Дякуємо за День міста!

Дякуємо за День міста!

Дякуємо за День міста!

П'ятниця, 27 вересня 2019 10:49

ДОРОГІ БРОДІВЧАНИ!

Висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився до проведення заходів з нагоди 935-ї річниці з часу першої писемної згадки про місто і доклав максимум зусиль для різнопланового, цікавого, сповненого враженнями та емоціями дозвілля.

 З великою відповідальністю до святкування Дня міста підійшли депутати міської ради, члени виконавчого комітету

Допомогли зробити це свято незабутнім головні партнери і спонсори - ТзОВ «Об’єднана мода України», ФОП Ольга Чорнобай та ФОП Михайло Гром’як.

Дякуємо ПП «Західний Буг», яке  спільно з Фабрикою свята створили  ювілейну фотозону.

За прикрасу головної сцени вдячні колективу ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4» та ТзОВ «Електроконтакт Україна». А ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»  -  за підтримку заходів.

Окрема подяка священнослужителям  за екуменічний молебен .

Усім учасникам урочистої ходи  дошкільнятам, спортсменам, учням, студентам, керівникам усіх закладів,  установ, підприємств та організацій…всім бродівчанам  - щире «Спасибі!»

Подяку висловлюємо Бродівському РНД, творчим колективам усіх закладів культури та вихованцям позашкільних закладів освіти за концертну програму. Окремі слова вдячності професійним  ведучим Михайлині Накапелюх та Юлії Желих. За піднесений чудовий настрій та яскраве музичне вітання у проведенні святкової молодіжної дискотеки дякуємо Андрію Олійнику.

Дякуємо Бродівському історико- краєзнавчому музею за науково- інтелектуальне

наповнення упродовж 3х днів: науково-практичну конференцію

«Йозеф Рот: портрет на тлі суспільно-політичних змін поч. хх ст.», і презентації українських перекладів книги Й.  Рота «Міста і люди» та Берріса Куцмані «Броди. Прикордонне галицьке місто в довгому ХІХ столітті».

Нашим партнером стала і Бродівська районна бібліотека, яка підготувала низку цікавих новинок : бібліовікно «Рідне місто моє», онлайн-візитівку  «Відчуй своє місто з книгою», книжкову виставку «Краєвиди рідної землі», телерадіопередачу «Місто нашого серця» та ін.

Найменші наші бродівчани! Велике вам спасибі за святкову ходу і гарні осінні композиції!

Спортсменам – за гідне представлення і підтвердження, що Броди - місто видатних спортовців. Особливо хочеться відзначити організаторів (координатора МУП Мирославу Островську) та учасників дебютного міського легкоатлетичного забігу Броди RUN. За організацію велопробігу з нагоди Дня міста дякуємо сектору молоді та спорту Бродівської РДА.

Дякуємо ГО «Наше місто» за вдалу та цікаву  ініціативу проведення фотопроекту «ЖИВА КНИГА» .

Слова щирої вдячності адресуємо й навчальному центру «ЕРУДИТ» за приємно проведений час, за посмішки, за неймовірну радість подаровану нашим дітям.

Показали свої уміння та доробки  колективи Бродівського РЦДЮТ та Бродівського РЦ НТТУМ. Щиро дякуємо вам за співпрацю.

Особлива подяка ВО КТЦ «Бродівський замок», й, зокрема, його директору, депутатові міської ради О. Казмірчуку за організаційну підтримку, сприяння та благоустрій  території. Вдячні усім комунальним підприємствам, які подбали про чистоту і порядок до, під час і після святкувань.

Представникам ЗМІ, які у святкові дні працювали над висвітленням цієї важливої для міста події .

За громадським порядком під час проведення святкових заходів слідкував особовий склад Бродівського райвідділу Золочівського РВ ГУНП у Львівській області.

Особлива безмежна вдячність та низький уклін хлопцям, які захищають наш мир і спокій на сході України. Завдяки їм ми мали змогу організувати та провести свято.

Щиро дякуємо усім від кого отримали  вітальні адреси з нагоди святкувань. Усім, хто своєю участю приїхав підтримати та розділити радість святкового дійства…

Всім бродівчанам та гостям нашого міста, які прийшли на свято, задля яких ми працюємо щодня, кажемо «Дякуємо!»

Please publish modules in offcanvas position.