Щотижнева нарада при міському голові

Щотижнева нарада при міському голові

Понеділок, 22 лютого 2021 16:57

У Бродівській міській раді відбулася щотижнева нарада з керівниками комунальних підприємств та представниками основних напрямків господарської діяльності у громаді.

Перш за все розглянули звернення від громадян, Львівської обласної прокуратури та поліції.
Директор Комунального підприємства "Броди" Юрій Кукулка розповів про роботи, які було проведено за вихідні та загальний стан доріг у зоні відповідальності підприємства.У неділю розширено дороги у селах Салашка та Сухота.
Забезпечено сполучення у с.Пониква, Горбалі, Гримайлівка, Комарівка.
Від с.Гаїв до с.Салашки дорогу сильно замело, подекуди щільні снігові замети перевищують 1 м висотою. Протягом вихідних спроби пробити проїзд за допомогою трактора виявились невдалими.
Проте розчищена і придатна для користування об'їзна дорога через Суховолю і Залісся.
Схожа ситуація зі сполученням «Берлин - Рудня».
Цього тижня Комунальне підприємство "Броди" продовжить посипати піщано-соляною сумішшю дороги, вивозити сніг з вузьких центральних вуличок міста, проведе ремонт та обслуговування зливових решіток, адже танення снігів спричинить навантаження на ливневу каналізацію.
Директор ТзОВ "Бродівська управляюча компанія" Віталій Галандюк розповів про заходи, які вживає управитель для безпеки мешканців. Працівники обгородили небезпечні місця можливого сходження снігу та льоду з дахів, збивають великі бурульки та снігові шапки, прибирають наметений на піддашшя будинків сніг.
Директор Комунального підприємства "Бродиводоканал" Володимир Дробенко розповів про прорив водомереж міста на вулиці Коцюбинського.
Ремонтні роботи будуть проведені невідкладно.
Протягом минулого тижня техніка ВО КТЦ "Бродівський замок" розчищала тротуари на вул. Львівська, Тернопільська, Франка. Про це розповів директор Олег Казмірчук. Цього тижня підприємство продовжить вивезення снігу з території ринку. Ускладнює ситуацію сходження снігу з дахів. Просимо пішоходів бути обережними та не підходити близько до будівель зі скатними покрівлями.
Керівникам усіх підприємств доручено розробити та подати інформаційні довідки в рамках процесу створення стратегії Бродівської громади.

Please publish modules in offcanvas position.