ДОРОГІ БРОДІВЧАНИ! ЩИРО ВІТАЮ ВАС З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ РІДНОГО МІСТА,  В ЯКОМУ МИ ЖИВЕМО, ЯКЕ ЛЮБИМО ТА ЯКИМ ПИШАЄМОСЬ!

ДОРОГІ БРОДІВЧАНИ! ЩИРО ВІТАЮ ВАС З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ РІДНОГО МІСТА,  В ЯКОМУ МИ ЖИВЕМО, ЯКЕ ЛЮБИМО ТА ЯКИМ ПИШАЄМОСЬ!

Неділя, 20 вересня 2020 08:11

ДОРОГІ  БРОДІВЧАНИ!  ЩИРО  ВІТАЮ   ВАС  З  ДНЕМ  НАРОДЖЕННЯ РІДНОГО МІСТА,  В ЯКОМУ МИ ЖИВЕМО,  ЯКЕ  ЛЮБИМО  ТА  ЯКИМ ПИШАЄМОСЬ!

 received 2072444419565556
   День  міста – це свято для усіх нас. Зазвичай ми відзначаємо його цікавими заходами та концертами Цьогоріч ситуація, викликана пандемією та обмеженнями, не дозволяє нам повною мірою провести традиційні урочистості. Але це аж ніяк не впливає на нашу любов до рідного міста .
 
Адже Бродівчани, успішно долали труднощі та виклики часу. Непрості ситуації нас гуртували та єднали, робили більш відповідальними, виваженими та мудрими.
Впевнений, незабаром, залишиться позаду й випробування коронавірусом – і ми з новим зарядом оптимізму продовжимо разом творити історію рідного міста.
Бажаю, щоб з кожним роком наше місто розквітало і ставало гарнішим, щоб краще жилося його мешканцям, щоб ми ставали добрішими і милосерднішими один до одного, щоб День народження нашого міста єднав і гуртував нас в одну велику  родину. Нехай у місті панують взаємна повага та довіра, а в кожному домі – родинний затишок, мир, любов та достаток!
З Днем народження, рідне місто!
 
З повагою
Міський голова                          Анатолій БЕЛЕЙ

Please publish modules in offcanvas position.