Загальний відділ

Загальний відділ

Загальний відділ

Начальник відділу - Приступа Оксана Олегівна

Тел. (032 66) 4 40 35

Завдання та функції Відділу:

 Забезпечення правильного ведення діловодства в міській раді та виконкомі у відповідності з основними положеннями Єдиної державної системи діловодства, постановою Кабінету міністрів України від 17.01.2018 року № 55 “Про деякі питання документування управлінської діяльності”, Регламенту міської ради.

 Забезпечення методичного керівництва по організації роботи з документами  у відділах та  інших підрозділах міської ради та виконкому.

 Розробка на основі аналізу і впровадження заходів, спрямованих на вдосконалення роботи по організації діловодства в міській раді.

 Забезпечення обліку та контролю за проходженням вхідних, вихідних і внутрішніх документів, їх зберігання та передача в установленому порядку до  державного архіву.

 Підготовка, при необхідності, пропозицій про зміну у регламенті роботи міської ради та виконкому  в частині, що стосується відділу.

 Організація роботи по підвищенню кваліфікації працівників, які ведуть діловодство в управліннях, відділах, інших підрозділах міської ради.

 Забезпечення керівного складу відділів та управлінь міської ради канцтоварами.

 Ведення обліку, збереження та списання матеріальних цінностей у відділах та управліннях міської ради та виконкому.

 Проведення інвентаризації згідно розпорядження міського голови.

 Здійснює прийом вхідної, вихідної кореспонденції, звернень громадян, запитів на публічну інформацію, звернень викривачів, її попередній розгляд, реєстрацію та підготовку документів для доповіді міському голові.

 Готує перелік документів, що не підлягають реєстрації.

 Організовує ознайомлення з документами осіб, зазначених у резолюції міського голови у терміни, визначені регламентом.

 Передає документи, розглянуті міським головою, для виконання у відділи, управління, інші підрозділи міської ради.

 Здійснює облік документів, що надійшли в міську раду з поміткою «Для службового користування», контроль за їх проходженням та зберігання.

 Формує справи у відповідності з номенклатурою апарату міської ради і виконкому та готує їх для передачі на зберігання в державний архів.

 Забезпечує належне зберігання  розпоряджень міського голови та інших службових документів.

 Готує списки телефонів відповідальних працівників міської ради, управлінь, відділів, інших підрозділів міської ради, вносить до них зміни та надсилає їх за призначенням.

 Надає завірені копії документів, що виготовлені у міській раді та виконкомі по розпорядженню міського голови, секретаря виконкому.

Please publish modules in offcanvas position.