Різдвяна коляда – це духовний скарб, який стирає кордони.

Різдвяна коляда – це духовний скарб, який стирає кордони.

Понеділок, 05 лютого 2018 15:53

Народна хорова капела «Боян» гідно представила Бродівщину на фестивалі Різдвяної коляди у Польщі,.
Ввечері 2 лютого коли католики відзначали Стрітення Господнє, у польському місті Белжице зал будинку культури переповнений. Усі прийшли поколядувати та попрощатися з різдвяними святами. На спільну коляду адміністрація міста Белжице, яке вже 11 років є партнером Бродів, запросила й бродівчан.
Того вечора у будинку культури польського міста звучали улюблені українські колядки «Бог предвічний», «Нова радість», «Тиха ніч», «Во Вифлеємі нині новина». Заспівали боянівці відому колядку на слова Богдана-Ігора Антонича про лемків. Неочікувано для поляків хористи виконали дві популярні польські колядки. Тож з бродівчанами на Божу славу заспівав весь зал.

«Ми дуже раді, що маємо такі теплі і дружні відносини з Бродами. Я сподіваюся, що такі зустрічі допомагають знайти порозуміння і мир у стосунках між нашими народами», - сказав бургомістр Белжице Ришард Ґура.
Бродівський міський голова Анатолій Белей подякував за гостинність і запросив польських друзів в Україну, адже такі зустрічі є дуже важливою подією, бо презентують культурну співпрацю, мистецьке життя та творчу діяльність наших народів, польського та українського. Народів, які мають давню історію дружби, добросусідства і партнерства.

Please publish modules in offcanvas position.