Запобігання та виявлення корупції

Запобігання та виявлення корупції

Запобігання та виявлення корупції (11)

Запобігання та виявлення корупції

Про функціонування каналів повідомлення

22/11/2021

ОНОВЛЕНА ІНФОРМАЦІЯ

про функціонування каналів повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушеньЗакону України «Про запобігання корупції»

ВБродівській міській радіта її виконавчих органах функціонують такі канали повідомлень про  можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України “Про запобігання корупції”:

1. «гаряча» телефонна лінія «Стоп корупції»: (03266) 2-56-90;

2. електронна адреса: mrbrody@ukr.net;

3. офіційний сайт міської ради: mrbrody.gov.ua;

4. поштова адреса міської ради: 80600, Львівська область, місто Броди, площа Ринок, 20.

Крім цього, повідомлення про  можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України “Про запобігання корупції” можуть бути:

- подані під час проведення особистого прийомуміському голові, першому заступнику, заступникам міського голови у дні прийому згідно із затвердженим графіком, а також до відділу правового забезпечення, організаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату виконавчого комітету міської ради;

- залишені у скриньці для анонімних повідомлень, яка розташована у будівлі міської ради за адресою: 80600, Львівська область, місто Броди, площа   Ринок,  20 (ІІ поверх).

Порядок прийняття та розгляду повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України “Про запобігання корупції”, затверджений рішенням виконавчого комітету Бродівської міської ради від 28 квітня 2021 року № 176 та розміщений на офіційному сайті міської ради mrbrody.gov.ua у розділі “Запобігання та виявлення корупції».

Також повідомити про корупцію можна шляхом звернення до Національного агентства з питань запобігання корупції за посиланням https://nazk.gov.ua/uk/povidomyty-pro-koruptsiyu/, телефоном (044) 200-06-91, на електронну адресу: anticor_reports@naxk.gov/uaчи за адресою бульвар Дружди Народів, 28, м.Київ, 01103.

26 червня 2021 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо упорядкування окремих питань захисту прав викривачів», яким передбачено створення Єдиного порталу повідомлень викривачів та спеціальні телефонні лінії. Про початок роботи Єдиного порталу приймається рішення НАЗК.

До початку роботи Єдиного порталу повідомлень викривачів повідомлення приймаються через канали та розглядаються в порядку, що діяли до прийняття Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо упорядкування окремих питань захисту прав викривачів».

З інформаційно-довідковими матеріалами, методичними рекомендаціями НАЗК стосовно викривачів корупції можна ознайомитися на офіційному сайті НАЗК https://nazk.gov.ua/uk/ в розділі «Запобігання та виявлення корупції» вкладка «Викривачі корупції».

Запобігання та виявлення корупції

ІНФОРМАЦІЯ про канали повідомлень

29/07/2021

Відповідно до рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради від 28 квітня 2021 року № 76 в міській раді функціонують такі канали повідомлень про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України “Про запобігання корупції”:1.1. «гаряча» телефонна лінія «Стоп корупції»: (03266) 2-56-90 (проводиться з понеділка по четвер з 9 до 13 год та з 14 до 18 год. у п’ятницю з 9 до 13 год та з 14 до 17 год) ;

1.2. Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

1.3. Офіційний сайт міської ради: mrbrody.gov.ua;

1.4. Поштова адреса міської ради: 80600, Львівська область, місто Броди, площа Ринок, 20;

1.5. Скринька для анонімних повідомлень, яка розташована у будівлі міської ради за адресою: 80600, Львівська область, місто Броди, площа   Ринок, 20 (ІІ поверх);

1.6. Подання повідомлення про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України “Про запобігання корупції” під час проведення особистого прийому міському голові, першому заступнику, заступникам міського голови у дні прийому згідно із затвердженим графіком, а також до відділу правового забезпечення, організаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації.

https://drive.google.com/file/d/1uNEuxAGPZvFBeE9RT_PP0h5jGzQzf8i-/view?usp=sharing

Please publish modules in offcanvas position.