Військова служба за контрактом

Військова служба за контрактом

Середа, 17 листопада 2021 13:04

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ

Однією із основних переваг військової служби за контрактом є:

стабільне грошового забезпечення військовослужбовців, яке становить від 10500 гр. до 17000 гр., для осіб рядового, сержантського та старшинського складу.

Правила прийому

На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби:

На сьогодні, під час дії особливого періоду, граничний вік призову збільшується до 60 років – терміну перебування військовозобов’язаних у запасі.

Збереження місця роботи

За працівниками, призваними на військову службу за контрактом на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації, зберігається місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності”(ст.119“Кодексу законів про працю України”)

Бонус за підписання контракту

З 1 січня 2021-го одноразову грошову допомогу військовослужбовцям після укладення ними першого контракту зі ЗСУ виплачуватимуть у таких розмірах:

особам рядового складу – вісім розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня календарного року (2270,00 грн) – 18160 грн(2270 грн. х 8);

особам сержантського і старшинського складу – дев’ять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня календарного року–20430 грн;

особам офіцерського складу – десять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня календарного року22700 грн.

Заходи посилення соціального захисту військовослужбовця, які вже виконані

На сьогодні військовослужбовці військової служби за контрактом отримують виплату грошової компенсації за піднайом житла за місцем проходження служби.

Додаткове преміювання для військовослужбовців які виконують завдання в зоні ООС

Нову додаткову винагороду за створення безпечних умов виконання бойових завдань та збереження життя і здоров’я під час участі в заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі й стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях вже виплачують військовослужбовцям.

Виплату від 5 до 18 тисяч гривень (залежно від посади) запроваджено вперше за час особливого періоду для військовослужбовців, які стримують збройну агресію РосійськоїФедерації у Донецькій та Луганській областях.

Також залишаться додаткове преміювання військовослужбовцям які перебувають в зоні ООС: на першій лінії - 17 тисяч гривень в місяць, а в інших місцяхдислокації в межах визначеного району воєнного конфлікту, заходів ЗНБО чи АТО –6500 гривень.

У IV кварталі 2021 року пріоритетним є комплектуваннянаступних військових частин:

Якщо бажаєш стати богом війни – на тебе чекають військові частини Сухопутих військ: 

А3215 (м.ТернопільА2892А1008 (м.Володимир-Волинський) , А3817 (м.Самбір Львівської області) А0532 (м.Костопіль Рівненської області)

Якщо хочеш торкнутися неба - військові частини Десантно-штурмових військ: 

А0284 (м.Львів), А0281 (м.Житомир

Якщо любиш море і сонце – Військові частини морської піхоти ВМС ЗСУ

А2802 (с.Дачне Одеської обл.),  А0216 (м.Миколаїв).

Якщо бажаєш проходити військову службу неподалік від дому - військові частини Бродівського гарнізону: А0508, А2595

За докладнішою інформацією звертайся у 1-ий відділ Золочівського РТЦК та СП (військкомат) за адресою: Львівська область, м.Броди, вул.22-го січня 16 , каб. №20

тел. 4–21-70, 0970105234

Підпиши контракт – стань на захист Батьківщини

Please publish modules in offcanvas position.