Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

П'ятниця, 04 червня 2021 12:30

Виконавчий комітет Бродівської міської ради згідно ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

- Спеціаліст ІІ категорії відділу інформаційно-аналітичної діяльності та комунікацій з громадянами виконавчого комітету Бродівської міської ради.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра у галузі знань журналістика, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

-заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеження щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

-заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

-1 фотокартку розміром 6 х 4 см.;

-документи про освіту із додатком;

-декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції», у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції;

-паспорт громадянина України;

-довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;

-письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-військовий квиток (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

-копію трудової книжки.

Кандидати допущені до участі у конкурсі, складають іспит на знання Конституції України, Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», інших законодавчих та нормативно-правових актів з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається відділом управління персоналом виконавчого комітету Бродівської міської ради додатково.

Заяви приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою: Львівська область, м.Броди, площа Ринок, 1, відділ управління персоналом виконавчого комітету Бродівської міської ради, І поверх.

Please publish modules in offcanvas position.