місцезнаходження: вул.Застирця Йосипа, 9, с.Конюшків, Бродівський р-н, Львівська обл., 80624

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Кучма Марія Василівна

 

«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

04.12.1961

Тимчасово не працює

с.Конюшків

965123086

2.                    

Ангеляшек Василина Андріївна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

17.10.1992

Шнирівська ЗОШ

Вчитель

с.Білявці

966381971

3.                    

Мартинюк Ольга Андріївна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

09.02.1977

тимчасово не працює

с.Конюшків вул. Лісова 4

380988060958

4.                    

Молодій Роман

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

04/27/1987

ДП Броди Лісгосп

водій

с.Берлин вул. Рудня 4

380677093505

5.                    

Яремчук Богданна Богданівна

 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

30.05.2001

ТзОВ «Екогалнафтопродукт»

робітник

,с. Конюшків

982679485

6.                    

Петришина Ольга Пилипівна

 

Народного Руху України

22.07.1950

пенсіонер

вул.Й.Застирця,буд.34,с.Ко -нюшків,Бродівського р-н

097-975-26-50

7.                    

Яремчук Уляна Михайлівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

03.05.1985

ПП Гузюк М.І.

продавець

с.Конюшків, ,вул. Польова, 1,

380970638039

8.                    

Яремчук Оксана Зіновіївна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

25.10.1980

Бродівський районний територіальний центр обслуговування одиноких та престарілих громадян управління праці та соціального захисту населення

Соціальний працівник

с.Конюшків, вул.Головна, буд.50

(068)-487-38-71

9.                    

Дутчак Руслана Зіновіївна

Заступник голови комісії 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

19.05.1977

Тимчасово не працює

с.Конюшків, вул.Головна, буд.31

(097)-730-15-74

10.                 

Кухаревич Іван Андрійович

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

21.01.1956

Пенсіонер

село Конюшків

978678529

11.                 

Назарчук Галина Іванівна

Голова комісії

Політичної Партії «Сила і Честь»

04.08.1981

Конюшківська Бібліотека

Бібліотекар

с. Берлин

681354253

12.                 

Дутчак Діана Орестівна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

29.12.2001

Тимчасово не працює

Конюшків

974373732

13.                 

Войчук Ганна Богданівна

Секретар комісії 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

14.12.1981

Тимчасово не працює

с.Конюшківвул Франкова буд.6

978690341

14.                 

Кухаревич Ольга Іванівна

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

12.01.1985

Тимчасово не працює

село Конюшків

978435710

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460081

звичайна,Мала,

Місцезнаходження: вул.Довга, 72, с.Лагодів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80623

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Боднарчук Марія Володимирівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

02.05.1969

Народний дім с.Лагодів

завідувач

с.Лагодів, вул. Довга, 41

380989684505

2.                    

Згуральська Оксана Володимирівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

14.06.1960

Тимчасово не працює

м.Броди вул Будівельна буд.8

993725370

3.                    

Кіричук Галина Євгенівна

Заступник голови комісії 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

30.03.1955

Електоконтакт України

Логіст

с.Лагодів, вул.Нова

977284892

4.                    

Климишин Микола Богданович

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

20.05.1975

Тимчасово не працює

село Лагодів

508637200

5.                    

Лазоренко Віра Михайлівна

Секретар комісії 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

30.09.1984

ФАП Лагодів

завідувач

.,с.Лагодів

685005928

6.                    

Лотоцька Уляна Павлівна

 

Політична партія Українська галицька партія

11.06.1982

ПрАТ «Львівобленерго»

контролер

С. Лагодів, вул..Довга 34

957184312

7.                    

Олендрів Леся Петрівна

Голова комісії

Політичної партії «Європейська Солідарність»

17.06.1972

Фізична особа - підприємець Савчук Василь Михайлович

Продавець

с.Лагодів,  буд.33

(063)-838-64-48

8.                    

Романюк Галина Євгенівна

 

Політичної Партії «Сила і Честь»

04.10.1967

Тимчасово не працює

с. Лагодів

681461731

9.                    

Стельмах Ірина Ігорівна

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

25.08.1998

ДНЗ №9

вихователь

с.Лагодів вул.Довга 66

380930303838

10.                 

Стельмах Любов Василівна

 

Політичної партії «Європейська Солідарність»

01.10.1970

Бродівський комунальний заклад дошкільної освіти №9

Вихователь

.с.Лагодів  буд.33

(050)-162-41-29

11.                 

Фаріон Ірина Анатоліївна

 

Політичної Партії «НАШ КРАЙ»

26.07.1993

Тимчасово не працює

с. Лагодів

688290961

12.                 

Чернецький Василь Петрович

 

політичної партії «Громадянська позиція»

31.01.1970р.

ЛВДС «Броди»

охоронник

м.Броди, вул..Франка, 63

501010928

13.                 

Чучман Іван Русланович

 

Політичної Партії “ГОЛОС”

11.02.1996

Об’єднана Мода України

підбивальний

с.Лагодів вул.Довга 66

380938057366

14.                 

Яремчук Зоряна Євгенівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

15.09.1976

Тимчасово не працює

с.Лагодів, вул.Кутова, буд.12

666081022

Бродівська міська територіальна виборча комісія

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Особовий склад ДВК

Виборча дільниця № 460086

спеціальна,Мала,

Місцезнаходження: вул.Юридика, 22, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600

п/п

Прізвище, власне ім’я  (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Посада в комісії

Суб'єкт подання

Число, місяць, рік народження, (чч.мм.рррр)

Місце роботи (заняття)

Займана посада

Місце проживання (адреса житла)

Контактні номери телефонів

1.                    

Чикальська Дана Євстафіївна

Голова комісії

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

08.07.1943

Пенсіонерка

Пенсіонерка

м.Броди, вул.Весела, буд.16, кв.4

681100012

2.                    

Олеха Соломія Володимирівна

 

 «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

23.04.1999

Студентка

Студентка

м.Броди, вул.Весела, буд.16, кв.4

681100012

3.                    

Челяда Марія Генадіївна

Заступник голови комісії 

Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

07.04.1980

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

м. Броди, вул. Калліра, буд.6

990867410

4.                    

Каткова Світлана Вікторівна

 

Народного Руху України

08.07.1995р

тимчасо -во не працюю

тимчасово не працюю

вул.Коза -цькоїСла ви буд.48, м. Броди

050-807-12-10

5.                    

Романюк Віталій Васильович

 

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

01.05.1974

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

село Дітківці

676644599

6.                    

Осейчук Тетяна Федорівна

Секретар комісії 

Політичної Партії «Сила і Честь»

12.03.1985

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

м. Броди

951474683

7.                    

Новіцька Ірина Йосипівна

 

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

01.06.1958

Пенсіонер

Пенсіонер

м.Броди Вул.Коновальця буд.2

980531389

8.                    

Федюк Володимир Володимирович

 

Кандидат напосаду Бродівського міського голови Шайдулліна О. В.

02.02.1969

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

80600, Україна,Львівська обл.,місто Броди, вул.С.Бандери, буд.74, кв.39

688455310

Please publish modules in offcanvas position.