Офіційна заява щодо звинувачення Бродівського міського голови та депутатського корпусу Бродівської міської ради

Офіційна заява щодо звинувачення Бродівського міського голови та депутатського корпусу Бродівської міської ради

П'ятниця, 07 грудня 2018 10:54

Нещодавно на персональній сторінці депутата Бродівської міської ради та священика УПЦ КП о. Степана Шири, з’явилось відео у якому є конкретні звинувачення Бродівського міського голови та депутатського корпусу Бродівської міської ради через відміну рішення про надання в оренду приміщення, що знаходиться на вул. І. Франка, 41 для релігійної школи. 

Рішення про надання дозволу на укладення договору безкоштовної позички нежитлового приміщення з громадською організацією «Промінчик Божого Милосердя» за адресою м. Броди, вул. І. Франка, 41 було прийняте на сесії Бродівської міської ради 31 травня 2016 року. За цей період не було проведено жодних робіт для покращення благоустрою цього приміщення. Більше того, після надання рішення, представники вищевказаної ГО жодного договору з Бродівською міськрадою не заключали.

Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 11 жовтня 2017 року за № 782-р «Про внесення змін до розпорядження Кабінету  Міністрів України від 16 травня 2014 року за № 523», яке значно розширює обов’язковий перелік послуг, з метою створення доступних і зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб при отриманні адміністративних послуг, Бродівська РДА звернулась до міської ради з проханням надати незадіяні приміщення в оренду. Це дає можливість міськраді взяти участь у конкурсному відборі громад для модернізації Центрів надання адміністративних послуг в рамках другого раунду Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою» та отримати інституційну, матеріальну та спеціальну допомогу, а також утворити міськрайонний Центр надання адміністративних послуг.

Враховуючи, що договір позички з ГО «Промінчик Божого Милосердя» так і не був заключений, з метою забезпечення нормальних умов для ефективного використання комунальної власності і нормальної роботи ЦНАПу, депутати на сесії 20.11.2018 року проголосували за скасування попереднього рішення про надання дозволу на укладення договору позички з ГО «Промінчик Божого Милосердя».

Please publish modules in offcanvas position.