ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення Бродівської міської ради «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки»

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення Бродівської міської ради «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки»

П'ятниця, 30 квітня 2021 12:56

Відповідно до абзацу першого пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу України, пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою встановлення місцевих податків і зборів на території Бродівської міської територіальної громади Львівської області фінансовим управлінням Бродівської міської ради спільно з відділом  архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Бродівської міської ради розроблено проект рішення Бродівської міської ради «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки», що визначає елементи, в тому числі ставки, плати за землю.

Проект рішення Бродівської міської ради «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки»  та аналіз регуляторного впливу до проекту  рішення Бродівської міської ради  оприлюднено на офіційному сайті Бродівської міської ради:

https://mrbrody.gov.ua/проекти рішень 

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань,  приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення Бродівської міської ради «Про встановлення ставок орендної плати за  земельні ділянки» та аналізу регуляторного впливу до вказаного проекту рішення, тобто до 28 травня 2021 року.

Пропозиції та зауваження приймаються в усній та письмові формі фінансовим управлінням Бродівської міської ради за адресою 80600, Львівська область, м.Броди, пл. Ринок, буд. 1 та за телефоном: 0326643248.

Письмові зауваження та пропозиції надсилайте  на адресу: 80600, Львівська область, м.Броди, пл. Ринок, буд. 1 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Please publish modules in offcanvas position.