Стратегія Бродівської громади

Стратегія Бродівської громади

Стратегія Бродівської громади

Понеділок, 22 лютого 2021 17:17
Перші кроки до стратегії Бродівської громади.
У четвер, 18 лютого 2021, відбулася вступна сесія щодо створення стратегії розвитку Бродівської міської територіальної громади.
Громадська організація "Європейський діалог" під керівництвом Олександра Софія вже напрацювала два десятки стратегій для громад в Україні. Успішним прикладом стратегій, що вже почати втілюватися, є кейси м. Мукачево, Солонківської та Трускавецької територіальних громад. Тепер експерти працюватимуть над спеціальним проєктом для Бродівської громади.

Для чого громаді стратегія?
Правильно розроблена стратегія дозволяє визначити пріоритетні напрямки розвитку, побачити "сильні" та "слабкі" сторони, сформувати єдину картину новоутвореної громади та об'єднати мешканців, бізнес та владу спільним баченням розвитку та зростання громади.
Скільки триватиме розробка стратегії?
Зазвичай створення стратегії займає 9 місяців, то ж втілювати задумане розпочнемо вже у 2022.
"Важливо забезпечити тяглість процесу, - зазначив Олександр Софій, - тобто процес розвитку громади не має перериватись і починатися знову разом зі зміною каденцій депутатів. Навіть якщо склад місцевої ради повністю оновиться, розпочаті стратегічні процеси мають бути продовжені та доведені до бажаного результату".
Які кроки вже зроблено?
Експерти розпочали процес збору інформації про території, економічні, екологічні, демографічні чинники у нашій громаді. Також проводяться анкетування, опитування мешканців та підприємців. Ці дані стануть основою для профілю громади.
Як мешканці громади можуть спостерігати та брати участь у створенні стратегії?

Найбільш ефективною стратегія сталого місцевого розвитку буде у разі широкого обговорення та залучення великої кількості людей. Тому створюємо спеціальну тематичну групу у соцмережі та додаткову вкладку на сайті Бродівської міської ради. Вся інформація про створення стратегії розвитку Бродівської міської територіальної громади буде викладена у відкритому доступі і долучитись до спільної справи зможе кожен.

Please publish modules in offcanvas position.