Міський голова Бродів Анатолій Белей: "Свято спільної коляди засвідчило, як багато у нас спільного"

Міський голова Бродів Анатолій Белей: "Свято спільної коляди засвідчило, як багато у нас спільного"

Середа, 07 лютого 2018 12:12

Міський голова Бродів Анатолій Белей вважає поїздку у польське місто Бєлжице дуже вдалою. "Я задоволений з того, що нам вдалося якнайкраще представити нашу культуру за кордоном. Це завдяки народній хоровій капелі "Боян". Особиста подяка керівнику Ярославу Линіву за те, що зумів передати частинку свого професіоналізму кожному учаснику колективу. Цей професіоналізм відчувався на сцені. Ми бачили як відреагувала польська громада і влада гміни Бєлжице на кожну пісню чи колядку у виконанні хору з міста Броди. Це було вище усіх очікувань - музика об"єднала людей у залі. Свято спільної коляди засвідчило, як багато у нас спільного - різдвяні пісні і наспівами і словами багато у чому близькі. Але такий високий професійний рівень виконання, який представив на головній мистецькій сцені м. Бєлжице "Боян" - поза сумнівом був дебютним. Ми мали змогу ніби збоку побачити наші багаті та оригінальні рідзвяні традиції, що виявляються у колядках. Думаю, що кожен пересвідчився, що це багатство треба плекати і передавати нашим дітям та онукам. Бо в нашій культурі криється наша унікальність - за кордоном це хочуть чути і бачити", - зазначив очільник делегації, міський голова Бродів Анатолій Белей.

Голова міста наголосив, що коли на державному рівні приділено увагу на налагодженні партнерських відносин між містами в Україні та за кордоном, особливо, в Європі, та з"явилася можливість фінансувати таку програму з міського бюджету, міська влада вирішила не шукати нові міста-партнери, а відновити і розширити попередні партнерські відносини. Це, зокрема, і  Бєлжице. "Наші стосунки перебувають на стадії взаємного пізнання - ми вивчаємо їхню культуру і традиції та ділимось своїми. Звичайно будуть розширюватись площини цієї співпраці. Плануємо не втрачати контактів і запросити наших, можемо сказати,  друзів чи добрих сусідів  з цього польського містечка до нас на святкування Дня міста"

Вибір наших народів - це взаємні добросусідські відносини та бажання краще і більше дізнатись один про одного, - наголосив Анатолій Белей.

Please publish modules in offcanvas position.