У Бродівській міській раді підписали Угоду про реалізацію проекту "Інкубатор енергоощадності"

У Бродівській міській раді підписали Угоду про реалізацію проекту "Інкубатор енергоощадності"

Середа, 02 травня 2018 23:47
До початку  наступного навчального року у Бродівській гімназії ім. Івана Труша буде відкрито другий на Львівщині  клас енергоефективності та запроваджений навчальний курс "Основи енергоощадності" для учнів 9-х класів.
Фінансування цих заходів у рамках реалізації мікропроекту "Інкубатор енергоощадності" передбачене Угодою про співпрацю між Асоціацією "Енергоефективні міста України" та ГО "Спільнота взаємодопомоги "Просто неба"". Підписантами даної угоди від ЕМУ був експерт Андрій Кирчів, а від громадської організації - о. Ярослав Царик. Вартість проекту, підтриманого коштами Євросоюзу, складає 2 тис. євро. Підписанню Угоди передувала презентація цього проекту директором Бродівської гімназії ім. Івана Труша Русланом Шишкою. Він зокрема, зазначив, що підставою для написання проекту стала відсутність знань про енергозбереження у дітей і батьків, неефективне використання енергоносіїв тощо.
За задумом оранізаторів, цей клас має стати інкубатором енергоощадності для Бродівщини а також для сусідніх районів, оскільки лише Жовква наразі має такий показовий клас енергозбереження. Мікропроект "Інкубатор енергоощадності" здійснюється у рамках великого проекту "Енергоефективне врядування в Україні".

Please publish modules in offcanvas position.