Щотижнева нарада міського голови

Щотижнева нарада міського голови

Щотижнева нарада міського голови

Понеділок, 13 листопада 2017 15:29

Міський голова Анатолій Белей розпочав черговий робочий тиждень з оперативної наради із керівниками комунальних підприємств міста. 

Нарада проходила за участі заступників міського голови Романа Сподарика та Олександра Єлиневського, секретарів Миколи Бакая та Марії Степанків, головного бухгалтера Ірини Олехи, юриста міської ради Андрія Данильчука, міського землевпорядника Людмили Шелест.

Керівники комунальних підприємств доповіли про стан виконання доручень міського голови та прозвітували про виконані роботи за період з 06 по 12 листопада 2017 року.

Директор КП «Броди» Григорій Скорик проінформував, що підприємством протягом тижня проведено роботи з видалення аварійно-небезпечних дерев, завезено пісок та сіль для посипки доріг в осінньо-зимовий період; обстежено ливневу каналізацію; розпочато роботи з освітлення вул. Храпая; виконано ряд робіт із поточного ремонту.

Про ситуацію з водопостачанням та водовідведенням доповів Юрій Зайцев, директор КП «Бродиводоканал». Детальніше говорив про стан реалізації проекту з каналізування вул. Труша. 
Міський голова доручив Юрію Євгеновичу провести обстеження господарської каналізації та надати схему по вказаних вулицях.

Про перебіг опалювального сезону у місті інформував присутніх керівник КП «Бродитеплоенерго» Олег Риплянський.

За результатами розгляду обговорених питань міський голова встановив ряд доручень та контроль за їхнім виконанням.

Please publish modules in offcanvas position.