НА ЗАЛІЗНИЦІ СЛІД БУТИ ОБЕРЕЖНИМ !

НА ЗАЛІЗНИЦІ СЛІД БУТИ ОБЕРЕЖНИМ !

НА ЗАЛІЗНИЦІ СЛІД БУТИ ОБЕРЕЖНИМ !

П'ятниця, 02 лютого 2018 11:00

НА ЗАЛІЗНИЦІ СЛІД БУТИ ОБЕРЕЖНИМ

Залізничники б’ють на сполох: упродовж 2017 року значно зріс рівень невиробничого травматизму (травмуються  люди, котрі перебувають на об'єктах магістралі).

Більшість цих осіб травмується на станціях та перегонах: зазвичай ходять  по коліях під час руху поїзда, проходять під рухомим складом або ж переходять колії у невстановленому місці. Звичайно, усе це грубі порушення «Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України». На жаль, як свідчить статистика, правилами нехтують і дорослі, і діти. Через власну необачність та ігнорування правил безпеки за 2017  рік  на об’єктах залізничного транспорту травмувалися  84 особи, з яких 47-смертельно, були травмовані також 2 дитини віком до 16 років.

Вже у 2018 році на території обслуговування Бродівської дистанції колії 06.01 2018 року при слідуванні потяга № 705, сполученням Київ-Перемишль, на перегоні Броди-Заболотці поблизу платформи «Пониковиця», локомотивна бригада побачила людину, яка стояла на залізничній колії, спиною до поїзда. Не дивлячись на застосування поїздом звукових сигналів високої гучності та повідомлень, встановлених на платформі гучномовців, наїзд попередити не вдалося, що призвело до миттєвого смертельного  травмування місцевого жителя.

Керівництво регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» закликає: «Не піддавайте своє життя небезпеці, оберігайте себе, своїх рідних та друзів від нещасних випадків на залізничному транспорті».

Please publish modules in offcanvas position.