Заступники міського голови

Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради забезпечує виконання повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» в галузі бюджету, фінансів і цін, будівництва, земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, соціально-економічного і культурного розвитку, зовнішньо-економічних відносин.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради забезпечує виконання повноважень, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» у сфері управління комунальною власністю, в галузях житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв'язку.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради виконує повноваження, передбачені Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” у сфері планування та обліку, освіти, охорони здоров'я, культури, фізкультури і спорту та соціального захситу населення.

 Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради забезпечує виконання повноважень, передбачених  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, розвитку сільського господарства, у сфері регулювання земельних відносин та в галузі оборонної роботи.

У межах своїх функціональних повноважень та повноважень, наданих чинним законодавством, спрямовує, координує і контролює роботу:

Новини

Please publish modules in offcanvas position.