Делегація з м. Броди взяла участь у щорічній виставці Комунтех

Делегація з м. Броди взяла участь у щорічній виставці Комунтех

Делегація з м. Броди взяла участь у щорічній виставці Комунтех

Четвер, 09 листопада 2017 17:11

Олександр Єлиневський: "Бродівчани - постійні учасники щорічної виставки Комунтех - найавторитетнішого галузевого заходу для учасників житлово-комунальної сфери"

Делегація з м. Броди взяла участь у щорічній виставці Комунтех, що з 7 по 9 листопада відбувалася в Міжнародному виставковому центрі у м. Київ. Зокрема, очолив делегацію перший заступник міського голови Бродів Роман Сподарик та заступник Олександр Єлиневський, також увійшли представники усіх комунальних підприємств міста та працівники виконавчого апарату Бродівської міської ради
Серед заходів ділової програми бродівчани відвідали Енергетичний форум, Конференцію «ЕКО transformation: зелена модернізація виробництва», «Небезпечні відходи: 50 головних питань", Інформаційний семінар «Впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні: кращі практики», Семінар «Аналітичне обладнання для безперервного виміру викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел» , Міжнародну науково‑практичну конференцію «Інженерія систем природокористування», та інші заходи.

Як зазначив Олександр Єлиневський, щороку виставка виходить на якісно вищий рівень організації. "З кожної виставки ми беремо багато цінної інформації, контактів, спілкування з представниками виробників і дилерів. Ось і цьогоріч спільно з комунальниками зацікавились бюджетною, малогабаритною технікою для комунального господарства фірми "Геркулес". Її вартість близько 130 тис. грн, а функцій, які вона зможе виконувати, дуже багато. Вигідна в обслуговуванні, економна, малошумна, на гарантії постачальника - представимо наданий нам інформаційний пакет міському голові, депутатам, комунальникам і якщо буде спільне бачення цієї потреби, то КП "Броди" зможе поповнити свій технопарк", - сказав Олександр Єлиневський.

Також посадовець міської ради зазначив, що намагаються включити в склад делегації тих учасників, які ще не були на цій найбільшій виставці житлово-комунальної сфери. "Цьогоріч запланували зустрітися з представниками фірми КРАЗ, у якої придбали торік новий сміттєвоз для міста - і це нам вдалося. Також ми ознайомилися з новинками на ринку енергоощадних технологій", - зазначив Олександр Єлиневський.

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України, Асоціації міст України.

Please publish modules in offcanvas position.